3 Czerwiec 2022

ARCYWAŻNY ARTYKUŁ dla wszystkich czytelników, nie tylko zorientowanych w polityce, aby uświadomili sobie, dlaczego rządzący i większość tzw. “elit” prowadzą wrogą politykę wobec własnych społeczeństw w większości krajów, w tym wszystkich z Zachodu, a więc przeciwko ludzkości.

Potwierdziła to dobitnie fałszywa plandemia Covid-19 i nachalna kampania szczepień na Covid bronią biologiczną, a obecnie skrajnie agresywna wojna informacyjna, i nie tylko, przeciwko Rosji, w obronie nazizmu, ludobójstwa i zwyrodnień władzy na Ukrainie.

Cała mowa o: demokracji – nieustannie fałszowanej w wyborach, prawach konstytucyjnych i innych, krajowych oraz międzynarodowych – nieustannie łamanych, prawach człowieka – nieustannie nieprzestrzeganych, przez tych, którzy je głoszą, dowodzą, że cała ta obecnie dominująca cywilizacja Zachodu zasługuje na określenie ANTYCYWILIZACJI i/lub DEMONOKRACJI.

Gdyby cała zgromadzona i utajniona szczegółowa wiedza, omówiona ogólnie w poniższym tekście, na temat ludzi ze szczytów i średnich szczebli każdego rodzaju władzy: międzynarodowej, państwowej, religijnej, medialnej, artystycznej, naukowej, itp., została obecnie nagle ujawniona, to byłaby światowa rewolucja, a ludzie rozszarpaliby tych przestępców publicznie. To byłoby coś znacznie gorszego, niż to co wydarzyło się niedawno w Sri – Lance, gdzie zabito ok. 3000 polityków i urzędników.

Polecamy ten poniższy kompleksowy tekst sprzed 5 lat wraz bogatym uzupełniającym zestawem artykułów do tej szerokiej problematyki na końcu.

Redakcja KIP

_____

Opublikowano Marzec 14, 2017, autor: State of the Nation

P E D O G A T E

Globalny syndykat przestępczy zajmujący się handlem dziećmi i wykorzystywaniem ich

Osłona zostaje zdmuchnięta z trwającej na całym świecie operacji pedofilskiej CIA

PizzaGate Citizen’s Investigation Cyber-konferencja
State of the Nation

—————————————-
Uwaga specjalna:
Ta ważna wiadomość jest szczególnie przeznaczona dla członków grupy VOAT Pizzagategrupy Seen.life Pizzagate, byłych współpracowników podstrony Pizzagate Reddit oraz wielu dziennikarzy obywatelskich, badaczy i badaczy zajmujących się ujawnianiem prawdy Pizzagate. Poniższy “Raport specjalny” przedstawia szerszy kontekst, który jest niezbędny do prawidłowego zrozumienia, o co tak naprawdę chodzi w PizzagateTo, co zostało odkryte do tej pory, jest z pewnością OGROMNE według wszelkich standardów. Jednak w porównaniu z globalnym syndykatem przestępczym PedogatePizzagate jest tylko jednym z wielu podobnych kręgów pedofilskich, które rozsiane są po całym świecie. Kluczową kwestią jest to, że teraz, gdy Pizzagate została szeroko otwarta jako operacja CIA, nadszedł czas, aby skierować cenny czas i uwagę na wiele innych skandali pedofilskich na całym świecie. Należy rozumieć, że gdziekolwiek w tym raporcie mowa jest o CIA, izraelski MOSSAD, brytyjskie MI6, francuskie DGSE i GID Arabii Saudyjskiej są również mocno zaangażowane w ten sam “Globalny Syndykat Przestępstw Wykorzystywania Dzieci”. Istnieje wiele innych służb wywiadowczych na całym świecie, które ściśle monitorują krajowe pedogaty występujące również w ich krajach. Tak, Pizzagate jest kluczem, ale oczyścili to konkretne miejsce zbrodni tak bardzo, że dalsze wskazówki będą trudniejsze do odkrycia. Taki był właśnie cel zamachowca pod fałszywą flagą, który pojawił się w Comet Ping Pong – aby zapewnić ochronę organom ścigania w celu przeszukania pomieszczeń wszelkich dowodów, które mogłyby zostać znalezione przez śledczego na miejscu. Niemniej jednak każdy badacz i dziennikarz powinien być świadomy, że to Pizzagate ostatecznie obali Światowy Rząd Cieni, który bezprawnie i ukradkiem kontroluje rząd USA, a także każdą inną główną potęgę zachodnią.
——————————————–

PIZZAGATE: Raport specjalny na temat skandalu pedofilskiego w Waszyngtonie (aktualizacja)

* Kluczowy punkt: Pizzagate reprezentuje tylko jedną amerykańską franczyzę w ramachglobalnej operacji handlu dziećmi i wykorzystywania dzieci znanej jako Pedogate.

Internet jest teraz przytłoczony dezinformacją i fałszywymi informacjami na temat skandalu w Waszyngtonie, D.C. znanego przede wszystkim jako Pizzagate.

Ten alarmujący raport został przygotowany, aby zapewnić zarówno globalny kontekst, jak i dodatkową perspektywę dla zaniepokojonych ludzi w całej cywilizacji planetarnej. Pedogate dzieje się praktycznie wszędzie.

Dla nowicjuszy w tym materiale tematycznym szczególnie pilne jest przeczytanie całego tego “Raportu Specjalnego”, aby leksykon Pizzagate i historia Pedogate mogły być właściwie zrozumiane. Gorąco polecamy również następujący doskonały ebook: PIZZAGATE FOR DUMMIES dla tych, którzy nie są zaznajomieni z historią Pizzagate.

Pizzagate jest lokalna, Pedogate jest globalna

Wielu skarżyło się, że Pizzagate powinna nazywać się Pedogate.

W rzeczywistości Pizzagate jest tylko jednym z wielu pedogatów występujących na całym świecie w tej chwili. Jak wskazuje tytuł: “Pizzagate reprezentuje tylko jedną amerykańską franczyzę w ramach światowej operacji handlu dziećmi znanej jako Pedogate”.

Prawdą jest, że Pizzagate to wyjątkowo amerykańska franczyza, która działa głównie w Waszyngtonie, D.C., ale obejmuje również operacje w Nowym Jorku, Chicago, Los Angeles i innych głównych obszarach metropolitalnych.

Istnieje wiele innych pedogatów, które nie mają nic wspólnego z Pizzagate, odbywających się w całej Ameryce w tym czasie. Czy są one ze sobą powiązane? Tak, niektóre znacznie bardziej niż inne.

Gdzie są tysiące zaginionych dzieci w Ameryce?

Na przykład trwający Hollywood Pedogate jest połączony na biodrze z D.C. Pizzagate. Powodem, dla którego wielu hollywoodzystów wyszło ze stolarki, aby wesprzeć Hillary R. Clinton i uderzyć w Donalda J. Trumpa, jest ten bliski związek dziesięcioletnich skandali związanych z wykorzystywaniem dzieci zarówno w D.C. jak i Tinseltown.

Najbardziej krytycznym punktem jest to, że Pizzagate jest linczem, który jest nierozerwalnie związany ze wszystkimi innymi pedogatami. Ponieważ reprezentuje operację wykorzystywania dzieci w stolicy kraju i powiązanych ośrodkach władzy, jej wyjście z cienia ma zdolność ujawnienia całej krwawej kultury wykorzystywania dzieci. Tak, Pizzagate jest tak wyraźnie skonfigurowana w ogólnoświatowym skandalu Pedogate. To nie jest dziadek jak Brukselski Pedogate, ale dotyczy Who’s Who amerykańskiego społeczeństwa, a zwłaszcza klasy politycznej.

Pizzagate jest znacznie poważniejsza niż poprzednie Pedogates

Dlaczego Pizzagate otworzyła się szeroko… tuż przed wyborami?

Po pierwsze, ważne jest, aby zrozumieć, że Pizzagate została ujawniona przez podwójną whammy Podesta WikiLeaks i 650 000 e-maili Anthony’ego Weinera. Innymi słowy, nadszedł czas, aby ta pedofilia na wysokich stanowiskach została szeroko otwarta. Ponieważ wszystko to wydarzyło się zaledwie kilka tygodni przed najbardziej kontrowersyjnymi wyborami w historii USA, cały świat patrzył na amerykański teatr polityczny z całkowitym zdumieniem.

Jest to czas i środowisko, w którym Pizzagate została po raz pierwszy ujawniona. Od czasu pierwszych ujawnień nabrała rozpędu, który po prostu jest nie do zatrzymania. W rzeczywistości z każdym dniem przychodzą nowe informacje i zaskakujące uświadomienia sobie, jak WIELKA jest ta rzecz. To, że Hillary Clinton, Barack Obama i John Podesta znajdują się w epicentrum tego “Skandalu Tysiąclecia”, czyni go tym bardziej szokującym i trudnym do uwierzenia dla wielu.

Niemniej jednak to właśnie te i inne dramatyczne elementy wypchnęły Pizzagate na czoło cyklu informacyjnego. Zwłaszcza, gdy NYT, WashPo i BBC publikują historie na pierwszych stronach, aby bronić wyjątkowo wątpliwego właściciela pizzerii gejowskiej, czytelnik wie, że coś jest nie tak. A kiedy Megyn Kelly z FOX News publikuje wywiad z osławionym Jamesem Alefantisem z Comet, który nie tylko uwalnia go od wszelkich podejrzeń, ale wychwala go jako bohatera, który wpatrywał się w Alt Right, coś jest naprawdę nie tak.

W rzeczywistości jest to prawdziwa historia, która jest starannie ukrywana. Bo gdyby prawdziwe szczegóły Pizzagate wyciekły do opinii publicznej, świat zmieniłby się w ciągu dnia i nocy. Szokująca historia znacznie większego Pedogate wygląda tak. Przyjrzyj się bardzo uważnie poniższemu fragmentowi. To krótkie streszczenie skandalu Franklina z 1980 roku i tuszowania, oddaje samą głębię i rozległość zbrodni popełnianych przeciwko naszym dzieciom.

(Źródło: America’s Greatest Child Sex Scandal: Boys Town w Lincoln, Nebraska)

Czytelnik musi zrozumieć, że Pizzagate reprezentuje tylko wierzchołek góry lodowej – globalną górę lodową głębokiej przestępczości popełnionej przeciwko dzieciom świata. Nie tylko dotyczy to znacznie większego światowego kręgu pedofilii znanego jako Pedogate, ale także międzynarodowego syndykatu przestępczego, który handluje wykorzystywaniem dzieci – WSZĘDZIE – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Waszyngton D.C i CIA

To, co sprawia, że Pizzagate jest tak bardzo wybuchowa, to fakt, że wszyscy kluczowi gracze są głęboko zanurzeni w D.C. polityce i waszyngtońskiej grze o władzę, handlu wpływami rządu USA i federalnym pośrednictwie władzy. Jest też CIA, często uważana za agencję wywiadowczą, która nie tylko kontroluje wiele pedogatów występujących w całym kraju, ale także ściśle monitoruje każdego z nich. W końcu te niewyobrażalne operacje wykorzystywania dzieci są wdrażane – przede wszystkim – jako podstawowy mechanizm kontroli, który utrzymuje amerykańskich polityków w całkowitej kontroli. (PEDOGATE: Kobiety operujące na bardzo wysokich stanowiskach)

Dlaczego jest to tak bardzo ważne?

