18 Wrzesień 2021

SYGNALISTKA WHO ASTRID STUCKELBERGER MÓWI – CZĘŚĆ I

Oto ich cel. Kontrolować nas, małych humanoidów, trans-ludzi, zaczipować nas i kontrolować poprzez nanotechnologie. To brzmi jak science-fiction, ale ta technologia już istnieje.

Nazywam się dr Astrid Stuckelberger.Od ponad 20 lat jestem ekspertem w dziedzinie zdrowia międzynarodowego. Mam duże doświadczenie w obszarze badań naukowych, ich metodologii i etyki. Mam doktorat w dziedzinie zdrowia publicznego, jestem wykładowcą medycyny w stopniu Privat-Docent, wykładam m.in. na wydziale medycznym uniwersytetów w Genewie i Lozannie.

Z WHO współpracuję w charakterze eksperta, W latach 2009-2012 zasiadałam w komitecie doradczym specjalizującym się w pandemiach. Wielokrotnie współpracowałam z WHO w kwestiach etyki, pandemii, społecznych czynników pogarszającychzdrowie oraz leczenia starzejących się populacji. WHO jest dla mnie prawie jak rodzina, to samo inne agencje ONZ: Międzynarodowa Organizacja Pracy, Program Środowiskowy, itd.

WHO jest jedną z wielu instytucji pod auspicjami ONZ i współpracuje w ramach różnych programów z wieloma powiązanymi agencjami.

Mamy Światową Organizację Zdrowia, Międzynarodową Organizację Pracy, instytucje broniące praw uchodźców, Komisję Praw Człowieka. Na czele wszystkich tych organizacji zrzeszonych w ramach ONZ stoi sekretarz generalny, którym jest obecnie i będzie do 2022 r. Antonio Guterres, były komisarz ONZ do spraw uchodźców. I to on powinien był powiedzieć we wrześniu 2021: “Musimy przeprowadzić śledztwo w sprawie WHO, bo coś jest nie tak”.

Międzynarodowe Przepisy Zdrowotne to wytyczne wiążące prawnie, a WHO je notorycznie łamie.

Bardzo intensywnie współpracowałam z WHO przy wdrażaniu Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych w europejskiej siedzibie głównej WHO i widzę, że łamią teraz wszystkie obowiązujące przepisy, które sami wprowadzili.

Każdy obywatel może sam zapoznać się z treścią Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych. Część z nich odnosi się bezpośrednio do praw człowieka: priorytetem jest ochrona prawa do swobodnego przemieszczania się, ochrona transportu oraz gospodarki, ochrona prywatności i danych osobowych. Wszystkie te prawa są obecnie łamane.

W okresie 2012-2016 treść Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych była stopniowo zmieniana, tak by dawać coraz większą władzę Tedrosowi, dyrektorowi generalnemu WHO, do tego stopnia, że niektóre państwa członkowskie domagały się jego zwolnienia i sami pracownicy WHO mówili, że on nie jest żadnym ekspertem i nie nadaje się na to stanowisko. Ale te uwagi zostały całkowicie zignorowane. Czyli szefowi WHO nagle przyznano olbrzymią władzę.

Dlaczego państwa członkowskie się na to zgodziły?

Państwa jako…firmy

Państwa członkowskie – i mamy już na to niepodważalne dowodyw odniesieniu do przynajmniej 4 krajów – ich prezydenci i rządy,podpisały kontrakt jako agencje korporacyjne(!!!) Dotyczy to Szwajcarii, która podpisała ten kontrakt na pewno w 2014 r., być może wcześniej też w Anglii, gdzie City of London odgrywa kluczową rolę.

Na mocy tego kontraktu Szwajcaria została zarejestrowana jako firma. rząd Konfederacji Szwajcarskiej jest korporacją założoną w Brukseli w 2014 r. Mamy na to dokumenty. Afryka Południowa – to samo. W 1871 roku (sic!!!) Kongres Amerykański uchwalił ustawę, która utworzyła “Korporację Stanów Zjednoczonych Ameryki” i uczyniła Waszyngton, D.C. podmiotem zagranicznym pod kontrolą City of London.

Tak więc to już 4 państwa członkowskie, a sądzę, że to samo jest z resztą.

Nasze rządy nie są demokratycznymi państwami. Nasze rządy to marionetki międzynarodowego konglomeratu, który zarabia na ludziach.

