13 Lipiec 2020

Jak podaje portal dzienniknarodowy.pl młoda biała matka  trzyletniego chłopca została zastrzelona przez grupę zwolenników ruchu  Black Lives Matter za to jedynie, że powiedziała „All Lives Matter”.

Jessica Doty Whitaker, 24-latka z Indianapolis, została zastrzelona w niedzielę 5 lipca ale dopiero od kilkunastu godzin sprawa nabiera rozgłosu, donosi Fox 59.

Whitaker i jej narzeczony Jose Ramire szli razem wczesnym rankiem, gdy mijała ich grupa składająca się z czterech mężczyzn i kobiet. Według The Gateway Pundit dziadek Whitaker napisał na Facebooku, że „wielu czarnych napastników” zastrzeliło ją oddając strzały w głowę po tym, jak zaczepili parę sloganem „ Black Lives Matter ”, na co Jessica odpowiedziała „All Lives Matter” (Wszystkie życia mają znaczenie).

– Tak naprawdę ją wtedy trzymałem – powiedział stacji WTHR zrozpaczony partner zamordowanej. – Właśnie upadła. Odwróciłem się i otworzyłem ogień. Ale to tylko reakcja. Nie widziałem nikogo. Nie mam nadziei, że kogokolwiek trafiłem.

– Nie powinna była stracić życia – cytuje go też Fox 59. – Miała 3-letniego syna, którego bardzo kochała.

-Dlaczego nikt nie jest tym oburzony? – zapytał w wspomnianym poście dziadek. – Czy chodzi o to, że BLM był w to zamieszany, czy że to młodzi, dorośli biali byli ofiarami?”

Departament Policji w Indianapolis nadal szuka podejrzanych o to morderstwo.

Źródło: https://dzienniknarodowy.pl/blm-biala-kobieta-zamordowana-strzalami-w-glowe-bo-powiedziala-ze-wszystkie-zycia-maja-znaczenie/

—————————————————–