10 Styczeń 2021 

Z redakcji Michael Matt zapoznaje się z dobrymi wiadomościami dotyczącymi wskaźnika powrotu do zdrowia Covid, a następnie analizuje, co naprawdę dzieje się z globalną pandemią.

Aby to zrozumieć, zabiera nas do Szwajcarii – na Światowe Forum Ekonomiczne – gdzie ludzie poruszający się na całym świecie spotykają się regularnie, zwłaszcza od stycznia 2020 roku, aby zaplanować “ Wielki reset ” na szczycie w Davos 2021 w Styczeń.

Wielki reset Davos i plan anulowania Trumpa

Używając wielu klipów wideo, Michael pokazuje, jak wszyscy, od Sorosa , przez Gatesa , po Schwaba , Ala Gore’a i Sekretarza Generalnego ONZ, aż nazbyt chętnie przyznają, że Covid oferuje im rzadką okazję do zresetowania światowej gospodarki , populacji kontrola , handel światowy, regulacja zmian klimatycznych , edukacja i cele zrównoważonego rozwoju ONZ w celu „uporządkowania”, „ponownego wyobrażenia” i fundamentalnej transformacji każdego znanego nam aspektu życia.

BARDZO obciążający dowód: Bill Gates i Światowe Forum Ekonomiczne przeprowadzili symulację epidemii koronawirusa zaledwie 6 tygodni przed prawdziwą epidemią

Czy to reszta historii stojącej za mistyfikacją Rosji, Ukrainą, fałszywym oskarżeniem i wszystkimi innymi głębokimi rządowymi próbami sparaliżowania wysiłków Trumpa, by „ponownie uczynić Amerykę wielką”?

Ludzie w Davos chcą nowego porządku na świecie, a jedyną rzeczą stojącą obecnie na ich drodze są Stany Zjednoczone. A jeśli zdobędą nową normalność , nic już nigdy nie będzie takie samo… chyba, że wygra Donald Trump .

Ostateczny dowód: Covid-19 został zaplanowany do wprowadzenia nowego porządku świata

Źródło: YouTube.com ; BitChute.com