8 Wrzesień 2021

Katarzyna Treter-Sierpińska: List Departamentu Stanu USA dotyczący  żydowskich roszczeń wobec Polski

W piątek (3.09.2021) byłam gościem Rafała Mossakowskiego w Centrum Edukacyjnym Polska. Tematem rozmowy były materiały edukacyjne wykorzystywane w szkołach do szczepionkowej indoktrynacji dzieci już od I klasy podstawówki. Link do materiałów, które omawiam, znajdziecie Państwo w poniższym artykule.

Materiały zaakceptowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki wdrukowują dzieciom, że szczepienia są jedyną metoda pokonania pandemii i powrotu do normalności. Jest to oczywiste kłamstwo, co już widać m.in. na przykładzie Izraela.

ZOBACZ: „Musimy przygotować się na czwartą dawkę”. Izraelski epidemiolog o kolejnych etapach walki z pandemią

W materiałach zawarte są też informacje, które szykanują niezaszczepionych jako roznosicieli wirusa odpowiedzialnych za kolejne fale pandemii. Natomiast osoby zaszczepione są super-bohaterami, dbającymi o własne zdrowie i zdrowie innych. Takie treści przekazywane dzieciom to prosta droga do segregacji sanitarnej w szkołach i nękania dzieci niezaszczepionych jako gorszych od zaszczepionychTo jest skandal! Te materiały powinny zostać natychmiast wycofane ze szkół!

Artykuł pt. „Szczepienie dzieci przeciw Covid-19 to niewielkie korzyści i istotne ryzyko. Zebrane wyniki badań”, dotyczący ryzyka związanego z podawaniem dzieciom preparatów mRNA, znajdziecie TUTAJ.

——————————————————–