26 Czerwiec 2020 

Uwaga ! Przyjrzyjmy się bliżej. Jeszcze nie jest za późno !!! Kim jest A. Duda ? Kim dla Polski jest Duda. Kim dla Polaków jest Andrzej Duda ???

Przyjrzyjmy się Dudzie póki jeszcze nie jest za późno !!!

NIE dla Andrzeja Dudy !!!

Dziadek Andrzeja Dudy, Michajło Duda (1921-1950) to żydowski oficer morderczej UPA !

Pro żydowski Andrzej Duda chce  ponownie zostać prezydentem Polski!

Czy chcesz pozwolić Polaku by kolaborant z neobanderowską zarazą i z usraelem był prezydentem Polski ? ! ?

Przodkowie ?. Sylwetka Mychajło Dudy. ps. „Hromenko” zdumiewa: Od 1937 członek OUN – w 1939 skierowany na szkolenie dywersyjne do Niemiec, gdzie w 1941 wstąpił do batalionu Roland; w UPA od 1943, najpierw jako instruktor w szkole podoficerskiej; od czerwca 1944 organizator UPA na Pogórzu Przemyskim i w Bieszczadach; – od sierpnia 1945 Mychajło D. dowodzi sotnią „Udarnyky 3” należącą do 2 kurenia „Udarnyky”; 1947 sotnia Mychajło Duda. przebiła się z Polski do amerykańskiej strefy okupacyjnej w Niemczech; w latach 1948-1949 członek Misji UPA do walk przeciwko ZSRR;

Dlaczego kandydat Andrzej Duda w swoim oficjalnym życiorysie chlubi się polskojęzycznym teściem, a zrezygnował z przedstawienia znacznych “zasług” dziadka i rodziców biologicznych !?

Skoro dziadek był zbrodniarzem i nienawidził nas Polaków, to czy mógł wychować ojca Andrzeja Dudy w duchu patriotyzmu i miłości do Polski? Nie, na pewno ojcu wpajał nienawiść do Polaków!  Duda to pro-żydowski, który przy pomocy żydomasonerii zmanipulował miliony Polaków.

  https://piotrbein.wordpress.com/2015/05/05/dziad-a-dudy-to-zydowski-oficer-upa/

Kim jest Andrzej Duda / pomówienia, czy prawda ?

Duda dał się poznać z wielu stron.

Na pewno nie jest politykiem samodzielnym.

Na pewno jest politykiem bezkrytycznie pro amerykańskim i pro banderowskim.

Na pewno jest politykiem programowo antyrosyjskim.

Na pewno jest orędownikiem polityki puczystów z kijowskiego majdanu.

Na pewno z naruszeniem konstytucyjnej przysięgi i stosownych uprawnień, bez konsultacji z Polakami – hojnie wspomaga Ukraińców budżetowymi i skarbowo – państwowymi zasobami Polaków i państwa polskiego.

Kim zatem jest Andrzej Duda?

W kampanii wyborczej tej pierwszej z przed 5 lat, wypłynęła informacja, że podobno jego dziadek należał do UPA. Sam kandydat twierdził, że to nieprawda a jego dziadek żył w Starym Sączu i był szewcem.Tutaj są podane podobno jego prawdziwe wspomnienia z lat dzieciństwa i młodości: Prezydent Andrzej Duda i Jego Starosądeckie korzenie.

http://www.starosadeckie.info/ludzie-z-pasja/prezydent-andrzej-duda-i-jego -starosadeckie-korzenie/

Kto wie, czy te starosądeckie korzenie to prawda, czy też cudzy życiorys zawłaszczony na potrzeby kampanii wyborczej ?  Któż to, będąc w Anglii, zwiał po pytaniu o obrady Knesetu w Krakowie? Kogóż to wprawiło w nieopisaną wściekłość wspomnienie o pewnym gagatku o ksywce „Hromenko”?

