15 Wrzesień 2021

Dzieciobójca “minister edukacji” III RyPy/Polin niejaki Czarnek chwali się ilością wyszprycowania polskich dzieci covidową trutką na szczury i stręczy o więcej.

 Do 48 tys. deklaracji od rodziców chęci zaszczepienia dzieci przeciw COVID-19 w szkołach trzeba dodać prawie milion już zaszczepionych dzieci i młodzieży – wskazał minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Podał, że zaszczepionych jest ponad 34 proc. uczniów w wieku 12-18 lat. […]

– Na ten moment mamy już zaszczepionych blisko 35 proc. dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 12-18 lat. A zatem setki tysięcy, prawie milion osób skorzystało z punktów ogólnodostępnych – powiedział Czarnek. Podał też, że im starsze dzieci tym więcej jest wśród nich zaszczepionych. – W przedziale 16-18 lat zaszczepionych jest zdecydowanie ponad 40 proc. – dodał. […]

– Zachęcamy do szczepień, to są jedyne możliwe w tym momencie środki, żeby zabezpieczyć przed ciężkim zachorowaniem i śmiercią siebie i innych – powiedział Czarnek. Dodał, że akcja informacyjna na temat szczepień będzie nadal prowadzona w szkołach. […]

Za: https://www.bibula.com/?p=127989

—————————————–

CZARNEK, ty gnido, Syjonistyczny kurwi synu; ja nie będę jak Jabłonowski vel. Olszański twierdził, że nie znam twojej matki i wobec tego wycofam słowo “skurwysynu”, nie wycofam i z pełną świadomością nazywam ciebie SKURWYSYNEM, bo tylko kurwa, ścierwo ludzkopodobne, a nie kobieta, mogło wydać na świat i “wychować” taką zbrodniczą istotę jak ty, Czarnek.

Jesteś zbrodniarzem, syjonistycznym ludobójcą, i to najcięższego kalibru, bo mordujesz, okaleczasz EKSPERYMEBNTALNYMI preparatami, i nadal nawołujesz do tego procederu, polskie DZIECI!!!

Popełniasz najcięższe przestępstwo, ścierwie Czarnek, przeciwko konstytucyjnym zapisom o zakazie stosowania EKSPERYMENTÓW medycznych na dzieciach!!! Polskich dzieciach!!!, – rotshchildowski pachołku.

Ty kanalio, plugawiąca tytuł Ministra EDUKACJI i NAUKI, masz czelność twierdzić, że wyszczepionki covidowe” chronią przed ciężkim zachorowaniem i śmiercią”!

A co ma wywołać to ciężkie zachorowanie i śmierć, dzieciobójco?!

Nieistniejący, bo nigdzie na świecie niewyizolowany, “wirus” SARS-COV2???

Ty morderco, kłamco, syjonisto!

Ty się chwalisz, i nadal stręczysz polskim dzieciom i młodzieży, ciężkie trucizny zwane “szczepionkami Covid-19” przeciwko NIEISTNIEJĄCEMU patogenowi, które to preparaty wywołują w następstwie ZATARCIA organizmów “wyszczepionych” takie skutki:

Odnośnik: https://www.bibula.com/?p=127497

A tutaj lista dokumentująca zagraniczne, bo w III RyPy/Polin, której kryminalista-zbropdniarz Czarnek jest ministrem “edukacji” (chyba talmudycznej!) takich list się oficjalnie nie prowadzi:

https://www.bibula.com/?p=127994

Za: https://kmiec.neon24.pl/post/163584,faszystowska-gnida-czarnek-chwali-sie-wynikami

—————————————————

Szanwny Panie to nie jest faszysta [faszyści uśmiercali żydów – a jest to syjonista [czyżby z ul. Labartowskiej w Lublinie?, gdzie przed wojną w 80 procentach była żydowską, na niej właśnie urodził się żyd-aktor Stanisław Mikulski…]. Zmieniłem z faszysty na syjonistę … to bardziej odzwierciedla prawdę… – AD