31 Lipiec 2020

Szanowni Państwo,

Ideolodzy i aktywiści ruchu LGBT pokazują swoje prawdziwe oblicze – agresji, wandalizmu i profanacji. Dlatego zawiadomiliśmy prokuraturę i apelujemy do władz Warszawy o wycofanie się z realizacji ich roszczeń zawartych w „Deklaracji LGBT+”.

Kilkanaście dni temu w centrum Warszawy grupa aktywistów zaatakowała działacza pro-life. Wyciągnięto go z samochodu i szarpano, a plandekę z treściami wzywającymi do obrony rodziny przed ideologią LGBT – zniszczono.

Kilka dni temu grupa aktywistów (niektórzy z nich powiązani z tymi samymi grupami) pod osłoną nocy urządziła sobie wandalsko-profanacyjną sesję zdjęciową. Na najważniejszych warszawskich pomnikach umieściła flagi w barwach LGBT i porozklejała następujący manifest:
To #szturm! To #atak! To #tęcza!

Pamięci poległych w walce z codzienną nienawiścią. Tych, którzy mieli siłę, by skoczyć w ciemność. Dodająca wiary w lepszą przyszłość osobom, którym państwo zabrało wolność i bezpieczeństwo. Wzywająca do otwartej wojny przeciw dyskryminacji. Nakazująca nie prosić. Nigdy więcej błagać o #szacunek i #litość.

To miasto jest nas wszystkich. Jebcie się ignoranci.
 Specjalnie nie „wygwiazdkowałem” ostatniego stwierdzenia, by wyraźnie ukazać Państwu radykalizm homoaktywistów. Manifestu w takim tonie nie powstydziliby się bolszewicy walczący, rzecz jasna, „o prawa proletariatu” w 1917 r.

Opadają maski – środowiska LGBT pookazują swoje prawdziwe oblicze, oblicze rewolucji nie wahającej się używać przemocy i szargającej najważniejsze wartości dla Polaków. Ich słowa o tolerancji, dyskryminacji, prześladowanej młodzieży są nic nie warte, to wyłącznie mydlenie oczu opinii publicznej. 

Dość homoagresji!

Czy Warszawa jest miastem, w którym aktywiści LGBT czują się bezkarni?

Tak, ponieważ mają oficjalne wsparcie Prezydenta Rafała Trzaskowskiego, który ponad rok temu sygnował „Deklarację LGBT+”.

Pod płaszczykiem równości dokument m.in.:
– stawia osoby identyfikujące się jako LGBT i sprzyjające im organizacje lobbystyczne ponad innymi np. w kwestiach gospodarczych czy dostępu do kultury;
– obiecuje realizację ich roszczeń w zakresie edukacji ponad konstytucyjnymi prawami rodziców.
Mając za plecami taką deklarację władz, homoaktywiści czują przyzwolenie na agresję, akty wandalizmu i profanacji. Czują, że w stolicy mogą wszystko.

A uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny nazywani są przez te same władze hipokrytami.

Nie możemy na to pozwolić.

Dlatego uruchomiliśmy apel do prezydenta Rafała Trzaskowskiego, aby w obliczu takich aktów mających miejsce na ulicach stolicy, wycofał swój podpis spod „Deklaracji LGBT+”.

Nie chcemy, aby nocny akt wandalizmu był przyczynkiem do kolejnych w tym lub innych polskich miastach. Nie chcemy, by na polskich ulicach wkrótce działo się to, co w Stanach Zjednoczonych, gdzie pod płaszczykiem walki o równość, a w rzeczywistości walki politycznej, niszczone są pomniki bohaterów narodowych.

Takie zachowania wymagają jednoznacznych reakcji i deklaracji po stronie ładu i praworządności. Taką reakcją jest odcięcie się od ruchu, który drogą agresji, wandalizmu i profanacji uzurpuje sobie realizację swoich roszczeń

Bardzo Państwa proszę o podpis pod tą petycją.

Podpisuję!

Liczyłem się z tym, że ta kampania od samego początku napotka przeszkody ze strony sympatyków lobby LGBT.

Chcieliśmy, aby nasz apel dotarł do jak największej ilości osób za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niestety, uniemożliwiono nam to.

Facebook odmówił nam płatnej promocji naszego komunikatu z powodów… politycznych. Jak widać, wezwanie do odcięcia się od roszczeń agresywnych środowisk jest niezgodne z polityką tego medium.

Ale tak łatwo się nie poddamy. Dlatego bardzo Państwa proszę o pomoc w rozprzestrzenianiu informacji o naszej petycji.

Po podpisaniu proszę o przesłanie tego maila dalej do swoich znajomych. A jeśli korzystacie z mediów społecznościowych – proszę o udostepnienie naszego komunikatu na Facebooku i Twitterze.

Ale petycja to nie wszystko.

Po pierwsze: zamówiliśmy intencję Mszy świętej. Przez najbliższe 30 dni w Sanktuarium na Świętym Krzyżu codziennie będzie sprawowana Msza święta ekspiacyjna za obrażenie Pana Boga w ten sposób.

Po drugie: zawiadamiamy prokuraturę o popełnieniu przestępstwa.

Wierzę, że Państwa zaangażowanie pomoże postawić tamę narastającej fali rozpasania i bezkarności ruchu LGBT.

Wierzę, że doprowadzi wszelkie władze do jednoznacznego odcięcia od tych środowisk i zaprzestanie jakichkolwiek form ich wsparcia. A przynajmniej postawi ich pod ścianą.

Bardzo proszę o podpis, zaangażowanie i wsparcie działań Centrum Życia i Rodziny!

Bardzo Państwa proszę o podpis pod tą petycją.

Wspieram Centrum Życia i Rodziny!

Paweł Ozdoba
Prezes Centrum Życia i Rodziny

——————————————————–