Niektórzy eksperci, ludzie z Wall Street, siedzący w tym temacie dużo głębiej niż ja, mówią o tym całkiem otwarcie.Każdej osobie nadawany jest przy urodzeniu indywidualny numer rejestracyjny (PESEL), przekazywany bezpośrednio ponadnarodowym skorumpowanym podmiotom, które handlują ludźmi na giełdach niczym towarem,produktem, zastawem pod obligacje społeczne. Tak to wygląda.

Powszechna korupcja i szantaż

Teraz coś, o czym dowiedzieliśmy się od amerykańskiego prawnika o nazwisku Lin Wood, który współpracuje z Sidneyem Powellem w kwestii generała Flynna i prezydenta Trumpa.

Lin Wood jest w posiadaniu dokumentów – część z nich już ujawnił – z których wynika, że niektóre rządy oraz np. Najwyższy Trybunał Sprawiedliwości – ludzie na kluczowych stanowiskach, są notorycznie szantażowani – grozi im się, że ich rodzina zostanie zabita, lub oni sami. Jeśli to nie poskutkuje, porywają ich, porywają ich dzieci, zabijają je. To się dzieje w USA! Albo jeszcze gorzej: zmusza się ich, by to oni skrzywdzili lub zabili jakieś dziecko i całe zajście się nagrywa. Cały arsenał okropnych metod korumpowania. Mówimy tu o ludziach z kręgu Epsteina, więc możecie sobie wyobrazić, co tam się dzieje. Faktem jest, że rządy uwikłane są w system podwójnego, potrójnego szantażu.

W tej sprawie koniecznie trzeba doprowadzić do śledztwa i procesów karnych.

Musimy odzyskać wolność.

Organizacja “pandemii”

Pandemia jest koordynowana na poziomie międzynarodowym.

Obecny dyrektor WHO nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu pandemiami!

Ale nie konsultuje się ze specjalistami mającymi stosowną wiedzę.

To szokujące, że wszystkie media na świecie mówią dokładnie to samo. Używają tych samych słów – to samo w sklepach, na lotniskach, w gazetach.

Oni opłacają media, aby mówiły to co im każą. I są to oficjalne zalecenia

odnośnie Covid-19. Jak w tych okolicznościach można toczyć debatę naukową?

Stworzona przez WHO szwajcarska “grupa zadaniowa ekspertów” jest przeżarta konfliktem interesów. Wszyscy po kolei moi współpracownicy z uniwersytetu w Genewie i Szwajcarskiego Instytutu Zdrowia Publicznego w Bazylei zostali opłaceni. Prof. Tanner dostaje od Fundacji Billa i Melindy Gates niewyobrażalne pieniądze. Uniwersytet w Genewie – to samo, Uniwersytet w Lozannie – to samo.

Ta grupa zadaniowa i naukowcy wyznaczeni do doradzania w kwestii tej pseudo-pandemii imitują retorykę widoczną w prasie, Zgodnie z wytycznymi mediów i rządu. Nie ma debaty naukowej, jest cenzura.

Cenzura to pierwsza oznaka dyktatury

W wolnym społeczeństwie istnieje wolność wyrażania poglądów. A to co się teraz dzieje to jakieś kompletne science fiction. Upolitycznienie nowego rodzaju nauki, pseudo-nauki. Dramatyczne jest to, że ma to realne skutki dla ludzi i ich życia, dla gospodarki.

Zamiast ratować ludzi, oni cenzurują lekarzyi informacje o dostępnych, skutecznych lekach! Robią naloty na apteki i zabierają im całe zapasy Iwermektyny, która świetnie leczy Covid.

Zabraniają naukowcom gromadzenia rzetelnychdanych, dyskredytują je jako “nienaukowe”, a w zamian narzucają swoje własne dane, świadczące o totalnym konflikcie interesów.

WHO i media głównego nurtu bardzo dobrze przeanalizowali system. Kontrolują też Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny.

Składając wszystko do kupy: oni trzymają w garści cały system. I mówiąc “oni” mam na myśli ludzi dużo wyżej niż Guterres.

Co to jest GAVI?

