9 Październik 2021

W Turcji rodzą się zdeformowane dzieci z „wyszczepionych” matek

 W Turcji rodzą się zdeformowane dzieci z „wyszczepionych” matek

_____________________________

tekst za: https://globalna.info/2021/10/08/sensacja-w-tureckiej-telewizji-takie-dzieci-rodza-sie-po-przyjeciu-preparatow/

https://marucha.wordpress.com/2021/10/08/w-turcji-rodza-sie-zdeformowane-dzieci-z-matek-ktore-sie-wyszczepily/#more-95649

_____________________________

Ujawnienie konkretnych składników  jest prawem człowieka i prawem międzynarodowym regulowanym przez Kodeks Norymberski. Jest to krytyczna i niezbędna informacja, aby każdy, gdziekolwiek na świecie, mógł podjąć świadomą decyzję, czy zgodzić się na interwencję medyczną.

Ponieważ kompletna lista składników Covid nie była dostępna, dr Robert Young i jego zespół przeprowadzili badania w celu zidentyfikowania konkretnych składników zastrzyków Covid firm Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Johnson & Johnson. Swoje odkrycia opublikowali 20 sierpnia, a artykuł został zamieszczony w dailyexpose.co.uk.

Dr Young jest biochemikiem, mikrobiologiem i dietetykiem klinicznym. On i jego zespół naukowców potwierdzili to, co badacze z La Quinta Columna odkryli wcześniej – toksyczne substancje nanometaliczne, które są magnetotoksyczne, cytotoksyczne i genotoksyczne dla roślin, owadów, ptaków, zwierząt i ludzi –  czyli całego życia na naszej planecie.

Jedna ze  zawierała nawet zagrażające życiu pasożyty. Składniki, do których należy m.in. tlenek grafenu i które mogą być poddane wpływowi zewnętrznych źródeł promieniowania, tworzą razem toksyczną chemiczną i radiacyjną zupę wewnątrz naszych ciał. Każdy, kto otrzyma zastrzyk Covid, poważnie ryzykuje swoim życiem.

Co więc znaleziono ?

Kapsydy liposomalne to mikroskopijne kapsułki lipidowe. Mówi się nam, że ich celem jest otoczenie mRNA, aby chronić materiał genetyczny przed zniszczeniem, zanim dotrze on do celu, jakim są komórki naszego ciała. Jednak głównym składnikiem tych kropli nie było mRNA, lecz tlenek grafenu.

Wszystkie cztery Covid zawierają stosunkowo wysoki poziom tlenku grafenu, ale liposomalne kapsydy firm Pfizer i Moderna składają się w 100% z tlenku grafenu (po wyekstrahowaniu z nich mRNA).

Tlenek grafenu jest cytotoksyczny, genotoksyczny i magnetotoksyczny. Poniższy obrazek przedstawia liposomowy kapsyd zawierający tlenek grafenu w firmy Pfizer. Liposom dostarcza tlenek grafenu do określonych narządów, gruczołów i tkanek, a mianowicie do jajników i jąder. Układ nerwowy, serce i mózg również otrzymują grafen.

W zastrzyku Pfizera znaleziono również Trypanosoma cruzi, pasożyta, którego kilka wariantów jest śmiertelnych i który jest jedną z wielu przyczyn zespołu nabytego niedoboru odporności lub AIDS. Nie wiadomo, czy był to przypadkowy składnik, czy też został on celowo dodany i będzie obecny we wszystkich firmy Pfizer.

W AstraZeneca dr Young i jego zespół zidentyfikowali histydynę, sacharozę, glikol polietylenowy („PEG”) i alkohol etylenowy, które znajdowały się również w zastrzykach Pfizer, Moderna i Janssen . PEG był jedynym adiuwantem wymienionym w karcie danych zawierającej wykaz składników zastrzyku firmy AstraZeneca.

Zastrzyki z PEG i alkoholu etylenowego są znane jako rakotwórcze i genotoksyczne. Firmy Janssen zawiera również cząsteczki stali nierdzewnej, które są połączone zredukowanym tlenkiem grafenu, „klejem węglowym”.

Agregat ten posiada silne pole magnetyczne i może powodować nieprawidłowe krzepnięcie krwi oraz „efekt korony” lub „efekt białka kolczastego”.

 Moderny zawiera również różne kuliste ciała obce z wgłębieniami w kształcie pęcherzyków. Te wysoce toksyczne nanocząstki to kropki kwantowe selenku kadmu, które są cytotoksyczne i genotoksyczne. Kropki kwantowe to nanocząstki półprzewodnikowe, które po oświetleniu świecą na określony kolor. Ich kolor zależy od wielkości nanocząstek. Czarne plamki na poniższym zdjęciu to tlenek grafenu.

Artykuł Dr. Younga konkluduje, że te zastrzyki Covid to „NIE są, ale nanotechnologiczne leki, które działają jak terapia genowa … Wszystkie te tak zwane” „są opatentowane i dlatego ich rzeczywista zawartość jest utrzymywana w tajemnicy nawet przed kupującymi, którzy oczywiście korzystają z pieniędzy podatników. Tak więc, konsumenci (podatnicy) nie mają informacji o tym, co dostają do swojego organizmu poprzez.”

