17 Wrzesień 2021

Słowa posła Grzegorza Brauna są sprawiedliwe i konieczne, chociaż spóźnione i mocno zawężone co do oceny sytuacji czy ograniczone jedynie do marionetkowej osoby Niedzielskiego. A jest prawie pewne to, że padły one bez poparcia ze strony innych polityków i Braun pozostanie sam. Czyli wystąpienie to nie wyda owocu.

####

Redakcja Gazety Warszawskiej popiera posła Grzegorza Brauna i nawołuje inne portale do tego samego.

####

Ocena problemu ze „szczepionką” nie ma nic wspólnego z medycyną i trzeba o tym pamiętać, kiedy to „autorytety” fachowe, „lekarze” przywołują do porządku protestujące społeczeństwo. Że to oni —  tj. lekarze — znają się na medycynie, a nie przerażeni rodzice małych dzieci, którym grozi to, że zwykłym podstępem czy przemocą mogą być zaszczepione w szkole, w przedszkolu lub podczas wizyty u dentysty. Rano oddaje rodzic dziecko do przedszkola, a po południu odbiera dziecko z kartką, że zostało ono zaszczepione pierwszą dawką. A takie przypadki są już w świecie.

„Szczepionki” nie mają nic wspólnego z medycyną, a to choćby z tego powodu, że medycyna nie zna ani jednego przypadku w swojej historii, kiedy jakiś środek nieznanego składu, bez rozpoznania tak nominalnie, deklaratywne —  w sensie rozpoznanego składu biochemicznego —  jak i w sensie praktycznym, tj. preparatu wynikowego będącego rezultatem zabiegów technologicznych dających gotowy produkt w fiolce, był masowo podawany ludziom lub zwierzętom. Nawet dr Mengele zbrodniczo eksperymentujący na ludziach w Oświęcimiu prowadził racjonalne zapiski i badania. Dr Mengele wiedział, co robił. Ci zaś obecni „lekarze” polscy nie dorastają doktorowi Mengele do pięt nawet, bo jedynie perorują, że są to szczepionki bezpieczne, bo wyprodukowane przez znane koncerny i zostały uznane przez EU.

Produkt wg. deklaracji, a produkt finalny —  jako wynik procesów technologicznych, rezultat dystrybucji —  to nie jest to samo!

Pialiśmy o tym wielokrotnie. Te preparaty — nie tylko szczepionki covidowe, ale i inne — są cyklicznie zatruwane truciznami, które wywołują u biorców przeróżne choroby. Epidemia nowotworów idzie wyraźnie w parze z masowością szczepień. Już u małych dzieci — i z tego powodu — mamy taki dramatyczny wsyp chorób „rzadkich” oraz nagle zgony u dzieci zdrowych. Dzieci dosłownie umierają na rękach matek — w obliczu bezradnego personelu medycznego.

####

Podkreślmy dobitnie: „Unia Europejska” zbadała i dopuściła „szczepionki” do obiegu! Czyli jest dobrze i bezpiecznie, a to małe ryzyko opłaca się.

Właśnie!          

Widzieliśmy — krótko potem, po tym dopuszczeniu i podpisaniu tajnej umowy kupna-sprzedaży — jak Ursula von der Leyen ubrawszy się w biały fartuch i biały hełm oraz maskę przechadza się po jakiejś fabryce z jakąś tam błyszczącą higienicznie aparaturą przepływową w tle. Przewodnicząca Von der Leyen udawała tam jakiegoś experta lub rewizora na kontroli w wytworni biochemicznej. Jednak, ta przewodnicząca tego europejskiego kibuca faktycznie udawała jedynie tę kontrolę i fachowość, bo przecież ona nic się na tym nie zna. A to małpowanie laboranta-naukowca przychodzi jej tak samo łatwo, jak udawanie Niemki, którą ona również nie jest, bo Ursula von der Leyen jest po matce jest żydówką.

Samo dopuszczenie preparatu do obiegu — na podstawie deklaracji składu  — jest całkowicie niewystarczające, aby postąpić prawidłowo lub dostatecznie wystarczająco w certyfikacyjnym procesie badawczym. Warunkiem niezbędnym dopuszczenia, jest certyfikacja kontroli procesu — tj. technologii oraz armatury, na której ten proces przebiega.

