16 Wrzesień 2021

Jakiś czas temu ok. 2 lat?, znany amerykański dziennikarz Mediów społecznościowych powiedział! [oglądałam], że OBCY przejęli ziemię , a rząd USA kazał przekazać to ludziom [kazali mi to wam powiedzieć].

Na  początku podpisano  różne  umowy o współpracy, OBCY  badali życie na ziemi, eksperymentowali  za zgodą rządzących … na ludziach itp., w zamian za Technologie.

Nadszedł  jednak taki dzień, że po rozgryzieniu ziemskiej  cywilizacji, OBCY  dokonali  przejęcia ziemi. Zainstalowali swoje technologie, podmienili  polityków, ważnych ludzi dla naszej cywiizacji  i robią z nami co chcą!.  Przecież nikt nie uwierzy w bajki o obcych, NO NIE?!, kto  z czytających wierzy temu co piszę?.

Reżyser filmu “ONI JUŻ TU SĄ”… (oglądałam) że jego film, jest filmem DOKUMENTALNYM .

Zastanawiam się nad obłędnym niszczeniem ziemi np. Lasy deszczowe, eksperymenty medyczne na ludziach, wcześniejsze  eksperymenty w Afryce, Brazylii, Ameryce itd.

Internet,  właśnie ich! obcych technologia, pełen jest filmików o dziwnych zachowaniach niektórych polityków, o tzw. REPITILIANACH,  w ludzkim ciele:

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch 

Kto zacz?:

www.youtube.com/watch 

www.youtube.com/watch

 Widziałem na własne oczy:    www.youtube.com/watch

PRZESŁANIE:   www.youtube.com/watch

Materiałów jakie zapodałam,  są już tysiące w necie, a my wciąż na nie patrzymy jak na SF, a ONI! zwyczajnie już tu są!.

W  życiu przeczytałm naprawdę dużo książek, w tym wszystkie  SF przetłumaczone na jęz. polski, po latach twierdzę, że!  to nie były  książki SF, to była przedstawiona przyszłość, która właśnie dokonała się na moich oczach.

POMYŚLCIE ! TO CO W TEJ CHWILI DZIEJE SIĘ NA ZIEMI, naprawdę  jest dziełem ludzkim???, ja się ciężko nad tym zastanawiam. Człowiek może aż tak?! nienawidzić drugiego człowieka?.

  [Oszałamiający rozmachem chiński bestseller, który stał się wydawniczym fenomenem w USA. KSIĄŻKA LAUREATA NAGRODY HUGO. Imponująca rozmachem ucieczka od rzeczywistości. Dała mi odpowiednią perspektywę w zmaganiach z Kongresem – nie musiałem się przejmować, wszak kosmici mieli najechać Ziemię! – Barack Obama, były prezydent USA Drugi tom trylogii „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”, największego w ostatnich latach wydarzenia w światowej fantastyce naukowej, porównywalnego z klasycznymi cyklami „Fundacja” i „Diuna”. Chiński bestseller, który zyskał ogromny rozgłos w USA – w 2015 roku tom pierwszy, Problem trzech ciał , otrzymał nagrodę Hugo dla najlepszej powieści. Wyobraź sobie wszechświat jako las pełen nieznanych drapieżników. Żeby przetrwać, trzeba pozostać niezauważonym – każda cywilizacja, która się ujawni, zginie. Ziemia właśnie się ujawniła. Drapieżcy nadciągają. Mieszkańcy Ziemi nie mogą otrząsnąć się z szoku po odkryciu, że za czterysta lat czeka ich inwazja kosmitów. Ruch na rzecz Ziemskiej Trisolaris został pokonany, ale obcy dzięki sofonom mają dostęp do wszystkich gromadzonych przez ludzi informacji. Tylko to, co się dzieje w ludzkich umysłach, pozostaje przed nimi ukryte. Staje się to bodźcem dla stworzenia programu Wpatrujących się w Ścianę, opracowania tajnych strategii, niemożliwych do rozszyfrowania zarówno dla Trisolarian, jak i dla Ziemian. Pod każdym względem lepsza niż tom pierwszy – a Problem trzech ciał był niesamowity. Tor.com Nie będziesz chciał, żeby ta książka kiedykolwiek się skończyła. SF Signal Bardzo oryginalna książka, wyjątkowe połączenie spekulacji naukowych i filozoficznych, polityki i historii, teorii spiskowych i kosmologii. George R.R. Martin Science fiction w najlepszym wydaniu. Kim Stanley Robinson Mistrz chińskiej SF proponuje Wojnę światów dla XXI wieku. „The Wall Street Journal” „Science fiction z najwyższej półki: inteligentna, pouczająca i wciągająca”. „SFX” Dowód na to, że chińska SF osiągnęła już najwyższy poziom myślowych eksperymentów. David Brin Najbardziej przyprawiająca o zawrót głowy książka, jaką czytałem! Jeśli lubicie wielkie idee i fantastykę opartą na twardej nauce, to lektura dla was. Rick Riordan Cudowne połączenie zapierających dech w piersiach idei naukowych, inteligentnej fabuły oraz dziwnych, lecz wiarygodnych bohaterów. (…) Pozornie prosty styl z ukrytą głębią.„The Times” Oszałamiająca powieść z intrygującą wschodnią perspektywą. (…) Podobnie jak epicka «Fundacja» Asimova ma szansę stać się klasykiem science fiction. „Starburst” (ocena: 9/10) Wybitna, godna wszelkich nagród powieść, która zasługuje na miejsce wśród klasyki science fiction. „SF Book Reviews”].

www.znak.com.pl/ksiazka/wspomnienie-o-przeszlosci-ziemi-2-ciemny-las-liu-cixin-95490

Oczywiście z politowaniem słuchamy takich (rewelacji) jak to my ludzie wszysko wiedzący…:

 www.youtube.com/watch

Za: https://ninanonimowa.neon24.pl/post/163596,obcy-przejeli-ziemie

——————————————————