19 Wrzesień 2021

Autor: Mike Adams

(Natural News) Mamy teraz niepokojącą nową teorię, która zasługuje na prawdziwe badanie. Przypisuję to Michaelowi Snyderowi z The Economic Collapse Blog, który zapytał w niedawnym artykule Dokąd poszli wszyscy ludzie?”

Jak podkreśla Snyder, globalny niedobór pracowników – obecnie szeroko zgłaszany na całym świecie – można tak naprawdę wyjaśnić tylko wtedy, gdy nie ma już z nami dużej liczby dorosłych w wieku produkcyjnym.

W Stanach Zjednoczonych, gdy Sąd Najwyższy USA unieważnił niekonstytucyjne moratorium CDC na eksmisję, ludzie muszą pracować, aby płacić czynsz (bezpłatny czynsz został wstrzymany).

A ponieważ w większości stanów skończyły się wypłaty bodźców socjalnych, ludzie nie są w stanie utrzymać się w domu i nie pracować… zwłaszcza, gdy inflacja żywności podbija ceny artykułów spożywczych.

Jak wskazuje Snyder:

Za mało pracowników fabrycznych, za mało kierowców ciężarówek, za mało pracowników portowych, za mało pracowników, by odpowiednio obsadzić nasze sklepy, a brak lekarzy i pielęgniarek staje się w niektórych obszarach poważnym kryzysem.

W normalnych czasach zawsze mówiono nam, że globalna gospodarka nie wytwarza prawie wystarczającej liczby miejsc pracy dla wszystkich, ale teraz po raz pierwszy stoimy w obliczu ogromnego światowego niedoboru siły roboczej. To prawie tak, jakby miliony ludzi nagle zniknęły z systemu.

W dzisiejszym podcaście (poniżej) zadałem resztę tego pytania:

Czy to możliwe, że szpitale systematycznie mordują ludzi i potajemnie pozbywają się ich ciał, aby ukryć masowe zgony spowodowane szczepionką?

Nie jest już niewiarygodne, że szpitale mogą być zaangażowane w tuszowanie masowych zgonów zaszczepionych pacjentów.

W jakimkolwiek poprzednim roku pomyślałbym, że taki pomysł jest szaloną teorią spiskową, ale po obejrzeniu administratorów szpitali i marketerów przyznających się na niedawnym filmie z zoomem, że zamierzają zmienić liczbę pacjentów cierpiących na nosicielstwo, aby „przestraszyć” opinię publiczną i spowodować przyjęcie więcej szczepionek, teraz wiem, że szpitale to fabryki morderstw prowadzone przez antyludzkich szaleńców udających lekarzy i administratorów.

Nie są zainteresowani pomaganiem ludziom lub zapobieganiem śmierci.

Przeciwnie, teraz otwarcie pracują nad maksymalizacją liczby hospitalizacji i zgonów wśród nieszczepionych i wydaje się, że nic nie powstrzymają, aby to osiągnąć. 

Logicznie rzecz biorąc, zrobiliby również wszystko, aby ukryć śmierć zaszczepionych pacjentów.

Czy masz jakiekolwiek wątpliwości, że kłamaliby i popełniali oszustwa w służbie zdrowia, aby ukryć przed opinią publiczną prawdę o zgonach spowodowanych szczepionkami? 

Niedawny film z Australii przedstawia miejscowego mężczyznę, który oskarża szpitale o leczenie zaszczepionych pacjentów iwermektyną w celu ratowania ich życia, jednocześnie umieszczając nieszczepionych pacjentów na respiratorach w celu ich zamordowania i zwiększenia liczby zgonów wśród „nieszczepionych”. Obejrzyj tutaj: Brighteon.com/d39bd385-15c0-470f-9643-4a15b03e3db1

Nie mamy dowodu na to, że twierdzenia zawarte w tym filmie są w 100% prawdziwe, ale zadaję Ci pytanie: Czy zdziwiłoby Cię, gdyby były?

Odpowiedź dla większości ludzi brzmi: „Nie, wcale”. Jest teraz oczywiste, że wielu lekarzy, pielęgniarek i administratorów szpitali  lekceważy ludzkie życie i po prostu próbuje przeforsować swój program kultu bez względu na koszty… nawet jeśli oznacza to mordowanie niewinnych ludzi i wrzucanie ich ciał do śmietnika (lub spalarni) na parkingu szpitala.

Big Tech ucisza każdego, kto wspomina o urazach lub zgonach spowodowanych szczepionką. Aby jeszcze bardziej wzmocnić ukrywanie, Big Tech ucisza, a nawet usuwa z platformy każdego, kto mówi o kimś, kogo znają, zranionym lub zabitym przez szczepionki.

W ten sposób kanał, przez który normalnie zamieszczane byłyby zgony poszczepienne, został całkowicie zamknięty.

Możesz mówić tylko dobre rzeczy o szczepionkach przeciw Covid-19, a nie rzeczy krytyczne. Jest więc całkowicie prawdopodobne, że miliony Amerykanów mogą już umrzeć z powodu szczepionek przeciw Covid-19 i prawie nie będzie o tym publicznie wspomniane.