Dla niewtajemniczonych kluczowe jest zrozumienie, że Stany Zjednoczone Ameryki zostały starannie kultywowane, aby funkcjonować jako militarne ramię Nowego Porządku Świata (NWO). W tej kluczowej roli USA przejmuje kierownictwo od ramienia finansowego z siedzibą w City of London, a także od religijnego ramienia NWO zlokalizowanego w Watykanie. Dlatego tak ważne jest, aby Światowy Rząd Cieni kontrolował wszystko, co dzieje się w Waszyngtonie, D.C. naczelnym dowództwem sił zbrojnych USA i żandarmem świata.

Pizzagate po prostu odkryła to, co wszyscy w Waszyngtonie zawsze wiedzieli. Że praktycznie każdy znany polityk jest kontrolowany przez to, że został skompromitowany nielegalnym i / lub skandalicznym romansem seksualnym, często z nieletnimi dziećmi. W niegdyś purytańskiej Ameryce zawsze był to najprostszy sposób na obalenie nieposłusznego urzędnika. Oczywiście, jeśli bezprawne i ponure zachowanie miało miejsce w kontekście gwałtu na dziecku lub satanistycznej ofiary rytualnej, ich kariera polityczna nie tylko by się skończyła, podobnie jak ich swoboda przemieszczania się z powodu uwięzienia.

CIA zawsze była znana z głębokiego zaangażowania w 3 największe nielegalne operacje generujące dochód na świecie. Handel narkotykami i bronią są dość OGROMNE; jednak to handel dziećmi naprawdę utrzymuje je w biznesie. CIA ma tak wiele czarnych operacji budżetowych do sfinansowania, że wymagają one ogromnych funduszy z tych przestępczych działań, aby nadal prowadzić je na całej planecie. Handel dziećmi zapewnia również specjalne środki kontroli osób na stanowiskach postrzeganych jako władza. Jednak to ci, którzy zajmują najwyższe szczeble globalnej struktury władzy, są również pod opieką tego globalnego kręgu pedofilii.

To właśnie odróżniało Pizzagate od wszystkich innych skandali związanych z wykorzystywaniem seksualnym dzieci na wysokich stanowiskach w ciągu ostatnich wielu dziesięcioleci. Otworzyła ona wyraźnie skonfigurowaną komórkę CIA z głęboko osadzonymi agentami w międzynarodowym biznesie wykorzystywania dzieci. Ta konkretna operacja Pedogate jest naprawdę kontrolowana przez CIA, a także inne agencje zupy alfabetycznej, o których nikt nawet nie słyszał, że są tak tajne i nikczemne w swojej działalności przestępczej.

Co może być bardziej radioaktywnego niż pedofilia na wysokich stanowiskach?

W rzeczywistości kręgi pedofilskie są zorganizowane rzekomo jako przykrywka dla znacznie, ZNACZNIE bardziej złowrogiej operacji biznesowej. Te rutynowo prowadzone działania przestępcze obejmują produkcję pornografii dziecięcej, zarówno zdjęć, jak i filmów, a także filmowanie filmów snuff. Inne zachowania przestępcze mieszczą się w sferze satanistycznych rytualnych ofiar z dzieci i picia krwi. Najbardziej ohydne przestępstwa obejmują jednak handel narządami dziecięcymi, pobieranie tkanek i pobieranie krwi.

Ważne jest, aby zrozumieć, że CIA nie pracuje i nigdy nie pracowała dla narodu amerykańskiego. Firma, jak wiadomo, pracuje wyłącznie dla Wojskowego Kompleksu Przemysłowego i innych kluczowych firm z listy Fortune 1000 rozsianych po całym świecie. CIA jest również zatrudniona przez wybrane organizacje pozarządowe, które w rzeczywistości zostały założone jako firmy przykrywki CIA, takie jak Fundacja Clintona. Clinton Global Initiative jest właśnie tym – globalną operacją CIA, która przenika każdy rodzaj korporacji, która jest niezbędna do przeprowadzenia blackop wszędzie tam, gdzie jest to konieczne, aby mieć tak życzliwą osłonę.

Fundacja Clintona: typowa “organizacja pozarządowa kierowana przez CIA”, która jest całkowicie ponad prawem

Z tych i innych powodów zarówno Hillary, jak i Bill Clinton byli zamieszani w różne programy, które mają związek z handlem dziećmi. Skandal Pizzagate w Comet Ping Pong to tylko ten, który był nadzorowany przez przewodniczącego kampanii Clintona Johna Podestę – kluczową postać w kręgu pedofilii D.C. wraz z jego bratem super-lobbystą Tonym Podestą.

To samo przedsięwzięcie, które umieściło Fundację Clintona na mapie, było jej odpowiedzią na katastrofalne trzęsienie ziemi na Haiti. Jednak kobieta, która została złapana i skazana za przemyt dzieci (33 dzieci) – Laura Silsby – i którą sekretarz stanu Clinton próbował chronić przed oskarżeniem, również ma powiązania z Fundacją. Dlatego media głównego nurtu (MSM) niesamowicie milczały w tej całej kryminalnej sprawie.

J. Edgar Hoover i F.B.I.

W Ameryce jest jeden powód, dla którego przestępstwa pedofilii “na wysokich stanowiskach” są bardzo rzadko badane. A w tych kilku przypadkach, w których są, celem jest oczyszczenie Kongresu (i tym podobnych) z kogoś, kto opuścił rezerwat lub kto jest ofiarą nagiego oskarżenia politycznego. Powód ten ma wiele wspólnego z pierwszym dyrektorem F.B.I. – J. Edgarem Hooverem.

J. Edgar Hoover był nie tylko homoseksualistą, ale był również znany z pedofilii. (Czy to nie dlatego Hoover został dożywotnio mianowany dyrektorem FBI?) Jako główny funkcjonariusz organów ścigania w kraju był wtajemniczony w tajemnice seksualne i nielegalne zachowania seksualne amerykańskiej klasy politycznej i nie tylko. Z powodu tej rzeczywistości Hoover wiedział, że dewiacja seksualna może być wykorzystana do obalenia każdej winnej strony w D.C. Wiedział również, że jeśli użyje takiej siły agresywnie, on również może znaleźć się w bardzo skompromitowanej sytuacji.

Niedawne niewłaściwe zachowanie obecnego dyrektora F.B.I. Jamesa B. Comeya jest teraz znacznie łatwiejsze do zrozumienia, szczególnie w odniesieniu do szału przestępczości Clinton Emailgate. Jest całkiem prawdopodobne, że istnieje niestosowne zachowanie osób z najwyższego szczebla Departamentu Sprawiedliwości (DOJ), które może być wykorzystane do szantażowania kluczowych graczy w F.B.I. i DOJ. Tak się prawie zawsze robi, chociaż nie ma twardych dowodów na poparcie takiego zarzutu.

Istnieje jednak ogromna ilość możliwych do zrealizowania dowodów, które dotyczą Clintonów, zarówno Hillary, jak i Billa, a także Johna i Tony’ego Podesty. To, że obaj Clintonowie wielokrotnie latali Lolita Express Jeffreya Epsteina na Orgy Island, jest tylko jednym z wielu bardzo podejrzanych wzorców zachowań. Epstein jest nie tylko skazanym pedofilem, ale także w centrum niezwykle niestabilnej sprawy z przeciwnym adwokatem z powodu nadzwyczajnego lekkiego wyroku skazującego i pobłażliwości skazującej, którą otrzymał. Dyspozycja sądu w jego sprawie była po prostu bezprecedensowa w historii USA.

Oczywiste jest, że F.B.I. ma niepisany kodeks kierujący postępowaniem agenta, w którym zarzuty o pedofilię nie mogą być ścigane, chyba że nie zostaną oczyszczone na najwyższych szczeblach… znacznie powyżej skromnego kierownictwa FBI i Departamentu Sprawiedliwości. Innymi słowy, w tej postmodernistycznej erze 3 tysiąclecia jest całkiem prawdopodobne, że CIA jest bezpośrednio zaangażowana w proces decyzyjny w celu ścigania zarzutów, a nawet kontynuowania dochodzenia. Jak zawsze, w świetle kontroli sprawowanej przez CIA nad pedogatami na całym świecie, jasne jest, dlaczego F.B.I. prawie zawsze decyduje się nie ścigać.

Alfred Kinsey: Zboczony seksuolog pedofil i jego kryminalne eksperymenty

Nie ma innego amerykańskiego “naukowca”, którego życiowa praca przyczyniła się bardziej do legalizacji pedofilii, niż Alfred Charles Kinsey. Znany jako pierwszy seksuolog w kraju, Kinsey, przeprowadził sadystyczne eksperymenty seksualne na dzieciach, zarówno bardzo młodych, jak i starszych. Nawet pobieżne spojrzenie na wyniki jego kryminalnych eksperymentów ujawnia, że były one wyjątkowo okrutne i obraźliwe dla jego dziecięcych ofiar.

SENSACJA! KINSEY ZAPŁACIŁ MOJEMU OJCU ZA ZGWAŁCENIE MNIE

To, że gej Kinsey założył Instytut Badań nad Seksem na Indiana University w 1947 roku, jest dość znaczące. W jaki sposób taka jawnie nieuczciwa instytucja badająca seks powstaje w konserwatywnym i tradycyjnym miejscu Bloomington w stanie Indiana? To, że takie jawnie nielegalne i nieludzkie eksperymenty mogły być przeprowadzane na małych dzieciach, musiało mieć błogosławieństwo rządu federalnego USA. I tak też zrobili.

Uważna lektura zapisów historycznych może tylko doprowadzić badacza do przekonania, że cały program pedofilii Kinseya został ustalony pod auspicjami CIA. Kompania, jak ją również zna społeczność wywiadowcza, została również utworzona jako Centralna Agencja Wywiadowcza w 1947 roku. To, co stało się główną agencją wywiadowczą USA, było w rzeczywistości następną generacją jej poprzednika, niesławnego Biura Służb Strategicznych (OSS).