GAVI to inaczej Globalny Sojusz na Rzecz Szczepionek i Szczepien- fundacja z siedzibą w Szwajcarii skupiająca osoby prywatne, inne fundacje, agendy rządowe, banki. zBill Gates jest częścią GAVI, ale to sięga nawet wyżej. Członkowie zarządu GAVI siedzą w tym po uszy i mają interes w promowaniu narracji o pandemii, a powyżej GAVI jest Fundacja Rockefellera, która odgrywa kluczową rolę w finansowaniu globalnej polityki zdrowotnej.

Wszyscy to wiedzą, więc mogę o tym mówić głośno. Ale jest też wiele innych osób i instytucji, które są w tym umoczone.

I co jest dla mnie absolutnie szokujące, jako obywatelki Szwajcarii, że organizacja GAVI – Globalny Sojusz Na Rzecz Szczepionek i Szczepień – jest absolutnie nietykalna w swych działaniach, i w swych decyzjach. GAVI ma więcej praw i jest bardziej chroniona niż państwa członkowskie ONZ, konsulaty czy ambasady. Może popełniać przestępstwa jakie tylko chce. Nikt nie ma prawa wejść do ich siedziby,zajrzeć im do szafek czy komputerów. Są zwolnieni z podatków i mają paszport  dyplomatyczny, czyli podczas podróży nikt nie ma prawa zajrzeć im do bagażu. Mogą przewozić, kupować i sprzedawać co tylko chcą.

Jak wiadomo w Szawjacarii obowiązuje tajemnica bankowa, więc bardzo łatwo jest

tu robić przekręty finansowe. GAVI odgrywa tu kluczową rolę. Narzuca politykę szwajcarskiemu rządowi i Swissmedic – tutejszemu odpowiednikowi FDA. To GAVI decyduje o naszym systemie zdrowotnym i o kampaniach szczepień w naszym kraju. I podejrzewam, że taki sam układ mają ze wszystkimi krajami na świecie.

Odkryłam, że WHO, GAVI i szwajcarski rząd podpisali kontrakty nie tylko zapewniające GAVI nietykalność, ale też regulujące zasady zarządzania pandemią. Odkryłam również, że GAVI współpracuje z agencjami partnerskimi ONZ, z Bankiem Światowym i pewnie z wieloma innymi.

Bank Światowy jest tu bardzo ważny, bo stworzył coś co nazywa się IFFIm, czyli Międzynarodowy Instrument Finansowania Szczepień i ten mechanizm – to naprawdę niesamowite – to jest mechanizm ułatwiający GAVI pozyskiwanie funduszy i sponsorów, a tymi sponsorami są państwa członkowskie ONZ.

Włochy przekazały już GAVI miliony poprzez ten mechanizm. Zbudowali wokół tego rynek obligacji, stworzyli cały finansowy system. Tak więc za każdym razem gdy jakiś kraj zasila IFFIm pieniędzmi z naszych podatków, tak naprawdę te pieniądze idą do GAVI na realizację ich globalnego planu szczepień. To jest oficjalny plan dostępny na stronie WHO, stworzony w 2016 r.

Ale publiczno-prywatne partnerstwo GAVI i WHO sięga jeszcze wyżej, obejmuje też szereg instytucji międzynarodowych i na jego mocy powołano do życia nowe organy, które nagle operują wielkimi zasobami pieniężnymi.

Przeczytam wam coś:

„Bank Światowy podpisał z GAVI, czyli z Billem Gatesem, porozumienie o współpracy w ramach Międzynarodowego Instrumentu Finansowania Szczepień (IFFIm) gdzie IFFIm finansuje CEPI, czyli Koalicję Na Rzecz Innowacji w Przygotowaniach do Ewentualnej Epidemii,która dyktuje obszary i kierunki badań naukowych i stanowi podstawę programu COVAX, który tak promuje Singapur i Szwajcaria…“.

Innymi słowy, WHO, GAVI i CEPI, czyli tak naprawdę rządy poszczególnych

państw – łącznie z waszym rządem, płacą za kampanię COVAX na całym świecie.

To wszystko jest dla mnie coraz bardziej jasne.

Jako naukowiec buduję różne hipotezy. Ale to są fakty. Hipotezy musimy

testować w oparciu o te fakty.

