9 Styczeń 2021

Ich nogi biegną do złego i śpieszą się do przelewu niewinnej krwi; ich myśli, to myśli zgubne, spustoszenie i zniszczenie znaczą ich szlaki.

Zabawa w Boga

Wiele mówi się dziś o DNA, podstawowym kodzie, który szczegółowo określa zarówno ogólną strukturę zwierzęcia lub organizmu, jak i – co najważniejsze – sposób jego złożenia. Popularna prasa rozwodzi się tylko nad ogólną konstrukcją i nie wspomina o tym, co jest chyba najbardziej zdumiewającą właściwością DNA, a mianowicie o jego zdolności do budowy ciała, którego konstrukcja jest w nim zawarta.
Naprawdę trzeba się na chwilę cofnąć i zastanowić się nad tym. DNA nie jest tylko planem, ale złożonym zestawem instrukcji, jak zbudować organizm określony w planie. I to nie koniec. Kolejna właściwość jest co bardziej niezwykła. Samo DNA wykonuje instrukcje i buduje organizm określony w planie.
Nasze szkoły nigdy tego nie uczą. Zamiast tego, wszystkie trzy właściwości są połączone w jedną koncepcję, która znacznie zaniża prawdziwie niezwykłą naturę tego, co robi DNA.
Naszym dzieciom wmawia się, że “tajemnica” genetyki została odkryta i że nauka analizuje teraz ludzkie DNA i buduje ogromną bazę danych, która będzie zawierać wszystko, co trzeba wiedzieć o ludzkości.
Uczniowie kończą studia, wierząc, że nauka o genetyce jest obecnie potencjalnie zdolna do rozwiązania każdego problemu w biologii i że pewnego dnia możliwe będzie zbudowanie kompletnego organizmu z niczego, poza zapasem nieorganicznych cząsteczek. Ta technokratyczna wizja nabrała rozpędu niedawno, gdy zespół informatyków w Wielkiej Brytanii użył genialnego oprogramowania, opartego na sztucznej inteligencji, aby przewidzieć, w którą stronę białko złoży się analizując jego strukturę genetyczną. W miarę jak pojawiają się problemy matematyczne, jest to mniej więcej tak trudne, jak to możliwe. Zdecydowanie było to wielkie osiągnięcie naukowe Ale nadal ma do czynienia tylko z “projektem” lub aspektem projektowym DNA.

Naukowcy ci opracowali, jak odczytać plan i powiedzieć z wyprzedzeniem, co białko zrobi. Przecież jest to określone gdzieś w planie. Ale nie dowiedzieli się nic o skomplikowanej serii operacji, które muszą być przeprowadzone, aby osiągnąć efekt końcowy. Nie wiedzą też nic na temat sposobu, w jaki DNA samo przeprowadza te operacje, aby zbudować dane białko.
Wypełnione dumą ambicje człowieka,
Wspominamy o tym wszystkim tylko po to, aby pokazać, że człowiek w swojej dumie zawsze redukował cud stworzenia – dzieło Boże – do czegoś, co mógłby być w stanie uczynić sam, używając narzędzi nauki i swojej wiecznie wynalazczej wyobraźni. Jest to marzenie masonerii, w której filozofii Bóg jest postrzegany jako “Wielki Architekt” wszechświata, ale nie jako prawdziwie suwerenny Stwórca wszystkich rzeczy, łącznie z uniwersalnymi prawami fizyki i chemii. Jest to również sen o gnostycyzmie i Kabale, w którym człowiek przedstawiany jest jako “Współpracownik” z Bogiem, rodzaj młodszego bóstwa, bez którego Bóg nie może korzystać ze swojej doskonałości.
Firmy farmaceutyczne wykorzystują kłamstwo nauki, tak zdefiniowane, jako sposób na uzasadnienie swojej pracy nad ludzkim DNA. Uniwersytety i szkoły wyższe uczą, że życie na ziemi, w całej jego różnorodności, jest tak naprawdę biblioteką kodów DNA i że jako najwyższa forma życia jesteśmy uprawnieni – na mocy planu zakodowanego w naszym DNA – do modyfikacji i ewentualnego udoskonalania tych kodów.