Media są całkowicie kontrolowane przez wielką farmę, a giganci technologiczni tłumią taką mowę. To są dwa sposoby, w jakie większość ludzi zdobywa informacje. W międzyczasie szpitalom i urzędnikom okręgowym można było łatwo nakazać sfałszowanie liczb i zatuszowanie wszystkich zgonów spowodowanych przez Covid, dokładnie w ten sam sposób, w jaki sfałszowali wszystkie liczby w zeszłym roku i twierdzili, że wszyscy umierają na Covid (i twierdzili, że wszystkie łóżka szpitalne były pełne), podczas gdy nic takiego się nie działo.

Jedynym obszarem, którego nie w pełni kontrolują, jest sekcja komentarzy do opublikowanych artykułów.

Gdyby ten „tajny holokaust” miał miejsce, powinniśmy znaleźć na to dowody gdzieś, być może w zakątkach Internetu, które nie są w pełni kontrolowane przez wielką farmę i organy zajmujące się egzekwowaniem szczepień.

Sekcje komentarzy do opublikowanych artykułów mogą stanowić właśnie takie miejsce. Co widzimy w komentarzach do historii o szczepionkach przeciw Covid?

Jak niedawno donosił LifeSiteNews, „stacja telewizyjna prosi o historie o nieszczepionych ofiarach śmiertelnych, ale jest zalewana historiami o śmierci i obrażeniach po kłuciu”. 

Podczas gdy filia ABC News próbowała przedstawić narrację o nieszczepionych osobach umierających z powodu chrząszczy, zamiast tego otrzymali ponad 180 000 komentarzy od osób dzielących się historiami o urazach i zgonach poszczepiennych. 

Gdyby nikt nie umierał od szczepionek, jak byłoby to możliwe? Z historii: „Nie znam nikogo, kto zmarł na Covid, ale znam 37-latka, który otrzymał szczepionkę i zmarł z powodu tętniaka mózgu 8 dni później” – napisał użytkownik Facebooka pod nazwiskiem Maximilien Robespierre.

Zaraz poniżej Richard Smother podzielił się: „Córka mojego  współpracownika (12 lat) musiała zostać przewieziona na ostry dyżur po tym, jak zasłabła godzinę po drugim strzale”.

Krista Evans podzieliła się: „Znam osobiście 3 osoby, które zmarły wkrótce po pełnym zaszczepieniu. Wszyscy ludzie, których znam, którzy mieli wirusa z Chin, mieli bardzo łagodne objawy grypopodobne, więc po co, u diabła, ktoś miałby być dźgnięty tą trucizną???” 

Becky Burch skomentowała: „Ciotka zmarła tydzień po strzale. Rodzina nigdy się nad tym nie zastanawiała, dopóki nie odwiedziła innego kuzyna, którego rodzina zmarła po strzale z tym samym „dziwnym” problemem… nie jest pewna szczegółów. Teraz myślą, że to był strzał. 

Oprócz zgonów, zeznania skutków ubocznych szczepienia obejmują szeroki zakres urazów i objawów, od zawałów serca i zakrzepów krwi po problemy trawienne i utratę wzroku i ruchu. „Moja mama miała atak serca 4 dni po otrzymaniu pierwszej szczepionki. Ma teraz zakrzep w płucach” – skomentowała Jessica Mauldin.

Juli Smith napisała: „Mój sąsiad zmarł od ropienia, pogrzeb jest w przyszłym tygodniu. Moja mama nie czuje rąk i nóg. Mój BFF był kilka razy na ostrym dyżurze z wyniszczającymi bólami głowy. Moja mama i lekarze BFF nie korelują ze sobą tych dwóch rzeczy, ale czas budzi podejrzenia. Lekarz mojego męża odmówił mu zbadania na obecność przeciwciał przeciw Covid. Ci lekarze są współwinni”.

Jeśli tylko 1 na 20 osób zmarła już z powodu szczepionek przeciw Covid, równałoby się to ponad 16 milionom zgonów w całej Ameryce.

Sprawdź swój własny krąg rodziny i przyjaciół: Czy nie wiesz o co najmniej jednej osobie, która zmarła po szczepieniu przeciw covid?

Jak wyjaśniam w dzisiejszym podcaście, jeśli tylko 1 na 20 twoich przyjaciół zmarł po szczepieniu przeciw Covid, przekłada się to na 5% śmiertelność w całej populacji, co oznaczałoby ponad 16 milionów zgonów w Ameryce.

Nie twierdzimy, że szczepionka przeciw Covid zabiła (jeszcze) ponad 16 milionów ludzi, ale jeśli prawie wszyscy znają kogoś, kto zmarł z powodu szczepionki, rzeczywista liczba jest prawie na pewno już w milionach.

Bardzo łatwo byłoby również ukryć te zgony, gdyby instytucja finansowa powiązana z rządem wykupiła wszystkie domy zajmowane wcześniej przez obecnie martwe ofiary szczepień.

