21 Październik 2021

Prezydent Madagaskaru Andry Rajoelina oświadczył, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaoferowała mu 20 000 000 dolarów za dodanie trochę toksyn do ich własnego lekarstwa na koronawirusa.

 Andry Rajoelina mówi: „Ludzie bądźcie czujni, Światowa Organizacja Zdrowia, do której przyłączyliśmy się myśląc, że nam pomoże, próbuje zabijać Afrykanów”.

Mój kraj, Madagaskar, znalazł lekarstwo na koronawirusa, ale Europejczycy z WHO zaproponowali mi 20 000 000 dolarów za dodanie toksyn do tego środka, aby zabić moich afrykańskich  przyjaciół, którzy go użyją.Proszę wszystkich Afrykanów, aby nie używali szczepionki na koronawirusa przysłanej przez WHO, bo ona zabija, przyjedźcie na Madagaskar chorzy, mój kraj jest gotowy przyjąć was z entuzjazmem, nasze lekarstwo jest w kolorze żółtym, nie kupujcie zielonego, to w kolorze zielonym  pochodzi z Europy.Ludzie z WHO zhakowali skład naszego lekarstwa,dodali doń trucizny, aby zabić Afrykanów, tak jak zaplanowali, szczepionkami, przeciwko którym  protestujemy”.W kwietniu 2020 r. media na świecie podały (często z ironią), że Afrykańczycy z Madagaskaru opracowali skład herbaty z rosnących na wyspie ziół, która leczy infekcję covidową.Herbata została opracowana przez naukowców z Madagarskiego Instytutu Nauk Stosowanych, zarejestrowana jest jako Covid Organics i zawiera głównie ekstrakt zioła Artemisia Annua-artemisinin stosowany skutecznie w leczeniu malarii i raka. Znany w Europie od stuleci.Kilka państw afrykańskich, w tym Tanzania, Czad i Kongo zaimportowały wielkie ilosci środka.Prezydent Madagaskaru apeluje:Proszę o udostępnienie tej wiadomości, ponieważ jest to pilne, zhakowali skład naszego lekarstwa i podrabiają je. Chcę, aby wszyscy Afrykanie o tym wiedzieli, proszę nie zatrzymuj tej wiadomości przy sobie, udostępnij! dalej”.PS: Niniejszym oświadczam, że nie jestem madagaskarskim agentem. 

Artemisia Annua, jednoroczna bylina do kupienia na Allegro

Za: https://niemcy.neon24.pl/post/164090,prezydent-madagaskaru-zawiadamia-opnie-publiczna

————————————————-