Wszystkim kręci “koalicja Rodzin”

Jest jasne, że istnieje potężna ponadnarodowa grupa, choć może niewielka liczebnie,

ludzi z olbrzymimi funduszami. prawdopodobnie to właśnie oni produkują pieniądze w prywatnych bankach rezerw. Jak wiadomo, wiele banków to instytucje prywatne, poza kontrolą rządów. Tak jest w USA, w Szwajcarii także.

Jeśli chodzi o intencje tej koalicji rodzin, której Bill Gates jest częścią,oni bynajmniej nie ukrywają swych zamiarów. pamiętajmy, że Bill Gates już w 2015 r. na konferencji TED zapowiadał, że będzie pandemia i mówił o konieczności depopulacji.

“Na świecie jest za dużo ludzi,trzeba doprowadzić do depopulacji.”

Tak więc to jeden z ich planów, zdecydowanie.

Ale to nic nowego. Pamiętajmy, że członkowie tych rodzin, wielu ludzi, już podczas

II wojny światowej rozpoczęli program eugeniki. Zachowanie rasy aryjskiej to była

ich wymówka, ich pretekst do depopulacji. Ta idea sięga nawet jeszcze wcześniej,

były już inne wojny… To żadna nowość. Nowością jest to, że teraz widzimy to na własne oczy.

Oni próbują odebrać ludziom prawa, nasza wolność jest im bardzo nie na rękę.

Chcą zabić wszelkie przejawy samodzielnego myślenia, emocji, procesów poznawczych.

Tak na marginesie, wpychanie tych patyków do nosa podczas testów też jest bezprecedensowe, przecież można by po prostu pobrać próbkę DNA ze śliny. Używanie tych patyków służy +kreślonym celom. Jednym z nich jest to, że to jest najbardziej wrażliwy obszar, który codziennie się regeneruje: mózg, szyszynka,cały ten obszar za oczami, itd.

Jeśli się go dotknie, dotyka się mózgu. Jeśli więc dojdzie do jakiegokolwiek zanieczyszczenia czy fizycznego uszkodzenia tego obszaru, może to mieć konsekwencje dla procesu starzenia się i dla długości życia.

To kolejna część ich planu – robią wszystko, aby dostać się do tego obszaru.

Nawet to mierzenie temperatury: gdy byłam u mego ojca w domu seniora,przyszła pielęgniarka z termometrem i od razu wycelowała mi ten laser prosto w czoło. Powiedziałam: “Proszę przestać, co pani wyrabia?”.

Nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiono, celują ci laserem prosto między oczy.

Ci lekarze nawet nie rozumieją co robią niewinnym ludziom. A wszędzie na świecie narzucono lekarzom ten sam protokół. Tak więc ewidentnie ich celem jest depopulacja, a tych, którzy przeżyją, planują doprowadzić do tego, by ich mózg przestał być funkcjonalny, by ludzie byli posłuszni.

Cyborgi zamiast ludzi – opatentowane

Planują wszczepić ludziom pod skórę nanotechnologię i powiązać dowody tożsamości z paszportem szczepień. Wszystko ma być napędzane technologią. Wszczepialna nanotechnologia może emitować sygnał WiFi i przesyłać nim na odległość nasze DNA. To kolejny element ich planu:kontrola ludzkości za pomocą technologii.

Ostatnim bardzo interesującym elementem jest odebranie ludziom ich systemu wierzeń, ich duchowości, ich człowieczeństwa. Zamykają kościoły, odcinają dostęp do rzeczy, które rozwijają ludzką duchowość, masowo unicestwiają lekarzy stosujących medycynę naturalną. Nawet w Szwajcarii dopuszczalna jest tylko farmakologia, a zabronione jest stosowanie medycyny naturalnej.

Plan jest taki, by kontynuować obecne działania i coraz bardziej dokręcać śrubę, aż przejmą kontrolę nad wszystkimi poprzez technologię, poprzez Paszporty Szczepień.

Oto ich cel. Kontrolować nas, małych humanoidów, trans-ludzi, zaczipować nas i kontrolować poprzez nanotechnologie. To brzmi jak science-fiction, ale ta technologia już istnieje.

Np. elektroniczne tatuaże. Piszę dużo recenzji o innowacyjnych technologiach

wykorzystywanych u osób starszych. Dzięki elektronicznym tatuażom można monitorować aktywność mózgu i serca, ale oni idą dużo dalej. Mogą wszczepiać implanty bezpośrednio do mózgu i właśnie taki jest ich plan. Rozwój nauki i technologii dalece przekracza to, co ludzie widzą na codzień.

