29 Lipiec 2020

UJAWNIAMY. Wspierają ją organizacje LGBT i KOD, szkolili ludzie ...

https://www.google.com/search?

Zuzanna Rudzińska‑Bluszcz jest podobno „społeczną kandydatką” na nowego Rzecznika Praw Obywatelskich. Jak czytamy na portalu wPolityce.pl, ta gruntownie wykształcona prawniczka ma też na koncie szkolenie liderskie w fundacji Georga Sorosa i przez ostatnie lata była prawą ręką Adama Bodnara.

Zuzanna Rudzińska‑Bluszcz ma wiele związków z instytucjami związanymi z Georgiem Sorosem. W 2017 roku ukończyła kurs liderski organizowany przez „Open Society Justice Initiative”. Rudzińska-Bluszcz chwali się tym faktem na swojej stronie internetowej.

W kampanii wspiera ją też kojarzona z Leszkiem Balcerowiczem Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju, a także Fundacja WWF Polska oraz Greenpeace Polska. Na liście znajdziemy także Kampanię przeciwko homofobii i inne stowarzyszenia wspierające groźną ideologię LGBT. Pomaga jej też Komitet Obrony Demokracji, który zblatowany z opozycją totalną w Sejmie, przez kilka lat próbował zdestabilizować sytuację w Polsce, organizując masowe demonstracje. Te często zamieniały się w gwałtowne zadymy uliczne.

– Zdecydowałam się podjąć wyzwanie i przyjąć nominację od organizacji pozarządowych, bo uważam, że to mój obowiązek. Wiem, jak działa urząd RPO, mam 15-letnie doświadczenie prawnicze, a nade wszystko – wiem, jak wygląda Polska, ta prawdziwa, nie ta widoczna zza warszawskich biurek. Walka o prawa obywatelskie i krzywdy, które spotykają ludzi, nie dzieją się na Wiejskiej – przekonuje Zuzanna Rudzińska-Bluszcz.

„Społecznej” kandydatce na Rzecznika Praw Obywatelskich nie podobało się, że prokuratura postawił zarzuty kierownicze z Ikei,która zwolniła pracownika po zamieszczeniu przez niego na forum intranetowym cytatów z Biblii.

/wpolityce.pl/

Za: https://www.magnapolonia.org/wspieraja-ja-organizacje-lgbt-i-kod-szkolili-ludzie-sorosa-chce-byc-nastepca-adama-bodnara/

————————————————————-

No cóż – jest jedyna rada … Sejm powinien podjąć uchwałę o LIKWIDACJI instytucji: Rzecznika Praw Obywatelskich. Ponieważ ta instytucja, od dłuższego czasu, jest w rękach wrogów naszej cywilizacji – St. Fiut