Któż to ten „Hromenko“ ! ? Jego krótki życiorys podaje wikipedia: 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mychaj%C5%82o_Duda

Mając na uwadze wybitnie probanderowską postawę Dudy, futrowanie postbanderowskiej Ukrainy forsą, bronią, szkoleniem i leczeniem w Polsce banderowskich zbrodniarzy oraz sam Bóg wie czym jeszcze, daje to wiele do myślenia.

Kim jest prezydent Andrzej Duda – pomówienia, czy prawda ?

W internecie krąży informacja o żydowskim pochodzeniu Dudy i jego prawdziwym nazwisku Aaron Feigenbaum.  Informacja ta jest jednak nie potwierdzona.

Duda to wytwór Żydów im wszystko zawdzięcza. To oni go tu zrobili prezydentem, dlatego Duda zrobi wszystko co żydzi sobie zażyczą. Czy to nie oczywiste, że Duda będzie robił wszystko, żeby żydom żyło się jak najlepiej ( lepiej niż Polakom)?

Duda w swoim  życiorysie zataił przynależność do Unii Wolności, lukratywnej partii żydowskiej w Polsce, która przekształciła się w PO, a Duda znalazł gniazdo w PIS.

Odnalezione zostały podpisy Dudy na listach obecności zebrań i pokwitowania składek na UW

http://300polityka.pl/news/2015/03/14/informacja-o-czlonkostwie-dudy-w-unii-wolnosci-byla-w-deklaracji-wstapienia-do-pis-sztab-dudy-reaguje-na-tek st-newsweka/

Andrzej Duda,  dnia 24 stycznia 2014r. (głosowanie nr. 15, posiedzenie 24) dopuścił się zdrady narodowej (podobnie jak cały PIS), głosując przeciwko interesom Polski i Narodowi  Polskiemu,  za nałożeniem na polskiego podatnika kosztów wypłaty emerytur dla 55 000 żydów, których rodziny rzekomo zostały poszkodowane w wyniku II wojny światowej.

Czy Duda nie wie, że na Polskę w czasie II wojny światowej napadli Niemcy i żydzi niemieccy, zrównali  Polskę z  ziemią i wymordowali ponad 6 mln. Polaków ? 

Zadaniem posła Dudy było dopominanie się o odszkodowania dla Polaków od Niemiec i od żydów, a nie odwrotnie.  Za tę zdradę Andrzej Duda zostanie postawiony do odpowiedzialności karnej przed Trybunałem Stanu. 

Jak głosowali posłowie PIS i inni w sprawie odszkodowań za holocaust!?

http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubglos&IdGlosowa-nia=40491&KodKlubu=PiS

Duda już jako europoseł okazał się syjonistyczną wtyką. Informacja ujawniona przez portal izrael.org.il.  Politycy PiS głosowali w europarlamencie przeciw uznaniu niepodległości Palestyny! 

Przeciwko rezolucji uznającej państwo palestyńskie głosowali: 

Andrzej Duda ( kandydat PiS na prezydenta RP), Anna Fotyga ( b. szefowa polskiego MSZ), Dawid Jackiewicz, Marek Jurek, Karol Karski, Zdzisław Krasnodębski, Tomasz Poręba oraz Kosma Złotowski.

Wstrzymali się od głosu:

Beata Gosiewska, Marek Gróbarczyk, Zbigniew Kuźmiuk, Ryszard Legutko, Stanisław Ożóg, Bolesław Piecha, Kazimierz Michał Ujazdowski, Jadwiga Wiśniewska, Janusz Wojciechowski.

https://prawy.pl/8115-portal-izrael-org-il-ujawnil-przychylnosc-politykow-pis-wzgledem-izraela/

Żydowskie poparcie dla prezydentury Dudy.

Według żydów, Duda reprezentuje wartości,   które są bliskie społeczności żydowskiej.

A jakie to wartości są bliskie Dudzie ?

Chrześcijańskie czy żydowskie ? Bo żydowskie są dokładnie odwrotne niż wartości Chrześcijan ! Chrystus wyraził to słowami: Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich (J 15,13).

Politycy PiS na obradach Knessetu w Krakowie.

