8 Kwiecień 2021

Największe obostrzenia w okresie świąt zmartwychwstania.

No i dzisiaj przedłużono obostrzenia jeszcze o kilka dni. Wyszło na to, że największe obostrzenia są wprowadzone dokładnie w tym samym okresie liturgicznym, tak jak w zeszłym roku. Od niedzieli palmowej do niedzieli miłosierdzia. W najważniejszym okresie dla chrześcijan. Czy to może być przypadek? No, jak się przyjrzeć statystykom, to widać, że covid atakuje głównie chrześcijan. No i atakuje do tego z największą zaciekłościa właśnie w tym najważniejszym okresie dla chrześcijan. No, ja w takie przypadki nie wierzę. To antychryst przystąpił do walnej rozprawy z chrześcijanami. No a kto współpracuje z tą covidową mafią, jest zdrajcą. Cała hierarchia KRK, to są zdrajcy Chrystusa i współpracują z tą mafią, aby pogrzebać Jezusa na amen. Sieją propagandę covidową, dzieląc ludzi.

No a w zeszłym roku przeszli samych siebie, zgadzając się na to, żeby w kościołach podczas liturgii w okresie świat mogło być tylko pięć osób świeckich (poza służbą liturgiczna. No, świetowali sobie bez nas. Widocznie do swietowania nie byliśmy im potrzebni. W tym roku też podzielono ludzi na lepszych i gorszych, zamykając drzwi kościoła po wypełnieniu ustalonych limitów.

Za: https://krzysiekniepieklo.neon24.pl/post/161167,cowid-atakuje-glownie-chrzescijan-ii

——————————————————

Natomiast w mainstreamowych mediach, ani słowem o obostrzeniach dla judaizmu i islamu czyli w synagog i meczetów. Czyżby tam nie zarażał “koronawirus”. Nie tak dawno na uroczystości żydowskie w Leżańsku zjechała cała masa ortodoksyjnych żydów i ani jeden nie miał założonej maski, co było widać na nagrywanych przez ludzi filmach… A władze warszawskie, tak uczulone na maski na twarzach Polaków, w ogóle nie interweniowały, pomimo że ludzie pisali i dzwonili do władz o tym wydarzeniu prosząc o interwencję – i co, a no zapadła grobowa cisza. A wiadomo było, że ci “goście” mieszkają w hotelach, jedzą w resteuracjach, chodzą po sklepach itd., i nikt im nie przeszkadza, policja spokojna siedzi w swych gabinetach, ta policja tak spontanicznie reagująca na brak masek na twarzach Polaków… Czy trzeba więcej, by przekonać się, iż nie ma żadnej pandemii – a pod pretekstem pandemii żydowskie władze w Polsce [i nie tylko w Polsce] wprowadzają żydowski Nowy Porządek Światowy, a przy tej okazji żydzi tacy jak Gates, Soros, Fauci i wielu innych [Rothschildów i Rockefellerów] zafundowali gojom szczepionki, przez które, jak zapowiadał wielokrotnie zbrodniarz Gates, mają zdepopulować około 6 miliardów gojów – AD

——————————————————————