8 Sierpień 2020

Zdrajcy Białorusi już nawet z tym się nie kryją !!!

UWGA !!!

Chcą zniewolić Białoruś i oddać w łapy amerykańskich syjonistów  !!!

 

Opublikowano plan obalenia Łukaszenki.

Największa grupa medialna białoruskiej opozycji  „Nexta”, moderowana z Polski,  opublikowała szczegółowy plan Majdanu, który ma ruszyć dzień po wyborach, które odbędą się jutro. Są na nim wyraźnie widoczne te same metody przypominające banderowski majdan na Ukrainie.

W oświadczeniu napisano…

“”” Pozostało tylko kilka godzin do jednej z najważniejszych dat we współczesnej historii Białorusi.

 Niestety, praktycznie nie ma nadziei, że głosy Białorusinów zostaną wysłuchane”. 

” Dlatego po konsultacjach z dziesiątkami osób przygotowaliśmy Plan B, który powinien stać się godnym odrzuceniem fałszerstw, prowokacji i rażącego tłumienia pokojowych protestów. Nadszedł czas, aby prawdziwy białoruski duch ponownie zapanował na białoruskiej ziemi !”

Czy Łukaszenka 10.08.2020 ogłosi się jako zwycięzcę?

Walka trwa a w poniedziałek.

Jest zaplanowany OGÓLNY strajk w przedsiębiorstwach państwowych do końca dnia roboczego.

Plan jest niezwykle prosty – ” Przyjdź do pracy i spotkaj się z innymi. Wymagania są proste: by publicznie wspierać przeprowadzenie ” NOWYCH i UCZCIWYCH ” wyborów oraz  robić wszystko, co w twojej mocy, aby za wszelka cene sparaliżować Białoruś.

Według opłacanych opozycjonistów przez żydo zachodnioeuropejskie-amerykańskie ośrodki dywersyjne na Białorusi.

” To jest skuteczny i bezpieczny sposób protestu – nie będą mogli zwolnić całych wydziałów, a policja oczywiście nie odważy się próbować rozpraszać ludzi.

 MIŃSK i CENTRA regionalne.

Plan ten zakłada… .

” W przypadku faktycznego wprowadzenia stanu wojennego w centrum miasta i braku możliwości zgromadzenia wystarczającej liczby osób w jednym miejscu lub rozpoczęcia strefowania stolicy blokowaniem autostrad i ruchu, punktami zbierania stają się najpopularniejsze miejsca w okolicy: stacje metra, parkingi centrów handlowych, targi.

Administracje okręgowe będą idealnym punktem zbiórki. Przynajmniej tam będzie można skierować swoje żądania do urzędników. Tam też będzie można spotkać innych ludzi, zjednoczyć się w duże grupy i ruszyć w kierunku centrum stolicy. Siły policyjne i organy ścigania nie wystarczą by zapewnic ochronę władzom !

Na pewnym etapie jest prawie pewne, że będą zatrzymania lub momenty w których policja będzie próbowała stłumić protesty. To stanie się punktem bez powrotu. W odpowiedzi na użycie przemocy wobec protestujących musisz natychmiast się zjednoczyć i w żadnym wypadku nie uciekać.

Jak przeciwstawić się przemocy i użyciu specjalnego sprzętu ? Powiemy protestującym w naszych notatkach. Zastosuj blokadę dróg tak, aby specjalne pojazdy policji nie mogły przejechać, rozrzucaj gwoździe, wkręty i własnoręcznie wykonane „jeże” na drogach, próbuj niezauważalnie przebijać opony w policyjnych pojazdach i minibusach służb specjalnych.

Pamietaj, że stosowanie takich środków może być wyłącznie w odpowiedzi na przemoc.

Regiony.

To regiony powinny stać się pionierami tworzenia nowej Białorusi, wolnej od dyktatury Łukaszenki. Co więcej, w regionach najkorzystniejsza będzie sytuacja, jeśli chodzi o powrót władzy w ręce ludzi – policji tam po prostu zabraknie.

Twoje zadanie jest tak proste, jak to tylko możliwe i brzmi tak: blokuj (ale nie przejmuj!) Budowę lokalnego komitetu wykonawczego i żądaj, aby szef tego komitetu wykonawczego publicznie dołączył do protestujących, a także zażądaj, aby wyższe władze przeprowadziły nowe wybory.

Aby to zrobić, wystarczy zająć teren przed komitetem wykonawczym i nie opuszczać go, dopóki nie zostaną spełnione Twoje wymagania. Lub zażądaj powołania człowieka z ludu na to stanowisko.

NASZYM CELEM jest przeprowadzenie NOWYCH WYBORÓW i bezwarunkowe uwolnienie wszystkich więźniów politycznych. Wymaga to tylko dwóch rzeczy:

Przewyższyć ilościowo siły organów porządkowych, którymi zastraszano nas od 26 lat. Pamiętaj – to zwykli ludzie, a nie roboty. I mają dokładnie te same lęki, uczucia i zmęczenie. Jest ich znacznie mniej niż nas.

Ustanowienie bezpośredniej demokracji ludu, która istnieje na białoruskiej ziemi od wieków: jest to bezpośredni wyraz woli, prawa ludu i konstytucji. 

Może wystarczy znieść dyktaturę potentata ? ! Do zobaczenia na nowej i wolnej Białorusi ! “””

Tymczasem większość ekspertów twierdzi, że Łukaszenka ma wystarczające środki, aby stłumić niepokoje w Republice.   

Swołocz pro-banderowsko-syjonistyczna w której znajdują się też płatne sługusy z Polski i z banderowskiej Ukrainy chce zniszczyć ostatni  jeszcze niezależny od syjonistów kraj w Europie i stworzyć wasala usraela i syjonistycznej światowej bandyckiej,  złodziejskiej  mafii  !!! .

A po obaleniu będą się chwalić ile to USA zainwestowało miliardów  dolarów w celu obalenia Łukaszenka. 

Za:  https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/156891,wybory-na-bialorusi-10-08-2020-i-dywersja

—————————————————-