21 Listopad 2020

Hiszpańska grypa

„Hiszpańska grypa” wystąpiła u aliantów, w armii amerykańskiej i francuskiej. Natomiast ,,grypa hiszpańska” nie dotyczyła ludności niemieckiej i niemieckiej armii, bo tam „epidemii” nie było. – Dr. Jerzy Jaśkowski 

Gdzieś w krainie Polin. Początki szaleństwa

2 Kwiecień 2020 r.

Rozmawiałam z koleżanką w sprawie wnuka po wypadku. Chłopak miał wypadek we czwartek (2.04. 2020), zaszyli mu rany na glowie, ale jak zobaczyli płuca, to już nie ma żadnej opieki medycznej. Pierwszą dobę leżał w zakrwawionym ubraniu i umurosany we krwi. Matka przyniosła bieliznę i ubrania, ale nikt nie chciał go umyć i przebrać. Wynik na wirusa od 2 kwietnia nie przyszedł i nikt nie opiekuje się nim. Bez żadnego leczenia, a w mózgu krwiak. Teraz spuchła mu prawa ręka (może być zator) i z bólu krzyczał przez cały dzień, ale nikogo tam nie ma, bo jego los nikogo tam nie obchodzi. Potem pojawił się wściekły lekarz i zagroził policją, która zabierze go do aresztu na kwarantannę. Co robić? On jak wstaje do łazienki, to ma zawroty głowy. Nie powinien wstawać. Jest już noc i dalej nie ma zainteresowania, ze strony lekarzy. A opętany Kaczyński myśli tylko o wyborach.

6 kwiecien 2020 r.

Dziwny ten wirus, wnuczek koleżanki pracował w Niemczech i wrócił do Polski dzień przed zamknięciem granic. W Niemczech poruszał się z dużą ekipą, z którą stawiali jakieś sceny /instalacje w różnych miastach. Teraz po tygodniu przyszedł wynik ujemny do szpitala, gdzie go trzymają i głodzą. Dzisiaj przebadali go po tygodniu od wypadku, już się nie bali. Wypuszczają do domu i będzie dochodzić do zdrowia pod opieką rodziny. Chłopak był w środku pandemii w Niemczech i nic mu się jakoś nie stało, dopóki nie wrócił do Polski. Dziwne? Prawda?

11 Kwiecień 2020 r.

Wprowadzili mandaty po 500 zł. Jeden policjant chwalił się, że nałożył 400 mandatów po 500 zł i wyszła z tego ładna kwota 200.000 zł. A jeżeli tysiące policjantów tak pohasa w jeden dzień, to uzbierają dla państwa PISowskiego miliony. Są też kary administracyjne po 5000zł, po 10.000 zł, po 12.000 zł, i po 30.000 zł z natychmiastową zapłatą, bo inaczej wkroczy komornik do domu lub na konto. Barani elektorat wybrał takich sadystów, ale jeszcze nie wszyscy zrozumieli i są murem za Kaczanem.

16 kwiecień 2020 r.

W stanie wojennym nie było też takiego duszenia ludzi jak teraz, dosłownie w tej maseczce. Wracam spocona, bo nie ma prawidłowego wentylowana płuc. Rozumiem, że na terenie szpitala, przychodni, w pociągu, tramwaju, ale idę sama z psem po ulicy, żywej duszy nie ma i noś maseczkę, najlepiej ściśnij sznurkiem gardło. Chodzą patrole 4-osobowe. Boją się ludzi, są wrogami ludu i dlatego właśnie paraliżuje ich strach.
 14 Maj 2020 r.

Przekazane od SAN_PL: 23 szpitale otrzymaly juz ponad 5 mln zł na walke z epidemia. Pieniadze te zebraliśmy razem z klientami w akcji Podwójna Moc Pomagania. Santander Bank Polska. Dostałam z banku info, chyba obniżyli oprocentowanie, które było chyba 1 %. Łobuzy okradają ludzi równo. 5 mln zerwali klientom. A w szpitalach, ani śladu grosza.

22 Maj 2020 r.

Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik odwiedził górników na Śląsku W uzbrojonej w ostrą broń asyście. Zastraszyli w prosty sposób górników, nawiązując w ten sposób do losów kopalni “Wujek”.

27 Maj 2020 r.

Pan Prof. P. zamieścił rozpaczliwy tekst na temat najstarszego Kresowianina, który ma ogromne problemy ze zdrowiem. Rozmawiali telefonicznie i starszy pan skarżył się, że w ich mieście nie ma opieki lekarskiej, chociaż jest szpital. Na czas tej zmyślonej pandemii żydowskich szwindli, szpital przeznaczono na chorych na Covid19. Ale nie było ani jednego chorego. Pomimo tego nie udzielali żadnej pomocy potrzebującym. I co można zrobić? Nic. Najważniejszy stał się rudobrody Żyd, Szumowski. Nie na darmo dostał ochronę osobistą. Jest polityka depopulacji, Sejmu nie ma, bo co to za robota, jeżeli na sali sejmowej może przebywać 1 osoba z Konfederacji, a Bosaka straż nie wpuściła.

