17 Październik 2021

Jeśli ktoś myślał, że “pandemia” świrusa koronnego to max tego co może spotkać ludzkość to był w mylnym błędzie. Są już dane, że to dopiero preludium a “najlepsze” ma dopiero nadejść.

W 2009 r. Wall Street Journal doniósł o spotkaniu czołowych miliarderów, takich jak Bill Gates, Warren Buffett, David Rockefeller, George Soros, Ted Turner, Michael Bloomberg i Oprah Winfrey, którzy w tamtym czasie otwarcie opowiadali się za znaczną redukcją światowej populacji. Od tamtej pory, w publicznych wykładach, Gates wskazywał na to, co uważał za idealną metodę usuwania miliardów „niepotrzebnych” ludzi z tej planety: szczepionki. Teraz jest rok 2021 i ta “elita”, która uważa, że stoi ponad wszelkim prawem i moralnością, faktycznie rozpoczęła planowaną, masową depopulację planety. Kierownik irlandzkiego szpitala uniwersyteckiego ostrzega w filmie, że „szczepionki” na następną planowaną pandemię (zapowiedzianą przez Gatesa w zeszłym roku) są już gotowe.

 https://rumble.com/vn54j7-urgent-message-from-university-hospital-manager-and-academic-kieran-morriss.html

 61-letni inżynier Kieran Morrissey od 22 lat pracuje w dużym szpitalu uniwersyteckim w Dublinie. „Tam zdobyłem rozległą wiedzę na temat irlandzkiego systemu opieki zdrowotnej”. Mówi, że nigdy nie był antyszczepionkowcem i zawsze przechodził znane i obowiązkowe zastrzyki. Dziesięć lat temu u jego córki rozwinęła się poważna choroba autoimmunologiczna po otrzymaniu szczepionki HPV Gardasil. Przyznaje, że później otrzymywał po cichu pomoc w postaci statusu medycznego i specjalnych zabiegów dla swojej córki, do których normalnie nie byłaby uprawniona. Została przeniesiona do szpitala dla dorosłych dwa lata temu. Konsultantka była bardzo zadowolona z jej morfologii i ogólnego stanu zdrowia i przypisywała to przyjmowanym przez nią lekom. Wtedy jego córka przyznała, że ​​nie brała go od roku. Odkąd przestała go używać „jest bardzo zdrowa i nie ma problemów”.

 Morrissey zaczął wtedy wątpić w przydatność szczepionek. Przestał przyjmować szczepionkę przeciw grypie. „Od tego czasu w ogóle nie miałem grypy”. „Podczas moich ostatnich badań nad immunologią i wirusologią, aby lepiej zrozumieć co dzieje się z tymi wirusami i szczepionkami, odkryłem artykuł ze stycznia 2017 r. na temat szczepionek zanieczyszczonych nanocząsteczkami. Wspomniani naukowcy przetestowali 44 różne szczepionki od 2004 roku. “Odkryli, że szczepionki te są zanieczyszczone nieorganicznymi nanocząsteczkami, w tym cząsteczkami metali ciężkich (takich jak aluminium, ołów i żelazo). To doprowadziło mnie do przekonania, że ​​szczepionki od lat odpowiadają za reakcje immunologiczne, które mogą objawiać się grypą i innymi chorobami. Im więcej objawów tych chorób, tym więcej szczepionek podaje się, aby im zapobiegać. Uderza mnie to jako rodzaj niekończącej się spirali między szczepionkami a chorobami. Szczepionki powodują choroby, a choroby wywołują jeszcze więcej szczepionek. Naprawdę musimy to bardzo dokładnie zbadać.”

 „Podczas moich badań odkryłem coś jeszcze bardziej niepokojącego. W kwietniu Bill Gates/GAVI opublikował na swojej stronie internetowej artykuł stwierdzający, że Marburg będzie kolejną poważną pandemią. Marburg jest stosunkowo rzadką gorączką krwotoczną. W 2005 roku było tylko 16 przypadków. Co Bill Gates i GAVI wiedzą, czego my nie wiemy? Dlaczego miałoby to stanowić zagrożenie? Dlaczego WHO i media głównego nurtu publikują artykuły o tej rzadkiej chorobie?

 „Odkryłem, że opracowali nawet do tego test PCR. To bardzo niepokojące, bo teraz mogą tym testem „udowodnić”, podobnie jak z Covidem, że każdy może mieć Marburga. Podobnie jak w przypadku obecnego testu PCR dla Covid, będzie to trudne do obalenia” (ponieważ ten test PCR może być dowolnie używany do „udowodnienia” czegokolwiek, podczas gdy w rzeczywistości nie ma niczego w ogóle ).  Morrissey natknął się również na dokumenty twierdzące, że Marburg jest bezobjawowo rozprzestrzeniany przez nietoperze , co zostało obalone podczas pandemii Covid. Jeśli nie masz żadnych objawów, nie masz (zakaźnego) wirusa, a zatem nie możesz rozprzestrzeniać go bezobjawowo. Nie ma czegoś takiego jak bezobjawowe rozprzestrzenianie się wirusa. To jest teraz akceptowane. A jednak publikowali artykuły, które twierdzą coś przeciwnego”.

