19 Luty 2021

Sąd trzech sędziów w Peru orzekł, że pandemię COVID-19 zapoczątkowali miliarderzy Bill Gates, George Soros i Rockefeller . Pomimo orzeczenia (przeczytaj rezolucję w całości poniżej) „weryfikatorzy faktów” doszli do wniosku, że peruwiański sąd nie ma dowodów na wydanie takiego orzeczenia, powołując się na oświadczenie WHO i CDC, które utraciły całą swoją wiarygodność.

3 Sąd w Peru reguluje pandemię COVID-19 rozpoczętą przez Billa Gatesa, George'a Sorosa i Rockefellera
3 Sąd w Peru reguluje pandemię COVID-19 rozpoczętą przez Billa Gatesa, George’a Sorosa i Rockefellera

21 grudnia 2020 r. Trzech sędziów peruwiański sąd orzekł, że pandemię koronawirusa zapoczątkowali miliarderzy Bill Gates, George Soros i Rockefeller, ironicznie nazywani Dobrym Klubem – którzy chcą uratować świat.

Rezolucja utrzymuje, że proces karny został zatrzymany z powodu COVID-19, tak że miał on „nieprzewidywalny” charakter, z wyjątkiem jego twórców, „którzy zajmowali się nim i nadal kierują nim z zachowaniem największej tajemnicy w swoich środowiskach i światowych korporacjach, z prognozy do projektu 2030.

Jak donosi oficjalny  peruwiański serwis prawniczy lpderecho, powołując się na postanowienie sądu z dnia 21 grudnia 2020 r .:

c) .- Porozumienie plenarne 01-2017 z 18. fundacji stanowi: „… przedłużenie tymczasowego aresztowania nie może zostać zaakceptowane, jeżeli proces karny został sparaliżowany bez uzasadnienia, które go legitymizuje…”

W sprawie sub judice proces karny został sparaliżowany z powodu pandemii Covid 19, stworzonej przez elity przestępcze, które zdominowały świat; i że sparaliżował działalność w prawie wszystkich krajach świata i nikt nie wyobrażał sobie jego nadejścia i kontynuacji w przyszłości.

Sąd w Peru rządzi pandemią COVID-19 rozpoczętą przez Billa Gatesa, George'a Sorosa i Rockefellera

Wydarzenie to ma „nieprzewidywalny” charakter i jest uzasadnioną przyczyną, która sparaliżowała i będzie nadal utrudniać nie tylko pracę sądową światowych sądów, ale także wszelką działalność gospodarczą, społeczną i kulturalną. robimy to z wcześniejszymi ograniczeniami, w tym w naszym kraju.

ZAPISZ SIĘ DO GGI PRZEZ E-MAIL

Wpisz swój adres e-mail, aby zasubskrybować GreatGameIndia i otrzymywać powiadomienia o nowych postach e-mailem.

Dlatego żaden światowy rząd, osoby fizyczne i prawne ani obrona pozwanego nie mogą utrzymywać, że pandemia ta ma charakter „przewidywalnej”, z wyjątkiem jej twórców nowego porządku światowego, takich jak Bill Gates, Soros, Rockefeller itp., i nadal kierują nim z zachowaniem skrajnej tajemnicy w swoich środowiskach i globalnych korporacjach, z prognozami dotyczącymi projektu 2030.

W takim przypadku pandemia COVID 19 stanowi niewątpliwie „szczególną trudność w utrudnianiu śledztwa lub postępowania karnego”.

W orzeczeniu nie wspomniano, że Fundacja Rockefellera i Fundacja Clintona opracowały serię aplikacji na COVID,  które będą ściśle kontrolować twoje życie po zakażeniu. Inicjatywa została uruchomiona przez fundację non-profit Commons Project Foundation, która jest częścią Światowego Forum Ekonomicznego.

Projekt Commons obejmuje trzy aplikacje   COVID  –  CommonHealth,  COVIDcheck  i  CommonPass.

