22 Listopad 2021

David Martin kategorycznie stwierdza

1). Nie ma SARS-CoV-2. Istnieje biologiczna rzecz, która w 1999 roku została opłacona przez Anthony’ego Fauci, została opatentowana przez University of North Carolina, Chapel Hill w 2002 roku. To właśnie rekombinowany koronawirus był w rzeczywistości biologiczną stworzoną przez NIAID na ten moment. Ta biologiczna część była zakaźnym klonem koronawirusa z wadą replikacji.

Mówi: „Ta biologiczna część została zaprojektowana, aby zniszczyć ludzkość. A gdybyśmy zaczęli mówić o chorobie biologicznej, a nie szczepionce lub wirusie, uzyskalibyśmy duży postęp. „

2). Nie ma COVID-19. Istnieje choroba grypopodobna. Kiedy Światowa Organizacja Zdrowia wymyśliła pojęcie COVID-19, była to pierwsza choroba w historii ludzkości, która nie miała diagnostyki klinicznej. Został zdiagnozowany przez komisję i objaw – a następnie stworzyli termin „bezobjawowy nosiciel”, który nie istnieje.

3). Nie ma szczepionki. Wstrzykuje się łań biologiczną, która została zaprojektowana, aby wygenerować mnóstwo pieniędzy dla Big Pharma.

ARCHITEKCI PLANDEMII

David mówi, że Peter Daszak z EcoHealth Alliance i Anthony Fauci byli architektami pandemii i planu czerpania zysków z wymuszonej szczepionki wszystkich na planecie, która sięga co najmniej 2016 roku w dokumencie zatytułowanym „Developing Medical Countermeasures (MCMs) for Coronavirus”, który jest częścią „Proceedings of the National Academy of Sciences”.

Daszak napisał do Fauciego: „Musimy zwiększyć publiczne zrozumienie potrzeby medycznych środków zaradczych, takich jak szczepionka na koronawirusa. Kluczowym motorem napędowym są media, a ekonomia będzie podążać za szumem. Musimy wykorzystać ten szum na naszą korzyść, aby dotrzeć do prawdziwych problemów. Inwestorzy zareagują, gdy zobaczą zysk na końcu procesu”.

David mówi, że powyższe stwierdzenie brzmi: „Przyznanie się do 5 przestępstw w Stanach Zjednoczonych … i ani jeden gubernator, ani jeden członek Departamentu Sprawiedliwości, ani jeden amerykański adwokat, ani jeden prokurator generalny, ani jeden wybrany urzędnik w tym kraju nie pozwoli, aby ten cytat trafił do publicznego rejestru.

„Więc zgadnij co? To od ciebie zależy, czy to zrobisz. Jest to cytat, który musisz wysłać do każdego wybranego przedstawiciela, każdego wyznaczonego przedstawiciela, każdej rady szkolnej. Jest to przyznanie się do zbrodniczego spisku mającego na celu zabicie i okaleczenie Amerykanów… [Ten dokument] jest wtedy, gdy przestępczy spisek został upublicznione.

TWARDA PRAWDA

„I to jest to, co będzie niezręczne dla wielu z was, ale nie obchodzi mnie to, ponieważ czasami musimy przyjąć twardą prawdę: 18 września 2019 r. Światowa Organizacja Zdrowia, na spotkaniu Global Preparedness Monitoring Board, zebrała się i powiedziała, że musimy stworzyć globalną symulację uwalniania patogenu oddechowego, która będzie trwać od września 2019 r. do września 2020 r. Globalna kampania.

„Dzień po opublikowaniu tego dokumentu prezydent Donald Trump podpisał ten dekret wykonawczy [13887] i chcę, abyście przeczytali, co jest w tym zarządzeniu wykonawczym. Te technologie platformy szczepionkowej obejmują DNA, mRNA, wirusopodobne cząstki S, wektorowe i samoorganizujące się szczepionki nanocząsteczkowe.

„Dzień po tym, jak Chińczycy, NIAID, Fundacja Billa i Melindy Gatesów, w przestępczym spisku, w zazębiających się dyrekcjach, w ściąganiu haraczy, oświadczyli… Wojna ze światem, Donald Trump podpisał rozporządzenie wykonawcze faktycznie nakazujące, aby toksyna została wypuszczona na społeczeństwo. Właśnie tam jest, w jego Zarządzeniu Wykonawczym.

„Posłuchajcie teraz, co mam do powiedzenia: czy on z premedytacją zarządził ten dekret? Nie. Ale musimy być ostrożni, ludzie, ponieważ nie ma znaczenia, który z nas stoi na stanowiskach władzy. Musimy przyjąć rzeczywistość, że jeśli nie jesteśmy odpowiedzialni za każde słowo, które wypowiadamy, za każde działanie, które podejmujemy, otwieramy się na kompromis i jeśli mamy wygrać kampanię na rzecz serc, umysłów, środków do życia i duszy tego kraju, musimy zobowiązać się do absolutnej integralności. Bez wyjątków. Zero wyjątków.