OSS naprawdę zyskał na znaczeniu po II wojnie światowej w następstwie operacji Paperclip – “programu Biura Służb Strategicznych Stanów Zjednoczonych (OSS), w którym ponad 1 500 Niemców[1], głównie naukowców, ale także inżynierów i techników, zostało sprowadzonych do Stanów Zjednoczonych z postnazistowskich Niemiec na zatrudnienie rządowe począwszy od 1945 roku i wzrastające po II wojnie światowej”. Wielu historyków zauważyło, że nowa CIA – po 1945 roku – kontynuowała różnego rodzaju nazistowskie eksperymenty na ludziach, które były prowadzone przez III Rzeszę podczas II wojny światowej. Niektórzy sugerują nawet, że wszystkie tak zwane porwania przez obcych i eksperymenty na ludziach są w rzeczywistości operacjami prowadzonymi przez współpracujące wojskowe instytucje badawcze. (Nie ma porwań przez obcych, tylko porwania rządowe)

Kluczową kwestią jest to, że Kinsey Sex Institute nosi wszystkie cechy nielegalnego nazistowskiego programu badawczego, który mógł działać wbrew wszelkim prawom i ustawom, obyczajom i normom społecznym. Barbarzyńskie eksperymenty przeprowadzone na małych dzieciach zostaną uznane za najwyższą formę wykorzystywania seksualnego dzieci w 2016 r., a osoby odpowiedzialne będą ścigane w najszerszym zakresie prawa.

Najwyraźniej homoseksualna orientacja seksualna Alfreda Kinseya w latach 1940. wywołała u niego wielką konsternację. Jego wątpliwe relacje z przestępczymi pedofilami w tym czasie dostarczyły mu wielu wątpliwych danych na temat reakcji seksualnych dzieci. Własne zapisy eksperymentów Kinseya wskazują, że jego źródła były znane jako kryminalni pedofile, co potwierdzili niektórzy z jego współpracowników. W rzeczywistości Instytut Badań nad Seksem Kinseya na Indiana University jest prawdziwym magazynem twardych dowodów, które w rzeczywistości odzwierciedlają hardcorową i rozległą operację pedofilską. W ciągu dnia CIA uchodziło na sucho praktycznie wszystko, co chciało.

Badania seksualne Kinseya wyrządziły nieodwracalną szkodę dzieciom i kobietom

Nie ma wątpliwości co do jednej społecznej konsekwencji szkodliwej pracy Kinseya – zapoczątkowała ona rewolucję seksualną lat 1960. i agendę LGBTQ trzeciego tysiąclecia. Żadna inna pseudonaukowa praca nie jest tak często przywoływana jak opublikowane prace Kinseya. Żadne inne niewiarygodne badania nie były cytowane tak często cytowane podczas przesłuchań w Kongresie ze względu na ich postrzegany autorytet w kwestii ludzkiej seksualności. Nie tylko znaczna część metodologii badań była niezgodna z prawem, ale wyniki są uważane za wysoce problematyczne przez tych, którzy próbowali zweryfikować ich integralność.

James Alefantis i Comet Ping Pong Pizza Restaurant

Jeśli kiedykolwiek miała miejsce operacja pedofilii pod klucz, która jednego dnia była w pełni operacyjna, a następnego zakończyła działalność, to jest to bardzo podejrzana restauracja Comet Ping Pong Pizza należąca do niejakiego Jamesa Achillesa Alefantisa. Pan Alefantis wyraźnie wycina profil agenta CIA, którego główną rolą było zarządzanie prawdopodobnie największą tego typu operacją pedofilską w Dystrykcie Kolumbii. [1]

James Alefantis i Comet Pizza jako klasyczna operacja CIA

Ponieważ CIA wykorzystuje pedofilię do kontrolowania tak wielu polityków, alefantis został niewiarygodnie zidentyfikowany jako “49. najpotężniejszy człowiek w Waszyngtonie, D.C”. Jest również notowany za wizytę w Białym Domu co najmniej 5 razy. Ma swoje zdjęcia z Tonym Podestą, połową duetu super-lobbystów z bratem Johnem Podestą. I ma list z podziękowaniami podpisany przez Hillary Clinton za wykorzystanie jego restauracji na imprezę Demokratów, która zebrała poważne pieniądze.

James Achilles Alefantis i jego kometa Ping Pong Network

Z dokładnej analizy wszystkich dowodów dotyczących Jamesa Alefantisa, które są publikowane w Internecie, jest teraz krystalicznie jasne, że PROWADZIŁ on pełnowymiarową czarną operację CIA. Jak wcześniej wspomniano, każdy, kto może dowodzić artykułami na pierwszych stronach w The New York Times, The Washington Post i BBC News, musi być naprawdę bardzo potężny … jak w cia kierowanej i finansowanej, ponieważ tylko Kompania mogła dokonać tak wysoce skoordynowanej obrony realizowanej przez główne organy propagandy MSM. A zwłaszcza dla faceta, który powinien zostać zbadany, jakby nie było jutra – ponieważ nie ma dla wielu dzieci, które zostają uwikłane w te kręgi pedofilskie.

PIZZAGATE: The Owner’s (Of Comet Ping Pong Pizza) Pełna nazwa oznacza “Kocham dzieci” w języku francuskim

Z nieproporcjonalnej reakcji na skandal z comet Ping Pongiem zorganizowany przez MSM do tej pory, jest całkowicie jasne, że TPTB tak bardzo boi się tego, co otworzyła Pizzagate. Są tak przerażeni, że ich agenci zorganizowali całkowicie absurdalną operację fałszywej flagi, która była tak sfabrykowana, jak i odkrywcza. To wydarzenie ujawniło, że ci, którym zagraża Pizzagate, zrobią wszystko, co możliwe, aby zabić tę historię … nawet jeśli oznacza to zniszczenie całych alternatywnych mediów informacyjnych.

Fałszywa flaga właśnie wystawiona w Comet Ping Pong Pizza Restaurant, aby zamknąć Alt Media

Washington Post nie tylko opublikował bezprecedensowy hit przeciwko wszystkim głównym platformom informacyjnym Alt Media, które następnie musieli wycofać, ale także spiskowali, aby stworzyć fałszywą nową platformę PropOrNot. MSM był lekkomyślnie nieustępliwy w etykietowaniu wszelkich wiadomości, które nie pochodzą, jako “fałszywe wiadomości”. Przyspieszyli to polowanie na czarownice tuż przed pojawieniem się pierwszych historii w Alt Media na temat Pizzagate, które wyraźnie wskazywały, że wiedzieli, że nadchodzi burza. I nie widzieli innego sposobu na zdyskredytowanie powstającej narracji, jak tylko karygodnie nazywać wszystkich innych producentów “fałszywymi wiadomościami”. To był ruch D E S P E R A T E, jeśli kiedykolwiek taki był!

Co prowadzi nas z powrotem do CIA.

Tak jak prezydent Obama jest członkiem CIA z kartami, tak samo są praktycznie wszyscy ci, którzy znajdują się na najwyższych szczeblach rządu federalnego USA. Podobnie, wszyscy główni prezenterzy sieci i pisarze dla gazet są agentami CIA. Kompania Upiorów jest w końcu agencją wywiadowczą, a MSM jest największym odbiorcą i rozpowszechniającym inteligencję na planecie. CIA jest również najbardziej płodnym propagatorem propagandy i fałszywych doniesień; stąd wiemy, że MSM jest dziś największym producentem fake newsów na świecie.

Zasadniczo dlatego pani Clinton nigdy nie była ścigana przez Departament Sprawiedliwości za BenghazigateEmailgate lub Servergate, ponieważ cała jej kadencja w stanie była definiowana przez strzelanie (patrz Benghazigate), handel narkotykami i handel ludźmi. To jest właśnie powód inżynierii Zio-Anglo-American Axis największego masowego exodusu z Bliskiego Wschodu we współczesnej historii. W dużej mierze ta finansowana przez George’a Sorosa ludzka katastrofa miała na celu oddzielenie dzieci od rodziców. W ten sposób dzieci bez opieki są łatwym łupem dla operacji handlu ludźmi, z których Turcja jest niezwykle dobrze znana.

CIA jest nie tylko operacyjnie odpowiedzialna za handel dziećmi na Bliskim Wschodzie, który powstał w wyniku bezprawnych wojen w Iraku i Syrii, ale także znajduje się na szczycie łodzi uchodźców wojennych i imigrantów ekonomicznych wyrzucanych do wybrzeży Włoch z Libii. Ditto to dla każdego innego teatru wojny, w którym prawdopodobieństwo rozdzielenia rodzin jest bardzo wysokie. Ta trudna sytuacja stwarza idealną sytuację dla kręgów pedofilskich, aby zrzucić LOT-y dzieci bez opieki, szczególnie gdy wędrują bez celu po obcych krajach.

Na pokładzie “Bestii”: Imigranci odbywają niebezpieczną podróż do USA — FOX News

Granica z Meksykiem jest kolejnym przykładem, w którym Amerykanie byli zszokowani, widząc tysiące dzieci bez opieki z Ameryki Południowej i Środkowej gromadzących się na granicy USA i przez nią. Nawet graniczne stany Teksas i Arizona były bezsilne, aby kontrolować własne granice – władzę, którą Konstytucja USA przyznaje im poprzez prawa stanów. Bardzo niewielu rozumie to oszustwo jako koordynowane przez CIA i egzekwowane przez DHS przedsięwzięcie polegające na wykorzystywaniu dzieci.

Nie tylko CIA, ale te wysoce zorganizowane operacje handlu dziećmi są również chronione przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego. DHS również NIE działa dla narodu amerykańskiego; raczej w tym przypadku agencja jest zwerbowana przez Corporate America, aby zapewnić swobodny przepływ młodych zdrowych istot ludzkich do pracy w ich fabrykach za niewolnicze płace. Amerykańska armia przyjmuje również wielu 18-letnich mężczyzn i wciela ich do sił zbrojnych w zamian za amerykańskie obywatelstwo. To znaczy, oczywiście, jeśli wrócą żywi ze swoich podróży służbowych.

Prawdziwym pytaniem za 64 000 dolarów jest to, dlaczego administracja Obamy dosłownie zachęcała do masowej migracji tysięcy dzieci bez opieki przez bardzo surową i niebezpieczną granicę. Dlaczego ci, którzy sprawują władzę, mieliby narażać dzieci na niebezpieczeństwo w ten sposób? Z pewnością, kiedy w końcu dotrą do różnych przejść granicznych, dzieci te zostaną następnie przetworzone i zabrane gdzie? Kim są opiekunowie? Jako podopieczni państwa, gdzie są zakwaterowani i karmieni? Jakie jest ich ostateczne przeznaczenie?

To prowadzi nas do powiatowych służb ochrony dzieci i systemu opieki zastępczej, które są tak obraźliwe dla dzieci, że są wręcz przerażające. Jeśli to właśnie tam kończą nielegalne dzieci obcych, powszechnie wiadomo, że wiele z nich jest w skrajnym niebezpieczeństwie. Dorośli szukający dziecięcych niewolników i pedofilów pragnących młodych straumatyzowanych dzieci są znani z tego, że stają się rodzicami zastępczymi. W wielu przypadkach te dzieci są tymi, które kończą w sytuacji typu Pizzagate – seksualnej paszy dla waszyngtońskich elit.

W jaki sposób pedofilia lub wykorzystywanie seksualne dzieci są wykorzystywane jako mechanizm kontroli?