Rażąco zniekształcając to, czym naprawdę jest DNA, unikają odpowiedzialności za wielką krzywdę, jaką wyrządzają, gdy ją zmieniają. Nie rozumieją celu każdego projektu (który nie jest nawet zawarty w “planie”) i nie mają pojęcia, w jaki sposób DNA jest zakodowane wraz z etapami produkcji i montażu każdego elementu w planie, ani jak się faktycznie wykonuje każdy z tych etapów.
Możemy w ten sposób wizualizować problem: Aby zbudować samochód potrzebujemy (i) planu, (ii) wszystkich niezbędnych części składowych, oraz (iii) odpowiednio wyposażonej fabryki, aby wykonać pracę, oraz (iv) zespołu pracowników, którzy posiadają umiejętności i wiedzę, aby wybrać odpowiednie części składowe i złożyć je w odpowiedniej kolejności. Mamy tu do czynienia z czterema różnymi etapami. Ale DNA to coś więcej niż tylko etap (i) – to wszystkie cztery etapy połączone!

DNA to nie tylko plan – choć to samo w sobie jest dość niesamowite – ale w pełni wyposażona fabryka, zespół wykwalifikowanych pracowników i narzędziownia do produkcji i zamawiania części składowych.
Co mogą zrobić szczepionki oparte na genach
Gdy szczepionka została opracowana przy użyciu technologii genetycznej, może ona modyfikować nasze DNA, RNA lub oba te elementy. Jeśli zmieni nasze DNA, wpływa na wszystkie 4 etapy opisane powyżej, a nie tylko na “plan”. A jeśli zmienia nasze RNA, wpływa na co najmniej dwa z tych etapów.
zacytujemy oświadczenie wygłoszone w telewizji na żywo przez dr. Sucharit Bhakdi, światowej sławy eksperta w dziedzinie immunologii i mikrobiologii. Poproszony o komentarz na temat bezpieczeństwa szczepionek Covida odpowiedział: “Są one wręcz niebezpieczne”.

Współczesna nauka została wykorzystana do spopularyzowania szeregu teorii, które są całkowicie fałszywe. Ewolucja, na przykład, jest matematycznym nonsensem, ale ponieważ większość ludzi – w tym studenci nauk ścisłych – tylko słabo rozumieją “duże liczby” i co one oznaczają w praktyce, uważają, że praktycznie wszystko jest możliwe, jeśli można to wyrazić w kategoriach matematycznych. Nie rozumieją, że matematyka sama w sobie nie może nic udowodnić o rzeczywistości. To, co może zrobić, to pozwolić nam zmierzyć aspekty rzeczywistości i zobaczyć bardzo dokładnie, jak te aspekty pasują do siebie. Kiedy więc naukowiec twierdzi, że jego model matematyczny “dowodzi” czegoś o wszechświecie, to albo kłamie, albo się oszukuje. Prawdziwość jego twierdzenia może być wykazana tylko eksperymentalnie.
Elita wie, że ludzi łatwo oszukać.

Ich nogi biegną do złego i śpieszą się do przelewu niewinnej krwi; ich myśli, to myśli zgubne, spustoszenie i zniszczenie znaczą ich szlaki.- Księga Izajasza 59:7

