25 Luty 2021

Znajomość prawdy kończy niewolnictwo za długi

Sprzeciw wobec systemu Rezerwy Federalnej oznacza śmierć.
Wraz ze wzrostem ilości waluty spada jej jakość
Wyjaśnienie oszustwa finansowego
Niekontrolowane masowe przebudzenie
Otwórz oczy, zmienisz zdanie

Historia jest pełna operacji pod fałszywą flagą, niektóre z nich zostały już dopuszczone przez rządy. W międzyczasie znane są inne fakty, na przykład zatonięcie Titanica podczas jego dziewiczego rejsu w 1912 r., Zatonięcie luksusowego liniowca Lusitania w 1915 r. I atak na Pearl Harbor w 1941 r. To tylko niektóre z wcześniejszych operacji pod fałszywą flagą.

 

 

 

 

 

 

Nowsze to upadek Twin Towers z 11 września 2001 r. W Nowym Jorku, gdzie w imieniu D * eep State rozległe relacje medialne CNN i BBC były celowo przedstawiane, aby wywołać maksimum strachu.

Zestrzelenie samolotu MH-17 w 2014 rokuo których premier Mark Rutte musiał mieć wcześniejszą wiedzę, podczas gdy Stany Zjednoczone kategorycznie odmawiają przesłania materiału satelitarnego; atak w Paryżu 13 listopada 2015 r., o którym premier Hollande musiał wiedzieć z góry, oglądając mecz piłki nożnej na sąsiednim stadionie.

Pierwszą rzeczą, jaką robi Prezydent, składając przysięgę na urząd, jest złożenie przysięgi zachowania, ochrony i obrony Konstytucji kraju. – Wszyscy zostali zaprzysiężeni na wysokie urzędy za „zachowanie, ochronę i obronę” ludzkości, ale żaden nie działał zgodnie z tym, co udowodnił, że jest skandaliczny i szokująco nieludzki. Popełniona zdrada stanu! Te fakty powinny otworzyć ludziom oczy i zmienić ich zdanie na temat rządu .

Od czasu utworzenia Zarządu Rezerwy Federalnej w 1914 r. Każdy dolar został pożyczony z tego prywatnego banku centralnego. Każdy dolar, jaki kiedykolwiek stworzył Fed, był zwracany temu bankowi wraz z odsetkami. Żaden rząd nie może tworzyć pieniędzy.

Banki centralne to instytucje prywatne. Pożyczają pieniądze rządom stworzonym z niczego, obciążonym odsetkami. Kiedy cały dług zostanie spłacony, nie ma pieniędzy na spłatę odsetek; aby powstały, trzeba najpierw pożyczyć pieniądze.

Dlatego dług publiczny nadal rośnie. Tego długu nie da się nigdy spłacić. To jest niemożliwe. Innymi słowy, jest to oszustwo popełnione za wiedzą samego rządu!

Trio Rothschilda-Rockefellera-Morgana uczyniło się najpierw mistrzami pieniądza w Europie, a później w Ameryce, wprowadzając prywatne, centralne, sankcjonowane przez rząd banki w Anglii, Francji, Niemczech, Włoszech i Austrii. Nie zamierzali pozwolić nikomu stanąć im na drodze do zdobycia głównej nagrody, robiąc to samo w Ameryce.

– Zatonięcie Titanica w 1914 roku zostało celowo stworzone i zaaranżowane przez ten kartel w celu wyeliminowania silnie wyrażonego sprzeciwu wobec ich planów ze strony Benjamina Guggenheima, Isy Straussa i Jacoba Astora, którzy zostali zamordowani przez celowo nie żyjące ofiary tej tragedii.

W 1898 roku Morgan Robertson napisał książkę zatytułowaną „Wrak Titanica” o luksusowym liniowcu uznanym za niezatapialny, który płynął zbyt szybko po północnym Atlantyku w kwietniu i uderzył w górę lodową, zabijając prawie wszystkich na pokładzie z powodu braku łodzi ratunkowych.

14 lat później ta fikcyjna książka zagrałaby w prawdziwym życiu dokładnie tak, jak napisano scenariuszem nawet z nazwą Titanic statku; ale tym razem miałoby to poważne konsekwencje polityczne. Grupa 400 najbogatszych ludzi świata znajdowała się na tym statku, przeciwstawiając się Rezerwie Federalnej – bankom centralnym.

Kapitan Titanica, Edward Smith, musiał zostać przekupiony, chociaż był to jeden z najbardziej utytułowanych kapitanów swoich czasów, ponieważ dla wszystkich byłoby nie do pomyślenia, że ​​mógł być wspólnikiem w spisku. Podejrzenie wzrosło jeszcze bardziej, gdy autor książki Robertson został otruty na śmierć kilka lat po zatonięciu Titanica.

