28 Luty 2021

Planują nadmuchać podaż pieniądza, aż doprowadzą do załamania gospodarczego, które będzie pretekstem dla światowego rządu i światowej waluty. WEF (Światowe Forum Ekonomiczne) już przygotowuje nas na kolejny „kryzys”, znacznie gorszy niż COVID.  Harmonogram? Nadmuchują balon, aż pęknie. 

Autor: dr Henry Makow 

Fed jest zaangażowany w orgię kreacji pieniądza. Ponad jedna czwarta wszystkich dolarów została utworzona w ciągu ostatnich 15 miesięcy.  Czemu?

Oczywiście otworzyli „bodźce”, aby złagodzić szkody spowodowane ich pandemią, którą Rothschild przyznaje, że jest „plandemią”. Jednak ten „bodziec” nie zniszczył rynków finansowych, wręcz przeciwnie doprowadził giełdy papierów wartościowych i kryptowaluty do szalonych wycen.

Planem jest zastąpienie USD cyfrową walutą światową. Jednak  Rothschild podkreśla, że ​​jeden światowy rząd jest warunkiem wstępnym aby tego dokonać, taki rozwój wydarzeń może nastąpić tylko w następstwie załamania systemu finansowego.

Nasi „liderzy” sprzedali nas NWO bez żadnych konsultacji.

Przeczytaj słowa Jacoba Rothschilda:

„Prawie każdy naród na świecie zgodził się odebrać tę władzę Stanom Zjednoczonym i pozwolić naszym bankom centralnym stworzyć nową walutę światową i być ich bankierem …

Od wielu dziesięcioleci rządy ponad 190 krajów zgadzają się z … koniecznością istnienia jednego rządu światowego, aby zapewnić niezbędną stabilność finansową …

Taki światowy rząd, który nasze rodziny wyobrażały sobie, będzie musiał im coś dać w zamian za rezygnację z lokalnej i krajowej kontroli nad handlem. W tym względzie skorzystaliśmy z naszych uprawnień, aby stworzyć setki miliardów, głównie dolarów fiducjarnych i „pożyczek”, aby sfinansować nie tylko ONZ, ale także wszystkie jej agendy, aby przedstawić wiarygodne, pilne i egzystencjalne uzasadnienie konieczności jednego światowego rządu.

Aby zastąpić wiele rzekomych „suwerenów” narodów, zwłaszcza na Zachodzie, konieczne było, abyśmy byli bardzo hojni, pozwalając na pożyczki i zadłużenie się u nas. Rządy narodów stały się nam podporządkowane, tak samo jest z ludźmi tych narodów.

Niezależnie od tego, czy nasze środki na rzecz zrównoważonego rozwoju są rzeczywiście konieczne, czy rzeczywiście mają wyleczyć problemy, takie jak globalne ocieplenie lub nierówności, z którymi borykają się nasze organizacje pozarządowe to pieniądze te wspierają nasze agencje rządowe, media i korporacje, które dzięki nim się rozwinęły. Te pieniądze zdobyły nam wielu przyjaciół, którzy reprezentowali nas w różnych kampaniach, najważniejsze jest dla nas to, że istnieje prawdziwa istota istnienia jednego rządu światowego.

Potrzebujemy wszelkiego wsparcia, jakie możemy uzyskać dzięki naszym wysiłkom, aby przekonać ludzi na całym świecie o „konieczności” jednego rządu światowego ”.

Wniosek jest taki, że planują nadmuchać podaż pieniądza, aż doprowadzą do załamania gospodarczego: „Dolar amerykański wycofywany jest z hukiem bomby atomowej w tworzeniu nieograniczonych bilionów”.

Nie jest jasne, jak długo to potrwa. Jak mówi Jacob, „ szczerze mówiąc, nawet gdybyśmy zadłużali się w dolarach amerykańskich w wysokości 70 bilionów dolarów, jak mówisz, odkryliśmy, że ludzie na całym świecie… nadal żądają tych rzeczy”.

SZKODY KOLATERALNE 

Konsekwencją tego drukowania pieniędzy jest to, że pieniądz coraz bardziej oddziela się od działalności produkcyjnej i samej rzeczywistości.

Kiedy porównuję, jak ciężko niektórzy ludzie muszą pracować, aby zarabiać pieniądze, z tym, jak Fed tworzy je z powietrza i rozdaje, nie mogę przestać myśleć, że „pieniądze” to fikcja.

$ USD  nie jest walutą; jest to koncepcja, gra o zaufanie. Tworzą go z niczego i używają do przypisywania wartości. Wyobrażamy to sobie w formie kuponu, ale w rzeczywistości są to tylko cyfry w księdze, którą prowadzą Rotszyldowie.

Codziennie dochodzi do miliardów transakcji finansowych. Czy myślisz, że jakieś „pieniądze” faktycznie zmieniają właściciela? Nie, jedyne, co się zmienia, to cyfry. Te cyfry określają, ile kuponów możesz otrzymać, ale ostatecznie wszystkie transakcje będą bezgotówkowe.

Jak wygląda bilion dolarów? Cyfry w księdze Rothschilda.

Podobnie, handel akcjami i kryptowalutami jako „koncepcje” (tj. Energia odnawialna, konopie indyjskie itp.) Oderwane od rzeczywistości. Firmy wyceniane na dziesiątki miliardów nie mają zysków.

W międzyczasie cała część populacji przechodzi na emeryturę i zasiłek. Mały biznes. Podróże i gościnność. „Nie będziesz posiadać niczego, ale będziesz szczęśliwy”.

W chińskim stylu kredytu społecznego Rotszyldowie będą dawać im cyfry, o ile będą się zachowywać. A jeśli szczepionki ich nie zabiją, zrobi to coś innego.

Ostatnie słowo JR:

„To głównie niezależność ekonomiczna większości zwykłych ludzi czyni ich tak niesfornymi w tych krajach i prawdopodobnie skłonnymi do poparcia suwerenności własnych narodów i lokalnej kontroli, co jest główną przeszkodą w naszych planach i właśnie dlatego surowe ograniczenia ekonomiczne były konieczne podczas pandemii. Jeśli ludzie nie zastosują się do nich, niewątpliwie nadejdzie druga fala, a wraz z nią niedobór żywności i całkowita dominacja rządu w celu wprowadzenia wszystkich proponowanych przez nas zmian ”:.

Źródło: henrymakow.com

„Dzisiaj w tym pokoju reprezentujemy poziom przywódczy 25 trylionów dolarów aktywów zarządzanych z 25 różnych krajów. Wszyscy mamy finansową moc, ale również mamy moc do zmieniania świata. Kapitalizm jest systemem operacyjnym świata, jest większy niż każdy system polityczny, jest większy niż każda religia, jest większy niż każdy może sobie wyobrazić.

Kapitalizm jest największą mocą na planecie, ale nie jest zbyt duży, żeby zawieść. Dzisiaj kapitalizm zawodzi bezrobotnych, zatrudnionych poniżej swoich kwalifikacji i nigdy niezatrudnionych. Kapitalizm zawodzi ziemię…” – Lynn Rothschild, Londyn (film poniżej)

Oficjalna strona Coalition for Inclusive Capitalism: https://www.inc-cap.com/