Dr Reiner Füllmich o rzekomej pandemii – 22.11.2021.

21 Listopad 2021

Dr Reiner Füllmich jest prawnikiem, który przygotowuje pozew zbiorowy przeciw WHO, CDC oraz grupie z Davos.

Jest aktywny w tej nadzwyczajnej sprawie od półtora roku. Współpracuje z dr. Wolfgangiem Wodargiem, który 11 lat temu powstrzymał świńską grypę, która była pierwszą widoczną próbą stworzenia pandemii z niczego. Grzegorz Płaczek przeprowadził z nim wywiad w języku angielskim. Są napisy polskie, link:

” target=”_blank” rel=”noopener”>

Wywiad trwa niespełna 24 minuty. Tu przytoczę najważniejsze – moim zdaniem – zdania wypowiedziane w wywiadzie. Tak więc mówi mecenas: Wywołana ‘pandemia‘ nie ma nic wspólnego z ochroną naszego zdrowia. Ludzie, którzy pociągają za sznurki za kulisami, używają pandemii, by odwrócić naszą uwagę od tego, co naprawdę się dzieje, czyli celowego niszczenia gospodarki, aby ją przejąć.

To właśnie małe i średnie przedsiębiorstwa są niszczone przez tę pandemię, by następnie być przejęte przez amerykańskie platformy typu Amazon.

W czerwcu ubiegłego roku dr Reiner Füllmich podjął wraz z prawniczką Vivianne Fischer decyzję o powstaniu komisji śledczej w celu rozpoznania covidowej sprawy, co powinien uczynić Bundestag, który jednak nie podjął określonych działań. Również media nie dały żadnej odpowiedzi, wręcz przeciwnie: szerzyły panikę.

Mówi mecenas: oczekiwaliśmy odpowiedzi na trzy pytania:

—  jak niebezpieczny jest wirus,

—  jak wiarygodny jest test PCR oraz

—  jak wielkie szkody- zarówno ekonomiczne, jak i zdrowotne – wyrządzają podjęte środki zaradcze.

Test PCR nie został wynaleziony przez Drostena, który – zdaniem rozmówcy – jest kompletnym oszustem, podobnie jak wielu ludzi używanych jako marionetki. Są oni kompletnymi oszustami, którzy nie mają prawdziwej biografii, a jeśli mają, to prawdopodobnie fałszywą.

Dalej mówi dr Füllmich:

—  Test PCR nie wykazuje nic [szczegóły w wywiadzie];

—  Nie ma bezobjawowych infekcji;

—  Nie mieliśmy nadumieralności z powodu corony; teraz mamy nadmierne zgony po rozpoczęciu szczepień.

Podsumowuje mecenas Füllmich: Myślę, że jesteśmy naprawdę blisko załamania całego systemu. To znaczy ich systemu. To nie jest nasz system, to jest ich system. Sądzę, że przeszli samych siebie, przekroczyli zbyt wiele czerwonych linii.

To jest grupa bardzo bogatych ludzi, którzy próbują zniszczyć naszą gospodarkę i nasze zdrowie, ponieważ chcą mieć nad nami całkowitą kontrolę. To jest tyrania, i musimy powstać i walczyć przeciwko niej. Myślę, że to się skończy w ciągu nie lat, ale może kilku miesięcy.

Opracował: Zygmunt Białas