Ujmując całościowo preparat musi mieć zadeklarowany skład oraz sprawdzone warunki reżimowe jego wytworzenia oraz dystrybucji. Bo błędy w tych łańcuchach postępowania mogą doprowadzić do bardzo groźnych konsekwencji.

Samym procesem technologicznym bowiem można tak manipulować, że deklaracja zawartości preparatu niczego ostatecznie nie gwarantuje. O produkcie decyduje w wysokim stopniu proces technologiczny i procedura jego ścisłego reżimu. Aby nie przynudzać nadmieńmy, że takie proste parametry procesu jak temperatury lub ciśnienia w rurach przepływowych mają zasadniczy wpływ na rezultat ostateczny — ich chwilowe nawet drobne odchylenia mogą decydować o ostatecznym rezultacie procesu. A w tychże rurach i zaworach występują takie trudne do kontroli zjawiska jak np. kawitacja, gdzie nawet wysoko doświadczony personel procesowy nie ma nad tym pełnej kontroli, gdyż jest to zjawisko wysoce spontaniczne i trudne do okiełznania.

####

Kiedy Unia dopuszczała szczepionki do obiegu, to żaden z tych uznanych producentów-kontrahentów nie miał żadnych mocy produkcyjnych do ich wyprodukowania masowego.

Sprawa ta zaraz potem wyszła na jaw i zaczęto naprędce szukać poddostawców usług produkcyjnych u producentów kontraktowych. Są to firmy, które kontraktowo mieszają składniki, poddają je wymaganym procesom, pakują je w opakowania końcowe i naklejają etykiety firmowe zleceniodawcy takiej usługi. W usługach takich liczy się głównie niska konkurencyjna cena i terminowość dostaw, nie ma tam wysokich kompetencji technologicznych, zdarzają się liczne uchybienia, dramatyczne pomyłki, a nawet oszustwa — np. podmiana drogich składników tańszymi.

I tak niedługo trzeba było czekać na sytuację, w której FDA (Food and Drug Administration w USA) wykryła zanieczyszczenia na takiej usługowej linii produkcyjnej w amerykańskiej firmie, która do produkcji „szczepionek” COVID19 użyła linii technologicznej zanieczyszczonej innymi obcymi preparatami, bo w tych samych lokalach, na tych samych liniach obrabiano inny produkt, może nawet trutkę na szczury!

A przecież do produktów nano nie wolno używać linii produkcyjnych zanieczyszczonych innymi produktami nano, bo nie ma techniki ich oczyszczania — neutralizacji. Te cząstki nano pozostają w rurach, zbiornikach i zaworach, w lokalach na bardzo długi czas i stanowią duże zagrożenie dla czystości docelowego wyrobu.

Niedawne odkrycie przez urzędy kontroli w Japonii zanieczyszczenia szczepionek COVID 19 obcymi preparatami skutkowało tam odrzuceniem 1,6 miliona jednostek.

Japonia: W szczepionce Moderny znaleziono cząstki stali nierdzewnej

https://www.gazetawarszawska.com/index.php/covid19/6432-jap-raport-kor

… – oświadczyła firma Takeda Pharmaceutical Co. KORONAWIRUS Z CHIN JAPONIA: ZGONY PO PRZYJĘCIU SZCZEPIONKI MODERNY. W PARTII PREPARATÓW WYKRYTO ZANIECZYSZCZENIA​Dwie osoby zmarły w Japonii …

Oficjalnie stwierdzono, że to była „stal nierdzewna”. Może nigdy nie będzie nam wiadomo co tam było faktycznie, bo Japończycy są kulturą azjatycką, okultystyczną i genetycznie wkluczoną z umysłowości i etyki ludzi rasy białej, która jako jedyna ma zdolność oraz potrzebę poszukiwania prawdy i obiektywizmu oraz dzielenia się tym z innymi. Tak jak Japończycy kłamali w kwestii przyczyn katastrofy w Fukushimie, tak nie muszą mówić prawdy na temat tego, co znaleziono w tych „szczepionkach” z „drobinami stali nierdzewnej”.