Wielkie kłamstwa robią duże wrażenie i dają efekty – chwytają naszą wyobraźnię – jeśli są powtarzane w kółko. Przecież dlaczego ktoś miałby mówić coś tak oburzającego, gdyby to nie była prawda?
Ostatnie wielkie kłamstwo dotyczy czegoś, co jest naprawdę małe to covid-19 .Tylko eksperci mogą to zobaczyć i nawet oni potrzebują do tego bardzo drogiego urządzenia powiększającego. Ta naprawdę mała jednostka może podróżować wszędzie i zabić każdego. Istnieje ona w nieskończonej ilości i obejmuje całą Ziemię. I jest naprawdę inteligentna, zmieniając od czasu do czasu swój kształt i stając się jeszcze bardziej śmiercionośna w tym procesie. Jedynym sposobem na jej powstrzymanie jest użycie szczepionki, która może potencjalnie wpłynąć na nasze DNA. (Naprawdę? Naprawdę!)
Powtarzaj dalej to kłamstwo
Jest mnóstwo dowodów na poparcie tego kłamstwa. Zawsze jest mnóstwo ekspertów, którzy potwierdzają, że ta naprawdę mała rzecz sieje spustoszenie na całej ziemi. Zawsze są. Więc kłamstwo toczy się dalej, rosnąc jak kula śniegowa i wciągając coraz więcej “wierzących”, jak to się dzieje. Nawet ludzie o silnej woli i niezależnych umysłach nie są w stanie oprzeć się niekończącemu się napływowi “dowodów”, które dowodzą, że ta naprawdę mała rzecz jest niebezpieczna dla nas wszystkich. Po jakimś czasie ci nieliczni, którzy wciąż mają wątpliwości – i odwagę je wyrażać – są po prostu wyśmiewani i odsuwani na bok.
Niektórzy naukowcy używają swojego autorytetu jako rzekomych stróżów prawdy aby oczarować masy. Kiedy używa się tego w ten sposób, nauka jest nową religią, a naukowcy nowymi duchownymi. Kiedy kardynał Fauci mówi, jego słowa dryfują jak perfumy po całym pokoju. Jego współbracia wierzą, że ich słabe życie zależy teraz od ścisłego posłuszeństwa wobec jego niezbitych dekretów. Ci, którzy są nieposłuszni, umierają.

Dlaczego manipulacja genetyczna nigdy nie jest bezpieczna?

Naukowcy podkreślają, że manipulacja genetyczna jest bezpieczna, pod warunkiem, że przestrzegają oni niezbędnych protokołów, ale liczby mówią co innego. Zobaczmy dlaczego.

Poniższy numer to szesnastkowy klucz do bitcoin’a należącego do kobiety, którą nazwiemy Judy.
E9873D79C6D87DC0FB6A5778639889F4453213303DA61F20BD67FC233AA33262 13303DA61F20BD67F87DC0FB6A57786398DA61F20BD67F948673ADF467FEC456 3AA33262ABE35F6798DA61F20BD67F948673ADF3AA33262ABD67F87DC0FBA61F 13303DA61F20BD67F87DC0FB6A57786398DA61F20BD67F948673ADF467FEC456

Nikt na świecie nie zna tego numeru poza Judy. Ona przechowuje go w elektronicznym portfelu. Jeśli zgubi portfel, traci bitcoin (chyba że ma niezwykłą pamięć i potrafi doskonale przywołać sekwencję). Żadne dwie osoby na świecie nie mają tego samego klucza Bitcoin. Teraz, jeśli ktoś chciałby ukraść Bitcoin Judy, mógłby to zrobić, trzymając jej klucz. Ale mogą nie mieć na to żadnego sposobu. Zamiast tego mogliby spróbować zgadnąć, co jej klucz może być, a następnie wysyłając go przez system Bitcoin. Ale to byłoby daremne, nawet gdyby użyli superszybkiego komputera do wygenerowania miliardów 256-cyfrowych liczb szesnastkowych. Mogliby walczyć przez tysiąc lat i nadal nie dostać się do Bitcoin’a Judy.
Nasz kod genetyczny zawiera miliony sekwencji, tak jak klucz Judy. Każdy klucz odblokowuje proces, który używa innego klucza do odblokowania innego procesu, i tak dalej. Jeśli to brzmi niewiarygodnie skomplikowanie, to takie właśnie jest! Nie ma mowy, aby naukowiec mógł ingerować w strukturę o takiej złożoności bez wyrządzania szkody.
“Tnij i wklej” to niebezpieczna gra
Więc co tak naprawdę robią naukowcy genetyczni? Przecież niektóre z ich prac przynoszą ciekawe rezultaty. W praktyce nie opracowują oni właściwie niczego nowego, lecz po prostu pobierają kawałek kodu genetycznego z jednego gatunku i wstawiają go do innego. Być może będą musieli to robić tysiące razy, zanim uzyskają realne wyniki. Jest to równoznaczne z kradzieżą tysięcy elektronicznych portfeli i nadzieją na znalezienie klucza bitcoin w jednym z nich.
Krótko mówiąc, naukowcy genetyczni manipulują światem przyrody i mają nadzieję, że coś “znajdą”. Używają bardzo precyzyjnych narzędzi do wykonywania funkcji, które są surowe i kapryśne. Pole do popełnienia błędu jest ogromne, a szansa na “znalezienie” czegoś, co harmonijnie pasuje do reszty stworzenia, jest zerowa.
Inżynieria genetyczna jest niebezpieczną grą. Kiedy ta sama technologia jest używana do opracowywania szczepionek dla ludzi, to – jak mówi dr Bhakdi – jest ona “wręcz niebezpieczna”.

