Kto powiela fakenewsy

24 Listopad 2021

Kolego GPS: więcej pokory a mniej bufonady!

Kto rozpowszechnia fakenewsy?

W artykule „Koronasceptycy”, bloger GPS zarzucił blogerom (w tym i tym z Neona), że powielają istniejące w internecie kłamstwa na temat pandemii, po czym sam powielił kłamstwo grubego kalibru, uznając, że istnieje jakaś nowa choroba o nazwie covid 19.

Na moją uwagę, że nikomu na świecie nie udało się wyizolować tego mitycznego koronawirusa, podał link do strony, gdzie jakiś naukowiec z Gdańska chwali się, że właśnie on tego dokonał!

Tutaj link do tej strony:

https://www.termedia.pl/koronawirus/Polski-naukowiec-uzyskal-pelna-sekwencje-genetyczna-SARS-CoV-2,37609.html

Zajmijmy się „odkryciem” tego naukowca.

Co on odkrył?

W pobranym z jamy ustnej albo nosa materiale genetycznym do badań, pływa” niezliczona ilość różnych „tworów” biologicznych: bakterii, wirusów, czasami grzybów , pleśni, itp. Jak sprawdzić który z miliardów pływających w „zupie” biologicznej element powoduje chorobę?

Przypomnę, że żadnemu z polskich wirusologów nigdy nie udało się wyizolować dotąd żadnego wirusa, spełniając przy tym cztery postulaty Kocha.

Postulaty Kocha służą do ostatecznej weryfikacji, czy to „coś” co odkrył jakiś naukowiec w zupie biologicznej, faktycznie jest czynnikiem wywołującym chorobę! Treść 4 postulatów Kocha:
Postulat 1 – Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.
Postulat 2 – Drobnoustrój musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej.
Postulat 3 – Drobnoustrój, wyizolowany od chorej osoby, po wprowadzeniu do ludzi lub zwierząt musi wywołać tę samą chorobę.
Postulat 4 – Drobnoustrój należy ponownie wyizolować w czystej kulturze od eksperymentalnie zakażonego człowieka lub zwierzęcia w celu spełnienia trzeciego postulatu[1].

Podobno takich „kozaków” jak naukowiec z Gdańska którzy dokonali wyizolowania wirusa kovid-19, jest ponoć na świecie już 500 osób, ale żaden z nich nie udowodnił swojego odkrycia przeprowadzając dowód w postaci spełnienia 4 postulatów Kocha.

Ponieważ nikt na świecie takiego dowodu nie przeprowadził, więc należy te rewelacje uznać za fikcję literacką!

I właśnie taką fikcję literacką powiela bloger GPS, zarzucając innym propagowanie kłamstw kowidowych i pandemicznych.

Z badań naukowców amerykańskich wynika, że choroba kovid 19, to pospolita grypa typu A albo B. Kowid to nowa nazwa grypy sezonowej!

Pobrali oni pobrali materiał genetyczny od 1500 osób chorych na „covid-19”, zbadali testami PCR które wykazały wynik dodatni. Następnie przesłali próbki do 7 uniwersytetów medycznych w USA, gdzie zbadano próbki na obecność wirusów grypy. W każdej próbce znaleziono wirusy z grupy A albo B.
Nie znaleziono natomiast koronawirusa covid-19, gdyż taki koronawirus po prostu …nie istnieje! Nie można go odnaleźć, bo nie wiadomo czego szukać, gdyż nie został wyizolowany i zweryfikowany za pomocą 4 postulatów Kocha!

Żadne laboratorium na świecie nie wyizolowało takiego wirusa , gdyż jest on li tylko wymysłem oszustów medyczno – medialnych!!! (więcej na ten temat tutaj: https://zbigniew1108.neon24.pl/post/161306,amerykanskie-laboratoria-nie-moga-znalezc-covid-19 )

Kolego GPS, więcej pokory, a mniej bufonady, gdyż swoje lata już masz i ośmieszać się nie wypada

Anthony Ivanowitz – 24 Listopad 2021 r.

Za: https://anthony.neon24.pl/post/165310,kto-powiela-fakenewsy

——————————————–