Protest położnych i policjantów

12 Styczeń 2022

Coraz więcej grup zawodowcach przyłącza się do anty szczepionkowych protestów, co grozi paraliżem struktur państwa.

Położne w Austrii przerywają milczenie i biją na alarm.
Powodem tego jest fakt, że coraz częściej obserwuje się poronienia u matek po szczepieniu mRNA, jak również nienormalny rozwój płodu.

.image

„Nie możemy tego dłużej znieść”: 217 położnych głośno sprzeciwia przeciwko szczepieniu kobiet ciężarnych.
Wystosowały list protestujący do prezydenta Austrii Alexandra Van der Bellen i do rządu austriackiego.

Treść listu jest w poniższym linku.
https://www.wochenblick.at/allgemein/koennen-das-nicht-laenger-hinnehmen-217-hebammen-sind-laut-gegen-gen-spritzen/

————————–

Również policjanci w Austrii wystosowali podobny lis protestacyjny, pod którym podpisało się 600 policjantów.

image

W liście wskazują na bardzo duże napięcia w środowisku policjantów spowodowanie chęcią wprowadzenia przez rząd przymusu szczepień.

Inna grupa policjantów mówi otwarcie jak jest i jak zmuszani są przez przełożonych traktować ludzi pokojowo demonstrujących.

List otwarty policjantów w Austrii do ministra.

https://tkp.at/2022/01/11/hunderte-polizisten-richten-offenen-brief-an-innenminister/

Również ze strony policji społeczeństwo jest informowane o przestępczych działaniach służb, które powinny chronić społeczeństwo od przestępców.

Pisze policjant.

Wiem, że podczas dużych demonstracji na dużą skalę przemycamy w demonstracje potajemnie w cywilu działających funkcjonariuszy, którzy pełnią rolę taktycznych prowokatorów, jako zamaskowani rzucający kamieniami w policje. Rzucają na komendę policji kamieniami lub butelkami, aby policja następnie mogła rozpocząć pacyfikacje przemocą pokojowych demonstrantów. W każdym razie nie zostałem policjantem po to, by usuwać pokojowych demonstrantów z ulic lub ściągać ich z drzew. Ja chcę wsadzać przestępców do więzienia i bronić społeczeństwo przed przestępcami.”

Mam dziwne uczucie w brzuchu i uświadamiam sobie, że państwo, któremu służę i które powierza mi egzekwowanie prawa, jest coraz mniej wolne i demokratyczne, nawet w swoich wewnętrznych strukturach i łamie prawo”.

——————————-
Również w austriackim wojsku nastąpił duży rozłam po wypowiedzi pułkownika mającego wspierać akcję szczepień. Pułkownikowi temu zarzucają koledzy w tym samym stopniu, że daje się wykorzystać dla przeforsowania partyjnopolitycznych celów. Przypominają również, że wojsko służyć ma wyłącznie narodowi, a nie celą, które są przeciwko interesowi narodu.

Wyniki przeprowadzonego referendum pokazały, że tylko 19,6 % głosów było za szczepieniami i 80,4 % przeciwko planom rządu. Tym samym rząd nie ma poparcia społecznego w swoich niczym nieuzasadnionym poczynaniom, które mijają się z danymi ewidencyjnymi i powinien dla tego podać się do dymisji.

StanW

Za: https://emigrant19.neon24.pl/post/166148,protest-poloznych-i-policjantow

—————————————————