Poświęciliśmy w tym dokumencie trochę czasu, aby pokazać, dlaczego dr Bhakdi ma rację i dlaczego wykorzystywanie ludzi na całym świecie jako królików doświadczalnych do wstrzyknięcia im szczepionek opartych na genach jest zdecydowanie najbardziej niebezpieczną rzeczą, jaką kiedykolwiek próbowali zrobić przywódcy polityczni tego świata. Konsekwencje dla ludzkości w dłuższej perspektywie czasowej są potencjalnie katastrofalne.

Muły i hybrydy.

Hodowcy zwierząt gospodarskich są zaznajomieni z niepłodnością, która pojawia się w przypadku krzyżowania się dwóch blisko spokrewnionych gatunków. Na przykład, gdy samiec osioł (walet) kojarzy się z samicą konia (matką), powstałe potomstwo, znane jako muł, jest – z bardzo rzadkimi wyjątkami – niepłodne. Jest to prawda niezależnie od tego, czy muł jest samcem czy samicą. Co ciekawe, sam muł często żyje dłużej niż jego matka i jest bardziej inteligentny niż jego ojciec. Co więcej, jest skutecznym zwierzęciem pociągowym i był często używany przez górników, na przykład przed pojawieniem się silnika spalinowego.

Kiedy samiec konia (ogier) kojarzy się z samicą osła (jenny), jego potomstwo jest znane jako hinny. Czy samiec czy samica, hinny jest również niepłodny.
Hodowcy ptaków znają również hybrydy. Na przykład, muł złotopłetwy, który jest krzyżówką złotopłetwy z kanarkiem, jest bardzo ceniony za swoją piękną wydawaną pieśń. I też jest niepłodny.
Mamy tu przykłady zdrowych i zadowolonych z siebie zwierząt, które żyją długo i produktywnie, ale które z powodu niewielkiego niedopasowania chromosomów dwójki rodziców nie będą mogły mieć potomstwa. Zauważycie, że to niedopasowanie w żaden sposób nie przeszkadza ani nie osłabia zwierzęcia. Jedynym zauważalnym problemem jest niepłodność.

Przysłów 4:16 UBG

Bo oni nie zasną, dopóki nie zrobią czegoś złego; sen ich odleci, aż przywiodą kogoś do upadku