Video ▪▪▪▪  https://youtu.be/FUJ43-cj1Eo    //   youtu.be/FUJ43-cj1Eo   //

Pseudo patriotyzm Dudy ( i całego PIS ) Pojawiają się tacy, którzy chcieliby eliminacji patriotyzmu,  widząc w nim zagrożenie dla tworzenia państwa wieloetnicznego. 

Wspieranie farmaceutycznego lobby.  Duda podpisał ustawę o przymusowych szczepieniach! Jest to narzędzie do depopulacji Narodu Polskiego!

http://niezalezna.pl/70745-prezydent-podpisal-kontrowersyjna-ustawe

http://szczepionkowygeszeft.hvs.pl/przymusowe-szczepienia-czyli-pis-finansowany-przez-korporacje/

Wspieranie neobanderowców przez Dudę.

Podczas wcześniejszego spotkania z Petro Poroszenko, twierdzil, że dla Polski suwerenność i niepodległość Ukrainy oraz odzyskanie przez Ukrainę kontroli nad granicami jest sprawą absolutnie podstawową” Jak widać Polska ma ambicje stać się gwarantem ukraińskiej suwerenności. Mimo że to neobanderowcy mają pretensje do polskich ziem.

No chyba, że Duda ma na myśli amerykańskie wojska, które rozmieszczone w naszym kraju będą wspomagały politykę J. Kaczyńskiego przemawiającego gębą Dudy ? Poza takimi buńczucznymi deklaracjami Andrzej Duda, w swoim imieniu, uruchomił przelewy dla Ukrainy w wysokości 4 mld złotych (około 1 mld euro). I znów przy okazji tego wątku pojawia się retoryczne pytanie: A co z polskimi cierpiącymi biedę rodzinami ? Czy około 18% naszych obywateli żyjących poniżej granicy ubóstwa ma być pozostawionych samym sobą, a ewentualna pomoc dla tych ludzi zostaje przekierowana na skorumpowaną i skrajnie nacjonalistyczną Ukrainę?

http://dzieje.pl/aktualnosci/szczerski-prezydent-duda-wezmie-udzial-w-ob- chodach-swieta-niepodleglosci-ukrainy

https://adnovumteam.wordpress.com/2015/12/16/wojna-domowa-na-ukra inie-16-12-2015r-300-dzien-od-nowego-rozejmu/#more-8565

4 mld zł „pożyczki” dla banderowskiej, zbankrutowanej Ukrainy !!! Pożyczki którą Polska nigdy nie otrzyma spowrotem. Tak jak Rosja gdy udzielila ponad 4 miliardów dolarów Ukrainie przed 2014 rokiem.

Władze Polski zdecydowały o wsparciu z pieniędzy NBP stabilizacji systemu finansowego Ukrainy. Problem w tym, że obecnie trwa intensywny rabunek tego państwa i drenaż jego dóbr, w tym także finansów, co oznacza, że żaden kraj, który zdecydował się na jakąkolwiek pomoc finansową dla Ukrainy, najprawdopodobniej nigdy już nie zobaczy swoich pieniędzy.

Ciekawe byłoby wyjaśnienie ze strony pisowskich “patriotów” dlaczego to tylko Polska magdalenkowa, chce mieć za strategicznego partnera banderowską Ukrainę, jako jedyny kraj. Inna demokratyczna Ukraina raczej nie powstanie, ponieważ jedyną ideologią spajającą Ukrainę jako państwo jest banderyzm, czyli ideologia czystek etnicznych,  które banderowcy realizowali zarówno na Polakach zamieszkujących tereny zakwalifikowane przez banderowców,  jako ukraińskie. wszelką nieukraińską ludność należało unicestwić fizycznie, jak również dzisiaj rosyjskojezyczną ludność południowo-wschodniej Ukrainy.

Duda podczas swojej wizyty nie wspomniał ani słowem o ofiarach bestialstwa banderowców, którzy za przyzwoleniem Niemców mordowali swoich wczorajszych sąsiadów Polaków.

