Gene Drive – PROGRAM GENETYCZNEJ MANIPULACJI ARMII AMERYKAŃSKIEJ I B. GATESA

8 Maj 2022

Płodność ludzkości a wraz z nią nasze potomstwo wydaje się być w egzystencjalnym niebezpieczeństwie.

Chociaż informacje pochodzą sprzed kilku lat, są bardzo aktualne w kontekście wstrzyknięć manipulacji genami Covid mRNA, które w krótkim czasie spowodowały niewypowiedziane szkody dla zdrowia milionów ludzi na całym świecie: Gene Drive Files. Około 6 lat temu naukowcy odkryli przesyłkę e-maili i innych dokumentów pokazujących, że wojsko USA opracowuje kontrowersyjną, potężną nową technologię eradykacji genetycznej , która może być również wykorzystana przeciwko ludziom . Ponadto Fundacja Billa i Melindy Gates przeznaczyła pokaźną sumę na oddalenie moratorium ONZ na tę niebezpieczną technologię.

Technologia Gen Drive
Teoretycznie technologia Gen Drive może wyeliminować uciążliwe zwierzęta, takie jak szczury i niebezpieczne owady. „Napędy genów to aplikacja do modyfikacji genetycznych, która pozwala inżynierom genetycznym przekazać pojedynczą sztuczną cechę całej populacji, zapewniając, że wszystkie potomstwo organizmu ma tę cechę”, zgodnie z fragmentem z plików.
Jako przykład podano eksperyment, w którym myszy zostały zmodyfikowane genetycznie, aby nie produkowały już samic, a jedynie samce. W ten sposób po kilku pokoleniach wymiera cała populacja.
Zwolennicy zwrócili uwagę, że ta metoda może zapobiegać wszelkim chorobom zakaźnym i szkodnikom poprzez zwalczanie ich rozprzestrzeniających się. Jednak e-maile i dokumenty ujawniły, że rozwój był finansowany głównie ze środków wojskowych. Rodzi to pytanie, czy ta technologia może zwalczyć nie tylko pasożyty, chwasty, choroby zakaźne, niebezpieczne zwierzęta i rośliny, ale także ludzi?

Bill Gates zapobiega moratorium
W grudniu 2016 r. państwa członkowskie ONZ i ponad 170 organizacji wezwały do ​​moratorium na badania nad napędami genowymi. Bill Gates – zdeklarowany eugenik, który przez wiele lat otwarcie opowiadał się za zmniejszeniem (wzrostu) światowej populacji za pomocą „szczepionek” – wszedł jednak do gry i próbował za swoje pieniądze wyrzucić moratorium na śmietnik. Zapłacił prywatnej rolniczej i biotechnologicznej firmie PR „Emerging Ag” 1,6 miliona dolarów – częściowo za pośrednictwem „koalicji” zwolenników – aby manipulować ONZ, aby nie nakładać zakazu.
E-maile, ujawnione po prośbie FOI (=WOB) z US Prickly Research, wykazały, że dobrze znana DARPA (Agencja Projektów Obronnych Zaawansowanych Projektów Badawczych) Pentagonu przeznaczyła około 100 milionów dolarów na rozwój technologii napędu genowego. Wiązało się to ze współpracą z prawie wszystkimi głównymi graczami i posiadaczami patentów na technologię edycji genów CRISPR. Duże zainteresowanie tym wykazywały również amerykańskie służby wywiadowcze.

Dzięki metodzie CRISPR/Cas9 genomy można modyfikować poprzez wycinanie i wklejanie fragmentów. Jednak ta technologia nie jest wystarczająco bezpieczna i dokładna. Badania wykazały, że segmenty cząsteczki DNA lub RNA zawierające informacje do kodowania, na przykład białka lub peptydy, mogą zostać wymazane, co w dłuższej perspektywie może mieć poważne konsekwencje dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Technologia zwalczania owadów istnieje od lat
W 2016 roku prestiżowy MIT Technology Review napisał, że „mamy technologię, która pozwala zniszczyć wszystkie komary Zika w ciągu kilku miesięcy. Ta technologia, zwana napędem genowym, została zastosowana dopiero w zeszłym roku w komórkach drożdży, muszkach owocowych i gatunku komarów przenoszących malarię. Technologia wykorzystuje metodę CRISPR wycinającą geny, aby wymusić zmianę genetyczną, która rozprzestrzenia się w populacji poprzez rozmnażanie”.