„To jest slajd, przed który ostrzegał cię Clay.” [Slajd pokazuje prawa naruszone przez przestępców COVID]:

AKTY ZDRADY COVID

Kryminalny

# 18 USC § 2339Ci nast. – Finansowanie i spiskowanie aktów terroru

# 18 USC §2331 §§802 – Akty terroryzmu krajowego skutkujące śmiercią obywateli amerykańskich

# 18 USC §1001 – Okłamywanie Kongresu

# 15 USC §1-3 – Spiskowanie w celu przestępczej działalności handlowej

# 15 USC §8 – Manipulacje na rynku i alokacja

# 15 USC §19 – Dyrekcje powiązane

Cywilny

# 35 USC §206 – Ujawnianie interesów rządowych

# 35 USC §101 – Charakter patentowy

# 21 CFR § 50.24 i nast. – Prowadzenie badań medycznych (nawet w nagłych przypadkach) bez protokołu zatwierdzonego przez niezależną instytucjonalną komisję rewizyjną, zawierającego świadomą zgodę wolną od przymusu, jest niezgodne z prawem.

# 15 USC §45 §§5(a) – „Nieuczciwe lub wprowadzające w błąd działania lub praktyki w handlu lub wpływające na handel”.

David kontynuuje: „To jest ten, który robi zdjęcia. To jest ten, którego nie chcesz puścić, ponieważ po lewej stronie [Criminal] są przestępstwa zagrożone karą 99 lat więzienia i do 100 milionów dolarów grzywny za incydent.

„Czy ktoś myśli, że Anthony Fauci powinien być 99 lat więzienia i grzywna w wysokości 100 milionów dolarów za każde naruszenie, które popełnił? Ja też, ale przejdźmy przez nie:

18 USC § 2339C, finansowanie i spiskowanie aktów terroru. Panie i panowie! Odkąd anthony Fauci objął stanowisko najlepiej opłacanego pracownika federalnego w naszym kraju, miał 191 miliardów dolarów, które przeszły przez jego palce – 191 miliardów dolarów z waszych pieniędzy przeszło przez jego palce na budowanie i finansowanie terroru … martwy dla praw, zrobił to.

18 USC § 2331 i następne, akty terroryzmu krajowego skutkujące śmiercią obywateli amerykańskich. Panie i panowie! Sekcja 802 Patriot Act jasno pokazuje, że nie można prawnie zmusić ludności do zrobienia czegokolwiek ze strachu lub przymusu.

„Cokolwiek. Obejmuje to utratę pracy, to obejmuje nie chodzenie do szkoły, to obejmuje nie chodzenie do kościołów, to obejmuje nie bycie przywódcą kościołów, które są szantażowane, aby powiedzieć, że można wziąć żłobienie, ponieważ „Bóg powiedział, że to jest w porządku i co zrobi Jezus?” Nie możesz tego zrobić!

„Spiskowanie w celu popełnienia aktów terroru obejmuje ludzi, którzy rzekomo twierdzą, że są nieświadomi. Wiesz, że nie możesz twierdzić w federalnej sprawie karnej: „Nie wiedziałem, co robię”. Wiecie co? WIEDZIAŁEŚ, co robisz i jesteś odpowiedzialny za to, co zrobiłeś.

ZARABIANIE NA AKCIE TERRORU

18 USC §1001 – Okłamywanie Kongresu. Hej Ludzie, jeśli zrobicie jedną rzecz z tego spotkania, proszę, zróbcie co następuje:

„Mała uwaga na marginesie 18 USC § 1001 – i to jest ważne: w październiku 2020 r., Kiedy wszyscy rozmawialiśmy o maskach lub dystansie społecznym, niezależnie od tego, czy szczepionka zostanie kiedykolwiek opracowana i wszystkie tego rodzaju bzdury, podczas gdy byliśmy rozproszeni, Departament Zdrowia i Opieki Społecznej został zobowiązany przez Kongres do wysłania raportu do Kongresu, w którym NIH miał ujawnić wszystkie swoje interesy finansowe w patentach na COVID-19. Dla tych z was, którzy słuchają, jest ich ponad 4000.

„Słuchaj, ponad 4000 patentów pochodzi z badań finansowanych przez rząd USA i zgodnie z ustawą Bayh-Dole, patenty te mają prawa do marginesu dla rządu USA i interesy finansowe dla agencji, które udzieliły tych dotacji. Mam? W październiku 2020 r., kiedy raport ten został dostarczony do Kongresu.

Francis Collins i Anthony Fauci okłamali Kongres w pisemnym raporcie, nie ujawniając – niektórzy – nie ujawniając 100% swoich interesów finansowych w COVID-19.

„Okłamali Kongres i wiesz, czego nikt nie zrobił? Nikt nie pociągał ich do odpowiedzialności! Zgadnij, co możesz zrobić? W rzeczywistości możesz zachęcać każdego z wybranych i mianowanych przedstawicieli, możesz zachęcać wszystkich, których znasz, do działania – lub nękać ich, dopóki nie podejmą działań, ponieważ te informacje są twoją odpowiedzialnością, teraz, ponieważ teraz je znasz. Nie możesz też powoływać się na ignorancję.