Istnieje wiele sposobów, w jakie wybrani przywódcy i mianowani politycy, prezesi korporacji i prezesi fundacji, kanclerze uniwersytetów i dyrektorzy think tanków mogą być kontrolowani przez pedofilię. Najbardziej oczywisty ma miejsce, gdy dożywotni polityk gejowski zostaje zwabiony w pułapkę na miód z młodym chłopcem. Gdy zostanie złapany lub sfilmowany na gorącym uczynku, polityk ten może być łatwo manipulowany przez resztę swojej kariery. Bądź świadkiem obecnej sytuacji byłego spikera Izby Reprezentantów Dennisa Hasterta, który został postawiony na najpotężniejszej pozycji w Kongresie, wiedząc, że wykorzystywał nieletnich chłopców jako trener wrestlingu.

Następnie istnieje powszechna sytuacja, w której heteroseksualni politycy są zapraszani na spotkanie towarzyskie, w którym nieletnie dziewczęta są udostępniane do przysług seksualnych. Są też przypadki, kiedy czysty polityk jest zapraszany na nocny wieczór, który kończy się filmem snuff lub innym odrażającym wydarzeniem z udziałem nieletnich dzieci. Odnotowano nawet przypadki, które spowodowały, że niczego nie podejrzewający polityk został wprowadzony do piwnicy, gdzie odbywała się satanistyczna rytualna ofiara z dzieci… i być filmowanym w tym samym czasie. Gdy kamera się kręci, ofiara nie ma wyjścia, z wyjątkiem porzucenia kariery w służbie publicznej lub poddania się szantażowi.

Wreszcie, są ci przywódcy i urzędnicy, którzy świadomie i dobrowolnie uczestniczą we wszelkiego rodzaju niezwykle wypaczonych zachowaniach seksualnych z dziećmi. W niektórych sytuacjach dzieci pozostają z poważnymi obrażeniami; w poważniejszych przypadkach są brutalnie zabijani. Kiedy składana jest ofiara z dzieci, różne narządy są czasami spożywane, a krew jest pijana. Kiedy handel narządami jest głównym celem, pożądane narządy są szybko wysyłane do lekarza prowadzącego najnowszego miliardera, który desperacko potrzebuje wątroby lub nerki, trzustki lub płuc. Zapłacą duże pieniądze za szybkie nabycie tych narządów.

Satanistyczne rytualne składanie ofiar z dzieci i morderstwa

Istnieje inny wymiar całego tego biznesu wykorzystywania dzieci, który nie ma nic wspólnego z biznesem jako takim. Ten aspekt dotyczy celowego składania ofiar czystych dzieci i nieskalanych małych dzieci w celu przebłagania “bogów”. Po pierwsze, bardzo ważne jest zrozumienie historii słowa “szatan”. W rzeczywistości pochodzi od tego samego słowa co “Saturn”.

Starożytni naprawdę wierzyli, że każdy luminarz (czytaj planeta i gwiazda) był planetarną manifestacją różnych bóstw w ich panteonie bogów. Każda starożytna szkoła astrologii rozumiała, że Saturn jest planetą, która zwraca karmę, szczególnie bardzo trudną karmę. Im większe próby i udręki w życiu, tym częściej mówiono, że dana osoba była odwiedzana przez samego Saturna. W rzeczywistości każdy główny system astrologii trzyma się podobnego rozumienia, więc my – człowiek postmodernistyczny – wiemy, że musi być w tym jakaś prawda.

Przez tysiąclecia słowo “Saturn” zaczęło być pisane i wypowiadane jako “Szatan”, ponieważ oba uprzykrzają życie. Zarówno Saturn, dystrybutor karmy, jak i szatan, zwodziciel ludzi, jak sądzono, zawsze byli odpowiedzialni za wielkie przeciwności i straszliwe cierpienia życia. W pewnym momencie, oczywiście, szatan został zidentyfikowany jako przeciwnik zarówno Boga, jak i ludzkości, a zwłaszcza Jezusa Chrystusa. Inne główne religie mają podobne demoniczne postacie, które można łatwo zrozumieć jako ich formę szatana, diabła i / lub Lucyfera.

Pomnik Baphometa z dziećmi

Kiedy bawarscy Iluminaci zostali po raz pierwszy ustanowieni, ich członkami byli ludzie, którzy ostatecznie odrzucili właściwą ścieżkę powrotną do Boskiej Trójcy. Zamiast tego wybrali lewą ścieżkę, która obejmowała wszelkiego rodzaju praktyki okultystyczne, demoniczne rytuały i leworęczne protokoły, aby zadowolić swoich różnych idoli. Najbardziej czczonymi z tych bożków są moloch i Baphomet, z których oba są prymitywnymi reprezentacjami Saturna. Dlatego wizerunek “Kozła sabbatycznego” jest często używany jako symbol satanistyczny. Koza górska jest również symbolem zodiaku Koziorożca – astrologicznego znaku rządzonego przez Saturna.

Klasyczna ilustracja Molocha z dzieckiem

Istnieją bardzo dobre powody, dla których hebrajski patriarcha Abraham ze Starego Testamentu był gotów poświęcić swojego syna Izaaka “żywemu bogu”. Oczywiście taka dziwaczna i bezbożna prośba nigdy nie zostałaby złożona przez jedynego prawdziwego Boga. Bardziej prawdopodobne jest, że było to polecenie Saturnina wydane przez Bóg wie tylko kogo. Co wskazuje na bardzo potężną demoniczną istotę, która w tym czasie przedstawiała się jako ich “Bóg Wszechmogący” i “Najwyższa Istota”.

Moloch, starożytny pogański Bóg składania ofiar z dzieci.

Ta bardzo przejmująca biblijna historia “Abrahama i Izaaka” pozostaje wyryta w psychice każdego dziecka, które słyszy ją po raz pierwszy. Być może tradycja składania ofiar z dzieci była znacznie bardziej rozpowszechniona w starożytnej religii hebrajskiej niż jest ujawniona poza dzisiejszą tradycją wiary judaistycznej. Jednak obiektywna analiza zapisów historycznych pokazuje, że istniały cywilizacje starsze i współczesne cywilizacjom narodu żydowskiego, które również zawierały rytualne składanie ofiar z dzieci i morderstwa.

Dlaczego niektóre rodziny żydowskie praktykują satanistyczne rytualne składanie ofiar z dzieci?

Ponieważ ten ważny i niezwykle istotny temat wykracza daleko poza zakres tego exposé, zostanie podjęty w eseju uzupełniającym. Wystarczy powiedzieć, że w pewnym momencie ewolucji obecnej rasy ludzkiej rozpoczęła się wysoce wypaczona tradycja wśród bogatych, potężnych i wpływowych, którzy naprawdę wierzyli, że ich rosnąca pozycja w społeczeństwie była spowodowana tak morderczą ofiarą z ludzi. Kiedy składanie ofiar z dzieci zostało zinstytucjonalizowane, po prostu nie można było jej powstrzymać. Nawet kiedy takie tortury i morderstwa dzieci zostały ujawnione za całkowicie barbarzyńską praktykę, jaką naprawdę są, po prostu wycofały się w cień.

Należy rozumieć, że bóstwo znane jako “Saturn” jest rozpoznawane w wielu kulturach od niepamiętnych czasów. W mitologii rzymskiej został uhonorowany na Saturnaliach, które “odbywały się 17 grudnia kalendarza juliańskiego, a później rozszerzone o uroczystości do 23 grudnia”. Tradycja ta ostatecznie przekształciła się w Boże Narodzenie, które było postrzegane jako kulminacyjny dzień uroczystości. Przesilenie zimowe jest zawsze najkrótszym dniem w roku z najmniejszą ilością światła słonecznego; dlatego świąteczne światła są używane do przywracania światła do królestwa Ziemi. Dlatego też ten esej został opublikowany 25 grudnia 2016 r. – aby naświetlić tę straszną sprawę, aby wszyscy mogli ją zobaczyć.

Wreszcie w tej kwestii, bóstwo rządzące Saturnem jest znane pod różnymi imionami i zawsze dostarcza najtrudniejszych karm, jakie człowiek musi znosić. Z tego powodu uważano przede wszystkim, że ofiary z ludzi przebłagają tego zaciekłego boga Saturna. To dzięki jego edyktowi każda żywa istota doświadczy “płaczu, zawodzenia i zgrzytania zębami” w pewnym momencie swojego istnienia. Dlatego było głęboko niezrozumiane, że jedynym sposobem na złagodzenie tych cierpień jest zaangażowanie się w zasadniczo różne formy szatańskiego ofiarnego zadośćuczynienia. Ofiara czystej ofiary z dziecka była rozumiana jako najlepsza ofiara, jaką społeczność mogła złożyć, aby złagodzić wszelkie wspólne cierpienie i / lub zapobiec przyszłym katastrofom.

Bruksela: Dziadek wszystkich operacji pedofilskich

Prawdą jest, że to, co często jest błędnie określane jako pedofilia, jest w rzeczywistości skrajną formą pedofilii. Biorąc pod uwagę wyjątkowo wrogie traktowanie dzieci w tych tak zwanych kręgach pedofilii, czy naprawdę nie są one prowadzone jako okrutne operacje pedofilskie? Te siatki tortur i morderstw dzieci można znaleźć na całym świecie. Jednak to Bruksela w Belgii stała się miejscem intensywnej działalności pedofobicznej przez wiele dziesięcioleci. Z biegiem wieków niektóre zamki i pałace otaczające Belgię stały się znane jako pełnoetatowe fabryki tortur i morderstw dzieci. Teraz wiemy, dlaczego co roku w Brukseli ginie tak wiele dzieci.

Biorąc pod uwagę wyjątkową rolę, jaką pedofilia odgrywa jako podstawowy mechanizm kontroli Globalnej Matrycy Kontroli, nie powinno dziwić, że Bruksela została wybrana na de facto stolicę Unii Europejskiej. Jak łatwo jest zwabić tak wielu przywódców z całej Europy do przestępczych zachowań, do których nie mieli skłonności. Nawet kapitan RAF-u Peter Townsend został celowo wygnany do Brukseli – na 2 długie lata – aby mógł być na tyle skompromitowany, że jego skandaliczne relacje z księżniczką Małgorzatą z Wielkiej Brytanii mogą zostać zakończone. Obawiano się, że księżniczka może pójść w ślady swojego wuja króla Edwarda VIII, który abdykował z brytyjskiego tronu.

Jak straszna stała się Bruksela w związku z trwającym syndykatem przestępczym zajmującym się wykorzystywaniem dzieci? Kiedy staje się powszechnie wiadome, że w pewnym miejscu znajdują się jedne z najgorszych przestępców zajmujących się wykorzystywaniem dzieci na świecie, wiesz, że jest to złe – bardzo złe! Kiedy wszyscy mieszkańcy doskonale zdają sobie sprawę, że lokalna policja nie będzie badać niczego związanego ze zbrodniami przeciwko dzieciom, coś jest nie tak. I tak jest w Brukseli… i okolicę, która znana jest z małych zamków i uroczych dworów z rozległymi posiadłościami... na których można polować.

