Rewolta w Kazachstanie

10 Styczeń 2022

Anty Kowidowa rewolta w Kazachstanie

Co spowodowało gwałtowny wybuch społecznego niezadowolenia w Kazachstanie?

Media głównego ścieku kłamią, że przyczyną społecznej rewolty była podwyżka cen gazu, tak zwane media niezależne snują teorie spiskowe i wieszczą kolejną „kolorową” rewolucję u wrót Rosji albo Chin…natomiast prawda jest banalna.

Na dzień 5 stycznia tego roku, w Kazachstanie zaszczepiło się 45% populacji.

Już w sierpniu roku ubiegłego osoby niezaszczepione przeciw Covid-19 nie mogły wybrać się w weekendy na zakupy, do restauracji, czy kawiarni w centrach handlowych, zaś od 5 stycznia zabroniono im wchodzić również do sklepów spożywczych!

Mówiąc inaczej rząd Kazachstanu postanowił przeciwników szczepień zagłodzić na śmierć. Ci odpowiedzieli masowymi protestami w całym kraju, które faszystowski reżim Kazachstanu stłumił w sposób bezwzględny, krwawy i okrutny!

Na pomoc rządowi w Kazachstanie przybyły wojska rosyjskie i białoruskie i co ciekawe, żadne „demokracje zachodu” nie zaprotestowały!

Przykład Kazachstanu pokazuje co może niebawem czekać również nas: antyszczepów polskich.

Przypomnę, że kilka lat temu polski parlament przyjął ustawę upoważniającą władze III RP do „zaproszenia” wojsk obcych, w sytuacji „zagrożenia demokracji” w Polsce, oraz inną ustawę umożliwiającą przekazanie broni i amonicji wojskom obcym które zostaną „zaproszone” do obrony demokracji.

Instrumenty prawne do powtórzenia wariantu kazaskiego już zawczasu w Polsce przygotowano.

Jeśli polska armia sama nie upora się z ewentualnym buntem społecznym, to z braterską pomocą pospieszą armie sojusznicze, które nawet nie muszą posiada własnej broni, gdyż dostaną ją od Polaków w prezencie!

Jak widzimy cała operacja terrorystyczna „Kowid-19” była przygotowywana od wielu lat zarówno w Polsce jak i na całym świecie. W naszym kraju w przygotowaniach brała udział cała „klasa” polityczna” z PIS-em na czele.

Przykład Kazachstanu pokazuje, że organizatorzy „pandemii” gotowi są utopić cały świat we krwi, albo poprzez szczepienia, albo mordując przeciwników szczepień w sposób tradycyjny!

Czy ktoś tych szaleńców powstrzyma?

Anthony Ivanowitz – 09.01.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org

Za: https://anthony.neon24.pl/post/166102,rewolta-w-kazachstanie

———————————————————–