17 Wrzesień 2021

Termin ten – ludobójstwo – został stworzony przez polskiego prawnika pochodzenia żydowskiego Rafała Łemkina Dzięki jego staraniom Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło w grudniu 1948 roku Konwencję w Sprawie Zapobiegania i Karania Zbrodni Ludobójstwa.

Ludobójstwo zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.

Ostatnie zdanie: “Stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie” śledząc naszą polską historię po 1989 r. nabiera szczególnego znaczenia.

Wszystko zaczęło się równolegle: Wprowadzenie Limitów NFZ (w żadnym innym państwie nie istnieje nawet taki termin) Likwidacja przemysłu, gospodarki, która gwarantowała nam trwanie, niezależność oraz godne warunki pracownicze, następnie wykluczenie wbrew Konstytucji grupy Polaków szukających pracy na własną rękę (przymus rejestracji w Urzędzie Pracy) przebijającym wszystko w ramach depopulacji było wprowadzenie do obiegu polskiego tak zwanych “śmieciówek”. Praca na śmieciówkach często przebiega bez żadnego zabezpieczenia w momencie choroby, nie respektuje nie tylko praw pracowniczych ale i praw człowieka. Takim typowym przykładem jest obca firma pt. Amazon. Razem z dojazdem ludzie są w pracy koło 15 godzin na dobę. W Amazonie trzeba wyrobić normę prócz czasu pracy – znajomej po dwóch tygodniach nocek w tejże firmie poszła krew z nosa. O transporcie tych ludzi do miejsca pracy nie wspomnę – bez ogrzewania czy klimatyzacji. Gospodarz przewożąc w takich warunkach bydło zapewne dostałby wysoką karę.

Nie lepiej jest w “specjalnych strefach ekonomicznych” tam ludzie pracują po 50/60 godzin tygodniowo za minimalną stawkę z czego państwo i im odbiera 70% wypracowanego rzeczywistego dochodu w zamian nie dając nic.

Wszyscy Ci ludzie stopniowo byli odcinani od dostępu do opieki medycznej oraz w razie zdarzeń losowych od pomocy socjalnej. Nie lepiej się ma siła robocza na eksport. Na terenie unii warunki życia dla rodaków są poniżej godności – są bez praw na terenie danego kraju. Prócz wyniszczenia fizycznego mordercy zarządzający nasza Polską fundują nam terror psychiczny – w czasach obecnych w wyniku samobójstw umiera więcej ludzi jak w wypadkach samochodowych.

Kiedyś czytałam książkę w której autor analizował potrzeby i możliwości człowieka. Podzielił cykl doby wedle, którego funkcjonujemy i doszedł do wniosku, że: Człowiek biorąc pod uwagę naszą biologiczną wydolność jest w stanie bez szkody dla własnego życia, zdrowia i wydajności pracy, pracować 6 godzin na dobę. Pozostały czas to czas snu, relacji z rodziną oraz własnych zainteresowań.

Dzisiaj rano przy kawie na Internecie rzuciło mi się w oczy hasło: Nadmiarowe zgony i problem z miejscem na pochówek ( Polska )

—————————————–

KOMENTARZE:

Autorka

Brawo. – I notka doskonała, i temat bardzo ważny.

Prof. Horban:

Osoby niezaszczepione są bierne, nie uczestniczą w życiu publicznym, nie oglądają telewizji, nie czytają gazet, nie głosują. Główny doradca premiera ds. COVID-19 prof. Andrzej Horban ocenił, że znaczna część niezaszczepionych to osoby bierne, które nie biorą udziału w życiu publicznym. „Nie będziemy mieli odporności populacyjnej, nie ma szans na to. Osiągniemy ją, kiedy te osoby, które nie przechorowały, przechorują” – powiedział: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/566643-prof-horban-osoby-niezaszczepione-sa-bierne

—————————————–

Jednak Braun miał rację. Ale nie zdążył wszystkich wymienić.

Zabawne ale mimochodem ten żyd zdefiniował ludzi wolnych i mądrych. Nie jestem bierny, uczestniczę w życiu publicznym, pracuję, oglądam TV, czytam i głosuję, A dlaczego jestem niezaszczepiony? Bo myślę, żydzie Horban. Po prostu myślę. Żyd Horban jest profesorem politologii czy medycyny? Wszystkie jego wypowiedzi świadczą o politycznym doświadczeniu a nie medycznym. A szczepienia to poważna sprawa i wymaga naukowej debaty i oceny.

kula Lis 70 17.09.2021 10:48:53

—————————————–

Autorka

Nadmiarowe zgony to nie przypadek. To zaplanowane działanie nie tylko zbrodnicze, ale i zbrodnia wojenna przeciwko Narodowi Polskiemu, a więc ludobójstwo.

—————————————–

Braun w swoim ostatnim wystąpieniu w Sejmie dokładnie to wszystko przedstawił.

  1. Życzył “Szczęść Boże”, ale nie wszystkim posłom (jak to niektórzy by chcieli), ale:

a/ wszystkim ciężko pracującym, uczciwym medykom;

b/ wszystkim cierpiącym i pacjentom: “aby nikt nie stawał na ich drodze do lekarza”;

Przy tym życzył im (a przy tym i nam wszystkim):

a/ “oby ta dziedzina pozostała w minimalnym stopniu (jeśli w ogóle) upolityczniona”;

b/ “oby tajemnica lekarska była szanowana”;

W związku z powyższym oskarżył Niedzielskiego o to:

a/ że w ostatnim czasie nastąpiło przynajmniej 150 000 zgonów nadmiarowych;

b/ że o 1/3 wzrosła liczba zamachów samobójczych wśród dzieci i młodzieży;

c/ o nie odpowiadanie na pisemne zapytania posłów;

d/ o brak badania przyczyn zgonów i niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP);

e/o ignorowanie badań w USA, które pokazują, że 1/3 NOP-ów to poronienia;

Braun określił to wprost “stratami wojennymi”.

