8 Sierpień 2020

„Znieść obecne przepisy anty-LGBT i chronić osoby LGBT w Polsce, wezwij UE do interwencji” – tak brzmi tytuł petycji, którą na portalu change.org podpisało już 580 tysięcy osób. Celem jest milion podpisów.

Zagadka: – Z jakimi ludźmi związany jest portal z petycjami change.org? Rozwiązanie na końcu artykułu*

Petycja wzywa Urszulę van der Leyen, Przewodniczącą Komisji Europejskiej, do „podjęcia działań w związku z sytuacją środowiska LGBT w Polsce”.

Treść petycji:

Społeczność LGBT w Polsce cierpi na homofobię i transfobię podsycaną przez polityków, przywódców religijnych i świeckich, a brak praw ochronnych sprawia, że boją się życia we własnym kraju. Domagamy się od polskiego rządu podjęcia działań przeciwko homofobii i uchwalenia przepisów, które chroniłyby osoby LGBT w szkołach, miejscach pracy i społeczeństwie, a także zniesienia aktualnych przepisów homofobicznych i transfobicznych, takich jak „strefy wolne od LGBT” i proponowany „zakaz propagowania Ideologia LGBT ”, która jest formą cenzury podobną do rosyjskiej. Chcemy również wezwać Unię Europejską do podjęcia działań i zaprzestania ignorowania naruszeń praw człowieka, które mają miejsce w jej państwie członkowskim.

PRAWA LGBT TO PRAWA CZŁOWIEKA.

NIE JESTEŚMY IDEOLOGIĄ, JESTEŚMY PRAWDZIWYMI LUDŹMI.

STRONA Z PETYCJĄ 

Komuniści i niemieccy naziści też mogą o sobie powiedzieć: nie jesteśmy ideologią, jesteśmy ludźmi.

Tymczasem zapytałbym autorów i podpisujących petycję, jakie prawa osób LGBT są w Polsce ustawowo łamane? Czekam na odpowiedź.

W artykule „Dobra wiadomość: Polska jest najbardziej homofobicznym krajem Unii Europejskiej” (łatwym do znalezienia w sieci) przytaczałem źródła udowadniające, że LGBT jest ruchem ideologicznym, żądającym przywilejów – specjalnego traktowania oraz możliwości seksualizacji dzieci.

* Wiceprezesami portalu z petycjami change.org są Bill Gates oraz Melinda Gates

W tym miejscu polecam do przeczytania: „Szczepionka powodująca narkolepsję – dziwne powiązania Billa Gatesa z Microsoft”

image

 

Materiał do dowolnego wykorzystania w Internecie pod warunkiem wskazania autora.

Romuald Kałwa

Za: https://romualdkalwa.neon24.pl/post/156910,miedzynarodowa-petycja-wzywajaca-ue-do-interwencji-w-polsce

——————————————————