23 Luty 2021 

„The Washington Post” informuje, że 1/3 amerykańskich żołnierzy odmówiła dobrowolnego poddania się szczepieniom na Covid-19, czyli przyjęcia nieprzebadanej substancji, która pomoże być mutagenem powodującym choroby autoimmunologiczne i bezpłodność.

Na 1 300 000 amerykańskich żołnierzy szczepieniom na Covid poddało się już 150 000 osób. Według amerykańskiego dowództwa 1/3 amerykańskich żołnierzy, podobnie jak 1/3 ogółu Amerykanów odmówiła dobrowolnego poddania się szczepieniom. 

Dowództwo armii amerykańskiej przyznaje, że „istnieją ograniczenia w tym, co mogą zrobić, aby zmusić żołnierzy do szczepień”. Głównym instrumentem w przekonaniu żołnierzy do szczepień ma być propaganda i indoktrynacja.

Jak można się dowiedzieć z „The Washington Post”, amerykańska armia „wymaga, aby członkowie służby otrzymywali różne szczepienia podczas werbunku, a często wymagane są dodatkowe szczepienia przed rozmieszczeniem na dur brzuszny, polio i inne choroby. Jednak zezwolenia na stosowanie w sytuacjach wyjątkowych szczepionek przeciwko koronawirusom Moderna i Pfizer-BioNTech uniemożliwiają dowódcom wymaganie ich stosowania bez zgody FDA, powiedział Taliaferro”.

Agencja Żywności i Leków, FDA ( Food and Drug Administration) – amerykańska instytucja rządowa planuje oficjalnie zatwierdzić szczepionkę na cowid dopiero w 2023 roku, czyli za dwa lata.

Amerykańscy żołnierze sceptyczni wobec szczepionek swoja niechęć do bycia zaszczepionym nieprzebadanym preparatem motywują tym, że nie chcą być „królikami doświadczalnymi”, nie chcą, by eksperymentowano na ich dzieciach, i chcą wiedzieć, jakie są skutki uboczne szczepionek, również te wieloletnie.

Wśród 1.300.000 amerykańskich żołnierzy po roku rzekomej pandemii zmarło oficjalnie z powodu koronowirusa 21 amerykańskich żołnierzy. Dla porównania tylko w Afganistanie w 2019 roku zginęło więcej, bo 22 amerykańskich żołnierzy.

Źródło informacji: Washington Post, artykuł Alexa Hortona pt. „Jedna trzecia żołnierzy odmówiła szczepionek na koronawirusa”

Przeczytaj także:

——————————————————————