13 Wrzesień 2021

Szanowni Państwo,

aborcja to brutalne morderstwo nienarodzonego dziecka. Rocznie wiele tysięcy dzieci w Polsce ginie w ten sposób zabitych w szpitalu lub za pomocą pigułek aborcyjnych sprzedawanych przez przestępców. Jednak przez aborcję cierpią nie tylko mordowane dzieci, ale także kobiety, które się tego dopuściły. Zachęcam Państwa do obejrzenia i przeczytania świadectw kobiet, które dokonały aborcji. Nijak mają się one do kłamliwych tekstów o „prawie do wyboru”, które można przeczytać w lewicowych mediach. Na końcu newslettera dowie się Pan również, jak można dalej walczyć z tym procederem.

Świadectwa kobiet, które dokonały aborcji

Jak już ze mnie leciała krew i skrzepy, to płakałam, płakałam, płakałam!!!! CO JA ZROBIŁAM! Bałam się, że nie dam rady, ale to słaba wymówka. Co ja bym dała, żeby mój malutki aniołek był ze mną!!!! Pokochałam go, ciągle płaczę i myślę. Nie rozumiem swojej decyzji. Moje kochane maleństwo”  – napisała w internecie jedna z kobiet po dokonaniu aborcji. Podobnych świadectw jest bardzo dużo.

Ujrzałam maleńka istotkę, wielkości połowy mojego kciuka, mającą złożone maleńkie rączki, maleńkie nóżki, główkę i dobrze widoczne oko. I serduszko, które biło. Powiedzieli, że nie[jest] możliwe, żeby serce takiego płodu bilo poza łonem matki, ale ja jestem pewna, że to, co widziałam, to było bicie małego serduszka.

Przeżyłam to i uważam, że był to największy błąd mojego życia. Odrzuciłam kogoś, kto kochałby mnie po prostu i cieszył się, że jestem. Od tamtej pory popadam w stany depresyjne, nie radzę sobie z poczuciem winy.

Żałuję, nie wiem, jak mogłam zrobić to mojemu dziecku. Staram się zapomnieć, negować, wytłumaczyć się, ale to na nic. Nie wiem, czy kiedykolwiek sobie wybaczę. 

Jak już ze mnie leciała krew i skrzepy, to płakałam, płakałam, płakałam!!!! CO JA ZROBIŁAM! Bałam się, że nie dam rady, ale to słaba wymówka. Co ja bym dała, żeby mój malutki aniołek był ze mną!!!! Pokochałam go, ciągle płaczę i myślę. Nie rozumiem swojej decyzji. Moje kochane maleństwo…….:(((( Nie wiem, czy się pozbieram po tym wszystkim!!!

Ci, którzy mówią, że usunięcie dziecka to koniec problemu, że można wrócić do pracy, kariery, spokojnego życia, nie wiedzą, co mówią. Bo wtedy problem dopiero się zaczyna. Po pierwszej aborcji wiedziałam, że popełniłam błąd, że całe życie to będzie za mną chodzić… Przyznaję, że o tych dzieciach rzadko wspominam, bo to dla mnie bardzo bolesne. One nie dają o sobie zapomnieć. Nieraz słyszę, jak płaczą: „mamo”, „mamo”. Idę na zakupy, patrzę w telewizor, a to wraca. Kazałam mężowi obudować balkon, kilka razy było tragicznie

Za: https://stronazycia.pl/swiadectwa-kobiet-ktore-dokonaly-aborcji/

———————————————————

Piekło dziewczynek

Są kraje, w których masowo zabijane są dzieci przed narodzeniem i po urodzeniu tylko dlatego, że są dziewczynkami. Polskie feministki także pisały w internecie o dokonywaniu aborcji ze względu na płeć – tym razem na chłopcach. Jeżeli mordowanie nienarodzonych dzieci jest legalne, wówczas nikt nie może czuć się bezpieczny.  

Czytaj dalej: https://stronazycia.pl/pieklo-dziewczynek/

——————————————————-

Świadectwa położnych i lekarzy (część 2)

„Mała dziewczynka urodziła się żywa 1 marca 2014 o godzinie 7:55. Położnym nie wolno było kontaktować się z dyżurnym pediatrą. Tym samym dziecku nie podano żadnych leków ani środków przeciwbólowych. (…) Położna gwałtownie zawinęła dziecko w ciepłe ręczniki, a następnie czekała, aż umrze. Prawie pół godziny później zmarło”. – takie rzeczy dzieją się też w Europie, opis pochodzi od położnej pracującej w Szwecji.

Czytaj dalej: https://stronazycia.pl/swiadectwa-poloznych-i-lekarzy-czesc-2/

——————————————————–

„Jeżeli ktoś bardzo chce zabić dziecko, to dlaczego traktuje się to jako zło”

Tzw. aborcyjny killing team pisze, że aborcja nie może być traktowana jako zło, bo pomaga nie być w niechcianej ciąży. Ten absurd szybko skomentowali internauci pisząc, że zabójstwo męża również może pomóc pozbyć się problemu. Wpisy przestępców aborcyjnych nie są jednak zabawne, jeżeli się pamięta, że odpowiadają oni za śmierć wielu tysięcy nienarodzonych dzieci.

Czytaj dalej: https://stronazycia.pl/aborcyjny-killing-team-jesli-osoba-bardzo-chce-zabic/

——————————————————–

W Meksyku zabijanie przestało być przestępstwem

Meksyk to kolejny kraj, w którym legalizuje się mordowanie dzieci przed narodzeniem. Tym razem Sąd Najwyższy orzekł, że karanie za aborcję jest niezgodne z konstytucją. Trzeba pamiętać, że również w Polsce aborcja jest zupełnie bezkarna, jeżeli kobieta samodzielnie zabije swoje dziecko przed urodzeniem. Jest to w praktyce zezwolenie za legalne dzieciobójstwo.

Czytaj dalej: https://stronazycia.pl/w-meksyku-zabijanie-przestalo-byc-przestepstwem/

——————————————————

Szanowni Państwo, to barbarzyństwo w Polsce, dokonywane zarówno w szpitalach, jak i przez pigułki aborcyjne sprzedawane w internecie można całkowicie zatrzymać! Już 22 września składamy w Sejmie podpisy zebrane pod obywatelskim projektem inicjatywy ustawodawczej „Stop Aborcji”. Bardzo prosimy każdego, kto jeszcze się nie podpisał, aby jak najszybciej to zrobił, a także każdego, kto posiada jeszcze w domu karty z podpisami o wysyłanie ich priorytetem, by miały szansę dojść do nas przed 22 września. Potrzebne informację znajdziecie Państwo na stronie https://stronazycia.pl/stop-aborcji/inicjatywa-2021/  

Z wyrazami szacunku, 
Mariusz Dzierżawski
Fundacja Pro – Prawo do Życia

Popierasz to co robimy?

Możemy dotrzeć do opinii publicznej tylko dzięki wsparciu naszych Darczyńców

—————————————————-