CZY AMERYKANIE MAJĄ PRZYSZŁOŚĆ?

12 Listopad 2021

Pyta Paul Craig Roberts i odpowiada: Tak, ale niedobrą.

Po pierwsze, dla Amerykanów bardzo ważne jest pozyskanie dokładnych informacji. Demokracja nie może przeżyć, gdy media są fabryką kłamstw służących tajnym zamiarom, a politycy sługami poszczególnych grup interesów, które dają im środki na ich wybory. Kongres nie tylko nie może już reprezentować ludzi zagrożonych wpływami różnych grup interesów, ale zrezygnował z funkcji organu regulacyjnego, siły wykonawczej i sądownictwa. Gdy przedstawiciele ludu nie mogą lud reprezentować, lud nie ma żadnej ochrony.

Nie istnieje ani prawne pastwo, ani konstytucja, gdy prezydent (George W. Bush) może znieść habeas corpus i aresztować amerykańskich obywateli na czas nieograniczony bez sądowego procesu, a prezydent (Obama) może karać amerykańskich obywateli tylko na podstawie podejrzenia.

Żaden z tych prezydentów nie został oskarżony i żaden sąd ani izba adwokacka nie zajmowały się bezprawnym i niekonstytucyjnym działaniem tychże, jak gdyby byli dyktatorami stojącymi ponad prawem.

Już wtedy ostrzegałem, że przyjdą gorsze rzeczy i tak się stało. Dziś nawet i burmistrzowie mają poczucie bycia dyktatorami, tak samo jak administratorzy uniwersytetów i szpitali, oraz pracodawcy, którzy w sprzeczności z Ustawami Norymberskimi narzucają nakazy szczepień. Według Ustaw Norymberskich szczepienie jest zabiegiem medycznym i wymaga zgody. W dodatku według amerykańskiej konstytucji prawo musi powstawać w gremiach ustawodawczych, bynajmniej nie jako wypowiedzi burmistrzów, czy pracodawców. Wiemy, że przywódcy państwa stracili poszanowanie dla państwa prawa, gdy pracodawcy i przedstawiciele władzy wykonawczej wydają prawa, a sądy takie naruszenia akceptują. Tak dzieje się w całym kraju, może z wyjątkiem Florydy i Teksasu.

Sytuacja jest nieciekawa w gospodarce. Przesunięcie za granicę tylu wytwórczych miejsc pracy o dużej wartości sprawił, że Amerykanie stracili stabilne zatrudnienie, dochody klasy średniej, a miasta i państwo wpływy podatkowe. Offshoring miejsc pracy był bezmyślnym aktem deindustrializacji, który USA wprowadził na drogę krajów Trzeciego Świata. Gdy kraj produkuje towary i usługi zagranicą, aby sprzedawać je w domu, pogarsza deficyt handlowy. Teraz jest kolejny błąd polegający na obłędnym postępem robotyzacji, która dalej dewastuje pracownicze szanse. Maszyny nie kupują towarów i nie korzystają z usług, czyli obniżają popyt w gospodarce, co oznacza spadek PKB.

Bezmyślne covidove lockdowny przerwały łańcuchy dostaw, co doprowadziło do wzrostu cen. Głupcy, tacy jak gubernator Kalifornii, jeszcze ten problem pogłębili zarządzeniami ekologicznymi, broniącymi połowie transportu wjazdu do tego stanu; także porty są przepełnione statkami, czekającymi na miejsce do wyładunku.

Z wojskowego punktu widzenia USA traci doświadczony i kompetentny personel, zbyt inteligentny i świadomy tego, żeby poddać się politycznej poprawności. Niekompetentni dowódcy awansowani z powodów lewicowych poglądów, dziesiątkują ludzi w mundurach, zwłaszcza tych zdolnych i kompetentnych. Tymczasem niekompetentni generałowie i minister obrony ciągle prowokują groźbami Rosję i Chiny. Debilny reżym Bidena w rzeczywistości rozważa wysłanie wojsk na Tajwan i przyjęcie Gruzji i Ukrainy do NATO. Chińczycy i Rosjanie na to się nie zgodzą. Z naszą rozkładającą się i zdemoralizowaną armią jedyną możliwością jest atak jądrowy.