Według dr Younga, około 500 milionów ludzi na całym świecie zostało już rannych, a potencjalnie 35 milionów zmarło z powodu zastrzyków Covid. Liczba ta prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących miesiącach, ponieważ osoby, które otrzymały dwa zastrzyki są 13 razy bardziej narażone na zranienie, hospitalizację lub śmierć z powodu wariantu Delta w porównaniu do osób naturalnie odpornych. Ale co tak naprawdę powoduje „warianty” Covid i przyszłe „fale”?

Kod genetyczny białka Spike w jest generowany przez komputer, jest „tworzony przez ludzkie ręce” i może być łatwo zmieniony. A tlenek grafenu w tkankach ciała – w mózgu, w tkance łącznej, potencjalnie w mięśniach – będzie wchodził w interakcje z pulsującymi częstotliwościami w zakresie 5G, powiedział dr Young, powodując kolejną „falę” przewidywaną w październiku.

Dr Young powiedział, że najlepiej jest przestać wstrzykiwać truciznę do swojego ciała, „Te [Covid] są niebezpieczne, ponieważ nanocząsteczki mogą przejść przez barierę krew-mózg i dotrzeć do komórek nerwowych w mózgu.”

Opublikowany artykuł naukowy Dr Young’a „Scanning and Transmission Electron Microscopy Reveals Graphene Oxide in CoV-19 Vaccines” można przeczytać pod tym LINKIEM lub w załączonym dokumencie pdf.

Japońska agencja regulująca rynek leków udostępniła na żądanie dane dotyczące testów na zwierzętach mRNA firmy Pfizer/BioNTech. Częściowo zredagowany i niekompletny raport wykazał, że nanocząsteczki użyte w mRNA docierają do prawie wszystkich organów – w tym szpiku kostnego, tarczycy i narządów rozrodczych. Po tym, jak ogłoszono, że osoby zaszczepione przeciwko Coronie nie będą mogły na razie oddawać krwi w Japonii, raport Japońskiej Agencji Farmaceutyków i Wyrobów Medycznych (PMDA), udostępniony po otrzymaniu prośby, ujawnia więcej szczegółów.

Dane z testów na zwierzętach, wcześniej niedostępne publicznie, pokazują, że nanocząsteczki szczepionki mRNA firmy Pfizer/BioNTech gromadzą się w prawie wszystkich narządach.

Chociaż najwyższe stężenie nanocząsteczek stwierdzono w miejscu wstrzyknięcia, różne ich ilości znaleziono również w komórkach innych części ciała, w tym w układzie limfatycznym, osoczu krwi, śledzionie, pęcherzu moczowym, szpiku kostnym, mózgu, sercu, płucach, trzustce, przysadce mózgowej, skórze, tarczycy, śliniankach, żołądku, a także w narządach rozrodczych (jajnikach, jądrach, gruczole krokowym) i narządach wydalniczych (nerkach i wątrobie).

W częściowo zredagowanym i niekompletnym sprawozdaniu nie są obecnie dostępne żadne interpretacje wyników. RT DE zapytał Ministerstwo Zdrowia na Federalnej Konferencji Prasowej o jego ocenę.

Lekarz zwolennik szczepionek bije na alarm: „Popełniliśmy wielki błąd”

[Jak lekarz może popełnić „błąd”, skoro co inteligentniejsze osoby bez wykształcenia specjalistycznego, od samego początku wiedziały, że „pandemia” jest hucpą, a „szczepionki” trucizną – admin]

Lekarz o nazwisku Dr. Byram W. Bridle, PhD. został przesłuchany przez Alexa Piersona z podcastu „On Point”. Ten wywiad jest również dostępny na Brighteon.com. Trwa on około 9 minut:

W wywiadzie, dr Bridle mówi następujące niesamowite rzeczy. Proszę pamiętać, że dr Bridle jest w 100% zwolennikiem. Samo białko spike jest prawie całkowicie odpowiedzialne za uszkodzenia układu sercowo-naczyniowego. Kiedy dostaje się do krwiobiegu, w rzeczywistości, kiedy wstrzykuje się oczyszczone białko kolca do krwi zwierząt doświadczalnych, dochodzi u nich do wszelkiego rodzaju uszkodzeń układu sercowo-naczyniowego, może też przekroczyć barierę krew-mózg i spowodować uszkodzenie mózgu.

Białko spike znaleziono w krążeniu, a więc we krwi 11 z tych 13 pracowników służby zdrowia, którzy otrzymali szczepionkę. Oznacza to, że od dawna wiedzieliśmy, że białko spike jest białkiem patogennym. To toksyna. Może powodować szkody w naszym organizmie, jeśli dostanie się do krwiobiegu.