Japoński katolik, antysemita Masami Uno pisał dużo o związkach Japonii z pokoleniami Jakuba, które przeniknęły na wyspy w wiekach średnich i tam pozostają w ukryciu.

https://www.gazetawarszawska.com/index.php/historia-2/1542-anti-semitism-japan-masami-uno

####

Grzegorz Braun powiedział absolutnie za mało, bo wieszanie nie może być zawężone jedynie do Niedzielskiego, a musi być poszerzone na cały rząd warszawski, a nie tylko.

Szczepionka Covid-19 — to żydowska zbrodnia ludobójstwa na Polakach(Okupacja żydowska w Polsce)Laudetur Iesus Christus +++ Szczepionka na Covid19 to faktycznie biologiczny preparat nieznanego pochodzenia przestępczo zwany właśnie „szczepionką” mającą rzekomo pomóc w walce przeciwko chorobowym …

To z tego powodu, że „Szczepionki” COVID19 zostały dopuszczone na terenie wszystkich państw członków UNII i odpowiedzialność karna spada także na inne rządy państwowe oraz władze unijne.

Jest to zbrodnia sprowadzenia na teren Unii Europejskiej obcej broni masowego rażenia w ilości kilku dawek — pocisków, uderzeń – na jednego człowieka! Europejczyk ma nie mieć szansy ucieczki!

Żadnej!

A dodatkowych zasadzek jest wiele. Np. zauważmy, że nigdzie nie zdefiniowano problemów utylizacyjnych szczepionek. Co dzieje się ze szczepionkami wyrzuconymi na składowisko odpadów lub spuszczonych do ścieków? Czy szczepionki niewykorzystane trzeba spalać? A produkty dodatkowe? Co zrobić z używanymi igłami i strzykawkami? Oddać to temu idiocie warszawskiemu Rafałowi Trzaskowskiemu, który spuści to wszystko do Wisły? Tak, jak to już zrobił poprzednio, wywołując największą katastrofę ściekową w skali światowej. Czy Bałtyk ma być zabity? Co robić z górami masek ochronnych? Może żydówka Ursula von der Leyen to wie? Przed wojną żydzi z Białegostoku exportowali polskie szmaty do Chin i był to interes. To przecież bracia tej  żydówki Ursula`y von der Leyen i może pomogą jej — po bratersku — znaleźć rozwiązanie.

Tak więc „szczepionki” Covid19 swoją bombą ekologiczną totalnej, w globalnej skali przekraczają swoimi rozmiarami katastrofę w Czarnobylu i Fukushimie razem wziętych, a to setki czy tysiące razy. A w zasadzie bez jakichkolwiek proporcji, bo planowana masowość w skali globu uruchomi sytuację zakażenia lawinowego:

     Covid19 to trucizna bez precedensu i nie mamy na to żadnej wyobraźni co stanie się ze światem po takim „szczepieniu”. Szczepionki są wszędzie: w ampułkach, na rękawiczkach i fartuchach, w strzykawkach, w igłach, w oparach gabinetów zabiegowych, w odchodach spływających do rzek i mórz.

A do tego są już w planach „szczepionki” doustne — dwa razy dziennie, rano i wieczorem, potem będzie to w sprayu oraz w wodzie pitnej w kranie. Mini drony będą latać nad boiskiem szkolnym sprayować dzieci podczas ich gry w piłkę. Koszmary minidronów będą miały technikę algorytmu rozpoznawania twarzy i polskie dzieci będą miały silniejszą dawkę sprayu, niż np. dzieci Wifredo Leona`a, który już teraz w sieci Polsat Sport jest lansowany na najlepszego Polaka, wodza siatkarskiej odsieczy wiedeńskiej. Ten ewidentny rasizm Polsatu czy rasizm np. 5G Plus pójdzie dalej, szerzej i minidrony spryskujące polskie szkoły będą pracować według takiego klucza.

####

Szczepionki covid do żydowska broń biologiczna, puszczona w obieg światowy przez żydów oszalałych z nienawiści do Pana Boga. A nie jest to „pierwszy raz” — jest na to historyczna literatura, tak polska jaki europejska.