Dla górnej skorupy społeczeństwa, które zajmuje się polowaniem na dzieci, niektóre z tych dużych zalesionych obszarów stały się idealne do utrzymywania ich działalności przestępczej w dobrze strzeżonej tajemnicy. W epoce nowożytnej w tych samych okolicach powstało wiele filmów snuff. Sama kultura Brukseli dosłownie wyrosła wokół tego niezwykle pokręconego wypaczenia wykorzystywania dzieci. Tak więc w pewnym sensie wszystko jest tak jawne, a jednak nikt nie może nic z tym zrobić. Taka jest celowa współpraca z organami ścigania, którą bogaci uczestnicy zawsze się cieszyli. Kiedy sami szefowie policji są również regularnymi uczestnikami takich przestępczych wydarzeń, zapewniona jest ochrona tych haraczy na wykorzystywanie dzieci. (Zobacz poniższy link, aby uzyskać szczegółowe informacje graficzne)

POZA AFERĄ DUTROUX: RZECZYWISTOŚĆ CHRONIONYCH NADUŻYĆ WOBEC DZIECI I SIECI TABAKI

Dlaczego torturowanie i zabijanie dzieci?

Istnieją różne wewnętrzne wyjaśnienia systematycznego torturowania i zabijania dzieci na całym świecie. Dzieci są również rutynowo obiektami polowania w filmach snuff. We wszystkich tych przypadkach dzieci są ostatecznie zabijane po okresie skrajnego strachu. Utrzymujący się poziom strachu wyzwala uwalnianie różnych hormonów i innych biochemikaliów, które są wysoko cenione przez starzejące się elity. W rzeczywistości piją krew dzieci natychmiast po tym, jak zostaną stracone na ołtarzu rzeźniczym lub zabite na polowaniu.

Ta forma sadystycznego kanibalizmu była praktykowana przez eony, przez tajne stowarzyszenia na całym świecie. Praktykujący te mroczne sztuki i pseudonauki mocno wierzą, że otrzymują wielkie moce z tak bogatej w hormony krwi. Do tego stopnia, że dosłownie zjedzą bijące serce dziecka, które jest w akcie brutalnego zabicia. Oczywiście te zagubione dusze są opętane przez demony, które zmusiły je do działania jak diabły z żądzą krwi.

Innym celem tych satanistycznych rytuałów jest pobieranie narządów, tkanek i krwi, które są obecnie szeroko sprzedawane na całym świecie. Niektóre dochodzenia wykazały, że ludzkie mięso (i krew) pojawia się w żywności, a zwłaszcza w restauracjach typu fast food. [2] Jednak głównym zastosowaniem dla młodych narządów (np. wątroby, nerek, płuc, serc i trzustki) są przeszczepy dla bogatych i potężnych, których własne narządy zawiodły. Rynek jelit, rogówek i szpiku kostnego również odnotował niedawny wzrost popytu. Te czarnorynkowe produkty są dostarczane zarówno do dużych szpitali metra, jak i lekarzy concierge. Stało się więc szybko rozwijającą się działalnością biznesową na całym świecie.

Jeśli chodzi o tkanki, nielegalne badania nad komórkami macierzystymi stworzyły rosnące zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju tkanki, zarówno żywe, jak i martwe. W związku z tym metodyczne pobieranie tkanek stało się obecnie dużą częścią tych pedo-operacji jako sposób na zarobienie naprawdę dużych pieniędzy. Ze względu na te stosunkowo nowe aspekty handlu dziećmi, które generują dochód, istnieje obecnie presja na utrzymanie poziomu dochodów, który do tej pory nigdy nie istniał lub istniał w znacznie mniejszym stopniu.

Niefortunną konsekwencją jest to, że dzieci są obecnie porywane w zastraszającym tempie przez zawodowych porywaczy, którzy otrzymują dobre pieniądze za młodych i zdrowych ludzi. Niektóre dzieci są nawet porywane przez rodzinę lub przyjaciół, którzy są wciągnięci w takie schematy, czasami nieświadomie tak zawiłe są spiski. Prawdziwe statystyki zaginionych dzieci, wraz z porwaniami na twoich oczach, odzwierciedlają ten złowieszczy trend. Bycie dzieckiem nigdy nie było tak niebezpieczne, biorąc pod uwagę, że niektóre zyski korporacji są obecnie zawyżane przez handel dziećmi i ich produktami na czarnym rynku.

Niewolnice seksualne dzieci

Niewolnictwo pracy dzieci i niewolnictwo seksualne

Istnieje również rynek wysoce najemny, który handluje dziećmi, które będą wykorzystywane do pracy, a także tymi, które zostaną sprzedane jako niewolnice seksualne. Popyt na te pierwsze znacznie przewyższa te drugie. W wyniku globalnej recesji w ciągu 8 lat urzędowania Obamy, nigdy nie było tak dużej presji, aby generować zyski. Darmowa praca jest prawdopodobnie najłatwiejszym i najszybszym sposobem na pokazanie takich zysków, ponieważ koszty pracy są zwykle największe w oświadczeniu “Zysk i strata”.

Nie ma wątpliwości, że wykorzystanie niewolników wzrosło astronomicznie od 2000 roku. Nawet naród Arabii Saudyjskiej został wielokrotnie przyłapany na wykorzystywaniu swojej siły roboczej, która wyemigrowała z innych krajów. Wielu z tych imigrantów ekonomicznych zostało praktycznie uwięzionych w okropnych warunkach pracy i życia, bez wyjścia z kłopotów. W tych czarnych branżach dobrze wiadomo, że im młodszy pracownik, tym łatwiej można go utrzymać w ryzach. Zwykle mają lepsze zdrowie ze względu na młodość do wykonywania żmudnych zadań.

Oczywiście, bardziej silni i atrakcyjni fizycznie niewolnicy są zwykle zarezerwowani dla niewolnictwa seksualnego. Dzieci te mogą znaleźć się w sytuacjach, w których są praktycznie przykute do łóżka, do kłopotów, w których niewolnicy seksualni faktycznie dają dziecku niewolniczą władzę prowadzenia całego gospodarstwa domowego. Wszystko zależy od właściciela niewolnika i osobistej relacji, która rozwija się z niewolnikiem. Niemniej jednak, kiedyś niewolnica seksualna zawsze do pewnego stopnia, zwłaszcza gdy dziecko jest tak dekulturowane od młodego i młodego wieku.

Obecnie istnieją całe kraje, które są dobrze znane w kręgach pedofilskich z tego, że są międzynarodowymi ośrodkami niewolnictwa seksualnego. Tajlandia jest jednym z takich narodów, podobnie jak Izrael. Podobnie, Hongkong jest główną izbą rozrachunkową dla przemysłu handlu niewolnictwem dzieci, która jest wykorzystywana korporacyjnie do obsługi wszystkiego, od chińskich sweatshopów i wietnamskich fabryk, wśród wielu innych małych lub bezpłaconych operacji. Wraz ze spadkiem marż zysku, wyzysk dzieci-niewolników przez “szanowane” korporacje rośnie na całym świecie.

Skandal pedofilski Kościoła rzymskokatolickiego

Tam, gdzie Bruksela jest dziadkiem Pedogate, Kościół Rzymskokatolicki jest matką światowych operacji pedofilskich. To tutaj wykorzystywanie seksualne często bezbronnych dzieci zostało zinstytucjonalizowane przez najwyższe szczeble Kościoła. W rzeczywistości nie tylko kardynałowie i arcybiskupi, prałaci i biskupi zostali oskarżeni i / lub skazani za przestępstwa pedofilskie i tuszowanie, wielu z nich zapewniło ochronę, która spowodowała, że księża pedofile zostali przeniesieni z parafii do parafii, gdzie nadal kontynuują swój szał przestępstw seksualnych z bezmyślnym porzuceniem.

Papież Franciszek mówi, że około 8000 pedofilów to członkowie duchowieństwa katolickiego, w tym biskupi i kardynałowie.

Nie od razu oskarżając ich o ich ohydne zbrodnie, hierarchia watykańska służyła jako haracz ochronny, jakiego świat nigdy nie widział. Ten zorganizowany system umożliwiania prałatnym pedofilom pozwolenie na to, aby przestępczość instytucjonalna pozostała niewykryta, a zatem nieścigana przez wiele dziesięcioleci, ku przerażeniu wielu ofiar i ich rodzin. To właśnie ten serial umożliwiający o wiele większą zbrodnię… i była skrupulatnie prowadzona przez najwyższe kierownictwo Kościoła rzymskokatolickiego!

To, że to upiorne zjawisko było tak powszechne w całym Kościele rzymskokatolickim, który został ustanowiony praktycznie wszędzie na świecie, przemawia do głębokich “religijnych” podtekstów PedogatePonieważ Stary Testament służy jako podstawa Nowego Testamentu, nie powinno dziwić, że powstała duża grupa kapłanów i diakonów, mnichów i braci, a także innych prałatów, którzy dość regularnie skłaniali się ku temu haniebnemu postępowaniu.

To, że takie przestępcze zachowanie było dozwolone przez najwyższe szczeble Kościoła przez tak wiele dziesięcioleci, jest wystarczająco szokujące. Jednak to ich niezwykły wpływ na lokalne organy ścigania, aby spojrzeć w inną stronę, pokazuje, jak akceptowane i zakorzenione jest takie wykroczenie w społeczeństwie obywatelskim. Rzeczywiście, Kościół Rzymskokatolicki zapewnił bezpieczną przystań dla “Matki wszystkich skandali pedofilskich”, która miała miejsce w bardzo długim okresie czasu.

Nawet papieże obecnego i ubiegłego stulecia doskonale zdawali sobie sprawę, że taka plaga istnieje, a jednak nic z tym nie zrobili, dopóki na horyzoncie nie pojawiła się bardzo realna groźba ścigania karnego. W rzeczywistości to właśnie bardzo realna groźba procesów sądowych, a następnie przyznanie ogromnych odszkodowań pieniężnych, zmusiła Kościół do znaczącego zajęcia się tą głęboką korupcją, raz na zawsze.

Badania NCR: Koszty kryzysu nadużyć seksualnych dla kościoła w USA rażąco niedoszacowane

Dlaczego dokładnie Kościół RC jest matką ich wszystkich – Pedogatów?

Ponieważ nadawał fałszywą legitymację innym poza Kościołem. Innymi słowy, jeśli księża mogą to zrobić i ujść im to na sucho, a nawet biskupi im na to pozwalają, to musi być w porządku. Podobnie, jeśli wszystkie krajowe i lokalne organy ścigania zawsze patrzą w inną stronę, to akty pedofilii, pederastii i pedofilii nie mogą być aż tak złe. Taki jest wyniszczający i poniżający efekt, jaki Kościół RK miał na całym świecie. A ci, którzy są za to odpowiedzialni – zarówno bezpośrednio, jak i pośrednio – zawsze będą żyć w hańbie i hańbie.