Demoralizowani są nie tylko żołnierze, ale także policjanci, strażacy, lekarze i pielęgniarki. Obowiązek szczepień wprowadza niedostatek personelu. Pielęgniarki i lekarze, którzy widzieli skuteczność „szczepionek” na pacjentach, nie dbają o ich niebezpieczne skutki i prędzej pozbędą się swojej pracy, niż podejmą ryzyko związane ze „szczepionką”..

Ogólnie mówiąc, cala biała populacja jest demoralizowana. Szkolnictwo publiczne i uniwersytety indoktrynują dzieci przeciwko nim samym, swoim rodzicom, białej rasie, zachodniej kulturze i jej zdobyczom. Mówi się dzieciom, że biali to rasiści, którzy ciemiężą kolorowych. Uczy się ich także, że istnieje nieskończenie wiele płci i że mogą sobie wybrać taką, którą chcą i to jest podstawa programu w szkołach publicznych. Taka fałszywa doktryna prowadzi m. in. do tego, że mężczyźni mają dostęp do żeńskich toalety, w których w szkołach publicznych dochodzi do gwałtów. Rodzice skarżący się na to na spotkaniach szkolnych są bici przez policję i zamykani. Generalny prokurator reżymu Bidena określił skarżących rodziców jako „domowych terrorystów”.

To jaskrawy dowód, że biali, ich prawa, kultura, historia i dokonania, są atakowani przez swoje własne rządy i system oświaty. To poczucie bezsilności wraz z utraconymi przywilejami pracowniczymi i płacami, a rosnącymi cenami, dziurawymi granicami i niemożnością naprawy sytuacji w drodze wyborów, jasno wskazuje, że białym Amerykanom ich kraj został odebrany.

Jak go odzyskać? Demokraci używają dziurawych granic aby przesunąć imigranckich najeźdźców do czerwonych stanów, przez co zrobią z nich stany niebieskie*. Dlatego demokraci i bidenowy prokurator generalny zgłaszają projekt posiadania wyborczego dowodu osobistego za naruszenia ustawy o prawach obywatelskich. Demokraci mają na myśli użycie imigrantów z Trzeciego Świata do przejęcia władzy przez jedną partię.

Biali mogliby reagować siłową kontrrewolucją, gdyby mieli przywódcę i zdolność organizacyjną, co jest trudne wobec zdolności FBI opanowania każdej organizacji przez jej infiltrację, pułapki i fałszywe oskarżenia, jak to pokazuje „Powstanie Trampowe” i karnego ścigania.

Co więcej, proces obalania białej Ameryki przebiega sukcesywnie, tak jak powoli gotuje się żabę. Obraz białego kraju zaciera się. Widać to wszędzie, w filmach, literaturze, materiałach propagandowych i reklamach. Jak często widzicie w reklamie białego mężczyznę lub białą rodzinę? Zauważyliście, że białe kobiety mają w reklamach coraz ciemniejszą opaleniznę? I one powoli przechodzą kolorową przemianę.

Atak na białych jest organizowany nieprzypadkowo i musi mieć zgodę białych elit. Jak zatem naród przeżyje, skoro przeciwko sobie ma własną elitę?

Trudno mi opisać powagę sytuacji. Ludzie mogą się temu przeciwstawić, zamiast pozwalać się demoralizować. Jeżeli ludzie to zrozumieją, mogą spróbować się bronić. W innym przypadku są straceni.

Biali mogą bronić się bojkotując wyroby tych firm, które nakazują pracownikom szczepienia, unikać produktów i usług amerykańskich firm działających zagranicą oraz opuszczając szkoły państwowe i nie przekazując dotacji uniwersytetom. Także nie wybierając demokratów. Oraz nie korzystać z mediów maintreamowych. Republikanie nie są co prawda doskonali, ale przynajmniej nie są przeciwko białej rasie.

Jeżeli Amerykanie chcą przeżyć, muszą przestać popierać swoich nieprzyjaciół

Do Americans Have a Future? ukazał się 28.10.2021 na paulcraigroberts.org.
Tłum własne.

* Stany niebieskie to stany zarządzane przez demokratów, w przeciwieństwie do czerwonych – republikańskich – przyp. mój.

Marek Mróz – 12 Listopad 2021 r.

Za: https://memron.neon24.pl/post/165077,czy-amerykanie-maja-przyszlosc

———————————————