Trofim Łysenko i inni

14 Styczeń 2022

Skurwienie i głupota świata “nauki” sięgnęło zenitu!

Trofim Łysenko i inni

Trofim Denisowicz Łysenko – radziecki agrobiolog i agronom, twórca pseudonaukowej teorii „łysenkizmu” i przeciwnik genetyki. Od 1935 członek Ogólnozwiązkowej Akademii Nauk Rolniczych im. W.I. Lenina i dwukrotnie jej prezes, od 1939 członek Akademii Nauk ZSRR, członek Akademii Nauk

Brednie jakie ten człowiek wypisywał, w świetle wiedzy o genetyce wydają się wręcz niewiarygodne. A jednak ten bęcwał, z pomocą bolszewickiej administracji narzucił „łysenkizm” całej nauce ZSRR i państw satelickich, w tym Polsce.

Trofim Łysenko w latach 50. stwierdził, iż wystarczy zacząć karmić pokrzewkę ogrodową (małego ptaszka) gąsienicami, a powstanie kukułka.

Człowiek ten doprowadził do zapaści rolnictwa ZSRR, gdyż na podstawie jego „pomysłów” zaczęto eksperymentować: sadzić groch w zimie, czy też „jarowizować” zboża, mającą podnieść plony i zwiększyć mrozoodporność przez „przemianę odmian jarych w ozime pod wpływem warunków środowiska”

Przeciwników naukowych Łysenki aresztowano, zaś główny oponent Łysenki -genetyk Wawiłow- zmarł w więzieniu.

Również w Polsce „łysenkizm” znalazł liczne grono zwolenników, którzy brednie Łysenki propagowali, robiąc na tej propagandzie naukowe kariery i pieniądze.

Jednak szkody jakie poczynił Łysenko w nauce i rolnictwie ZSRR, to „małe” piwo w porównaniu z wyczynami jego współczesnych klonów którzy zorganizowali i przeprowadzili operację „kowid-19”, która doprowadziła do ludobójstwa i destrukcji gospodarki świata.

Dr David Martin, jest prezesem M-CAM International, organizacji zajmującej się zarządzaniem ryzykiem w obszarze innowacji. Firma oferuje rozwiązania ubezpieczeniowe, w tym w zakresie patentów i zgłoszeń patentowych, grantów federalnych, analizy rejestrów przetargów, rejestrów elektronicznego (online) obiegu dokumentów rządowych, itd.

Specjaliści firmy po przeanalizowaniu setek zgłoszeń patentowych i udzielonych patentów na przestrzeni ponad 20 lat, doszli do wniosku, że pandemia kowid-19 to bardzo precyzyjnie zaplanowany „łysenkizm”, czyli brednie pseudonaukowców, którzy nazwali grypę sezonową kowidem, zaś wirus który ma tego kowida wywoływać wygenerowali komputerowo, bo fizycznie byt taki nie istnieje.

Zachęcam do przestudiowania tego co mówi dr Martin, gdyż „otwiera on oczy niedowiarkom”, jak to mówił w filmie „Miś” aktor Tym.

Poniższa rozmowa winna być czytana  w bloku czterech innych tekstów i W OKREŚLONEJ KOLEJNOŚCI aby nie pogubić się w natłoku informacji:

PLANDEMIA:

1. https://www.salon24.pl/u/wawel24/1183256,kulisy-pseudopandemii

2. https://www.salon24.pl/u/wawel24/1184175,covid-eugenika-projektowane-dzieci-militarne-agencje-i-gafam-czyli-cele-pandemii

3. https://www.salon24.pl/u/wawel24/1196923,szokujacy-wywiad-dr-fuellmich-dr-wodarg-i-prof-m-schwab-w-rozmowie-z-dr-d-martinem

4. https://www.salon24.pl/u/wawel24/1190346,kowidowy-pucz

  1. https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2021/06/14/podsumowanie-pandemii/]

    Reasumując wypowiedzi dr Martina: nie ma kowida, nie ma wirusa, nie ma pandemii, ale jest kolosalny szmal do podziału i oszalałe ze strachu społeczeństwa!

I tak jak w przypadku „łysenkizmu” w ZSRR, na naukowe gówno kowidowe zleciała się niezliczona liczba much, które wyczuły, że na tej formie naukowego hochsztaplerstwa można porobić szmal i kariery.

Różne profesory i doktory wykrywają wirusa Sars- cov2 w ślinie, w smarakch i gównach, izolują go, leczą „nową chorobę”, brylują w mediach , straszą, tumanią….a wszystko na podstawie współczesnego „łysenkizmu”, czyli przerobienia ptaszka pokrzewkę ogrodowego w kukułkę!

Skurwienie i głupota świata „nauki” sięgnęło zenitu!!!

Anthony Ivanowitz – 14.01.2022 r.

Www.pospoliteruszenie.org

Za: https://anthony.neon24.pl/post/166181,trofim-lysenko-i-inni

————————————————-