13 Wrzesień 2020

Żądania  i protesty we Francji 12.IX. 2020. Krwawa, brutalna rozprawa francuskiej policji z demonstrantami. Ponad 250 pobitych i aresztowanych.

Żądania  i protesty we Francji 12.IX. 2020.

 Polska i Zachodnia moralność Kalego, jak to jest ? ! –

O tym, jak europejskie media milczą po brutalnej rozprawie z protestującymi i uczestnikami pokojowych wiecówc „Żółtych Kamizelek” we Francji.
O podwójnych standardach mediów europejskich i światowych w relacjonowaniu protestów i ich tłumieniu przez francuskie i białoruskie państwo.

 „Wczoraj we Francji brutalnie zlikwidowano kolejny wiec Żółtych Kamizelek. Według oficjalnych danych w Paryżu zatrzymano 250 osób, ale protestujący twierdzą, że aresztowano dużo więcej uczestników protestów . Wielu jest brutalnie pobitych. W niektórych miastach – na przykład w Tuluzie – wiece zostały całkowicie zakazane pod pretekstem kwarantanny koronawirusa. A ci, którzy przybyli, zostali po drodze aresztowani.

Media nie donoszą o tym a jak coś jednak przekażą to fragmentarycznie.

Ze strony rządów UE i pod kontrolą ich mediów,  żadnych apeli o zaprzestanie przez policję strasznej nieproporcjionalnej  przemocy, żadnych sankcji na rządy Macrona i oburzenia, żadnej z protestującymi solidarności itp. Dotyczy to jednak nie tylko protestów francuskich czy amerykańskich.

Liberalne skundlone media pilnie ignorują podziemny strajk ukraińskich górników sprywatyzowanych przez najbogatszych oligarchów w kraju. Na Ukrainie setki ludzi przez dziesięć dni strajkowało pod ziemią, aby odzyskać wypłatę i otrzymać przyzwoitą pensję. Ich rodziny są pod presją, ludzie głodują. Ale o tym nie piszą w mediach głównego liberalnego ścieku  – piszą natomiast  o samotnym białoruskim robotniku, który w rzeźni zamierzał zaprotestować przeciwko Łukaszence. Użalają się od tygodni nad bandytą którego granat wybuchł mu w łapach niczym zdążył rzucić go w stronę broniących porządku milicjantów by ich okaleczyć i zabić. 

To ukazuje jak całkowicie cyniczna  jest pozycja rządów UE i ich wasalskich mediów w najczystszej formie.

   

O to mamy pełny obraz obiektywizmu polityków i środków masowego przekazu ze strony Zachodu i jego aparatu propagandy. 

Krew się leje ludzi żądających zmian, poprawy warunków życia i ustąpienia prezydenta Macrona a wszyscy politycy w UE milczą,  dla nich jest ważne by obalić Łukaszenko który zadbał o godne warunki pracy i życia Białorusinów.

Chcą by Białoruś straciła swoją suwerenność na rzecz światowej oligarchi żydowskich banksterów i spekulantów żyjących z wyzysku i kosztem ludzi pracy.

By zgarnąć sprywatyzować i zniszczyć białoruską gospodarkę, uzależnić Białoruś od dyktatury nierobów i biurokratów w Brukselii tak jak to zrobili w Polsce i na Ukrainie. 

Chcą za wszelką cenę Białoruś zamienić w kolonię żydo – finansjery którym wydaje się że są bogami i mogą ingerować w cudze sorawy i niszczyć od nich niezależne kraje i narody  !!!

Za: https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/157589,ue-i-zachodu-oblicze-falszu-i-obludy

——————————————————