Zatonięcie Titanica zawsze było wydarzeniem otoczonym dużą dozą tajemnic. Przyczyna upadku „niezatapialnego” statku była kwestionowana i analizowana od prawie 100 lat.

Wielu doszło do wniosku, że tragedia Titanica była spowodowana złowrogimi wydarzeniami i że zatonięcie słynnego statku było dobrze zaplanowane, dobrze wykonane i zaaranżowane.

„Prywatyzacja” Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych jako banku centralnego została zapoczątkowana przez grupę iluminackich „bankierów” z planem stworzenia Nowego Porządku Świata. Działając poza ograniczeniami rządu USA, „sprywatyzowana” Rezerwa Federalna kontroluje centralny system bankowy rządu USA.

Bank Rezerwy Federalnej nie jest ani federalnym, ani bankiem, nawet jeśli nie ma pieniędzy, jest prywatnym przedsiębiorstwem, podobnie jak większość innych banków centralnych na świecie. Prawie wszystkie banki centralne należą do kliki państwowej D * eep, dzięki czemu światowy system pieniężny znajduje się pod prywatną kontrolą.

Większość ludzi nie wie, że Rezerwa Federalna nie jest bardziej „federalna” niż Federal Express. To prywatna instytucja. Nazwa została wybrana, ponieważ poprzednie banki centralne zostały zlikwidowane przez ludzi, ponieważ nie chcieli ponownie ryzykować, wybrali nazwę Rezerwa Federalna.

Za pośrednictwem Rezerwy Federalnej bankierzy mogli pożyczać pieniądze, kształtować światowy krajobraz i stać się jedną z najpotężniejszych organizacji na świecie. Oto, w jaki sposób Rezerwa Federalna i Titanic są połączone: Sprzeciwianie się systemowi Rezerwy Federalnej oznacza śmierć

W 1910 roku siedmiu mężczyzn spotkało się na wyspie Jekyll u wybrzeży Gruzji, aby zaplanować Bank Rezerw Federalnych. Nelson Aldrich i Frank A. Vanderlip reprezentowali finansowe imperium Rockefellera (Illuminati). Henry Davidson, Charles Norton i Benjamin Strong reprezentowali JP Morgan (Illuminati). Paul Warburg (Illuminati) reprezentował europejską dynastię bankową Rothschildów (Iluminatów). Rothschildowie byli agentami bankowymi jezuitów i trzymali „klucz do bogactwa kościoła rzymskokatolickiego”.

Rothschildowie, Morganie i Rockefellerowie wykonują rozkazy zbrodniczego zakonu jezuitów z powodu infiltracji ich organizacji. Robią wszystko, co jest konieczne, aby zniszczyć konstytucyjną wolność ludzi na świecie, jak obecnie pokazuje protokół maski na twarz, aby doprowadzić papieża do dominacji nad światem.

Spoglądając wstecz na XX wiek, jezuici odnieśli wielkie sukcesy. Nadal trwonili bogactwo krajów zachodnich i nieustannie atakowali wszelkie konstytucje i swobody obywatelskie. Zwiększenie władzy papieża w Watykanie.

Było 400 bardzo bogatych i wpływowych ludzi, którzy jasno dali do zrozumienia, że ​​nie są zwolennikami Systemu Rezerwy Federalnej. JP Morgan otrzymał od jezuitów polecenie zbudowania Titanica.

Ten „niezatapialny” statek służyłby jako szwadron śmierci dla tych, którzy sprzeciwiali się jezuickiemu planowi banku centralnego, a dokładniej systemowi Rezerwy Federalnej.

Ci bogaci i wpływowi ludzie byliby w stanie zablokować utworzenie Rezerwy Federalnej, a następnie ich władzę i fortunę. Więc za wszelką cenę tych ludzi należy wykluczyć z równania.

Musieli zostać zniszczeni przez pomysłową klęskę żywiołową, nikt nie podejrzewałby, że zostali zamordowani, i nikt nie podejrzewałby, że w to zamieszani byli jezuici. Titanic był pojazdem, który wybrali do zniszczenia.

W celu dalszej ochrony papiestwa i jezuitów przed podejrzeniami, na pokładzie znajdowało się wielu irlandzkich, francuskich i włoskich rzymsko-katolików imigrujących do Nowego Świata. To byli ludzie, których można było stracić.

Na pokład Titanica zaproszono także protestantów z Belfastu, którzy chcieli wyemigrować do Stanów Zjednoczonych. Ci, z 400 bogatymi ludźmi sprzeciwiającymi się utworzeniu Banku Rezerwy Federalnej, powinni zginąć na środku Oceanu Atlantyckiego i zostali wyeliminowani przez jezuitów, gdy Titanic zatonął.