Trzy amerykańskie laboratoria, dwa w Kalifornii i jedno w Wirginii, pracowały już nad napędem genowym dla Aedes Aegypti, komara, który rozprzestrzenił wirusa Zika. Wierzono, że technika będzie w stanie wytępić ten gatunek komarów poprzez wprowadzenie instrukcji genetycznych – jak opisano powyżej – które sprawią, że te komary będą produkować tylko samce.

Edycja genów w 2020 roku nadal uważana za zbyt niebezpieczną dla ludzi
Po raz pierwszy zastosowana u pacjenta w 2017 roku, technologia CRISPR została pierwotnie opracowana, aby móc zwalczać choroby dziedziczne oraz nowotwory a w przyszłości nawet je leczyć i im zapobiegać.
Istnieją jednak pewne zastrzeżenia dotyczące tej technologii. W 2020 r. Crispr Journal opublikował artykuł szczegółowo opisujący opinie ponad 30 ekspertów na temat technologii edycji genów CRISPR. Wbrew temu, co nazywają „Big Pharma”, polityka i media, jest to wciąż kontrowersyjne w świecie nauki, ponieważ zmiany dokonane w ludzkich genach są przekazywane przyszłym pokoleniom.

We wrześniu 2020 r. międzynarodowa komisja sponsorowana przez Narodową Akademię Medyczną Stanów Zjednoczonych, Narodową Akademię Nauk i brytyjskie Towarzystwo Królewskie doszła do wniosku, że technologia edycji genów nie jest zatem jeszcze gotowa do zastosowania u ludzi, ponieważ naukowcy nie są jeszcze w stanie dokonywać precyzyjnych napraw lub regulacji bez powodowania potencjalnie niebezpiecznych zmian . Na przykład zmiany, które mogą powodować choroby autoimmunologiczne i raka.

Zagrożona płodność?
Dlaczego Pfizer pilnie zalecił kobietom w ciąży i kobietom, które chcą zajść w ciążę w 2020 roku, aby nie przyjmowały szczepionki przeciw Covid? A przede wszystkim: dlaczego te rady zostały zignorowane przez wszystkie rządy?

Dzięki szczepionkom Covid mRNA, które interweniują bezpośrednio w nasze komórki, instruując je, aby wytwarzały białko wypustek wirusa SARS-CoV-2, dokonano nowego „ataku” na człowieka. Z rozwoju chorób serca, zakrzepicy, ślepoty i wielu poważnych chorób autoimmunologicznych można wywnioskować, że instrukcje genetyczne mają wyzwalający wpływ na wszelkiego rodzaju inne procesy fizyczne.
Być może na początku tego nie zauważasz, ale nie jest wykluczone, że coraz większej liczbie kobiet i dziewcząt będzie coraz trudniej zajść w ciążę lub że na pierwszy rzut oka rodzą się pozornie zdrowe dzieci, które później okazują się bezpłodne – dokładnie tak, jak przewiduje technologia gen-drive.

Chociaż jest to nadal spekulacja, rzeczywiście jest to zagrożenie, któremu należy się bardzo poważnie przyjrzeć. Szczepionki Covid mRNA to radykalne zerwanie z przeszłością, ponieważ po raz pierwszy przeprowadzana jest bezpośrednia manipulacja genetyczna na ludziach na niespotykaną dotąd masową skalę. Jeśli okaże się, że miliony dzieci są bezpłodne, zniszczymy nasze społeczeństwo i przyszłość – i to dla wirusa, który okazał się nie bardziej niebezpieczny dla ludzkości niż fala grypy. 

Co tak naprawdę chce osiągnąć Bill Gates?
Co to znaczy, że Bill „szczepionka” Gates, który w ciągu ostatniej dekady sfinansował zdalnie sterowany wszczepialny czip antykoncepcyjny i który promował tak długo, że światowa populacja musi zostać drastycznie zmniejszona, jest wielkim zwolennikiem inżynierii genetycznej, która pozwala wytępić całe (pod)gatunki? Jak dobrze wiadomo, Gates jest jedną z głównych sił napędowych masowych szczepień światowej populacji przeciwko Covidowi, podczas gdy raz po raz okazuje się, że najmniej zaszczepione kraje praktycznie nic nie cierpią a najbardziej zaszczepione kraje mają największą liczbę zachorowań i najwyszy wskaźnik wskaźniki zgonów.