Do tej pory każdy naród, który ma dość dużą katolicką liczbę zwolenników i rozwinięty system parafii, padł ofiarą tej plagi kapłańskiej pedofilii. Pozwy, które są obecnie regularnie rozstrzygane na korzyść powodów, którzy byli wykorzystywani seksualnie jako dzieci, wyniosły miliardy (ponad 4 miliardy dolarów). Jako udokumentowany fakt, Kościół RK musi podjąć wszelkie środki ostrożności prawne niezbędne do ochrony ich wspaniałego i cennego majątku znajdującego się w lokalnych jurysdykcjach, w których popełniono zbrodnie, a także skarbnicy majątku w samym Watykanie. (Patrz uzupełnienie poniżej)

Jak, módlcie się aby powiedzieć, że tak straszliwe przestępcze przedsięwzięcie zostało kiedykolwiek usankcjonowane przez największą instytucję religijną na Ziemi?

Odpowiedź: 

Wielowiekowe egzekwowanie celibatu w Kościele w rzeczywistości ułatwiło rozwój takiej subkultury pederastii / pedofilii. Ponieważ wielu męskich kapłanów po prostu nie było w stanie kontrolować swoich popędów seksualnych, było tylko kwestią czasu, że wyświetlą je na ministrantach. Cały rytuał Mszy RK zaczyna się i kończy na kapłanie i ministrancie w zaciszu zakrystii.

Zakrystia jest miejscem, w którym przechowywane są szaty kapłańskie i przedmioty kultu. Jest to również bardzo prywatne pomieszczenie, w którym specjalne przygotowania są prowadzone zarówno przez kapłanów, jak i ministrantów w zamkniętych granicach. To miejsce porannej interakcji, wraz z domowymi plebaniami, które zapewniają również bezpieczne schronienie dla takiej nielegalnej aktywności seksualnej, gwarantowało, że nie wydarzy się coś niewłaściwego. I tak też zrobili… z niezwykłą częstotliwością na całej planecie.

Jednak to agresywna polityka rekrutacyjna Kościoła RK naprawdę stworzyła tak sprzyjającą atmosferę do stworzenia szalejącej pedofilii. Diecezje rzymskokatolickie w całych Stanach Zjednoczonych zawsze gorliwie podejmowały inicjatywę wyświęcania większej liczby kapłanów. Im więcej księży, tym więcej parafii. Im więcej parafii, tym więcej codziennych zgromadzeń. Im więcej parafian, tym więcej dziesięciny i datków, dzięki którym można dalej rozwijać Kościół. W końcu Kościół RC jest tak naprawdę organizacją polityczną po pierwsze, religijną po drugie. W tym kontekście liczby naprawdę mają dla nich znaczenie… o wiele więcej niż nawet dobro niewinnych dzieci.

Kościół RK zawsze wiedział, że wielu gejów, zwłaszcza pedofilów, pederastów i pedofilów, było naturalnie przyciąganych do kościelnego sklepu ze słodyczami. I żeby wykorzystali sytuację jak dzieciak w sklepie ze słodyczami, tylko w tym przypadku księża uzależnili się od “kradzieży cukierków od dziecka” tak łatwo było to zrobić. Polityka promocyjna Watykanu była w rzeczywistości zorientowana na wyniesienie tych prałatów do godności kardynalskiej i biskupiej, którzy okazywali sympatię subkulturze pedofilii. W ten sposób szeregi kapłańskie nie zostały zdziesiątkowane, a Kościół RC nie został zrujnowany przez ujawnienie skandalu.

Całkiem dogodnie, Kościół RK odniósł również duży sukces w negocjowaniu immunitetu dla działań organów ścigania w ramach każdej jurysdykcji krajowej. Ten ochronny układ prawny miał opierać się na wdrażaniu prawa kanonicznego Kościoła katolickiego, tak aby właściwie rozporządzać wszystkimi przypadkami pedofilii kryminalnej, które pojawiły się w każdej parafii. Następnie do miejscowego biskupa należało zasadniczo pełnienie funkcji sędziego i ławy przysięgłych, prokuratora i kata we wszystkich sprawach zgłoszonych przestępstw pedofilskich. Kiedy jednak hierarchia watykańska była tak przychylna pedofilom i pilnie potrzebowała księży, czego innego można się było spodziewać?

Kontemplacja: Kim lub czym jest “Nierządnica Babilonu”?

Popularna rozrywka

Popularna rozrywka w całej Ameryce stała się pełna wyraźnych treści seksualnych, niektóre zawierają język i zdjęcia, które szokująco sugerują pedofilię. Znaczna część twórczości Miley Cyrus stanowi dobry przykład tego, jak nasycona jest muzyka postmodernistyczna materiałem, który jest wysoce obraźliwy dla dobra dzieci, niektóre graniczące z przestępczością. Taka lekkomyślny trend w branży rozrywkowej do tak wielu nieodpowiednich treści seksualnie graficznych, jest realizowany przez całkiem celowy projekt. Zmiękczenie populacji ma kluczowe znaczenie dla ukradkowego programu TPTB w celu uzyskania powszechnej akceptacji pedofilii na całym świecie.

Miley Cyrus pokazuje swoją przynależność do Pizzagate.

Jest też niezbyt popularnie znany muzyczny porywacz, który jest używany przez takich artystów nagrywających, jak Amanda Kleinman, której pseudonim branżowy to “Majestic Ape”. [3] Kleinman był w rzeczywistości stałym bywalcem Comet Ping Pong zarówno jako gospodarz imprez, jak i dostawca muzyki. Wraz z koordynatorem muzycznym Comet, Sashą Lordem, są odpowiedzialni za niektóre z najbardziej niestosownych treści, jakie kiedykolwiek widziano i słyszano w rzekomej rodzinnej pizzerii. Tylko zobaczenie, to uwierzenie w niektóre z tych “rodzinnych rzeczy” dziejących się w Comet Ping Pong. [4] W następujący sposób: Kometa Ping Pong’s Sasha Lord Presents…? ? ?

Muzyka Amandy Kleinman stanowi naukę tego, jak urzekać dzieci i wciągać je w bardzo wątpliwy związek z muzyką i z tymi, którzy są na początku i na końcu tak wypaczonej produkcji muzycznej. Oczywiście, programowanie neurolingwistyczne na poziomie Tavistock Institute, programowanie kontroli umysłu i wyrafinowane techniki porywania, które Kleinman stosuje, wskazują, że za jej muzycznymi przedsięwzięciami stoi potężna siła. Dokładnie to, czym jest ta siła, pozostaje do odkrycia, ale niewątpliwie wszędzie są odciski palców CIA.

Poniższy film jest tylko jednym z wielu przykładów w jej repertuarze, który ilustruje, jak seksualnie uwodzicielskie przekazy zostały zaprojektowane tak, aby były dla młodej nastoletniej publiczności. Niemniej jednak, kto ją do tego zmusił i dla kogo naprawdę pracuje, można się tylko domyślać w tym momencie. Jednak każdy psycholog dziecięcy potwierdziłby, że producent jej treści muzycznych i wideo jest manipulatorem umysłu i emocji pierwszego stopnia, który najprawdopodobniej ma poważne złe intencje, jeśli chodzi o jej nastoletnich fanów i słuchaczy.

“Majestic Ape” uderza ponownie w ciężkim filmie, który jest skierowany do dzieci

Amanda Kleinman aka Majestic Ape w Comet Ping Pong Pizza

Lekkoatletyka z dzieciństwa i sporty młodzieżowe

“Gdziekolwiek są dzieci, są pedofile”.

“Gdziekolwiek są nastolatki, są dorośli, którzy na nich żerują”.

Były spiker Izby Reprezentantów – Dennis Hastert – został wciągnięty na stanowisko władzy bez najmniejszego sprzeciwu. Spiker Izby Reprezentantów jest w rzeczywistości najpotężniejszą pozycją w rządzie federalnym USA. Marszałek ma władzę nad publicznymi kasami i jako taki może pozbawić finansowania – za odpowiednią zgodą Izby – każdej części rządu, która jest tak atakowana. Jak więc trener wrestlingu znalazł się w tak potężnej pozycji, jeśli nie przez celowy plan polityczny? Jak łatwo jest manipulować mężczyzną z przeszłością pełną przestępstw seksualnych wobec dzieci – do tej pory zgłosiło się 4 nastolatków w jego przypadku.

Kto wybrał pedofila Dennisa Hasterta na spikera Izby?

Niesławna na całym świecie sprawa Jerry’ego Sandusky’ego jest kolejnym rażącym przykładem zaniedbań instytucjonalnych, które zostały szokująco pokazane wobec niczego nie podejrzewającej młodzieży. Cała marka piłkarska Penn State została na zawsze nadszarpnięta z powodu skandalu, który dotyczył asystenta trenera piłki nożnej Jerry’ego Sandusky’ego i wielu administratorów uniwersytetów, którzy zostali oskarżeni o celowe tuszowanie. Najpoważniejsza część tego śledztwa nigdy jednak nie została zakończona, co miało związek ze znacznie większą siecią pedofilów na uniwersytecie.

Obecnie w Wielkiej Brytanii wybuchł podobny skandal, który wstrząsnął narodem do głębi. Każdy dzień przynosi więcej dowodów na wykorzystywanie seksualne dzieci przez trenerów klubów piłkarskich, którzy mieli kontrolę nad sukcesem sportowca i / lub przeznaczeniem w sporcie. [5] To tylko kolejny przykład tego, jak zwykli pedofile są przyciągani do areny sportowej dla dzieci i nastolatków. To naturalne dopasowanie dla pedofilów, tak jak księża żerują na ministrantach.

Skauci, Harcerze i Harcerki

Czy istnieje jakakolwiek wątpliwość, że niedawny sukces ruchu LGBT, aby gejowscy przywódcy skautowi zostali zaakceptowani przez Boy Scouts of America, był poważnym zamachem stanu przeciwko chrześcijańskiej Ameryce? To, że wielu prezesów korporacji i prezesów zarządu również wyraziło tak silne i niezachwiane poparcie dla tak obrzydliwej inicjatywy, mówi wiele. Dlaczego prezesi firm z listy Fortune 500 mieliby kiedykolwiek zaangażować się w takie fiasko… chyba że im kazano, albo tam leżą ich sympatie.

Tak, ale kto ma moc, aby naciskać na potężnego korporacyjnego CEO? Nie tylko akcjonariusze, ale zarządy mogą wywierać ogromną presję na kierownictwo i zrobią to, gdy zamierzają promować program taki jak LGBT. Nigdy w historii USA tak wiele firm nie przyjęło fundamentalnie niemoralnego zestawu inicjatyw, jak w przypadku włączenia bardziej ekstremalnej polityki zorientowanej na LGBT. Nie chodzi tu o prawa obywatelskie dla tłumu LGBT, pamiętajcie, chodzi o normalizację skrajnie nienormalnego stylu życia, tak aby był uważany za równy temu, co jest naprawdę normalne.