15 USC §1-3 – Spiskowanie w celu przestępczej działalności handlowej. Tutaj robi się trochę głęboko, ale zostań ze mną. 125 lat temu martwiliśmy się o nazwiska takie jak Rockefeller i Carnegie i wszystkie te inne nazwiska. Martwiliśmy się o nich. bo okazuje się, że 70 osób … prowadził ponad 80% firm w Ameryce. Powiedzieliśmy, że to nie jest w porządku.

„Opracowaliśmy dwie bardzo ważne ustawy: Sherman Act i Clayton Act. Przepisy antymonopolowe. Użyliśmy tych praw, nawiasem mówiąc, aby ścigać zorganizowaną przestępczość w 1920 roku, wraz z ustawami o dochodach wewnętrznych, których używaliśmy również do zwalczania przestępczości zorganizowanej.

„Ale 15 USC § 1-3 – Spiskowanie w celu przestępczej działalności handlowej; że od 1999 roku Anthony Fauci, Ralph Baric i Peter Daszak są w to zaangażowani. Mogą zostać aresztowani jutro, jeśli którykolwiek z członków organów ścigania rzeczywiście zwróci uwagę na swoją przysięgę i obowiązek przestrzegania Konstytucji.

MODERNA: „DARWINOWSKIE SYSTEMY CHEMICZNE” DO PONOWNEGO NAPISANIA LUDZKIEGO DNA PO WYGINIĘCIU

„15 USC §8 –- Manipulacje na rynku i alokacja. Czy ktoś pamięta kwiecień 2020 roku, kiedy Anthony Fauci siedział w Gabinecie Owalnym Prezydenta i mówił o modernie, że będzie tajemniczym zbawcą świata, mimo że Moderna nigdy nie wyprodukowała bezpiecznego produktu komercyjnego w całej swojej historii operacyjnej. Ktokolwiek? Pamiętasz to?

„To, czego nie pamiętasz, to w 2010 roku, kiedy Moderna została uruchomiona, była dziesiąta rocznica finansowania, które faktycznie rozpoczęło Modernę – i nie wiesz, jakie jest finansowanie, które rozpoczęło Modernę, ponieważ nikt o tym nie mówi. Ponieważ finansowanie, które zapoczątkowało Modernę, było grantem National Science Foundation o nazwie – i jestem gotów przekazać wam złe wieści – „Darwinian Chemical Systems”. Stąd pochodzi Moderna!

„Cofnijmy się i wybierzmy się w małą podróż wehikułem czasu 22 lata temu. Przejdźmy do tego wniosku o dotację i zadajmy pytanie: Darwinian Chemical Systems. „Hej Dave, dlaczego ktoś miałby chcieć wynaleźć darwinowskie systemy chemiczne?” Cóż, przeczytajmy to, prawda?

„Jeśli otworzymy dotację i przeczytamy dotację, mówi ona: „W wydarzeniu po wyginięciu” – czy ktoś czuje się komfortowo? Wszyscy jesteście dobrzy z wydarzeniami po wyginięciu?

„W przypadku po wyginięciu chcemy sprawdzić, czy możemy sprawić, by mRNA zapisało w DNA kod, aby ponownie rozpocząć ewolucję człowieka”. To dziesięcioletnia dotacja, która zapoczątkowała Modernę!

Tak więc każdy weryfikator faktów w Politifact, Reuters i USA Today oraz każdy weryfikator faktów w dowolnym miejscu na świecie przeoczył bardzo niewygodną rzeczywistość. Niewygodną rzeczywistością jest darwinowskie systemy chemiczne, które używały RNA do zapisu w DNA życia!

A teraz powiedziano ci: „Och, nie, nie, nie, Dave, to nie może się zdarzyć! To, co wstrzykujemy, nie wpisuje się w życie”. Z wyjątkiem faktu, że 20-letni rekord finansowania w firmie, która faktycznie to robi, udowodnił, że tak właśnie się stało.

„Czy ktoś czuje się niekomfortowo z odpowiedzialną za nią, o której wiadomo, że zapisuje w życiu wydarzenie wyginięcia? Czuję się nieswojo!

„Myślę, że gdybyśmy weszli do każdego miejsca szczepień i faktycznie umieścili [znak, który mówi] „To właściwie nie jest szczepionka, to jest biologiczna” i dodali: „Nawiasem mówiąc, jest to biologiczna część utworzona w celu ponownego napisania ludzkiego genomu po wyginięciu”, myślę, że kilka osób zatrzymałoby się na sekundę i poszłoby, „Och, nie wiedziałem o tym. Myślałem, że wykonuję swój patriotyczny obowiązek, zasiewając się przeciwko grypie!”

„Nie jesteś! W rzeczywistości dostajesz biologiczną część zaprojektowaną przez ludzkość po wyginięciu!