Rzeczywiście, dokładnie to robi BlackRock, jak pisze NOQreport: ... kwietniowy artykuł WSJ, który opisuje BlackRock i inne instytucje finansowe, które kupują domy jednorodzinne tak szybko, jak to możliwe, po stawkach wyższych niż przeciętny nabywca domu jest gotów zapłacić. Kupują je z premią, a to powinno dotyczyć wszystkich, niezależnie od tego, czy jesteś na rynku, aby kupić dom, czy nie. Wygląda na to, że BlackRock skupuje nadmiar zapasów domów, aby utrzymać wysoki popyt, podczas gdy tak wielu właścicieli domów umiera i znika.

Wątek na Twitterze autorstwa @CulturalHusbandry dodaje:

Black-Rock kupuje każdy dom jednorodzinny, jaki może znaleźć, płacąc 20-50% powyżej ceny wywoławczej i przebijając stawki zwykłych nabywców domów. Dlaczego korporacje, fundusze emerytalne i grupy inwestujące w nieruchomości wykupują całe dzielnice spod klasy średniej? Spójrzmy. Domy pojawiają się w systemie MLS i w ciągu kilku godzin są objęte umową. Między innymi Blackrock wykupuje tysiące nowych domów i całe osiedla.

Dyrektor pogrzebowy John O’Looney wieje w sprawie masowych zgonów z powodu covid. Bardzo ważny wywiad z Johnem O’Looneyem z Milton Keynes Family Funeral Services w Wielkiej Brytanii rozprzestrzenia się lotem błyskawicy po sieci. Ujawnia naprawdę szokujące, niepokojące informacje o szpitalach masowo mordujących pacjentów w imię „covid” i przewożących stały strumień ciał na usługi pogrzebowe. Obejrzyj tutaj:

Brighteon.com/ff7c79ce-367e-478d-aa74-76868f454e4b

 available on Bitchute.

I oczywiście platformy wideo w całej sieci od dawna udostępniają filmy ujawniające trumny FEMA ułożone w dużych ilościach w różnych miejscach w Ameryce. Oto jeden taki film, za pośrednictwem Brighteon.com:

Podobny film o miejscach masowych grobów FEMA w Teksasie jest również dostępny na Bitchute. Jest dość oczywiste, że FEMA planuje masowe zgony i że planowanie to trwa od wielu lat. Tak więc istnieje już infrastruktura, która powoduje, że miliony martwych ciał znikają w trumnach i masowych grobach, a wszystko to pod czujnym okiem rządu USA, który toczy wojnę biologiczną przeciwko narodowi amerykańskiemu.

Nie jest to absolutny dowód na to, że takie wydarzenia się zdarzają, ale pokazuje, że są one wiarygodne i że infrastruktura już istnieje. W dzisiejszym podcaście Aktualizacji Sytuacji omawiam rosnącą świadomość, że miliony ludzi wydają się znikać z naszej gospodarki, pozostawiając małych pracodawców na haju i bez nikogo, kto mógłby obsadzić ponad 10 milionów wakatów, które są niezbędne do prowadzenia firm, które utrzymać Amerykę na powierzchni.

Posłuchaj i sam zdecyduj, czy uważasz, że szczepionki przeciw Covid już zabijają miliony w całej Ameryce, podczas gdy skorumpowany, zdradziecki rząd to wszystko ukrywa i ucisza tych, którzy próbują się wypowiadać.

I zadaj sobie te ważne pytania: gdyby szczepionki przeciw Covid były całkowicie bezpieczne i skuteczne, dlaczego Big Tech miałby cenzurować tak wielu ludzi, którzy byli świadkami zranienia lub zabicia ludzi przez te same szczepionki?

Brighteon.com/87e3c4f5-7e7e-4b96-ad46-37ece66e17e6

___
Źródło: https://www.naturalnews.com/2021-09-16-secret-holocaust-are-millions-of-vaccine-victims-disappearing-into-mass-graves.html#

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=84420

Od Redakcji KIP:

Firma BlackRock należąca do klanu Rothschildów, jest jedną z 4 największych firm globalnych, które posiadają  w swojej większościowej własności WSZYSTKIE GLOBALNE KORPORACJE. Aktywa BlackRock są kilkaset razy większe niż budżet USA. 

Należy tu dodać, że podobną sytuacje w służbie zdrowia mamy w Polsce i tak samo na rynku nieruchomości następuje bardzo szybki wykup domów i mieszkań po zawyżonych cenach co sztucznie utrzymuje ich wysokie ceny na rynku.

A więc prawdopodobnie robią to pośrednicy na zlecenie BlackRock, który ma nieograniczona ilość  pieniędzy wykreowanych na rynkach finansowych  za pomocą złodziejskiej spekulacji, albo wprost z powietrza podpisem bankstera.

Za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/09/tajny-holokaust-czy-miliony-ofiar-szczepionek-znikaja-w-masowych-grobach/

————————————————————-