Były szef Mossadu dołącza do firmy farmaceutycznej komercjalizującej izraelski COVID jab(BioTerroryzm)Tamir Pardo zostaje członkiem zarządu NRx Pharmaceuticals, która kończy testy szczepionki BriLife w Gruzji na Ukrainie Autor: RICKY BEN-DAVID 1 września 2021, godz. 19:00   Były szef Mossadu Tamir …Created on 14 September 2021

Szczepionki covid19 to żydowska broń biologiczna.

Trzeba to zrozumieć, zapamiętać i wyciągnąć praktyczne wnioski.

Powiesić „Niedzielskiego”?  Tylko jego?

Red. Gazeta Warszawska

16 09 2021

KONWENCJA W SPRAWIE ZAPOBIEGANIA I KARANIA ZBRODNI LUDOBÓJSTWA(Politics )… o ile chodzi o dopuszczalność ekstradycji. Umawiające się Strony zobowiązują się w takich przypadkach dokonywać ekstradycji zgodnie z ich ustawami i obowiązującymi traktatami. Artykuł VIII. Każda …Created on 21 September 2018

—————————————

Grzegorz Braun do ministra Niedzielskiego: będziesz pan wisiał. Oburzenie w Sejmie

Polska

– Będziesz pan wisiał – tymi słowami poseł Konfederacji Grzegorz Braun zwrócił się do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego na sali sejmowej. Wypowiedź Brauna wywołała oburzenie zarówno wicemarszałek Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, jak i lidera PSL Władysława Kosiniaka Kamysza. Poseł został wykluczony z obrad.

Poseł Grzegorz Braun z mównicy sejmowej mówił o postawieniu ministra zdrowia Adama Niedzielskiego przed trybunałem “kiedy Rzeczpospolita wróci do z całą swoją mocą i majestatem”.

– Akt oskarżenia będzie zawierał informacje o stu kilkudziesięciu tysięcy zgonach nadmiarowych, będzie zawierał informacje, że o 1/3 wzrosła liczba zamachów samobójczych wśród dzieci i młodzieży. To są straty wojenne. Ludzie, którzy odpowiadają za te straty wojenne są zbrodniarzami wojennymi – mówił Braun.

– Zbrodniarze wojenni w kategoriach norymberskich, to niekoniecznie ludzie, którzy strzelają z rewolweru w potylice i spychają do dołu z wapnem w Palmirach, czy Katyniu. To w myśl Kodeksu karnego ludzie, którzy stwarzają okoliczności, w których ludzie giną. A giną masowo – kontynuował poseł.

“Jak pan może tak mówić?”

Gdy Braunowi skończył się czas wypowiedzi, wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska wyłączyła mu mikrofon. Wtedy poseł Konfederacji zwrócił się do Niedzielskiego słowami: będziesz pan wisiał.

Wypowiedź spotkała się z ostrą reakcją wicemarszałek, która nazwała sytuację “wielkim skandalem w Sejmie”.

ZOBACZ WIĘCEJ: “Będziesz pan wisiał”. Politycy reagują na słowa Grzegorza Brauna

Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, który zwrócił się z wnioskiem formalnym o trzy minuty przerwy, bronił ministra zdrowia. Mówił, że “nie wolno nigdy tak mówić”, a słowa Brauna to “groźba karalna”.

– Pan często mówi “szczęść Boże” z tej mównicy. Jak pan może tak mówić? – pytał posła.

Wicemarszałek Sejmu zapowiedziała, że słowami Brauna zajmie się prezydium Sejmu. Za swoje słowa poseł został wykluczony z dalszych obrad izby.

Bosak: nie będę komentować

Do wypowiedzi Grzegorza Brauna odniósł się poseł Konfederacji Krzysztof Bosak. W rozmowie z Interią zapewnił, że “nie jest to stanowisko” koła.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-09-16/grzegorz-braun-do-ministra-niedzielskiego-bedziesz-pan-wisial-oburzenie-w-sejmie/

Za: https://www.gazetawarszawska.com/index.php/covid19/6483-bedzisz-pan-wisial

——————————————————