– Podkreślił, że ludzie którzy odpowiadają za straty wojenne są zbrodniarzami wojennymi;

Podkreślił że nimi są nie tylko bezpośredni sprawcy zabójstw, ale i zwłaszcza ci, którzy STWARZAJĄ OKOLICZNOŚCI, w których ludzie giną MASOWO: https://www.youtube.com/watch?v=RgfeDcM45HA

miarka 17.09.2021 10:49:40

—————————————–

Przyznam szczerze, ze dla mnie jest nie do myślenia również i to, że odcięli nas od opieki medycznej, pomocy socjalnej, a NFZ, ZUS i podatki dalej są z nas ściągane . Nie dość, że nas mordują to i jeszcze przy okazji okradają.

werka1321 17.09.2021 11:02:49

—————————————–

Autorka

Dodam dwie rzeczy:

– Niedzielski nie działa sam

– planują ludobójstwo na wszystkich Polakach

—————————————–

To jest zresztą zgodne z tym co zapowiedział Kaczyński zapowiadając wolę ustanowienia Suwerenem państwa, a więc po fizycznym trupie całego Narodu Polskiego, o czym pisałem: //werka.neon24.pl/post/163606,polexit#comment_1824454

miarka 17.09.2021 11:08:04

—————————————–

@miarka 11:08:04

“- Niedzielski nie działa sam” 
—————————————–
Oczywiście, że nie – [za granicą ma swoich mocodawców? – TS] – warto by go było zmobilizować aby nam, co nie co poopowiadał.

—————————————–

@werka1321 11:02:49

“odcięli nas od opieki medycznej, pomocy socjalnej, a NFZ, ZUS i podatki dalej są z nas ściągane . Nie dość, że nas mordują to i jeszcze przy okazji okradają”.

—————————————–
Tak, to jest kradzież, a nie żadne podatki.

Podatki tak naprawdę to są tylko wtedy, kiedy naród zgodnie, świadomie i dobrowolni bierze na siebie ciężar sfinansowania określonych celów społecznie użytecznych.

Tu nikt narodu nawet nie pyta o cel użycia gwałtem ściąganych z niego pieniędzy, czy jakoby w jego imieniu zaciąganych długów, a już szczególną tu zbrodnia jest wyprzedawanie dóbr wspólnych narodu pod złodziejskie i zbrodnicze cele układu trzymającego aktualnie władzę państwową – dóbr niepodzielnych i niezbywalnych z samej natury dóbr wspólnych narodu.

W tych podatkach wyraża się cała ludobójcza względem Narodu Polskiego intencja aktualnie rządzący władz państwowych, licząc to “aktualnie” od czasu nadmiernych długów zaciąganych przez Gierka połączonych z warunkami politycznymi, a jeszcze bardziej w ramach umowy Jaruzelski-Rothschild i jej konsekwencji.

miarka 17.09.2021 11:25:27

—————————————–

“- Niedzielski nie działa sam”

@werka1321 11:14:26

—————————————–

Tak, na pewno.

To konsekwencja tego że Gierek swoje “zielone pożyczki” brał głównie od Niemiec [a raczej od niemieckich żydów], a to wszystko w powiązaniu z “warunkami politycznymi”, czyli i nie tylko oddania Niemcom nie tylko sterów “polskiej” polityki gospodarczej, ale i planowanego od początku i przejęcia polskiej gospodarki i polskich zasobów, i mediów, oraz banków, ale przede wszystkim zniszczenia polskiego sprawnego i na bardzo wysokim poziomie za Gomułki szkolnictwa.

Jeszcze kiedy się później rozwinęła emigracja, polskie dzieci biły na głowę zachodnich rówieśników.

– Choć na pewno Niedzielski miałby i wiele do powiedzenia na temat żydów, którzy po zbrodniczej zmowie Okrągłego Stołu uzyskali nie tylko wpływy, ale i przywileje.

– Kasta sędziowska to głównie oni.

A właśnie ta “kasta sędziowska” stoi za dotychczasową faktyczną bezkarnością zbrodniarzy typu Niedzielski. – Starczy że zastosują kryteria talmudyczne.

miarka 17.09.2021 11:59:18

—————————————–

@kula Lis 70 11:38:01

“Myślę, że zgodnie z dawnym zwyczajem należy wymazać imiona i nazwiska sprawców LUDOBÓJSTWA na Polakach!”

—————————————–

Nie wiem o jakim “wymazaniu” mówisz?

Nazwiska zbrodniarzy i ich zbrodnie natomiast trzeba dobrze pamiętać, nawet gdyby doszło kiedyś do przebaczenia im.

Nikt nas nie zwolni tu od czujności.

Przebaczanie to nie zapominanie. – Gdybyśmy zapominali (wymazywali pamięć), szybko by się nauczyli pozorować skruchę i nawrócenie oraz lojalność i bycie godnymi zaufania, i tym bardziej zdradliwie (choćby w następnych pokoleniach), znów by nas mogli okradać, zdradzać, mordować, podstępnie atakować, wywłaszczać, pozbawiać suwerenności, nawet zdolności do samodzielnego (bez pośredników) zaspokajania swoich potrzeb wspólnotowych i osobistych, a nasze państwo nieopodległości, uzależniać i zniewalać, a traktując jak zwierzątka hodowlane, nawet depopulować.

miarka 17.09.2021 12:20:30

Za: https://werka.neon24.pl/post/163609,nadmiarowe-zgony

——————————————————-