29 Maj 2020 r.

Wczoraj otrzymałam na Facebooku bardzo smutną wiadomość, nasz znajomy popełnił samobójstwo. Miał mniej więcej około 50 lat. Prowadził dentystyczny gabinet Rtg i hobby miał ciekawe: był w grupach rekonstrukcji historycznej. Odpowiednio do ważnych dat przebierali się za różnych żołnierzy.W niemieckim mundurze był Hansem. Kupił stary kolekcjonerski motocykl i cieszył się jak dziecko. Jednak nie wytrzymał tej atmosfery “pandemicznej” i niemożliwości uruchomienia gabinetu, no i odebrał sobie życie. Nie znasz go, ale pomódl się za niego.

Następna smutna wiadomość od koleżanki. Przykre to wszystko, pomodlilam sie za Twojego znajomego. Mojej koleżanki ze szkoly podstawowej syn, w kwietniu, popełnił samobójstwo. Miał 24 lata i akurat skończył studia.
Jestem pewna, że samobójstwa można będzie liczyć w tysiącach, bo najprawdopodobniej, to dopiero początek tego szaleństwa, jakie nam gotują.

20 Listopad 2020 r.

Szpitale mają wybić 300.000.000 Europejczyków! Dożylnie SKWALENIEM. Te słynne zdanie już znacie – “wszyscy mają zachorować na COVID” bo każdemu musi zostać założona tzw. teczka, za pomocą której współczense SS będzie decydować, kto ma żyć dalej, a kto nie, kto z kim jest powiązany i przeznaczony do likwidacji gospodarczej, a kto ma dalej prowadzić biznes. ?!% Ściśle Tajne %?! Umawiali się we wrześniu 2019 r. i we wrześniu 2020 r. Na naradach ustalali w jaki sposób mają się tym haniebnym procederem zająć. Nikt nie sprawdza zawartości respiratorów i zawartości tlenów podawanych pacjentom. 

1. Pierwszym z procederów jest opóźnianie przyjmowania pacjentów. Podjęte przez indywidualne szpitale działania mają na celu stwarzanie umieralności w karetkach i nie koniecznie pacjentów z dusznościami. 

2. Drugie z procederów to sortowanie ludzi na osoby wpływowe i nie wpływowe. Czyli określa się kto pod holokaust, a kto ma przeżyć. 

3. Trzecim procederem jest pozbywanie się ludzi nie wpływowych, lub niewygodnych dla służb czy też władzy, pod przykrywką COVID. Zazwyczaj takie zgony są tworzone przed podaniem śniadania pacjentom. Przy okazji jeszcze na żyjącego pacjenta zamawiają pełno rzeczy na ubezpieczenie, które to potem są handlowane w sklepach medycznych. 

4. Pacjenci posiadający w rodzinie osoby wpływowe, akurat są ozdrowieńcami, chyba, że są niewygodni dla władzy, ale czasami mają makabrycznie zniszczone płuca. 

5. Osoby posiadające przedsiębiorstwa lub bliscy krewni właścicieli “Polskich Firm” mają mieć wszyscy COVID, aby łatwiej było nimi kierować w wyniszczeniu ich firm. 

6. Odmawiać wpuszczania na teren szpitala służb, które mogłyby wyczuć nieprawidłowości i celowości w uśmiercaniu pacjentów. 

7. Kiedy zrobi się gorąco w tle z COVID, winy zwalać na przełożonych, aby personel mógł dalej bez przeszkód działać. 

8. Dla wszystkich wtajemniczonych w zakulisowy COVID przewidziane są zasługi, które będą po procederze holokaustu narodów wypłacane w formie, zezwolenia do życia w Nowym Porządku Świata. 

9. Otoczyć szczególną opieką pacjentów chorych na COVID, którzy dopuszczali się potwornych zbrodni i przestępstw, gdyż takowi będą zatrudniani do Światowej Służby Bezpieczeństwa. 

10. Nie dopuszczać do sekcji zwłok denata zmarłego na COVID.  

Natychmiast róbcie wszystko, by zdemaskować SS w Polskich Szpitalach, bo właśnie dochodzi w nich do niekontrolowanej rzezi, celowych działań o jakich powiedziała niegdyś Merkel, cytuję:

 “Podzielmy się Polską!”

Oszustwo „Hiszpańskiej Grypy” – 1918 r.

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/99402-oszustwo-hiszpanskiej-grypy-1918-r

Za: http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/11/zbrodnicze-owoce-covidowego-terroru.html#more

———————————————————–