11 Październik 2021

Szanowni Państwo,

czy wiecie Państwo, że polski Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego (wcześniej Państwowy Zakład Higieny) nie zaleca wykonywania testu ciążowego przed szczepieniem na covid-19? Tymczasem podczas rutynowych wizyt w gabinetach lekarskich przed wykonaniem większości badań czy przepisaniu leków, pacjentki słyszą pytanie dyżurne „czy jest pani w ciąży?”. Każdy poważny lekarz, pielęgniarka, radiolog, czy inny medyk chce się upewnić, że zastosowane przez niego postępowanie nie będzie szkodliwe dla dziecka rozwijającego się w łonie matki. Zapytaliśmy Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, dlaczego w tym przypadku tak nie jest. Zachęcam Państwa do zapoznania się z odpowiedzią.

grafika przedstawiająca test ciążowy

„Nie zaleca się wykonywania testu ciążowego przed szczepieniem”

W Polsce jak dotąd nie mamy dostępu do rzetelnych danych dotyczących liczby i częstotliwości występowania poronień po podaniu szczepionek przeciw covid-19. Jak można z zamkniętymi oczami rekomendować coś, czego skutków tak naprawdę jeszcze nie znamy?

Czytaj całość >

 

Relacja z kursu w Krakowie

Zdjęcie wolontariuszy fundacji

W ostatnią sobotę września w Krakowie grupa zainteresowanych osób uczestniczyła w kolejnym szkoleniu Fundacji Pro-Prawo do Życia. Takie kursy organizujemy już od prawie 10 lat. W ich trakcie można dowiedzieć się jak działamy, poznać “od kuchni” naszą metodę oraz wiele przydatnych argumentów do dyskusji, ale także – co bardzo istotne – spotkać osoby o podobnych poglądach, chcące zaangażować się w walkę z aborcją.

 

Psychiatrzy zaświadczą, że można zabić dziecko

Zdjęcie kobiety w ciąży

Okazuje się, że są psychiatrzy, którzy w przypadku ciąży z podejrzeniem wady rozwojowej, która może skutkować śmiercią dziecka, wystawiają opinię, że taka ciążą może skutkować… samobójstwem matki. Pytanie, w jaki sposób stan psychiczny tych kobiet miałoby poprawić zamordowanie ich dziecka wcześniej, “aby nie umarło po porodzie”? 

 

Biden przywraca finansowanie dla Planned Parenthood

zdjęcie zakrwawionego banknotu

Joe Biden kilka dni temu uchylił przepis Donalda Trumpa obcinający finansowanie aborcyjnego giganta Planned Parenthood z pieniędzy podatników. Teraz ok. 60 mln dolarów ma  ponownie wpłynąć na konto organizacji zabijającej setki tysięcy nienarodzonych dzieci rocznie w Stanach Zjednoczonych. Planned Parenthood jest też jedną z większych organizacji w USA odpowiadających za prowadzenie deprawacyjnej seksedukacji dla dzieci i młodzieży.

 

Zwolniona z Planned Parenthood za radę, aby się jeszcze zastanowić czy dokonać aborcji

 
Zdjęcie badania USG

Była aborterka, dr Patti Giebink opowiedziała o swoich 3 latach „pracy” w Planned Parenthood. Przez pierwsze dwa lata przychodziła tam jeden dzień w tygodniu, by zabijać dzieci, przez ostatni rok zabijała je „na pełny etat”, uśmiercając codziennie 8-10, a nawet więcej dzieci. Przed każdym zabiciem dziecka miała dwie minuty na rozmowę z kobietą. Po tym jak dwukrotnie doradziła przemyślenie decyzji matkom, które były niezdecydowane, została zwolniona.

 

zdjęcie pikiety

 

Szanowni Państwo, przemysł aborcyjny zrobi bardzo dużo, aby w dalszym ciągu było możliwe bezkarne zabijanie nienarodzonych dzieci w Polsce. W tej chwili aborterzy szukają furtek, w jaki sposób mogą próbować omijać polskie prawo w szpitalach. Zupełnie jawnie działają w Polsce również przestępcy aborcyjni, którzy sprzedają tabletki aborcyjne, które mordują dziesiątki tysięcy polskich dzieci rocznie. Dlatego fundacja Pro-Prawo do Życia w dalszym ciągu walczy z tym procederem. Państwa również zachęcam do działania.

Z wyrazami szacunku, 
Mariusz Dzierżawski
Fundacja Pro – Prawo do Życia

Popierasz to co robimy?

Możemy dotrzeć do opinii publicznej tylko dzięki wsparciu naszych Darczyńców

Wspieram działania Fundacji!

——————————————————————————–