W ostatnich dekadach ludzka płodność znalazła się pod wielkim stresem. Liczba plemników i ruchliwość plemników wśród młodych mężczyzn dramatycznie spadła, a wiele kobiet ma trudności z zajściem w ciążę lub pomyślnym zajściem w ciążę. Powszechnie uważa się, że główną przyczyną tego spadku są zanieczyszczenia środowiska. Być może najbardziej podstępne są syntetyczne substancje chemiczne, które imitują ludzkie hormony.
Co się stanie, jeśli do tego obciążenia ludzkiej płodności dodamy kolejny, zupełnie nowy rodzaj stresu? Szczepionki, z definicji, są atakiem na organizm. Działają prowokując nasz układ odpornościowy do reakcji w łagodny sposób na patogen i w ten sposób produkują przeciwciała, które umożliwią mu skuteczną reakcję na przyszłe ataki tego samego patogenu.
Ryzyko reprodukcyjne
Wprowadzamy zupełnie nowy poziom ryzyka – i stresu – gdy stosujemy szczepionki, które w niewielkim stopniu wpływają na procesy zachodzące wewnątrz naszych komórek. Mogą one powodować zmiany genetyczne, które same w sobie nie mają negatywnego wpływu na nasze zdrowie, ale mogą utrudnić zajście w ciążę. Pamiętajmy, że hybrydy są niepłodne, ponieważ zdrowy materiał genetyczny pochodzący od obojga rodziców nie układa się prawidłowo. Niewielkie różnice genetyczne między ojcem a matką mogą utrudniać bardzo czułe procesy biochemiczne, które zachodzą podczas zapłodnienia. Jeśli ciało kobiety wykryje obecność czegoś niezwykłego w spermie mężczyzny lub w jej własnym jajeczku w trakcie interakcji z plemnikami, może to zadecydować o zbyt dużym ryzyku i zamknąć proces zapłodnienia.
Jeśli tak się stanie, kobieta może nigdy nie być w stanie zajść w ciążę. Ewentualnie może dojść do zapłodnienia, ale powstały w ten sposób embrion “nie przejdzie” później jednego z wielu badań, które łono wykonuje w celu zapewnienia zdrowia i żywotności nienarodzonego dziecka. Krótko mówiąc, dochodzi do poronienia.
Goldfinch Mule. To krzyżówka między złotą rybką i kanarkiem. Te ptaki na ogół cieszą się dobrym zdrowiem i są dość wytrzymałe. Jest jednak jeden problem – są bezpłodne.

“Pyszni sidła na mnie skrycie zastawiają:
złoczyńcy rozciągają powrozy,
umieszczają pułapki na mojej drodze”.
– Psalm 140:5

Istnieje również możliwość, że dziecko zostanie poczęte i urodzone, ale w późniejszym życiu okazuje się być bezpłodne (podobnie jak hybrydy, o których mówiliśmy). Jest to czysta spekulacja z naszej strony, ale fakt, że musimy rozważyć tego typu możliwości, sam w sobie jest znakiem, że szczepionki genowe są radykalnym odejściem od normalnej medycyny. Ryzyko może wydawać się małe, ale jeśli duża część następnego pokolenia okaże się bezpłodna, zniszczymy nasze społeczeństwo – a wszystko z powodu wirusa, który nie stanowi żadnego zagrożenia dla dobra ludzkości.

Owce i wilki

Wróg ciężko pracuje, by wciągnąć w pułapkę szczepionki tyle osób, ile może. Przywódcy religijni – jak ich nazywa się – są wcielani do ,,wojska” , aby przekonać swoje zgromadzenia, że sceptycy są głupcami, a ich obawy są przesadzone. Wielu prawdziwych chrześcijan będzie prawdopodobnie zszokowanych nagraniem wideo wydanym przez Amira Tsarfatiego 30 grudnia, w którym bezwstydnie poparł on program szczepia. Tsarfati jest szanowany za konsekwentne opowiadanie się za fundamentalną prawdą biblijną i odrzucenie teologii zastępczej. Zawsze starał się być umiarkowanym, sprawiedliwym człowiekiem, posiadającym głęboką wiedzę o Słowie Bożym. Jednakże, za pomocą tego filmu wideo ujawnił chrześcijanom na całym świecie, że pracuje dla Nowego Porządku Świata:
https://www.youtube.com/watch?v=CWPkGh1rzx0&t=1779s.
Po powolnym, metodycznym “zburzeniu” wszystkich argumentów przeciwko szczepionce, w trakcie którego skonsultował się z dwoma “ekspertami”, których protekcjonalne opinie były traktowane jako znane naukowe aksjomaty, zakończył półgodzinną prezentację tymi słowami:
“Moja nadzieja i modlitwa jest taka, że ta rozmowa, którą właśnie usłyszeliście, pomoże wam mieć mniej lęku, a więcej zaufania do napisanego Słowa Bożego i obietnic, które On ma dla nas”.
Krótko mówiąc, jeśli zaufasz Słowu Bożemu, zrobisz tak, jak ci powiedziano i weźmiesz szczepionkę. Twierdzi on, że w rzeczywistości podjął biblijne badanie sprawy i doszedł do jedynego możliwego wniosku: Bóg chce, żebyśmy wzięli tę szczepionkę.

