W. Putin – kolejny koronaświrus ?

12 Styczeń 2022

Zachowania W. Putina potwierdzają spolegliwy kurs polityczny, zgodny ze strategią WHO

Prezydent Rosji Władimir Putin rozpoczął dzisiejsze ( 12.01.2022) spotkanie z rządem od tematu koronawirusa i rozprzestrzeniania się szczepu omicron. Według niego, kraj jest w przededniu nowych ognisk choroby. Rosja ma kilka tygodni na przygotowanie się do „nowego uderzenia pandemii” – dodał szef państwa.

Według centrali ds. walki z COVID-19 zachorowalność rośnie drugi dzień z rzędu, w ciągu ostatniego dnia wykryto prawie 18 tys. przypadków koronawirusa.

Za: https://news.mail.ru/society/49567244/?frommail=1

Prezydent Rosji Władimir Putin polecił premierowi Michaiłowi Miszustinowi współpracę z regionami nad zwiększeniem szczepień przeciwko koronawirusowi. Według niego, w związku z rozprzestrzenianiem się nowego szczepu omicron, potrzebna jest mobilizacja na wszystkich poziomach – od federalnego po lokalny. Wcześniej prezydent powiedział, że kraj musi osiągnąć odporność stadną powyżej 90%.

„Musimy zwiększyć szczepienia” – powiedział Putin na spotkaniu z członkami rządu – „W związku z tym prosiłbym premiera, aby w najbliższej przyszłości omówił tę kwestię z regionami Rosji, ponieważ aby działać efektywnie, trzeba zmobilizować różnego rodzaju instytucje: zarówno federalne, jak i regionalne, lokalne, branżowe”.

Na świecie odnotowuje się rekordowy wzrost liczby zakażeń koronawirusem związanych z rozprzestrzenianiem się szczepu Omicron. WHO zgłosiła bezprecedensową liczbę przypadków koronawirusa w ciągu tygodnia – ponad 15 milionów przypadków.

Szefowa Rospotrebnadzoru Anna Popowa powiedziała, że ​​sytuacja epidemiologiczna w Rosji się pogarsza. 11 stycznia wykryto w kraju prawie 18 tys. przypadków koronawirusa – 17 946 przypadków. Departament przewiduje, że w pesymistycznym scenariuszu liczba infekcji dziennie może przekroczyć 100 tysięcy. Do tej pory w kraju jest 305 potwierdzonych przypadków infekcji omikronowej.

https://www.kommersant.ru/doc/5158147

Szerzej o aktualnej propagandzie Covidowej w Rosji patrz:

https://www.kommersant.ru/doc/5157664

Komentarz  WPS:

Już wystąpienie W. Putina w listopadzie 2021 r., na corocznej konferencji klubu Wałdaj, potwierdziło, że prezydent Rosji całkowicie wpisuje się w scenariusz globalnego terroryzmu pod hasłem Covid-19 i w globalistyczny plan ” inkluzywnego kapitalizmu”, którego oficjalną twarzą jest K. Schwab.

Obecne zachowania W. Putina jedynie potwierdzają jego spolegliwy kurs polityczny, zgodny ze strategią WHO – instytucji pozostającej w pełni w rękach Big Pharmy i interesów globalistów. 

Więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/01/12/w-putin-kolejny-koronaswirus/

Za: https://wps.neon24.pl/post/166154,w-putin-kolejny-koronaswirus

————————————————–