„Chodzi mi o to, by nie ludzkość po wyginięciu! Nie mogę dostać „Amen”, ponieważ nie jestem kaznodzieją, ale myślę, że jest czas na „Amen” i to byłby jeden z nich! Nie prowadzimy rozmów po wyginięciu. Jesteśmy w przed-zapomnieniu o wyginięciu. Jesteśmy dzisiaj.

I zróbmy ostatni. 15 USC §19 – Dyrekcje powiązane. To jest taki, który mówi, że nie wolno nakłonić firm, które faktycznie mają konkurencyjne interesy, do zebrania się i ustalenia cen. To jest ściąganie haraczy. To wszystkie te paskudne rzeczy i zgadnijcie, co mamy? Mamy Pfizera, Modernę i Anthony’ego Fauciego, wszyscy oni, interesy finansowe.

„Mamy Justina Trudeau. ‚ Och, Dave, nie będziesz złośliwy dla Kanadyjczyka!… Cóż, tak, będę złośliwy dla Kanadyjczyka, bo zaczynamy: Justin Trudeau, który właściwie nie ujawnił żadnemu Kanadyjczykowi, że rząd kanadyjski dostaje łapówkę za każdą ze szczepionek Pfizera i Moderny, ponieważ farmaceutyki Acuitasi Arbutus, oba z Kolumbii Brytyjskiej, są tymi, którzy wynaleźli nanocząsteczkę lipidową, która jest licencjonowana do wstrzykiwania patogenu wszystkim.

„Kanada wygrywa za każdym razem, gdy jest strzał. Co może wyjaśniać, dlaczego Justin Trudeau zamówił 10 razy więcej szczepionek niż Kanadyjczycy – w tym łoś. Dlaczego mielibyśmy potrzebować dziesięciokrotnie więcej dawek niż suma całej Kanady plus łoś?

„Cóż, okazuje się, że to ściąganie haraczy, ponieważ, jeśli dostaję łapówkę za każdego dolara, który wydaję, zgadnij, co mogę zrobić? Dostaję do kieszeni mnóstwo pieniędzy z całego świata, co właśnie się stało…

„21 CFR § 50.24 – Panie i panowie, nie możecie wyrazić zgody, jeśli jesteście przymusem. Czy słyszałeś, co powiedziałem? Nie możesz wyrazić zgody, jeśli jesteś przymuszony… Nie możesz tego zrobić, ponieważ jest to nielegalne. Więc nawet gdybyś spróbował to zrobić, złamałbyś prawo.

„I nielegalne jest zmuszanie jakiejkolwiek formy zgody, ponieważ ostatnim razem, gdy sprawdzałem, „przymusowa zgoda” jest „gwałtem”. Gdybyśmy nazwali to tym, czym jest. Gdybyśmy powiedzieli, że United Airlines jest linią lotniczą pro-rape. Gdybyśmy powiedzieli, że Costco, Walmart lub Amazon są „firmami popierającymi gwałt”, wiesz, ile minut faktycznie mielibyśmy ludzi popierających to?

Dlatego powiedziałem wam, abyście przestali używać terminu „szczepionka”. To jest biologiczna, nazwij to taką, jaka jest. A akt wstrzykiwania czegokolwiek człowiekowi bez jego zgody jest naruszeniem integralności cielesnej i jest gwałtem. Nazwij to, czym jest!

JACOBSON VS. MASSACHUSETTS I BUDYNKI MIESZKALNE I POŻYCZKI VS. BLAISDELL

Powiedziano wam wszystkim, że Jacobson rzekomo jest sprawą Sądu Najwyższego, której wszyscy musimy wysłuchać, ponieważ Jacobson powiedział, że szczepienie populacji jest legalne. Jest to wygodne, jeśli jesteś CNN i jesteś Sanjay Gupta, a twoja głowa jest tak daleko z daszkiem, że nie możesz nawet oddychać, ale gdybyś rzeczywiście był czującą istotą oddychającą powietrzem, zdałbyś sobie sprawę, że Jacobson nigdy nie powiedział, że ktokolwiek ma obowiązek – a nawet prawo – do szczepienia kogokolwiek…

Jacobson powiedział: „Jeśli tego nie zrobisz, zapłacisz grzywnę w wysokości 5 dolarów. Wpadłem na pomysł. Gromadźmy wszystkie $5 Jacobson premium… Powiedzmy po prostu: „Zgadnij co? Będziemy błagać Jacobsona!”

„Co by było, gdybyśmy przestali być antyszczepionkowcami i zaczęli być napiętnowani jako pro-Jacobson! ‚ Zastrzegamy sobie prawo do zapłacenia grzywny w wysokości 5 USD i wybrania vaxxine i wypchania go do własnego otworu! Myślę, że moglibyśmy to crowdsourcować!

„I myślę, że Amerykanie pokochaliby opcję – wspieraną przez Jacobsona – jest to, że możesz zapłacić grzywnę w wysokości 5 dolarów i nie dostać vaxx. Tak właśnie mówi sprawa Jacobsona – i nigdy nie mówiła i nigdy nie powie, że można zostać zmuszonym do bycia waxxinowanym.