Wreszcie pierwszy krok postawił właśnie Władimir Putin, który oficjalnie zapowiedział likwidację Rosyjskiego Banku Centralnego Rothschilda. We wczorajszym publicznym oświadczeniu na temat wiadomości, Putin powiedział, że jego kraj jest wreszcie wolny od „lodowatego uścisku” kartelu bankowego Rothschildów i kabały New World Order.

Po swoim obecnym sukcesie wyborczym Putin zapowiedział dalsze „odciążanie” rosyjskiej gospodarki od niebezpiecznego monopolu dolara w celu zagwarantowania rosyjskiej suwerenności w coraz bardziej zglobalizowanym świecie.

Putin zakończył swoje oświadczenie następującymi słowami:
„Oni nie są właścicielami świata i nie mają carte blanch, aby robić, co chcą.” – „Jeśli nie rzucimy im wyzwania, pojawią się inne problemy. Nie będziemy przez nich prześladowani ”.

Kiedy ilość waluty rośnie, jej jakość spada

Prywatyzacja Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych została zapoczątkowana przez grupę iluminackich „bankierów” z planem stworzenia Nowego Porządku Świata.

Działając niezależnie od rządu, „sprywatyzowany” Bank Centralny Rezerwy Federalnej kontroluje prawie wszystkie inne banki centralne w reszcie świata, każdy rząd obejmował cały system finansowy.

Dolar amerykański jest światową walutą rezerwową. Status ten uzyskał po II wojnie światowej, kiedy był walutą wiodącej światowej gospodarki. Był również zabezpieczony złotem, więc banki centralne mogły przechowywać dolary amerykańskie i wymieniać je w dowolnym momencie na złoto. Trzymanie dolarów i trzymanie złota to w zasadzie to samo.

Jednak w 1971 roku administracja Nixona zatrzasnęła „złote okno” po tym, jak zagraniczne narody przyszły wymienić swoje papierowe dolary na metal. Od tego czasu świat nadal używa dolarów, które mierzone w złocie straciły 94% swojej wartości sprzed 1971 roku, pozostały bezpieczną walutą rezerwową. Pomimo tego podstawowego problemu, zidentyfikowanego przez europejskiego ekonomistę Roberta Triffina w latach sześćdziesiątych XX wieku.

Im więcej ludzi (i zagranicznych banków centralnych) chciało dolarów, tym więcej USA musiały je dostarczyć. Wtedy im więcej dolarów „wydrukowały” Stany Zjednoczone, tym mniej każdy powinien być wart.

Dylemat Tryfina gwarantuje, że żadna waluta rezerwowa – o ile nie jest zdecydowanie powiązana ze złotem – nie przetrwa długo. A obecna polityka rządu USA, faktycznego depozytariusza dolara, mówi nam, że dolar wkrótce zostanie znacznie obniżony. Przejście na system QFS jest jedyną poprawną odpowiedzią.

Waluty zawsze podlegają żelaznemu prawu: innymi słowy, jeśli ilość rośnie, jakość spada; więcej nie znaczy lepiej. Rządy mogą kontrolować jedno lub drugie, ale nie oba. Mogą „wydrukować” więcej waluty, ale nieodłącznie zmniejszają jej wartość. W przeciwnym razie mogą utrzymać wartość waluty, nie „drukując” więcej.

W rzeczywistości banki nie pożyczają waluty, która jest zdeponowana na kontach. Zamiast tego tworzą nową walutę fiducjarną z niczego, a następnie ją pożyczają, co oznacza, że ​​są pożyczane do istnienia.

Innymi słowy, kiedy zdeponujesz 1000, z wymogiem utrzymywania rezerwy w wysokości 10%, bank może stworzyć 900 zupełnie nowych jednostek kredytowych z tylko wpisem do księgi, do wypożyczenia z dołączonymi odsetkami.

Ponownie, kiedy te zupełnie nowe jednostki są zdeponowane na koncie czekowym, ten bank może utworzyć kolejne 90 procent wartości tych depozytów, a następnie znowu kolejne 90 procent itd.

To się nazywa bankowość z rezerwą cząstkową. Bankowość z rezerwą ułamkową przypomina odwróconą piramidę z 10% rezerwą. 1 dolar na dole może być rozszerzany warstwa po warstwie do 10 na górze, a następnie powtarzany raz po raz umieszczając jedną odwróconą piramidę na drugiej, powodując niestabilną sytuację, ale rządy zachowują się tak, jakby ich nowo utworzone waluty były równie cenne jak poprzednio, co nie ma miejsca i ostatecznie kończy się upadkiem banku.

Przed powstaniem Banku Centralnego nie pobierano żadnego podatku dochodowego, gdyż cła importowe pokrywały wydatki publiczne.