Czy to może wskazówka, że ​​rzeczywiście do tych zastrzyków Covid zostały wprowadzone instrukcje genetyczne, które – podobnie jak w przypadku populacji niechcianych komarów – stopniowo wpływają i niszczą zdrowie i/lub płodność biorców, po których następne pokolenie może już być znacznie mniej płodne, a zatem będzie się rodziło znacznie mniej dzieci? 
A jeśli ten ostateczny atak za pomocą tej technologii eksterminacji rzeczywiście nastąpi i powiedzie się, co pozostanie po kilku pokoleniach pierwotnej ludzkości? W obecnej sytuacji tylko ci, którzy otrzymali zero szczepień przeciwko Covidowi, mogą przeżyć – to znaczy, jeśli również uciekną z wyłaniającego się globalnego totalitarnego systemu kontroli AI/5G/6G.

Pewien starożytny prorok napisał kiedyś, że „śmiertelnicy staną się rzadsi niż oczyszczone złoto” w czasie, gdy siły wszechświata osłabną, a ziemia „zadrży ze swojego miejsca”. (Izajasz 13:12). Biorąc pod uwagę wszystkie niezwykle niepokojące wydarzenia związane ze szczepieniami, zbliżającą się III wojnę światową, eskalujący kryzys energetyczny i żywnościowy, słabnące pole magnetyczne Ziemi a tym samym niesamowitą pogodę oraz niszczycielski rozbłysk słoneczny przepowiedziany przez astronomów, moment spełnienia przepowiedni, teraz około 2700 lat później , być może nadszedł.

(Nie podaję oryginalnych źródeł bo nie chcę narazić stron na “zniknięcie” na terenie Polski z rąk cenzorskich siepaczy z ul. Rakowieckiej)
Wybór, redakcja i korekta tłumaczenia automatycznego SpiritoLibero.
Jarek Ruszkiewicz SL

Jarek Ruszkiewicz SL – Blog tylko dla nie wyszczepionych. Szczepany muszą składać podanie o przepustkę.

————————————————————–

   KOMENTARZ:

Jak zwykle Science Fiction filmy Z dużym wyprzedzeniem ukazywały obecny i ten w przyszłości świat.

Powstało bardzo dużo filmów w których świat jest opanowany przez zbrodnicze władze i samozwańców narzucających ludzkości swoją wole poprzez terror, manipulacje i totalną kontrolę umysłów .

Naukowcy pod pozorem zbawienia ludzkości i świata od chorób, głodu i katastrof wręcz przeciwnie czynią ogromne wysiłki by ich osiągnięcia służyły do celów politycznych, kontroli umysłów i niszczenia opornych, do celów militarnych w wojnach przyszłości.
Niestety ale zawsze tak było, że więcej finansów i wysiłku było w celu opracowania środków i strategii niszczenia ludzkości niż poszukiwania rozwiązań mających pomóc w zwalczaniu chorób i poprawy jakości życia dla milionów żyjących na skraju egzystencji.

Wystarczy popatrzeć na budżet Stanów Zjednoczonych Ameryki i przeznaczane środki na cele militarne z budżetu państwa i dla porównania na środki przeznaczane w USA na ochronę zdrowia czy zwalczanie skrajnego ubóstwa. To samo jest w Polsce gdzie w obecnych czasach mamy ponad 1.5 miliona dzieci żyjących w ubóstwie i ogromne idące w miliardy złotych środki przeznaczane na awantury militarne w interesie obcych państw, jak niegdyś na wojnę w Afganistanie, czy ciągle wspomaganie amerykańskiej agresji i okupacji Iraku, części Syrii, polskiej policji w Kosowie i zbrodniczej junty w Kijowie na Ukrainie.

Autor ☆☆☆☆☆

Pozdrawiam.

Za: https://spiritolibero.neon24.info/post/167882,gene-drive-program-genetycznej-manipulacji-armii-amerykanskiej-i-b-gatesa——————————————————————————