„Ale to jest przypadek, któremu powinniśmy przyjrzeć się jeszcze bardziej, czyli sprawie Sądu Najwyższego, o której nikt nie mówi od 1934 roku, Home Building & Loan Association vs. Blaisdell.

A to, co czyni tę sprawę ważną, to tekst, dlatego chciałem ją podkreślić:

„Nagły wypadek nie tworzy mocy. Sytuacja nadzwyczajna nie zwiększa przyznanej władzy ani nie usuwa ani nie zmniejsza ograniczeń nałożonych na władzę przyznaną lub zastrzeżoną.

„Pamiętajcie, że Sąd Najwyższy w tej decyzji mówił: „Hej, wiesz co? Uprawnienia nadzwyczajne są ważne, ale Konstytucja została faktycznie napisana w czasie stanu wyjątkowego. Mało znany fakt. Toczyła się wojna.

Udawać, w taki czy inny sposób, że wszyscy twórcy Konstytucji siedzieli, popijając francuskie wino w Monticello, podczas gdy wszystko było tylko brzoskwiniami i śmietaną, w Bostonie, Filadelfii lub Charleston w Południowej Karolinie. Nie były! Było to w środku aktywnej wojny. Ważny mały fakt.

I spójrz na to, co dokładnie powiedział Sąd Najwyższy: „I nie są one zmieniane przez nagły wypadek”.

„Żadna deklaracja gubernatorów, żadne oświadczenie, które kiedykolwiek zostało wydane w celu przymuszenia, przymilenia się lub manipulowania twoim zachowaniem, nie ma nawet fundamentalnego argumentu w precedensie Sądu Najwyższego, o którym nikt nie mówi.

„Zgadnijcie, o czym powinniśmy zacząć rozmawiać, ludzie! Że!

CZTERY NIEDOPUSZCZALNE AKTY COVIDOWEJ KAMPANII TERRORU

W 1774 roku król Jerzy popełnił coś, co nazwano „Czterema Nieznośnymi Czynami”. Postanowiłem dać wam „Cztery niedopuszczalne akty kampanii terroru COVID i daję wam to, ponieważ ważne jest, abyśmy zdali sobie sprawę, że jeśli mamy bronić naszej sprawy na jakimkolwiek stanowisku, czy to na sali sądowej, czy to w radzie miasta, czy to w radzie szkolnej, musimy mieć rację, musimy być precyzyjni i musimy określić prawa, które zostały naruszone.

„Poprawka I – Kongres nie uchowa żadnych praw dotyczących ustanowienia religii” Zgadnij co? Kongres wdał się w Departament Pracy i Klauzulę Handlową, aby wykonać za nich brudną robotę. Twoja Pierwsza Poprawka została naruszona przez Klauzulę Handlową. Wasza Pierwsza Poprawka została naruszona przez sposób, w jaki Obecnie działa Departament Pracy.

„Ponieważ, okazuje się, że Kongres nie uchwalił ustawy, która mówi, że musisz zostać wszczepiony, ale mogę ci powiedzieć, że jest ogłuszająca cisza, prawda?

„Czy pamiętasz dekret, który naczelny dowódca, nieudolny Joe Biden, faktycznie powiedział, że będziemy mieli; ten mandat, że wszyscy będą musieli być waxxicyni? Pamiętasz to stwierdzenie? A czy pamiętasz, że poinstruował Departament Pracy, aby wymyślił zasadę, która faktycznie zmusiłaby pracodawców powyżej 100 osób do waszczenia swoich pracowników? I czy zauważyłeś, że oszałamiająca cisza tego mandatu wydaje się nigdy nie nadchodzić z Departamentu Pracy? Czy ktoś to zauważa? Pomimo faktu, że już twierdzą, że odnieśli zwycięstwo dla mandatu, który nie istnieje!

„Ponieważ ustanowili prawo, które w rzeczywistości ustanawia religię. A oto religia, w którą wierzą: Doktryna Fauciego.

Doktryna Fauciego jest bardzo prosta: „Jesteście bezobjawowymi nosicielami. Jesteś chorobą. Jest tylko jeden zbawiciel i jest to vaxxine finansowany przez NIAID. Nie wziąłeś go wystarczająco dużo, kiedy mieliśmy grypę, więc zamierzamy wyprodukować iluzję patogenu. Stworzymy krajową kampanię terrorystyczną, abyście objęli kochające ramiona tej pięknej waxxiny”.

„Panie i panowie! Nie ma mandatu, ponieważ nie będzie mandatu. Grają na waszych lękach, nie grają na prawie, ponieważ znają to prawo i wiedzą, że naruszają orzeczenia Sądu Najwyższego i Pierwszą Poprawkę do naszej Karty Praw, jeśli w ogóle to robią.

