10 Maj 2022

Przyjaźń i pokojowa współpraca Polaków i Rosjan, to mroczny sen globalistycznych  psychopatów

Ambasada_Rosji_2019

Na zdjęciu: Ambasador Federacji Rosyjskiej w Polsce, Sergiej Andriejew oraz prezes Partii Polska Patriotyczna i Stowarzyszenia WPS, Paweł Ziemiński

logo-pp-internet

logo-wps

Łódź, Warszawa, 10 maja 2022 r.

Prezydium Rady Krajowej
Partii Polska Patriotyczna
z siedzibą w Łodzi

Zarząd Stowarzyszenia
Wierni Polsce Suwerennej
z siedzibą w Warszawie

Pan Sergiej Andriejew
Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny
Federacji Rosyjskiej
w Rzeczypospolitej Polskiej
Warszawa

Szanowny Panie,

z upoważnienia i w imieniu środowisk, którym przewodniczę oraz w imieniu własnym, a także, jak jestem przekonany, w imieniu większości rdzennych Polaków, mieszkańców polskiej ziemi, szanujących zasady stosunków międzynarodowych oraz godność osób pełniących funkcje dyplomatyczne, wszystkich tych Polaków, którym znane są setki tysięcy ofiar żołnierzy radzieckich, którzy polegli na polskiej ziemi walcząc z niemieckim faszyzmem i jego sojusznikami, żołnierzy, którym Polska zawdzięcza wolność i ocalenie od zagłady przewidzianej dla Słowian – chciałbym przeprosić Pana i pańskich współpracowników, a za Pana pośrednictwem cały naród rosyjski za skandaliczne wydarzenia jakie miały miejsce w dniu 9 maja 2022 r. na terenie Mauzoleum Żołnierzy Radzieckich w Warszawie przy okazji uroczystości upamiętniających 77 rocznicę Dnia Zwycięstwa nad faszyzmem.

Winę za barbarzyńskie i skandaliczne zachowania ponoszą nie tylko bezpośredni sprawcy związani z przebywającymi w Polsce banderowskimi środowiskami ukraińskimi, którzy byli jedynie tępym i  bezmyślnym narzędziem w rękach zakulisowych mocodawców. Winę za ten incydent ponoszą przede wszystkim obecne władze Rzeczypospolitej Polskiej oraz władze miasta Warszawy, które nie zapewniły bezpieczeństwa i warunków do godnego przebiegu uroczystości rocznicowych.

Przez banderowskich prowokatorów i za przyzwoleniem władz polskich zszargany został także międzynarodowy wizerunek państwa polskiego oraz tradycyjne wartości polskiego narodu.

Prosimy o wybaczenie i raz jeszcze w imieniu rdzennych Polaków przepraszamy.

Sojusz rdzennych Rosjan, rdzennych Polaków oraz innych rdzennych ludów słowiańskich nie ma alternatywy i winien stać się podstawą do zwycięstwa nad kolonizatorami i ich globalistycznymi mocodawcami.

           Paweł Ziemiński
        Przewodniczący Partii Polska Patriotyczna
Prezes Zarządy Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/05/10/9-majowa-prowokacja-w-warszawie/#more-26305

————————————————-