Nasze umysły działają linearnie, ale technologia rozwija się wykładniczo. To prawo Moore’a, sformułowane przez prezesa firmy Intel.

Oni planują to ciągnąć bez końca.                   CDN

Za: https://niemcy.neon24.pl/post/163132,sygnalistka-who-astrid-stuckelberger-mowi-cz-1

————————————————-

SYGNALISTKA WHO ASTRID STUCKELBERGER MÓWI – CZĘŚĆ II (ostatnia)

 

To wszystko jest już zaplanowane aż do 2031 r. To jest w oficjalnych rządowych dokumentach. Uniwersytet Johna Hopkinsa opracował już plan kolejnej pandemii wirusa SPARS zaplanowanej na lata 2025-2028. Plan jest już gotowy.

Oni nie przestaną. Będą to ciągnąć tak długo, dopóki ludzie będą w to wszystko wierzyć. Każda grypa będzie teraz przedstawiana jako “wielki kryzys zdrowotny”.

W każdy sezon grypy będą straszyć ludzi chorobą i śmiercią. A ludzie tak bardzo boją się śmierci, że poświęcają swe życie dla ludzi, którzy okłamują ich w żywe oczy.

Wierzą rządowi, który ich okłamuje. Strach jest narzędziem kontroli.

Widzimy, co się dzieje teraz. Ci, którzy się zaszczepili, myśleli, że szczepionka zwróci im wolność. A jest wręcz przeciwnie – zaszczepili się i teraz ich organizm podlega czemuś, co media nazywają “mutacjami wirusa”. “Mamy nową mutację!”, zdiagnozowaną trefnym testem.

Nowa mutacja,nowa szczepionka.

Więc teraz ludzie muszą nie tylko przyjąć podwójną dawkę tego eksperymentalnego preparatu, co też jest bezprecedensowe, ale też nadal trzeba nosić maskę, utrzymywać dystans społeczny, nadal konieczne są lockdowny.

Szczepionka niczego nie rozwiązała!

Ludzie szczepią się, by móc podróżować. Ale poprzez Paszport Szczepień oni zmuszą ludzi do szczepienia się regularnie, tak by ich coraz bardziej kontrolować, a w razie potrzeby wyeliminować.

Ci, którzy nie otrząsną się z tego strachu, niestety najprawdopodobniej umrą.

Wzywam ludzi do przebudzenia się i wzięcia swego zdrowia we własne ręce.

Przestańcie wierzyć rządowi, w ten sposób pomagacie tworzyć wieczną, niekończącą się pandemię. Wieczna pandemia – najgorszy koszmar, jaki można sobie wyobrazić.

Trwanie w wiecznym strachu, przez resztę życia.

Niekończące się szczepienia.

Oni tego właśnie chcą. I wprowadzają to na oczach nas wszystkich.

Szaleństwo.

Ale cieszę się, że Stany Zjednoczone zniosły obowiązek szczepień, jak również Rada Europy w swej rezolucji z końca stycznia 2021. To bardzo ważny dokument

w kontekście Covid-19. I jego ustęp 7.3 stanowi, że nie ma i nigdy nie będzie obowiązku szczepień.

Big Pharma [własność Rockefellerów]  rządzi medycyną od bardzo dawna, od ponad 100 lat. Narzucili całej medycynie paradygmat: jesteś chory, diagnozuje cię maszyna, przepisują ci lek. I jest to zawsze jakiś produkt przemysłu farmaceutycznego.

Ten system trzeba rozmontować, a głównych graczy postawić przed sądem, jak również organizacje odgrywające w tym wszystkim kluczową rolę i z premedytacją promujące środki, o których dobrze wiedzą, że są zabójcze.

Dyrektorzy szpitali są przekupywani, otrzymują łapówki. Wszystkich trzeba postawić przed sądem. A drugą rzeczą, którą trzeba zrobić to odzyskać te pieniądze.

Miliony, miliardy!

Sama Szwajcaria wpłaciła 400 milionów Franków szwajcarskich, to porównywalne do dolarów, czyli powiedzmy 400 milionów dolarów na rzecz koalicji pandemicznej CEPI.