Teraz mamy wyraźne dowody, że dostają się do krwiobiegu. Po dostaniu się do krwiobiegu, białko spike może wiązać się z receptorami, które znajdują się na naszych płytkach krwi i komórkach, które pokrywają nasze naczynia krwionośne. Płytki krwi mogą się zlepiać, co może prowadzić do powstawania zakrzepów.

To właśnie dlatego zaobserwowaliśmy zaburzenia krzepnięcia związane z tymi. Może to również prowadzić do krwawienia. Oczywiście w grę wchodzi również serce, które jest ważną częścią układu sercowo-naczyniowego. Dlatego widzimy problemy z sercem. Białko to może również przekraczać barierę krew-mózg i powodować uszkodzenia neurologiczne.

Krótko mówiąc, wniosek jest taki, że popełniliśmy wielki błąd. Do tej pory nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy. Zobaczyliśmy, że białko spike jest doskonałym antygenem docelowym. Ale nie wiedzieliśmy, że samo białko spike jest toksyną i jest białkiem patogennym. Kiedy więc szczepimy ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną, a u niektórych osób przedostaje się ona do krwiobiegu.

A kiedy tak się dzieje u niektórych osób, może to powodować uszkodzenia, zwłaszcza układu sercowo-naczyniowego. Nie mam czasu, ale jest wiele innych uzasadnionych pytań dotyczących długoterminowego bezpieczeństwa tej szczepionki.

Japoński urząd regulacyjny ds. przedstawił lub opublikował już swoje oceny doświadczeń na zwierzętach ze firmy Pfizer/BioNTech. Pokazuje to między innymi, że wbrew temu, co twierdzi producent, nanocząsteczki mRNA nie pozostają w miejscu wstrzyknięcia, lecz znajdują się w postaci o dużym stężeniu w niektórych organach, w szczególności w jajnikach kobiet. Nie mogę komentować tutaj oświadczeń japońskiego organu regulacyjnego. Mogę państwu powiedzieć, że ta została przetestowana przez EMA i uzyskała regularne zatwierdzenie. Dzięki temu, że posiada takie dopuszczenie, może być stosowany w Polsce, tak jak we wszystkich innych krajach UE.

Zrzut z arkusza danych japońskiego organu regulacyjnego dla szczepionki Pfizer/BioNTech. Tabela dokumentuje, w jaki sposób białko spike gromadzi się w różnych organach, gdzie według producenta nie powinno dotrzeć. Wartości dla jajników i śledziony są zaznaczone na żółto.

Zaskakujące badanie pokazuje, że nanocząsteczki szczepionki mRNA krążą w całym organizmie: mózg, serce, wątroba, jajniki, jądra i inne. Nic dziwnego, że wszystko, co establishment mówi nam o przeciwko covid-19, jest wykalkulowanym kłamstwem. Jednym z największych i najbardziej zdradliwych kłamstw jest to, że „ mRNA pozostają w ramieniu i nie są nanocząsteczkami krążącymi po organizmie”.

Teraz wiemy, że to kompletne kłamstwo, ponieważ nowe badania z Japonii pokazują, że nanocząsteczki lipidowe (LNP) zawierające kod mRNA krążą szeroko po całym organizmie po szczepieniu, docierając do mózgu, śledziony, okrężnicy, serca, wątroby, płuc i innych organów.

Badanie, oznaczone jako „Pfizer confidential”, jest znane jako badanie biodystrybucji, w którym wykorzystuje się enzymy lucyferazy i znaczniki radioizotopowe do dokładnego śledzenia dystrybucji mRNA LNP firmy Pfizer w organizmie. Pierwsza sekcja jest oznaczona etykietą: SARS-CoV-2 mRNA (BNT162, PF-07302048).

Badanie pokazuje, jak mRNA NLP jest rozprowadzane po całym organizmie, a nawet wpływa na jajniki i jądra, co rodzi poważne pytania dotyczące płodności u osób, które otrzymują z mRNA. Wykres przedstawia masę NLP (w mikrogramach) stwierdzoną w każdym narządzie po mRNA. Zauważ, jak atakuje nadnercza?

Materiał z tureckiej telewizji

https://www.youtube.com/watch?v=ywPmw2Y3QkE

W Turcji urodziły się dzieci z wieloma nogami i rękami, a także z ogonami zwierząt! Matki były zaszprycowane Biontech i Moderna. Oto relacja z tureckiego kanału informacyjnego Beyaz TV.

_______________________

Covidowy terror narzucony światu przez żydowsko-anglosaską finansjerę nie jest celem samym w sobie, jest tylko drogą do celu, ma umożliwić całkowite zniewolenie i ubezwłasnowolnienie oraz depopulację ludzkości. – D.Kosiur

Wybitny ekspert finansowy wyjaśnia, kto i dlaczego wywołał obecny kryzys. 

Ernst Wolff jest autorem wielu książek, dziennikarzem oraz wybitnym ekspertem do spraw finansów.

https://www.youtube.com/watch?v=hNapcB0tSl0

Za: https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/163923,covidowy-terror-jest-norma-a-covidowi-bandyci-sa-bezkarni

——————————————————