Chociaż Kongres nie ograniczył wypowiedzi, zgromadzeń ani prawa do składania petycji, nie podjął żadnych wysiłków, aby podtrzymać i bronić tych praw. Co więcej, stał z boku, ponieważ prawa te były nadużywane przez każdą deklarację nadzwyczajną z naruszeniem orzeczeń Sądu Najwyższego. Pozwalając federalnym wykonawcom na lekceważenie konstytucji, naruszyli tę poprawkę.

„Druga ustawa o NIEZNOśnym COVID. Poprawka IV do naszej pięknej Konstytucji:

„Poprawka IV – Prawo ludzi do bezpieczeństwa w swoich osobach, domach, papierach i rzeczach…” Wiesz, o czym nigdy nie rozmawiamy? Nigdy nie mówimy o Czwartej Poprawce. Ale zgadnijcie, co zostało naruszone przez każdy dekret, który każdy gubernator i każdy urzędnik ds. Zdrowia publicznego zrobił w ciągu ostatnich 22 miesięcy? Że!

„Nie jesteśmy bezpieczni w naszych domach, nie jesteśmy bezpieczni w naszych firmach, nie jesteśmy bezpieczni w naszych nieruchomościach, nie jesteśmy bezpieczni w naszych kościołach. Nigdzie nie jesteśmy bezpieczni i zgadnijcie co? To nie znaczy: „Z wyjątkiem nagłych wypadków”. Mówi: „Jesteś bezpieczny”. Okres. To wszystko. I robi się trochę lepiej!

„Jeśli nie jesteś bezpieczny, wiesz, czyim ciężarem dowodu jest udowodnienie, że zrobiłeś coś złego? Nie twoje! Ich!

„Słuchajcie, ludzie. Uwielbiam słuchać, jak ludzie mówią o tym, jak bardzo są patriotami i robią swoje rzeczy – ale pozwalamy im to robić!

„Przestań! Przestańcie recytować ich doktrynę COVID i koronawirusa. Przestańcie recytować ich doktrynę waxxin. Zacznij używać języka: „Kampania terroru”. „Biologiczna”. Zacznij używać tych języków, a następnie pokaż im – czy jesteś na to gotowy – coś małego, jak Karta Praw.

Ogłaszając każdą osobę prawdopodobnym „bezobjawowym nosicielem”, rząd federalny (CDC, FDA i HHS) naruszył tę poprawkę i umożliwił lekkomyślne nadużycia, które skrzywdziły niezliczone osoby. Utrata życia, wolności i środków do życia była bezpośrednim skutkiem.

„Teraz, poprawka V – … Myślicie, że Piąta Poprawka brzmi: „Nie muszę się obciążać”, ale Piąta Poprawka robi trochę więcej. Czy możemy spojrzeć na to dolne zdanie, o którym nigdy nie mówimy?

„Własność prywatna nie może być również zabrana do użytku publicznego bez sprawiedliwej rekompensaty”.

„Ilu z was właścicieli małych firm otrzymało sprawiedliwą rekompensatę za zamknięcie firmy? Ktokolwiek? Ilu lekarzy otrzymało sprawiedliwe odszkodowanie za utracone dochody?”.

Ilu ludzi zostało oczernionych, jak ja i tak wielu mówców, którzy przychodzą dziś i jutro? Ilu z nas otrzymało sprawiedliwe odszkodowanie za zajęcie naszej własności w postaci naszych środków komunikacji, naszych sieci, naszych mediów społecznościowych, wszystkiego innego? Sposób, w jaki się komunikujemy? Ilu z nas otrzymało za to jakąś sprawiedliwą rekompensatę?

„Nie tylko nie otrzymaliśmy sprawiedliwej rekompensaty, panie i panowie, zostaliśmy pozbawieni naszych wolności i zostaliśmy pozbawieni praw przyznanych na mocy tego dokumentu i absolutnie kluczowe jest, abyśmy zobaczyli, że wiedzieli, że to robią, ponieważ faktycznie zmienili własne definicje słów, takich jak „szczepionka” i „zdrowie publiczne” i „nagły wypadek”, aby dostosować się do swoich aktów terroru.

Nie było należytego procesu, ponieważ sądy jednostronnie określiły „epidemię” lub „pandemię” bez żadnego wysiłku, aby wykazać, ponad uzasadnioną wątpliwość, że istnieje.

Co więcej, zmieniając definicję „szczepionki” na „terapię genową”, sądy niewłaściwie zastosowały Jacobsona.

„Poprawka VI – Należyty proces! Czy ktoś myśli, że w ciągu ostatnich 22 miesięcy mieliśmy jakiś należyty proces?

„Hej, słuchajcie, pokazuję wam te rzeczy, ludzie, ponieważ nie uczono ich na lekcjach historii w szkole i nie uczono was ich, więc bylibyście ofiarami tej popełnione zbrodni!”

Nie zastosowano żadnego standardu sądowego w celu potwierdzenia fałszywych twierdzeń o SARS-CoV-2 „powodującym” COVID-19. Dlatego każde pochodne oskarżenie narusza Szóstą Poprawkę. Żaden sąd nie był skłonny usiąść i rozważyć obszernych dowodów na antymonopol, przymus i terroryzm krajowy oraz oskarżenia o ściąganie haraczy przeciwko FDA, CDC, NIAID, Moderna, Pfizer, Johnson & Johnson i innym wspólnikowcom.