To, że Boy Scouts of America może zostać przejęte tak szybko i całkowicie, jest wyraźnym świadectwem surowej władzy politycznej LGBT, która solidnie stała za przejęciem. I skauci NIGDY nie będą tacy sami, ponieważ religijne i szanowane rodziny w całym kraju natychmiast usunęły swoje dzieci z niegdyś szanowanej instytucji. Niektórzy nawet wiedzą, że legalizacja pedofilii jest tuż za rogiem, chyba że My, Naród, będziemy czujni.

Szczególnie w następstwie wszechobecnego skandalu pedofilskiego w Kościele RK był to poważny ruch dla skautów przez pedofilów postrzeganych jako niezwykle odważni i nieudolni. Ale zrobili to … i najwyraźniej uszło im to na sucho, tak zdeterminowani, aby zamienić nawet skautów w kolejną ogólnokrajową operację pedofilską. Oszałamiający! Naprawdę zdumiewające, że rodzice z USA pozwolili, aby tak oczywisty koniec podważył bezpieczeństwo i dobre samopoczucie ich bezbronnych dzieci.

Normalizacja pedofilii

Teraz dochodzimy do szybko rozwijającego się światowego ruchu na rzecz legalizacji pedofilii. Ta bardzo poważna inicjatywa inżynierii społecznej nabiera rozpędu od wielu lat. Stanowi ona podstawę wielu pedo-operacji, które stają się coraz śmielsze w swojej działalności przestępczej. Rzeczy, które rzekomo wydarzyły się w sieci Comet Ping Pong, są doskonałym przykładem tego pedo-push wychodzącego na jaw. Nawiasem mówiąc, gra w ping-ponga jest powszechnym sposobem dla dorosłego, aby znaleźć wspólną płaszczyznę z młodzieńcem dość szybko i bez wzbudzania podejrzeń.

Nie ma wątpliwości, że TPTB chciałoby, aby pedofilia została zalegalizowana wszędzie tam, gdzie pracują i bawią się. Nie tylko nie chcą już żyć w ukryciu w obliczu wszystkich związanych z tym zagrożeń związanych z przestępstwami pedofilskimi, ale wolą żyć w społeczeństwie, które w pełni akceptuje ich nienormalne zachowanie. Teraz wydają się być tak zdeterminowani, aby narzucić nowe przyjazne pedo prawo krajom zachodnim, że stają się coraz bardziej agresywni. Manipulowanie zainteresowanymi legislaturami w krajach uprzemysłowionych jest ich podstawową strategią.

Istnieją bardzo “dobre” powody, dla których światowa społeczność narodów doświadczyła prawdziwego blitzkriegu LGBTQ w drugiej kadencji Obamy. Ruch LGBT dość szybko wyrósł na najpotężniejszą siłę polityczną na świecie. Tylko wtedy, gdy przekroczy krytyczny próg wpływów, zostanie uwolniony, aby narzucić normalizację pedofilii krajom na całym świecie. Pedofile stanowią już rosnący odsetek zwolenników LGBT i cierpliwie poświęcają swój czas, aby przedstawić swoją niedopuszczalną i obrzydliwą sprawę szerszej publiczności.

AGENDA LGBT: Ukryta historia w końcu ujawniona

Istnieje wiele innych ukrytych celów stojących za całkowicie demonicznym ruchem LGBT, ale ostateczna legalizacja pedofilii pozostaje jej najważniejszym celem. Dlatego konieczne jest, aby ruch ten został udaremniony wszelkimi niezbędnymi środkami. Gdyby pedofilscy / pedofobiczni przywódcy Światowego Rządu Cieni postawili na swoim, społeczeństwa na całym świecie przeprowadzałyby ofiary z dzieci, takie jak te z kultur prekolumbijskich, takich jak Aztekowie.

Konkluzja

Niestety światem dosłownie rządzą pedofile.

Przez wiele stuleci, a może nawet tysiącleci, tajna kabała praktykowała swoje mroczne sztuki i sadystyczne rytuały w tajemnicy ukrytych gajów i mrocznych zamków.

Ta duża grupa bogatych i potężnych przywódców, bogatych i wpływowych prywatnych obywateli, desperacko chce wyjść z szafy. Wraz z rażącą liberalizacją, która miała miejsce za prezydentury Baraka Obamy, dostrzegli niezrównaną szansę na normalizację pedofilii.

Legalizacja małżeństw homoseksualnych w jednym kraju po drugim jest odskocznią do uchwalenia ustawodawstwa, które, jak mają nadzieję, zalegalizuje pedofilię.

Ci psychicznie obłąkani “VIP-owie” naprawdę nie dbają o dzieci ani na jotę. Chcą tylko wielu dzieci dostępnych dla ich własnej satysfakcji seksualnej i dla innych bardzo chorych i pokręconych celów.

Niemniej jednak ich ruch rośnie gwałtownie z dnia na dzień, ponieważ jest teraz wystarczająco dużo ruchów i wstrząsaczy na wysokich stanowiskach, aby dalej rozwijać tę katastrofę społeczną.

Tłum pedofilów naprawdę chce wyjść ze swoich szaf. Uchwalając nowe prawa, mają szczerą nadzieję, że mogą wykorzystywać seksualnie i gwałcić dzieci do woli. Że mogą torturować i zabijać dzieci do woli.

Wraz z akceptacją aborcji sponsorowanej przez państwo, mają już prawo do zabijania płodów w łonie matki. Dlaczego więc dzieci nie miałyby być następne w kolejce na liście maltretowanych i niewłaściwie wykorzystywanych bezsilnych?

Najlepsza rekomendacja:

Jedynym sposobem, w jaki globalne operacje Pedogate mogą zostać zakończone, jest stawienie czoła ludziom dobrej woli i tym, którzy mają sumienie. Sprawcom udało się tylko uciec z tak rażącą przestępczością wobec dzieci z powodu niechęci dobrych ludzi do uznania jej wystąpienia. Nawet ci, którzy wiedzą o tym wszystko, boją się lub nie chcą tego powstrzymać.

Ta zbiorowa postawa strachu i apatii była przyjmowana przez wieki, a elity wykorzystały wynikającą z tego inercję. Jednak obecnie żyjemy w czasach, w których cała planeta jest poprzecinana autostradami informacyjnymi i autostradami danych. Sieć World Wide Web widzi teraz zrzuty danych wykonywane codziennie, z których niektóre były odpowiedzialne za zmianę wyniku wyborów prezydenckich w USA – PO RAZ PIERWSZY!

Dlatego jeszcze nie nadszedł czas na globalną wyprawę Pedogate. Tak jak My, Ludzie, pokonaliśmyPizzagate w sposób YUUUUUGE! Naprawdę, ich (TPTB) czas na comeuppance nadszedł. Przynieś widły i pochodnie i nie tylko wyprowadźmy je ze stołecznych budynków na całym świecie, ale upewnijmy się, że nigdy więcej nie będą w stanie skrzywdzić naszych cennych dzieci.

Pizzagate Citizens Investigation Cyber-konferencja
Zgłoszono: 25 grudnia 2016
State of the Nation

Specjalne życzenie

To exposé jest pierwszym z serii o amerykańskiej franczyzie znanej jako Pizzagate, a co ważniejsze, o globalnym syndykacie przestępstw pedofilskich PedogateNie zawiera twardych dowodów, które zostały przesłane na konferencję Citizens Investigation Cyber od początku listopada 2016 r. Wiele z tych dowodów zostało wysłanych przez ofiary Pedogate z całego świata, członków rodzin ofiar i peryferyjnych uczestników satanistycznych rytualnych ofiar z dzieci. Co ważniejsze, konferencja cybernetyczna otrzymuje dowody torturowania i morderstw dzieci od byłych agentów FBI, demaskatorów CIA, funkcjonariuszy lokalnych departamentów policji, a także świadków, którzy milczeli przez lata i dziesięciolecia, ze względu na to, jak niebezpieczne było zgłaszanie tak poważnych przestępstw organom ścigania.

Tak jak WikiLeaks dobrze zgrało swoje rewelacje, wkrótce nadejdzie czas na ogromny zrzut danych prawdy Pedogate. To obszerne pobieranie najbardziej wrażliwych dostępnych informacji na temat trwających przestępstw przeciwko naszym dzieciom nastąpi po wprowadzeniu krytycznych elementów układanki. Do tego czasu wiele kopii wszystkich dowodów zostało bezpiecznie ukrytych, tak aby żadna pojedyncza osoba lub grupa nie działała pod nadmiernym ryzykiem. Do tego momentu wydania niepodważalnego dowodu, wszyscy badacze są gorąco zachęcani do dzielenia się istotnymi informacjami jako tak zainspirowanymi. Proszę nie przesyłać żadnych dowodów, które są tak ściśle tajne, że analitycy metadanych NSA będą mieli koncypcje.

Adres e-mail do cyberkonferencji: InvestigatePizzagate@gmail.com

Pamiętaj też, że w prawdziwej jedności celu jest wielka siła, a w liczbach jest wielka ochrona. CIA nie może zamknąć wszystkich naszych stron internetowych, ani nie może mikrozarządzać wszystkimi naszymi stronami na Facebooku ani kontrolować wszystkich naszych kont na Twitterze. Nie można tego zrobić z jakimkolwiek stopniem wydajności lub sukcesu. Nie oznacza to, że nie będą próbować za pomocą fałszywego filtra “fałszywych wiadomości”. Dlatego ważne jest, aby każdy badacz ukrył wiele kopii istotnych dowodów w jak największej liczbie miejsc. Załóżmy również, że pewnego dnia usuną całą zawartość Pizzagate z Internetu. Pojedyncza fałszywa flaga EMP lub fałszywy rozbłysk słoneczny może dać im pretekst, dzięki któremu znikną cała ciężka praca dotycząca Pedogate i / lub Pizzagate.

Nota autora

Ten obszerny esej został napisany na pamiątkę wszystkich dzieci, które zostały bezlitośnie poświęcone i zabite przez dorosłych, którzy mają je chronić. Jest również napisana na cześć tych zranionych dusz, które niosą ze sobą każdą żywą chwilę czysty horror swoich doświadczeń z dzieciństwa. Wreszcie, co nie mniej ważne, to exposé zostało opublikowane w Internecie, aby oświecić, zbudować i wzmocnić tych dorosłych, którzy również przeżyli terror i są gotowi opowiedzieć swoją historię. Proszę, wiedzcie, że poprzez opowiadanie (i masowe rozpowszechnianie) waszych bardzo osobistych zeznań, że globalne operacje Pedogate zostaną zamknięte – na dobre!

