22 Luty 2021

Dymiący pistolet: Gdzie jest Coronavirus? CDC mówi, że nie jest dostępny.

Przez Jon Rappoport

Dokument CDC nosi tytuł „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel”. Jest datowany na 13 lipca 2020 roku.

Pochowany głęboko w dokumencie, na stronie 39, w sekcji zatytułowanej „Charakterystyka wydajności”, mamy to: „Ponieważ nie ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV są obecnie dostępne, testy [testy diagnostyczne] przeznaczone do wykrywania RNA 2019-nCoV zostały przetestowane z scharakteryzowanymi zapisami rna transkrypcyjnych in vitro…”

Kluczowym wyrażeniem jest: „Ponieważ nie są obecnie dostępne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV…„

Każdy obiekt, który istnieje, można określić ilościowo, czyli zmierzyć. Użycie terminu „ilościowe” w tym zdaniu oznacza: CDC nie ma mierzalnej ilości wirusa, ponieważ jest niedostępny. CDC NIE MA WIRUSA.

Kolejnym wywrotką jest użycie słowa „izolaty”. Oznacza to, że NIE JEST DOSTĘPNY IZOLOWANY WIRUS.

Innym sposobem, aby to ująć: NIKT NIE MA IZOLOWANEGO OKAZU WIRUSA COVID-19.

NIKT NIE WYIZOLOWAŁ WIRUSA COVID-19.

DLATEGO NIKT NIE UDOWODNIŁ, ŻE ISTNIEJE.

Jakby to nie wystarczyło do objawienia, aby zaszokować świat, CDC mówi dalej, że przedstawiają diagnostyczny test PCR w celu wykrycia wirusa, który nie został odizolowany … i test szuka RNA, która przypuszczalnie pochodzi od wirusa, który nie został udowodniony, że istnieje.

I za pomocą tego testu, CDC i każda inna agencja zdrowia publicznego na świecie liczą przypadki COVID i zgonów … i rządy wprowadziły blokady i dewastacji gospodarczej przy użyciu tych przypadków i liczby zgonów jako uzasadnienie.

Jeśli ludzie wierzą, że „masz wirusa, ale nie jest dostępny”, a masz wirusa, z wyjątkiem tego, że jest pochowany w innym materiale i nie został wydobyty, oczyszczony i odizolowany, ci ludzie wierzą, że księżyc jest wykonany z zielonego sera.

To jest jak powiedzenie. „Mamy 20 bilionów dolarów, są one zawarte gdzieś na naszych niezliczonych kontach, po prostu nie wiemy gdzie.” Jeśli nie wiesz gdzie, nie wiesz, że masz pieniądze.

„Kluczyki do samochodu są gdzieś w domu. Po prostu nie wiemy, gdzie”. Naprawdę? Jeśli nie wiesz, gdzie, nie wiesz, że klucze są w domu.

„Brakujący pocisk jest gdzieś w arsenale, po prostu nigdzie.” Nie. Jeśli nie wiesz gdzie, nie wiesz, że rakieta znajduje się w arsenale.

„Wirus COVID-19 znajduje się gdzieś w materiale, który mamy — po prostu nie usunęliśmy go z tego materiału. Ale wiemy, co to jest i zidentyfikowaliśmy go i znamy jego strukturę.” NIE, NIE. ZAKŁADASZ, ŻE.

Nauka nie jest założeniem.

„Ale… Ale… istnieje badanie, które mówi, że kilku badaczy w laboratorium wyizolowało wirusa …”

Mówią, że tak.

Ale w lipcu, CDC mówi, że nie ma wirusa dostępnego.

Myślę, że oznacza to, że ciężarówki nie były dostępne, aby przynieść wirusa z tego laboratorium do CDC.

Ciężarówki były z gazu.

Padał deszcz.

Most został spłukany.

Ciężarówki były w sklepie.

Joe, kierowca, nie mógł znaleźć maski, a on nie chciał wyjść z domu bez niej …

Nauka nie jest założeniem.

___
https://www.lewrockwell.com/2020/10/jon-rappoport/the-smoking-gun-where-is-the-coronavirus-the-cdc-says-it-isn’t-available/