Natomiast pojechał na plac pod Krzyżem  Niebiańskiej Sotni, oddać hołd jednej bandzie banderowców,  zamordowanych przez inną bandę banderowców.

https://fbcdn-video-a.akamaihd.net/hvideo-ak-xpf1/v/t42.1790-29

Natomiast Polacy z Wołynia nie zasłużyli sobie na pamięć polskiego prezydenta, strojącego się w piórka wielkiego patrioty. Po 1989 roku, nie wolno głośno mówić o zbrodni Wołynia. ● Nie ma się czemu dziwić, skoro sam probanderowski Jarosław Kaczynski-guru pojechał w przypływie banderowskiego patriotyzmu  do Kijowa wyrzykiwać hasła, z którymi banderowcy szli mordować Polaków.

Antypolskość Dudy: 4 lipca 2016 roku Duda pojechał do Kielc, aby dalej czapkować żydom i szkodzić Polsce, co chyba powoli staje się głównym zadaniem jego prezydentury.

Duda całkowicie przemilczał polskie ofiary, dziewięciu niewinnych ludzi; Polaków – zamordowanych przez żydowskie sądy wojskowe, Duda jasno postawił wyższość „narodowości żydowskiej” i „obywatelstwa” nad Narodem Polskim i interesami Narodu Polskiego, którego ani razu nie określił narodem, a za to parokrotnie posłużył się słowem „POLIN”, co jest stygmatem wskazującym na żydowską antypolskość tego, który tym słowem – łajnem się posługuje.

Duda zadeklarował restrykcje przeciwko wszystkim, którzy będą szkodzić „choćby w najdrobniejszym przejawie” „żydom”.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/19/gdzie-jest-miejsce-dla- polakow/

http://www.fzp.net.pl/spoleczenstwo/wystapienie-prezydenta-w-70-rocznice-pogromu-kieleckiego

Duda podpisał antypolską ustawę inwigilacyjną. PO uchwaliło ustawę 1066.

Czy  teraz widzisz Polaku, że między tymi partiami POPIS nie ma żadnej różnicy i że od 1989r. sprawy Polski się nie  liczą ?

Czemu Duda nie był przeciwny tym antypolskim działaniom ?.

Zgoda na sprowadzenie okupacyjnych wojsk NATO i  zbudowanie tarczy antyrakietowej i stworzenie z Polski kraju frontowego!!!

Wykup polskiej ziemi. 

Niespełnione obietnice przedwyborcze Dudy

PIS wprowadził program 500+ by zmniejszyć frustrację Narodu ( obejmuje również Ukraińców!).

Tym samym zwiększył i tak już ogromną armię urzędników, zaciągnął w żydowskich   bankach  kolejne lichwiarskie kredyty a jakby tego było mało wprowadził kolejny podatek. Tym razem od wody.

Ciekawe kiedy opodatkują powietrze ?!

Akcja odwrócenia uwag. Od czego? 

Od wpędzenia   Polski  do wojny  i ściągnięcie niebezpieczeństwa na Polaków.

Od próby wpędzenia Polski w wojnę z Rosją?

Może chodzi o odwrócenie uwagi od sprzedaży polskiej ziemi ?

A może od kontynuowanie tej samej ANTYPOLSKIEJ  polityki co PO?

Ludziska emocjonują się „teczkami SB”, komunistycznym reliktem zwanym Trybunał Konstytucyjny czy muzułmańskimi imigrantami a w międzyczasie trwa dobijanie Polski!

Te wszystkie tematy zastępcze mają na celu odwrócenie uwagi Polaków od przerabiania Ojczyzny Polski na Polin na kraj żydowskich i banderowskich przybyszów.  

NARÓD, KTÓRY WYBRAŁ SOBIE ŻYDÓW NA PRZYWÓDCÓW SKAZAŁ SAM SIEBIE NA ŚMIERĆ !!!

 

 [Opracowane na podstawie dostepnych informacji w netcie]

Za: https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/156105,jeszcze-nie-jest-za-pozno-a-kim-dla-polski-jest-duda

————————————————————————-