Droga Ofiaro Pedofilii, wiedz, że to niezrównane objawienie zostało naprawdę napisane dla Ciebie. Czerp z tego siłę. Uzdrów z tego. Wyrośnij ze swojego dawnego ja i użyj go, aby świecić swoim pięknym światłem w świecie, który teraz rozpaczliwie cię potrzebuje. Szczególnie w tym krytycznym momencie ewolucji człowieka wasza wyzwalająca prawda jest niezbędna dla tych, którzy wciąż są codziennie poddawani tak rozdzierającemu bólowi i cierpieniu. Poświęć trochę czasu na obejrzenie poniższego filmu, w którym jedna z twoich rówieśników dzieli się swoimi bardzo osobistymi doświadczeniami. Tysiąc podobnych świadectw z pewnością zmieni świat… zawsze. A zwłaszcza, jak to jest prowadzone od samej góry.

WIDEO: Byłem niewolnicą seksualną elity Europy w wieku 6 lat

Nota redakcyjna

Poprzednia “Nota autora” zasługuje na dalsze wyjaśnienie. Od pierwszej chwili, gdy usłyszeliśmy o Pizzagate, wiedzieliśmy, że to jest BIG. Ta Pizzagate była zapalnikiem, który pomógł zdetonować eksplozję PedogateI tak ma … w sposób, który całkowicie zaskoczył elity rządzące. W rzeczywistości zostali tak zaślepieni przez PizzaGate i wynikające z niego globalne dochodzenie obywatelskie, że są w rozsypce. Główne platformy informacyjne MSM są teraz “zmuszone” do przedstawiania takich pedofilów jak James Alefantis usprawiedliwiający każdy swój post o charakterze seksualnym i obrzydliwe zdjęcie, skandaliczny występ muzyczny i sugestywne zdjęcie pedofilii związane z Comet Ping Pong.

Punktem krytycznym jest to, że to Pizzagate i Pedogate ostatecznie zniszczą globalną strukturę władzy. To nikczemne ujawnienia otaczające każdego Pedogate – występujące w dużych i małych krajach – doprowadzą do ostatecznego upadku przestępczo szalonej kabały psychopatów, którzy rządzą światem. Tak, Pizzagate i Pedogate mają wszystkie niezbędne elementy, które okażą się ich zgubą.

Epilog

Pizzagate naprawdę różni się od wszystkich innych skandali

Wielu jest pod wrażeniem, obserwując grzyb Pizzagate w globalnym dochodzeniu obywatelskim z dnia na dzień. Ten ogromny projekt badawczy jest produktem nowej formy dziennikarstwa Alt Media. Sama Pizzagate również głęboko różni się od wszystkich innych skandali waszyngtońskich. Ponieważ popełniana jest poważna przestępczość wobec naszych dzieci, dzieje się to na podwórku wszystkich. Tak jak teraz są dzieci dosłownie przesuwane z podwórka w biały dzień, tak odważne są perpy. Innymi słowy, nie ma NIMBY, jeśli chodzi o Pizzagate. Każdy ma córkę lub syna, wnuczkę lub wnuka, siostrzenicę lub siostrzeńca, brata lub siostrę, którzy są narażeni na niebezpieczeństwa związane z takim niekontrolowanym przedsięwzięciem wykorzystywania dzieci. Sama natura tej bestii wciągnęła więc wszystkich do wymyślenia, jak ją zabić. Kto chciałby, aby taka bestia wędrowała swobodnie – jak to miało miejsce od wieków – pożerając dzieci praktycznie do woli? Nie na moim podwórku! Albo na czyimś podwórku!

Źródło

[1] Niekończący się ślad dowodów wskazuje na bardzo winnego Jamesa Alefantisa

[2] Ludzkie mięso znalezione w McDonald’s Meat Factory

[3] PIZZAGATE Evidence: Amanda Kleinman aka “Majestic Ape” i jej wideo “The Neutered Noel”

[4] Kometa Ping Pong’s Sasha Lord presents…? ? ?

[5] Setki zgłaszają policji nadużycia w piłce nożnej

Lektura obowiązkowa

Głęboka historia do światowego kręgu pedofilii

Największy pierścień pedofilski w historii, 70 000 członków, głowy państw, szczury scramble

Skandal z tuszowaniem Franklina: pierścień seksualny dla dzieci, który dotarł do Białego Domu Busha / Reagana

Uwięziony w rozległej australijskiej sieci wykorzystywania dzieci (część 1)

Uwięziony w środku (część 2): Bond University odsłonięty

Wymagane wyświetlanie

Podestas, Pizza i Pedos

PIZZAGATE: Cały nikczemny spisek zostaje ujawniony

Były starszy agent specjalny FBI Ted Gunderson – CIA i satanizm

OSTRZEŻENIE: Treść z Marina Abramovic Live Performance Art jest wysoce obiektywna

Zalecana lektura

PIZZAGATE: Skandal, który zniszczy Clintonów, Partię Demokratyczną i rząd federalny USA

PIZZAGATE: Największy skandal trzeciego tysiąclecia

Blog Waszyngtona poprawnie łączy Pizzagate ze wszystkim, co jest złe na świecie

AGENDA LGBTTTT: Poniżanie amerykańskiego społeczeństwa i korumpowanie cywilizacji planetarnej

Osobiste świadectwo

Żona mafii mówi, że członkowie rodziny królewskiej, politycy, zabijają, gwałcą dzieci dla zabawy

15-letnia dziewczynka przeżywa Pizzagate Satanistyczne rytuały Nadużycia

Posty dotyczące Jamesa Achillesa Alefantis aka jimmycomet na Instagramie

Właściciel comet Pizza James Alefantis opublikował setki podejrzanych zdjęć na Instagramie, takich jak te

Dlaczego jimmycomet nazywa dziecko “hotardem” w mediach społecznościowych?

Waszyngton, D.C.: Pizza dla Hillary z Johnem Podestą, przewodniczącym kampanii i Mayą Harris, starszym doradcą ds. Polityki i gościem specjalnym szefem kuchni Jamesem Alefantisem z Comet Ping Pong

Dlaczego James Alefantis z Comet Pizza pcha dzieła sztuki, które jest wręcz satanistyczne?

James Alefantis mówi, że kometa Ping Pong Pizzaria nie ma piwnicy

Odwołania

Ogromny przełom w D.C. Pierścień Pedofilii

Ogromne repozytorium niepodważalnych dowodów Pizzagate

PIZZAGATE: Jest o wiele gorzej niż kiedykolwiek będziesz wiedział

Dowody PIZZAGATE, których NIGDY nie zobaczysz w mediach głównego nurtu

Góra dowodów na istnienie ogromnego międzynarodowego kręgu pedofilów chronionego przez policję i agencje wywiadowcze

Czy Rudy Giuliani naprawdę opublikował oświadczenie PIZZAGATE i tweety?

SZKOCKIE DZIECI ZAMORDOWANE W FILMACH SNUFF PAEDO (aktualizacja)

Dla kogo naprawdę pracował twórca filmu snuff, torturujący pedofila i mordercę dzieci Petera Scully’ego?

Dla tych, którzy nie wierzą, że w Los Angeles w Los Angeles jest Cannibal Club

NAMBLA: Tak, istnieje północnoamerykańskie stowarzyszenie miłości mężczyzn / chłopców

Izrael staje się “schronieniem dla pedofilów”, ostrzega rzecznik ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci

Kalifornijscy Demokraci legalizują dziecięcą prostytucję

Dlaczego Comet Ping Pong Pizza Restaurant znajduje się w dolnym punkcie D.C. Pentagram?

Dowody obrazkowe

#Pizzagate: Właściciel comet pizza James Alefantis opublikował setki podejrzanych zdjęć na Instagramie, takich jak te

Uzupełnienie

Fragment: James B. Comey: Inside Man for the Bush-Clinton Crime Family?

——————————————–
Uwaga specjalna:
Kościół rzymskokatolicki doświadczył globalnego skandalu pedofilskiego w ciągu ostatnich 60 lat, który był zasadniczo prowadzony przez irlandzkich prałatów katolickich. W rzeczywistości w całych Stanach Zjednoczonych zdecydowana większość kardynałów, arcybiskupów i biskupów była Amerykanami irlandzkiego pochodzenia katolickiego. Wielu z nich było najwyższymi rangą duchownymi w USA, takimi jak kardynał Bernard Law z Bostonu, kardynał Roger Mahony z Los Angeles, biskup Thomas O’Brien z Phoenix, biskup William Murphy z Rockville Centre, biskup John B. McCormack z Manchesteru, arcybiskup Elden Curtiss z Omaha, kardynał Francis George, arcybiskup Chicago i kardynał Timothy Dolan, Arcybiskup Nowego Jorku. Punktem krytycznym jest to, że wśród tej wybranej grupy agentów watykańskich istnieje dość głęboka i fatalna wada charakteru, która pozwala na rażące nadużywanie władzy i nadużywanie władzy. * Wielu z tych irlandzkich przywódców katolickich było chronionych przez swoich irlandzkich katolickich rówieśników w lokalnych biurach prokuratorów okręgowych i innych organach ścigania. Nadużycia seksualne związane z pedofilią były zgłaszane i znane od dziesięcioleci przez zainteresowane miasta i powiaty, a mimo to organy ścigania w odpowiednich jurysdykcjach rzadko reagowały na pilne potrzeby dzieci wykorzystywanych seksualnie. Często był to przypadek irlandzkich katolickich stróżów prawa, którzy zaciekle chronili irlandzkich duchownych katolickich. Prawdziwą twarzą tajnej irlandzkiej mafii jest więc duchowieństwo i stróże prawa, którzy chronili ich przez dziesięciolecia. O co chodzi? Reżyser Comey pasuje do tego wzoru do “T”. Chroni bogatych i potężnych i ściga bezbronnych, takich jak Martha Stewart.
———————————-

*W pewnych uprzywilejowanych kręgach w różnych amerykańskich systemach szkolnych, w których pracowali irlandzcy chrześcijańscy bracia i mnisi, bardzo dobrze wiadomo, że istnieje wielopokoleniowa słabość do alkoholu. Ponieważ tak wielu z tych religijnych nauczycieli i administratorów szkół ostatecznie stało się alkoholikami, można ich było bardzo łatwo kontrolować. To był początek światowego skandalu pedofilskiego, który nęka Kościół rzymskokatolicki w każdym kraju, w którym wykonywał swoją pracę. Zasadniczą kwestią jest to, że im bardziej liberalne spożywanie alkoholu, tym większa częstość występowania pedofilii. Oba zawsze występują w tandemie ze sobą. Gdy te uzależnienia stają się wystarczająco poważne, osoby zaangażowane są dość podatne na szantaż i łapówki, a także inne taktyki przymusu stosowane w celu wymuszenia pewnych rodzajów oficjalnego niewłaściwego postępowania.

“Nierządnica Babilonu” wrzucona do ognistej otchłani piekła.

Pierwotnie opublikowane przez SOTN pod adresem: http://stateofthenation2012.com/?p=60679

Opublikowano za: https://stateofthenation2012.com/?p=68600

Za: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/06/pedogate-puszka-pandory-zostala-otwarta-dla-deep-state-i-cia/

—————————————————