„Jeśli nie znasz praw, które są łamane, zgadnij co? Czerpiesz informacje ze źródeł takich jak media, źródła z kanałów na Twitterze, czerpiesz źródła z szalonych rzeczy, zamiast wracać i mówić: „Och, masz na myśli, że faktycznie mamy prawo i zostało ono faktycznie naruszone?”

– Tak, proszę pana! Mieliśmy prawo i zostało ono naruszone. Ale jeśli przejdziemy przez poprawkę 6, ważne jest nie tylko, abyśmy mieli szybkie procesy, ale „poinformowani o naturze i przyczynie oskarżenia”. Rozpakujmy to na chwilę.

„Ilu z was myśli, że w tym kraju doszłoby do skutecznego ścigania, gdyby następujące informacje zostały przedstawione przez każdą osobę oskarżoną o jakiekolwiek naruszenie jakiegokolwiek nakazu zdrowia publicznego? Przejdźmy przez nie naprawdę szybko.

ZBRODNIA

„W 1999 roku Anthony Fauci stworzył fundusz białą replikację zakaźną, celując w ludzki nabłonek płuc. W 2003 roku CDC opatentowało genom – cały genom. Genom natury. Nielegalny patent przyznany CDC w 2007 roku, po trzykrotnym odrzuceniu przez urząd patentowy jako nielegalny.

„Słyszeliście, jak to mówię. CDC trzy razy musiało walczyć o przyznanie nielegalnego patentu, a kiedy w 2007 roku otrzymali ten patent, faktycznie kontrolowali pochodzenie wszystkiego, co miało związek z koronawirusem SARS od tego dnia. My, Ludzie, siedzieliśmy i nic nie robiliśmy.

„Co powiesz na lata 2012 i 2013, kiedy tajemniczo przesłano sześć modeli wirusowych, naruszając przepisy dotyczące broni biologicznej i chemicznej w tym kraju. Przesłane na serwer z Chin, ponieważ zostały zebrane od sześciu górników w Chinach.

„Zostały przesłane na serwer, z naruszeniem naszego krajowego terroryzmu – i naszych przepisów dotyczących o bioodżyniej tutaj, w Stanach Zjednoczonych, a my mieliśmy pisemne potwierdzenie z University of North Carolina w Chapel Hill w 2015 r., Mamy Ralpha Barica w jego własnym piśmie, stwierdzając, że przesłał informacje o bioodpadzie, które pochodziły z Chin i zaczął je produkować tutaj, w Stanach Zjednoczonych.

„Czy słyszałeś to, co właśnie powiedziałem? W tym momencie naprawdę ważne jest, aby podkreślić, że nie przeprowadziłem wielu badań, śledziłem tę konkretną zbrodnię, która rozwijała się od 1999 roku. Patrzysz na twarz faceta, który badał wąglika we wrześniu 2001 roku. Wtedy to zacząłem. Byłem w tej grze dłużej, niż większość ludzi wiedziała, że jest gra, w której można być, a na pewno dłużej niż ktokolwiek, kto faktycznie powiedział, że są „naprawdę głęboko w COVID”.

„Zgadnij co? To jest głębokie i celem tej prezentacji jest upewnienie się, że każdy z was jest wyposażony. Ponieważ nie chodzi o to, abyś się ekscytuje. Chodzi o uzbrojenie was w informacje, ponieważ mamy wojnę, która się nie rozpoczęła. Wojna, która się nie rozpoczęła, jest dla duszy tego kraju, a bronią, która jest używana, jest genetyczna chimeryczna zmieniona broń biologiczna zwana związkiem syntezy białek kolcowych S-1, który jest dostarczany w toksynie, o której wiemy, że zabiła każdą próbę na zwierzętach, która kiedykolwiek wystartowała z ziemi.

„PROTOKÓŁ PROSTO DO LUDZI” = MORDERSTWO Z PREMEDYTACJĄ

Tak więc, cytując faktycznego zastępcę wicerektora jednej z wiodących instytucji medycznych tutaj, w Ameryce, powiedziano jej, kiedy instytucjonalna komisja rewizyjna w jej instytucji w Kalifornii została poproszona o przegląd protokołu dla tej konkretnej waxxiny i zapytała: „Gdzie są dane dotyczące zwierząt?” powiedziano jej, cytuję: „To jest protokół prosty dla ludzi”.

„Czy słyszałeś to, co właśnie powiedziałem? Zabił każde badanie na zwierzętach, w jakie kiedykolwiek się zagłębił. Zabił każdą próbę na zwierzętach, jaka kiedykolwiek została przeprowadzona i jest to „protokół prosto do ludzi”.

„Panie i panowie, nazwijcie to tym, czym jest: to morderstwo z premedytacją. Przestań tańczyć z boku tego czegoś i wskocz do basenu!