Włochy też dały na to mnóstwo pieniędzy, wszystkie kraje. Te pieniądze trzeba odzyskać.

To, co oni zarabiają na testach PCR, na szczepionkach – wszystkie te niebotyczne zyski, to wszystko trzeba zwrócić ludziom, bez podatku.Bo przecież płacimy podatki tym ponadnarodowym podmiotom.

Trzeba stworzyć świat, który jest przyjemniejszy, bardziej wolny, bardziej lokalny.

Utrzymujmy międzynarodowe stosunki, ale rządy muszą być lokalne.

WHO podjęło wiele absolutnie bezprecedensowych środków w walce z tą pandemią.

Narzucono stosowanie testu PCR, który jest narzędziem do badań laboratoryjnych i w ogóle nie służy do diagnostyki. Ten test nigdy nie przeszedł żadnych badań kontroli jakości, nie było żadnych konsultacji międzynarodowych, WHO po prostu narzuciła wszystkim ten test. To nowość.

Kolejna nowość to pomysł zamknięcia niemal całego świata na podstawie testu, samodzielnych decyzji WHO i komunikatów WHO dla mediów. A trzecia nowość to maski. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się, by WHO promowała maski. Aż do czerwca ub. Roku odradzano chodzenie w masce, w czerwcu wprowadzono obowiązkowe maski dla pracowników służby zdrowia, a od października każą nosić maski wszystkim.

I nie było nawet żadnej dyskusji na temat zasadności tych masek, ich jakości czy rodzaju. Ktoś badał jakość tych masek?

Prawda jest taka, że chodzenie w masce jest dla ludzi szkodliwe.

Oddychanie przez maskę przez dłuższy czas skutkuje bakteryjnym zapaleniem płuc, gronkowcem, itd. To jest dobrze udokumentowane, nawet przez samego słynnego doktora Fauci, który w swym artykule z czerwca 2008 r., napisanym wraz z wieloma innymi naukowcami, stwierdził, że podczas epidemii Hiszpanki chodzenie

w masce zabiło więcej ludzi, niż sama grypa.

A to co teraz robią ze szczepionkami, czegoś takiego nie było nigdy w historii WHO. WHO nigdy dotąd nie zajmowała się promocją i propagandą szczepień. Nigdy w historii. Tak więc to bardzo dziwna decyzja polityczna, by nagle zacząć lansować propagandę produktu, którego nie przetestowano,nie zatwierdzono przez gremium rządowe, nie przebadano, którego średnio- i długofalowe skutki są nieznane.

Nie było testów tych szczepionek na kobietach ciężarnych, dzieciach i osobach starszych a popatrzcie co się dzieje: szczepią kobiety ciężarne, planują zaszczepić dzieci i masowo szczepią osoby starsze.

Te szczepionki są zabójcze, to przestępstwo! Te produkty są jak broń.

W ONZ istnieje Konwencja o Zakazie Stosowania Broni Biologicznej. A moim zdaniem

wkraczamy na ten teren. To co się teraz dzieje jest bez precedensu.

Nie jesteśmy o niczym informowani, po prostu robi się ludziom zastrzyki.

To jest syntetyczne RNA, nigdy wcześniej nie używana technologia. Receptory białka kolczastego wnikają w narządy układu rozrodczego, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Dostają się do układu rozrodczego, modyfikują nasze DNA i nie wiemy jakie jeszcze mają skutki, bo nigdy wcześniej w historii nie było takiej szczepionki. Nigdy.

To nie jest zwykła szczepionka wytwarzająca przeciwciała. Ta szczepionka ma funkcję… Uruchamia w ciele coś, co nie wiemy do czego doprowadzi. I szczególnie niebezpieczne są w niej 3 rzeczy.

Po pierwsze, może ona wywołać bardzo silną reakcję autoimmunologiczną, zwłaszcza u młodych ludzi, których organizm może bardzo gwałtownie zareagować na mRNA.

Po drugie, poprzez wpływ na receptory układu rozrodczego może ona spowodować całkowitą bezpłodność. To element ich eugenicznego programu sterylizacji, widzieliśmy to już w innych szczepionkach powodujących bezpłodność, np. w Kenii.

A po trzecie, te szczepionki są zabójcze. I widzimy to wyraźnie w statystykach zgonów.