Razem będą gromadzić, przechowywać i monitorować dane dotyczące zdrowia, na podstawie których aplikacje zdecydują, czy kwalifikujesz się do podróżowania, nauki, chodzenia do biura itp.

Serwis prawniczy lpderecho poinformował 11 stycznia 2021 r. , Że urzędnicy sądowi najwyższego szczebla w Peru ogłosili, że rozpoczną dochodzenie w sprawie oświadczenia trzech sędziów.

Pomimo orzeczenia „weryfikatorzy faktów” doszli do wniosku, że peruwiański sąd nie ma dowodów na wydanie takiego wyroku, powołując się na oświadczenie WHO i CDC, które utraciły całą swoją wiarygodność. Interesujące jest to, że Lead Stories, Facebook weryfikator faktów, jest sam finansowany przez Chińczyków i zajmuje się obalaniem artykułów, które wskazują na ich rolę w pandemii i przyznawaniu czystych zarzutów swoim zwolennikom.

Ogólnoświatowe działania prawne

Wcześniej włoski polityk zażądał aresztowania Billa Gatesa we włoskim parlamencie . Sara Cunial, poseł do Rzymu, potępiła Billa Gatesa jako „przestępcę szczepionkowego” i wezwała prezydenta Włoch do przekazania go Międzynarodowemu Trybunałowi Karnemu za zbrodnie przeciwko ludzkości.

W przechwyconym raporcie wywiadu ludzkiego ujawniono również, że  Bill Gates zaoferował łapówkę w wysokości 10 milionów dolarów za wymuszony program szczepień przeciwko koronawirusowi  w Nigerii

Jak donosi GreatGameIndia w zeszłym roku, prezydent  Białorusi ujawnił, że pomoc Banku Światowego na koronawirusa wiąże się z warunkami  do nałożenia skrajnych środków blokujących, modelowania ich reakcji koronawirusa na odpowiedź Włoch, a nawet zmiany w polityce gospodarczej, której odmówił jako „ gorszący”.

Premierowi Danii wytoczono również poważny  pozew o surowe restrykcje wobec COVID-19 i zabicie prawie 17 milionów norek.

Zaledwie tydzień temu  niemiecki sąd w przełomowym orzeczeniu orzekł, że blokady COVID-19  narzucone przez rząd są niezgodne z konstytucją. Wiosenna blokada Turyngii była „katastrofalnie błędną decyzją polityczną, która miała dramatyczne konsekwencje dla prawie wszystkich dziedzin życia ludzi” – stwierdził sąd, uzasadniając swoją decyzję.

Wcześniej amerykański sędzia federalny uznał  ograniczenia koronawirusa w Pensylwanii za niekonstytucyjne .

Nawet  belgijscy eksperci ds. Zdrowia zażądali śledztwa w sprawie WHO w sprawie sfingowania pandemii .

W przeszłości w 2010 roku  WHO została przyłapana na udawaniu pandemii  i została zmuszona do przyznania, że ​​jej metodologia pomiaru wirusowości lub rozprzestrzeniania się choroby, zamiast jej nasilenia, była nieprawidłowa.

Nie udało się pobrać Błąd: adres URL pliku PDF musi znajdować się dokładnie w tej samej domenie, co bieżąca strona internetowa. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat epidemii, zapoznaj się z naszą  ochroną przed koronawirusem .

Wyślij swoje wskazówki i uwagi, wypełniając ten  formularz  lub napisz do nas bezpośrednio na podany adres e-mail. Dołącz do nas na  WhatsApp,  aby uzyskać więcej informacji i aktualizacji.

Potrzebujemy waszego wsparcia, aby kontynuować nasze niezależne dziennikarstwo oparte na badaniach śledczych na temat zagrożeń głębokiego państwa, przed którymi stoi ludzkość. Twój wkład, jakkolwiek niewielki, pomoże nam utrzymać się na powierzchni. Prosimy o rozważenie możliwości wsparcia GreatGameIndia.

Za: https://wdrh6ewpbb3tfysab5nl5mey6e–greatgameindia-com.translate.goog/peru-court-bill-gates-george-soros/

——————————————————