Każdy, kto słucha tych 33 minut bezwstydnej propagandy, zdaje sobie sprawę, że reputacja cennego dobra, jakim jest sam Tsarfati, jest poświęcana dla innego celu. Potrzeba lat, aby wyszkolić takiego agenta jak Tsarfati, kogoś, kto potrafi przeniknąć do szeregów prawdziwych wyznawców i poprowadzić ich drogą chrześcijańskiego ,,syjonizmu”. Do takiej pracy wybierani są tylko najlepsi i najzdolniejsi. Tsarfati udowodnił, że jest jednym z ich najskuteczniejszych wykonawców. Dlaczego więc ryzykują w ten sposób jego reputację, nakłaniając go do poparcia niebezpiecznego produktu farmaceutycznego? Najwyraźniej jego przełożeni uważają, że najważniejsze jest, aby jak najwięcej prawdziwych wyznawców – a jest ich bardzo dużo – wzięło tę szczepionkę! Jeśli po drodze reputacja Tsarfatiego zostanie zniszczona, niech tak będzie.
Wojna z chrześcijaństwem
To jest wojna z chrześcijaństwem. Nie ma ona nic wspólnego z naszym zdrowiem i dobrobytem. Wielu innych “przywódców wiary”, takich jak Al Mohler, jest sprowadzanych, aby snuć podobne opowieści o tym, że się wierzy i uwodzi nieostrożnych. Powinni oni dawać rzetelne informacje o ryzyku, jakie się z tym wiąże, ale robią coś wręcz przeciwnego. Powinni oni zwracać uwagę na niebezpieczeństwa zidentyfikowane przez ekspertów takich jak dr Sucharit Bhakdi, który ostrzegał, że te szczepionki są “wręcz niebezpieczne”, ale zamiast tego wybierają kpinę z tych ludzi i odrzucają ich dowody jako histeryczne pseudonauki.
Dlaczego ci wszyscy “przywódcy wiary” tak bardzo chcą skłonić do przyjęcia szczepionki? Ponieważ prawdziwi wierzący są największą przeszkodą stojącą na drodze Nowego porządku Światowego. Wróg chce nas usunąć.
________________________

“Bo wśród mego ludu znaleźli się ludzie niegodziwi; czekali, jak ten, który ustawia sidła; zastawili pułapkę, łapali ludzi.”
– Jeremiah 5:26

,,Teoria spiskowa”, jest taka że: (Zobacz na rysunek, w ludzkim modelu DNA są 2 nitki o 22 parach), elita chce dodac jeszcze jedną nitkę dzięki nanotechnologii czyli by byly 3 nitki po 22 ( stąd 3 22)
A 3 nitki to 22+22+22 =66

Na dowód tej tezy pokażemy coś z Polskiego podwórka

Teatr dla gojów czyli szczepienie dwóch masońskich alchemików
-Konstanty Radziwiłł
-Marek Balicki

Obaj zostają ,,Wyszczepieni”
Na stadionie Narodowym akurat w boksie nr . 322
Jakby nie mogli sobie poszukać innego miejsca . Zrobili TO
na oczach mass pod banderą – Skull & Bones 322

Można być naiwnym i myśleć że usiedli akurat tam przypadkowo 

Za: https://d3konspiracja.neon24.pl/post/159728,zabawa-w-boga

——————————————-