Media o tym nie informują, ale naukowcy śledzą i gromadzą te dane i są one absolutnie zatrważające, to istna hekatomba.

Widzimy olbrzymią ilość młodych ludzi, którzy dostają po niej zakrzepicy.

Zapomniałam o tym wspomnieć, a to najczęściej występujący problem – zakrzepica.

Ta szczepionka zaburza krążenie krwi.

Te szczepionki to zbrodnia przeciw ludzkości. To broń biologiczna

Oni zmuszają rządy, a raczej płacą im, przekupują konkretnych ludzi, a może i szantażują, aby zmusili ludzi do zaszczepienia się. Bo uchwały rządowe regulują politykę lokalnych samorządów, szpitali, instytucji.

To jak wielka zorganizowana sieć. Nakazy z góry wpływają na całą resztę.

Ludzie żyją w dyktaturze i nawet nie zdają sobie z tego sprawy.

“Rząd ma rację, słuchajmy się rządu”.

Tylko że tym razem ten rząd jest do cna skorumpowany.

Jest tak: za wasze podatki rząd kupuje szczepionkę, której nigdy nie przetestowano.

Nie ma żadnych naukowych dowodów na jej skuteczność, ostrzega przed nią mnóstwo naukowców, wybitnych specjalistów od szczepień. Ado tego ta szczepionka nawet nie chroni przed zakażeniem.

Od 2006 r. IFFIm spekuluje obligacjami szczepionkowymi na globalnym rynku kapitałowym, co jak dotąd przyniosło im zysk 6,2 miliarda w 35 emisjach, w 8 różnych walutach.

Innymi słowy, oni grają nami jak w ruletkę w kasynie.

To igranie ze szczepionkami i ludzkim życiem. Jesteśmy pionkami w grze.

To jest po prostu przekręt finansowy, a wszystko to naszym kosztem.

Jesteśmy tu tylko marionetkami.

Szczepionka to tylko pretekst. Chodzi o kasę i kontrolę.

Nic ich nie obchodzimy. Jesteśmy dla nich tylko częścią gry w ruletkę.

Gdy się patrzy na ostatni rok działalności WHO, widać, że wszystko co oni robią jest przeciw ludziom! Promują lockdown, maski, obostrzenia rujnujące gospodarkę i życie publiczne, zwłaszcza restauracje, ale też dostęp do sztuki, która na wielu ludzi działa uzdrawiająco, pomaga im poczuć się lepiej.

Odcięli ludzi od sportu, czyli od zdrowia.

Jesteś zdrowy? Zmienili retorykę, teraz jesteś chory bezobjawowo!

WHO zamieniło się w handlarza szczepionkami i machinę propagandową.

W styczniu 2020 r. lub w grudniu 2019 r., gdy to się zaczęło, jeszcze nie wiedzieliśmy, dokąd oni zmierzają. Ale to wszystko było zaplanowane od samego początku. Ich celem było nastraszyć ludzi, że są chorzy, używając do tego trefnych testów, wbić im do głowy, że może ich uratować tylko szczepionka oraz wmówić im, że nawet zdrowi ludzie mogą zarażać innych, więc konieczny jest lockdown i maski.I nawet po zaszczepieniu, nadal potrzebny jest lockdown i maski.

Żyjemy w krainie absurdów!

Musimy przywrócić logikę w polityce zdrowotnej.

Przecież WHO to Światowa Organizacja Zdrowia, a nie Światowa Organizacja Choroby. Ale dziś można powiedzieć, że to Światowa Organizacja Szczepień.

Bo przecież razem z GAVI i państwami członkowskimi realizują plan sprzedaży szczepionek, a nawet wypuścili obligacje szczepionkowe.

Tu jesteśmy.

————————————————-

Wywiad z Astrid Stuckelberger został przeprowadzony w maju-czerwcu 2021. Do opracowania jej wypowiedzi w formie pisemnej użyłam transkrypcji zrobionej przez Georginę Orwell, która mi ją uprzejmie udostępniła, Cały wywiad w wersjii filmowej (z polskimi napisami) jest do obejrzenia na kanale Georgini Orwell na BitChute tutaj: https://www.bitchute.com/video/uaVV7VGqUcMi/

Za: http://niemcy.neon24.pl/post/163156,sygnalistka-who-astrid-stuckelberger-mowi-cz-2

—————————————————-