1 Sierpień 2020

Szanowni Państwo,

od wielu lat ze zgrozą przyglądam się „rozwojowi” mediów w Polsce. Pojęcia takie jak prawda, sztuka, kultura czy dziedzictwo, to dziś jedynie puste slogany służące do szerzenia propagandy. Wielkie koncerny medialne skupiają się w głównej mierze na zapewnieniu jak najtańszej rozrywki. Zapewne już Państwo wiedzą, że festiwal żenady i obrzydzenia, który jest nam codziennie serwowany, prędko się nie skończy. Nie ma bowiem takiej granicy, której nie dałoby się przekroczyć, aby osiągnąć jeszcze lepszy wynik oglądalności, aby szokować jeszcze bardziej, aby wieść prym w niszczeniu tak podstawowych wartości jak rodzina, wiara czy prawda.

Jedynym antidotum na tę hedonistyczną zarazę są niezależne media, niepowiązane z reklamodawcami, zagranicznymi koncernami medialnymi, wolne od wpływów polityków czy politycznej poprawności. Tworzone przez ludzi, którym bardziej zależy na przekazywaniu prawdy niż na własnym świętym spokoju. Takimi mediami są właśnie PCh24.pl oraz PCh24TV.

Szanowni Państwo,  powiem szczerze, nie zamierzamy konkurować z TVP czy TVN. Zwyczajnie nie chcemy brać udziału w wyścigu „o słupki oglądalności”. Chcemy dalej pokazywać Państwu wartościowe treści, podejmować tematy, których inni wolą unikać oraz przekazywać prawdę.

Chcemy rozwijać się – właśnie dla Państwa – i przyciągnąć swoją medialną ofertą każdego, kto podobnie jak Państwo i ja, ma dosyć hedonistycznej papki wylewającej się na nas ze wszystkich stron. Zamierzamy to osiągnąć nie za pomocą taniej rozrywki, lecz dzięki wartościowym treściom i profesjonalizmowi naszych produkcji. My wiemy, jak to zrobić! Potrzebujemy jedynie Państwa pomocy.

Musimy stworzyć studio nagraniowe w Warszawie. Dzięki Państwu uda nam się tego dokonać.

WSPIERAM PCH24.PL

Wesprzyj budowę nowego studia nagraniowego w Warszawie

WSPIERAM

W tym momencie redakcja Portalu PCh24.pl i studio nagraniowe PCh24TV mieszczą się jedynie w Krakowie i choć jest on miastem przepięknym, posiadającym niezliczoną ilość walorów, nie sposób nie zauważyć, że większość ważnych wydarzeń ma miejsce w stolicy, musimy więc stworzyć profesjonalne studio będące w centrum wydarzeń – w Warszawie. Aby przekazywać Polakom prawdę, nie możemy polegać na relacjach innych redakcji. Do tej pory udawało nam się stać na straży tego, co drogie sercom polskich katolików. Nadchodzą jednak czasy, gdy sama obrona nie wystarczy – musimy przejść do ofensywy i zacząć walczyć o Boży porządek! Dlatego będziemy tam, gdzie swoje źródło ma większość wydarzeń politycznych, społecznych czy religijnych, czyli w stolicy!

Nowe studio to nie tylko więcej obowiązków, ale również dodatkowe koszty. Sam zakup profesjonalnego sprzętu do nagrywania to wydatek przynajmniej 50 tysięcy złotych! Koszty sprzętu nigdy nie mają górnej granicy, ale jako media utrzymujące się wyłącznie z darowizn naszych Odbiorców, dokładnie „oglądamy” każdą złotówkę przed jej wydaniem.

Suma wszystkich inwestycji, jakie musimy ponieść, to ok. 150 tysięcy złotych. To bardzo dużo, ale nasze poprzednie akcje pokazały, że dzięki zaangażowaniu wielu odważnych i dobrych katolików – jesteśmy w stanie osiągnąć każdy cel! Każdy Państwa dowolny datek, na przykład 35 zł, 50 zł, a może 100 zł, będzie miał kolosalne znaczenie, bowiem nawet najmniejsza kwota, niczym kolejna dołożona cegła, pozwoli nam zrealizować nasz wspólny cel, którym jest walka o Boży porządek!

Proszę pamiętać, że PCh24.pl to nie tylko portal informacyjny. Bez przerwy przygotowujemy dla naszych Widzów kolejne produkcje filmowe. Nasza platforma VOD bogata jest w treści zaskarbiające serca prawych Polaków:

  • „Mięsożerca. Wróg numer jeden” – szeroko omawiający niebezpieczeństwa płynące z uczłowieczania zwierząt i zezwierzęcania ludzi,

  • „Fatima. Orędzie wciąż aktualne” – bez wątpienia jedno z najważniejszych dzieł, jakie powstało z okazji setnej rocznicy Objawień Fatimskich, czyli w 2018 roku.

  • „Rewolucja totalnej wolności”

    – obraz Jarosława Mańki dosadnie ukazujący metodykę i mechanizmy działania lewicowych rewolucjonistów.

„Ich prawdziwe cele” – cieszący się w ogromną popularnością film obnażający ideologię LGBT, który mimo wszechobecnej cenzury, został obejrzany już przez kilkaset tysięcy naszych rodaków!

Nawet teraz, w trakcie sezonu wakacyjnego, gdy inne telewizje skupiają się na powtórkach, my przygotowaliśmy dla naszych Odbiorców zupełnie nowy, świeży i wartościowy cykl. „Perły polskiego katolicyzmu” to nie tylko przemierzanie Polski szlakiem najważniejszych klasztorów i sanktuariów. To niezwykle ważna opowieść o tym, co już niedługo – jeśli tylko nie podejmiemy walki – możemy utracić. Piękne świątynie, których w naszej Ojczyźnie nie brakuje, niebawem mogą stać się ofiarami wojny wypowiedzianej nam przez barbarzyńskich wrogów cywilizacji chrześcijańskiej i zamienić się w puby, kluby nocne albo magazyny. Nie wyobrażam sobie, by można było tańczyć w rytm dudniącej muzyki elektronicznej w miejscu, gdzie od setek lat Jezus Chrystus przemieniał chleb w Swoje Ciało, a do tego właśnie dochodzi w zsekularyzowanych krajach Europy Zachodniej.

Tylko hojność Dobrodziejów, takich jak Państwo, pozwoli nam na:

  • wynajem oraz remont odpowiedniego studia nagraniowego,

  • zatrudnienie specjalistów,

  • zakup profesjonalnego sprzętu,

realizację nowych, atrakcyjnych filmów i programów.

Wysokość ofiarowanego datku zależy wyłącznie od Państwa. Cała operacja zajmie tylko minutę! Ufam, że nie pozostawią Państwo mojego listu bez odpowiedzi i wspomogą naszą akcję.

                                                                                                                    Z wyrazami szacunku

                                                                                                                    Krystian Kratiuk

                                                                                                                    Redaktor Naczelny PCh24.pl

——————————————————-