„A na naszej straży nie powinniśmy pozwolić ani jednemu prokuratorowi generalnemu lub prokuratorowi USA; nie powinniśmy pozwolić, aby jeden wybrany urzędnik, nie powinniśmy pozwolić, aby jednemu urzędnikowi ds. zdrowia publicznego uszło na myśl jakiekolwiek publiczne oświadczenie, które nie potwierdza, że jest to program dotyczący substancji biologicznej, którego celem jest zniszczenie, okaleczenie i zabicie obywateli Stanów Zjednoczonych i ludzi na świecie.

„To jest przestępstwo i musimy zacząć traktować je jak przestępstwo, zamiast patrzeć, jak rabuś bankowy wychodzi z banku i dzwoni do Ubera. Chodzi o to, aby Anthony Fauci został zakuty w kajdanki i chodził. O to właśnie chodzi!

ODPOWIEDŹ

„Chcę tylko zakończyć odpowiedzią. Odpowiedź brzmi: przestańmy diagnozować problem. Dopóki Anthony Fauci nie zostanie zakuty w kajdanki, dopóki Ralph Baric nie zostanie zakuty w kajdanki i dopóki Francis Collins nie zostanie zakuty w kajdanki, nie skończymy!

Musimy postawić sobie jeden cel: Anthony Fauci w kajdanach i w więzieniu. To jest nasz cel, bo to się kończy… Zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach i to, co to robi, to nakłada odpowiedzialność za każde obrażenia i śmierć z powrotem na firmy, ponieważ w chwili, gdy otrzymujemy wyrok skazujący za przestępstwo, cała EUA została przebita. Jeśli dostaniemy jedno przestępstwo – jedno przestępstwo – nie ma tarczy immunitetu, ponieważ ustawa z ’86 roku i ustawa PREP mówią, że dostajesz immunitet, chyba że – chyba że … A jest tylko jedna srebrna kula, Panie i Panowie i wiecie co? Właśnie ci go dałem. Załadujmy więc ten pistolet informacji i idźmy na polowanie…

„Jeśli przejdziesz do trybu online, do COVIDcon21 możesz podpisać elektronicznie nową Deklarację Powszechnej Niezależności Człowieka.

  1. Z natury rzeczy jesteśmy zaopatrzeni w życie, wolność, środki do życia i nie jesteśmy ograniczeni w zaopatrzeniu.

  2. Mamy swobodę pokojowego gromadzenia się, mówienia, niezgadzania się, wyrażania, wierzenia i wybierania.

  3. Mamy swobodę dociekań i to jest najważniejsze: mając pewność prawdziwości i pochodzenia, musimy prowadzić nielegalną propagandę w tym kraju. Został zalegalizowany w 1946 roku, został ponownie wyniesięty w 2012 roku i musimy z tym skończyć. Koniec z propagandą, koniec z kontrolą wiadomości i koniec z dezinformacją. A jeśli tak, to jesteś w więzieniu, ponieważ jest to akt terroru domowego.

  4. Mamy swobodę wymiany wartości i handlu z przejrzystością. Mamy dostęp do wszystkich pochodnych dóbr publicznych, co oznacza, że nikt nie może kontrolować przełączników internetowych, dystrybucji internetu, nikt nie może kontrolować sygnałów telefonicznych, nikt nie może kontrolować tego, za co już zapłaciliśmy, ponieważ to, co posiadamy, jest nasze do wykorzystania. To jest to, za czym się opowiadamy!

  5. I wreszcie, jesteśmy organicznie nieskalani od narodzin do śmierci. A to znaczy, nawiasem mówiąc, nie tylko to, co strzelasz w ramię lub nie tylko to, czego nie wkładasz do ust, ale idzie do jeszcze jednej i prawdopodobnie najważniejszej rzeczy: nadszedł czas, aby oczyścić to, co dzieje się w naszych umysłach.

„Nadszedł czas, abyśmy zdali sobie sprawę, że pozwoliliśmy, aby infekcja strachu była wykorzystywana jako środek zniszczenia przeciwko nam i nadszedł czas, abyśmy my, ludzie, faktycznie przyjęli odpowiedzialność. Jeśli chcemy czystych myśli, czystych działań i czystych czynów, musimy zacząć umieszczać je tutaj (punkty do głowy)…

„Stójmy zjednoczeni jako ludzkość i nie biormy kolejnego oddechu, dając im choćby uncję ćwiartki, dopóki nie zobaczymy sprawiedliwości przywróconej i świętości na tej ziemi. Dziękuję bardzo. Niech was Bóg błogosławi”.

Jeśli możesz ułatwić spotkanie między dr Martinem a prokuratorem generalnym, senatorem lub kongresmenem, można do niego dotrzeć za pośrednictwem jego nowej platformy mediów społecznościowych:

ActivateHumanity.com.

David Martin  -15 Listopad 2021 r.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=96128

Za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/11/oszalamiajace-dr-david-martin-ujawnia-program-wielki-reset-i-szczepionki-covid19/

———————————————————-