 „Moim największym zmartwieniem jest szybki rozwój szczepionki dla Marburga o nazwie RiVax. Zawiera rycynę, trującą substancję użytą podczas ataku terrorystycznego na metro w Tokio, w którym zginęło wiele osób. Rycyna jest toksycznym białkiem, które może powodować trudności w oddychaniu i ostatecznie śmierć. Dlaczego mieliby umieścić coś tak niebezpiecznego w szczepionce? To bardzo dziwne, ekscentryczne i niepokojące, szczególnie w świetle patogennego białka kolczastego spike, najniebezpieczniejszej części wirusa SARS-CoV-2, obecnie produkowanego w ciałach miliardów zaszczepionych.

 Producent RiVax twierdzi, że pozbawił rycynę jej toksycznego działania. Jednocześnie utrzymuje się również, że aluminium jest „bezpiecznym” dodatkiem do szczepionek, podczas gdy od pewnego czasu przeprowadzono wiele badań, w których pojawiają się bardzo poważne pytania. Na przykład aluminium od dziesięcioleci kojarzy się z zaburzeniami metabolicznymi oraz zaburzeniami nerek i mózgu, takimi jak choroba Alzheimera .

 „Jak mogliby rozpocząć tę pandemię?” Morrissey kontynuuje. „Jak rozprowadzają Marburga? Bardzo proste: oni już zaczęli od tego . Uszkodzenia poszczepienne, które teraz obserwujemy po wstrzyknięciach Covida, obejmują krwawienie i zakrzepy krwi. To jest bardzo podobne do gorączki krwotocznej.” „Kiedy podadzą dawki przypominające w szpitalach i domach opieki ludziom, którzy są tam praktycznie więźniami, oraz dzieciom, które są ze sobą w bliskim kontakcie w szkole, będzie więcej krwawień i zakrzepów krwi. To będzie wyglądać jak gorączka krwotoczna. Potem przetestują swoim nowym testem PCR i powiedzą, że to Marburg. To będzie wyjaśniać wysoką liczbę zgonów w szpitalach. To będzie przykrywka. Nie przyznają, że to szczepionki przeciw Covidowi, ale mówią, że to z powodu Marburga.”

 „Nagle wybuchnie ogromna panika, bezprecedensowa histeria. Ludzie ustawią się w kolejkach po wszystko, co ich „chroni”. Szczepionka RiVax zostanie szybko przeforsowana i podobnie jak „szczepionki” Covid podana jako eksperymentalny zastrzyk. Jest jednak jedna wielka różnica: infrastruktura i zasoby już istnieją, aby dostarczyć tę szczepionkę rycynową w bardzo krótkim czasie. Mogą osiągnąć 100% pokrycia w bardzo krótkim czasie”.

  „Rycyna w szczepionce zabije miliony lub miliardy ludzi w błyskawicznym tempie. Kiedy to się zacznie, będzie nie do powstrzymania. Jedynym sposobem, w jaki możemy powstrzymać tę epidemię w Marburgu ze strony Billa Gatesa / GAVI (i wszystkich innych organizacji stojących za tym), jest nieprzyjmowanie już szczepionek Covid. Musimy przekonać naszych przyjaciół i rodzinę, że to rzeczywiście sprawi, że będą bardziej chorzy. Muszą polegać na swojej naturalnej odporności, wzmacniając ją witaminami C, D, cynkiem i wszystkimi innymi niezbędnymi minerałami. Jeśli zachorują z powodu Covid, mamy Iwermektynę i hydroksychlorochinę, które są bardzo skuteczne”.

 „Nie potrzebujemy szczepionki wywołującej gorączkę krwotoczną. Musimy to natychmiast powstrzymać. Jeśli tego nie zrobimy, będziemy mieli tak zwaną pandemię Marburga, która zostanie wykorzystana jako pretekst dla szczepionki rycynowej (RiVax), która zabije miliardy ludzi”.

 Bill Gates, zdeklarowany przez całe życie eugenik z ZEROWYM przygotowaniem naukowym i ZEROWYM przygotowaniem medycznym/biochemicznym, powiedział z szerokim uśmiechem w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji w zeszłym roku: „Jeśli pierwsza pandemia (korona) cię nie przekonuje, to na pewno druga cię przekona!

 Jeśli ktoś ma kontakt z szanownym panem posłem Braunem niech mu przekaże tę notkę z linkami poniżej. Warto by było, żeby ktoś odważny i uczciwy zadał kilka pytań panu ministrowi “zdrowia”. Póki jeszcze nie “wisi”.

 Korzystałem z https://www.lewrockwell.com/2021/09/no_author/a-possible-marburg-rivax-final-solution/ https://herstelderepubliek.wordpress.com/2021/09/30/het-marburg-virus-als-endlosung/

Za: https://spiritolibero.neon24.pl/post/164035,covid-19-to-dopiero-wstep-bedzie-ciag-dalszy

——————————————————