Podatek akcyzowy na zakupy, takie jak papierosy alkoholowe i gaz, zapłacony dla całego rządu. Podatki te wygenerowały wystarczający dochód, aby rząd mógł działać.

Kiedy jednak należało zapłacić odsetki ze względu na druk Banku Centralnego, utworzono podatek dochodowy, aby ograbić ludzi.

John F. Kennedy „Pewnego dnia po moim odejściu, przypomnisz sobie mnie i powiesz, że powinniśmy byli zatrzymać program nuklearny Izraela, zlikwidować Rezerwę Federalną i wyrzucić wszystkie tajne stowarzyszenia i syjonistów z naszego wspaniałego kraju. Aby tak było, ale nigdy nie jest na to za późno, pamiętaj tylko, że to jest „ Wyjaśnienie oszustwa finansowego”

W obiegu są dwa rodzaje pieniądza. Pieniądze pochodzące z energii, tj. pieniądze z zaufania; pieniądze zarobione na pracy, które obywatele płacą sobie nawzajem za dostarczone towary i usługi.

A pieniądze z nicości, stworzone przez banki centralne, w rzeczywistości są dłużne, ponieważ są zabezpieczone długiem.

Pieniądze zaufania pochodzą z energii, a pieniądze z długu pochodzą z niczego. Oszustwo polega na tym, że rządy zgodnie z prawem „zrównują” pieniądze z długu z pieniędzmi z energii. Skutkuje to inflacją istniejącej ilości pieniądza w obiegu.

Ta inflacja jest zwykłą kradzieżą, ponieważ siła nabywcza każdej jednostki będącej już w obiegu została w konsekwencji zmniejszona, tj. Jest więcej pieniędzy za taką samą ilość dostępnych dóbr / usług.

Zrównując pieniądze powiernicze z pieniędzmi dłużnymi, pieniądze dłużne zyskały zaufanie pieniędzy powierniczych. Oznacza to nadużycie wiary przez rząd wobec swoich obywateli. Faktem jest, że każdego euro / dolara można wydać tylko raz.

Ale sztuczka polega na tym, że to samo euro / dolar jest ponownie wykorzystywane przez rząd jako zabezpieczenie dla banku centralnego przy tworzeniu kolejnego nowego pieniądza dłużnego euro / dolar.

Dług jest spłacany pieniędzmi z długu stworzonymi z powietrza przez Bank Centralny. To jest tak zwany „dług publiczny”, który pierwotnie służył do tworzenia pieniądza dłużnego.

To jest oszustwo, ponieważ oszukani obywatele są zobowiązani, nie wiedząc o tym, płacić podatki od swoich zarobionych pieniędzy, aby spłacić odsetki od długu i spłacić „fałszywy dług publiczny” Bankowi Centralnemu!

W konsekwencji jest to dług wieczysty, wynikający z zobowiązania rządu do zapłacenia bankowi centralnemu odsetek i kwoty głównej od otrzymanych pieniędzy z długu. Co w istocie jest pieniądzem dłużnym.

Sedno tego oszustwa polega na tym, że dług rządowy jest potrzebny do tworzenia pieniędzy z długu, podczas gdy ludziom wmawia się, że ich pieniądze z podatków są potrzebne do „spłaty długu”. Jest to oczywiście bzdura, ponieważ dług jest przede wszystkim potrzebny, aby stworzyć pieniądze z niczego!

Kiedy cały dług zostanie spłacony, nie ma już pieniędzy w obiegu. Niekontrolowane masowe przebudzenie.

Wracając do tego, co obserwowalne, historia mówi, co się dzieje, gdy król lub urzędnicy przyjmują politykę energicznego obniżania wartości waluty: deprecjonując walutę, staje się ona coraz mniej warta każdego dnia, aż stanie się bezwartościowa. Nie ma przykładu deprecjonowania waluty bez obniżania jej siły nabywczej.

Cofnij się i przeanalizuj informacje zawarte w tym artykule, dzieląc je na to, co wiesz, że jest prawdą, w oparciu o własną wiedzę i wgląd, w przeciwieństwie do tego, co powszechnie uważa się za prawdę, po prostu dlatego, że zostało przedstawione przez MSM.

Zmieni się Twoje podejście do Twojego stylu życia. I doprowadzić do naszego niekontrolowanego masowego przebudzenia. I tego najbardziej boją się elity z D * eep State.

Ostatecznie jedyny sposób na osiągnięcie naszej wolności bez długów dla wszystkich na Ziemi zaczyna się od twojej świadomości!

Wtorek, 16 lutego 2021 r
Źródło: Final Wakeup Call | Peter B. Meyer

  http://finalwakeupcall.info/en/ 

—————————————————————