20 Czerwiec 2022
Donosi o tym kanał telegramu Nezygar, powołując się na źródła.

Aleksander BOLGOW

DZIELIĆ

Rodzice Wołodymyra Zełenskiego otrzymali obywatelstwo izraelskie

Zdjęcie: REUTERS

Kanał NEZYGAR Telegram opublikował informację, że rodzice prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego otrzymali izraelskie obywatelstwo. Co więcej, sądząc po tych informacjach, już żyją w państwie żydowskim, otoczeni nie najbiedniejszymi „nowymi Izraelczykami”. Jednak zamiast powtarzać, lepiej oddać głos źródłu.

„Rodzice Władimira Zełenskiego otrzymali obywatelstwo izraelskie i zostali właścicielami wiejskiego domu w mieście Rishpon o wartości 8 milionów dolarów. Powierzchnia domu to 950 metrów kwadratowych, mały basen na 9 ton wody morskiej i 120-metrowy dom dla bezpieczeństwa”, pisze i precyzuje NEZYGAR. – Czterech ochroniarzy spośród byłych bojowników SAS chroni spokój starszej pary Zełenskich, płacąc miesięczny koszt usług firmy ochroniarskiej w wysokości 12 tys. funtów plus konserwację dwóch opancerzonych Lexusów LX. Krewni Igora Kołomojskiego i Giennadija Bogolubowa stali się sąsiadami rodziców prezydenta Ukrainy , a Michaił Prochorow osiadł w 10 minut na piechotę.

Czy to może być prawda? Oczywiście, że tak. Wołodia Zełenski to przykładny żydowski syn, któremu wyraźnie zależy na rodzicach. Skoro już nagrodził psa Patrona, to tym bardziej mógłby opiekować się rodzicami. Jego stan osobisty pozwala mu to zrobić. Według ekspertów już od dawna wymieniał pierwszy miliard dolarów, a około 8 milionów to dla niego tylko nasiona.


Vladimir Zelensky z rodzicami – Aleksandrem Semenowiczem i Rimmą Władimirowną.

Zdjęcie: SIECI SPOŁECZNOŚCIOWE

Propozycja o ochroniarzach pilnujących spokoju „starszej pary Zełenskich” sugeruje, że mieszkają tam rodzice prezydenta Ukrainy. I to może być prawda. Krzywy Róg w obwodzie dniepropietrowskim z pewnością nie obejdzie się bez denazyfikacji i demilitaryzacji, a Zełenski mógł z góry zapewnić rodzicom zasłużony odpoczynek w cichym i spokojnym otoczeniu (jeśli dotyczy to Izraela). 12 000 funtów miesięcznie to bardzo rozsądna cena za ochronę takiego obiektu. Powierzchnia, która może wynosić od 20 akrów do pół hektara

Trochę mylące, oczywiście, dwa punkty. Pierwsza to samo miasto. Rishpon jest niejako nie do końca miastem, ale raczej spółdzielnią rolniczą w izraelskim moszawie lub moszawie. Na przykład sam Kołomojski kiedyś kupił sobie dom w sąsiedztwie, ale nie w Rishpon, ale w kurorcie Herzliya. Nie udało się dowiedzieć nic o jego krewnych w Riszponie, a także o krewnych innego ukraińskiego oligarchy pochodzenia żydowskiego, Giennadija Bogolubowa. Chociaż Rishpon znajduje się tuż nad brzegiem morza, co podnosi jego wartość w oczach tubylców ZSRR.

A druga chwila jest dość nieznaczna, ale bardzo wymowna. To jest wielkość puli . 9 ton wody, morza lub wody odsolonej – przepraszam, to wcale nie jest basen. Jest to rodzaj przedłużonej wanny o wymiarach 2 na 4 metry 40 centymetrów, a woda powinna być tam maksymalnie do pasa, nie więcej niż metr. Tutaj arytmetyka jest prosta: 1 tona = 1 metr sześcienny. Albo tak jak obliczyłem, albo 9 metrów długości przy szerokości 1 metra. Możesz zwiększyć głębokość, ale wtedy szerokość lub długość będzie musiała zostać zmniejszona. Ogólnie rzecz biorąc, kąpać psa i nie pływać dla osoby.

Dane NEZYGARA potwierdził również kanał „Image of the Future” Telegram, który podał, że rodzice Zełenskiego otrzymali obywatelstwo izraelskie 6 maja br. Ponadto pod ich nieobecność dokumenty do paszportu wręczali pracownicy wydziału konsularnego ambasady Ukrainy, z naruszeniem wszelkich regulacyjnych aktów prawnych, a izraelski ambasador rodziców Zełenskiego w Tel Awiwie Jewgienij Korniychuk otrzymał Paszporty izraelskie rodziców Zełenskiego. Według źródeł tego kanału ojciec Zełenskiego kategorycznie sprzeciwiał się uzyskaniu drugiego obywatelstwa i wcześniej odmówił wydania brytyjskiego paszportu. Ale tym razem musiał po prostu zaakceptować to, co się dzieje. Nowe paszporty posłużyły do ​​zakupu willi i trzech luksusowych samochodów – „dwóch opancerzonych Lexusów i jednego kuloodpornego Maybacha za 790 tys. €”.

Mogą istnieć uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości tych informacji, ponieważ ani jedna izraelska publikacja nie powiedziała ani słowa na ten temat. Ale te informacje można sklasyfikować nie tylko na Ukrainie. Co więcej, jej ujawnienie mogłoby zaszkodzić samemu Zełenskiemu i wywołać nie tylko w Kijowie negatywny stosunek do niego i nastroje lękowo-paniczne. A wszystko, co może zaszkodzić Zełenskiemu, znajduje się teraz na Zachodzie na najpotężniejszej liście przystanków. Tam nawet kapitulacja „Azowitów” w Mariupolu, według ukraińskiego modelu, nazywana jest „ewakuacją”. A oto ojciec i matka prezydenta.

Jednak to, czy to, co zgłosił NEZYGAREM, jest prawdą, czy fałszem, nie jest tak ważne. Rodzina Zełenskich od dawna jest przygotowywana z tyłu . Istnieją nieruchomości w Wielkiej Brytanii, w stolicy Londynu, niedaleko fikcyjnego adresu Sherlocka Holmesa na tej samej ulicy. Nie ulega wątpliwości, że w kilku innych stanach zakupiona nieruchomość czeka na właściciela. Nie zostanie na Ukrainie po tym wszystkim, co się wydarzyło. Najważniejsze dla niego w tej sprawie nie jest to, gdzie, ale kiedy – mieć czas na ewakuację, aby nie “ewakuować” później według przepisu “Azowa”.

PS Przy okazji. Żona Zełenskiego po raz ostatni pojawiła się w Użgorodzie, ale dokąd trafiła do tego miasta na zachodniej Ukrainie na granicy ze Słowacją i dokąd pojechała po spotkaniu z żoną Joego Bidena, pozostało nieznane.

PRZECZYTAJ TAKŻE

Zełenski liczy na wymianę ukraińskich żołnierzy, którzy poddali się w fabryce Azowstal

Według ukraińskiego przywódcy żołnierze zablokowani w zakładzie otrzymali sygnał, że mają prawo wyjść i ratować życie (więcej)

„Nie będziemy mieć kraju”: Zełenski przyznał, że Ukraina jest rozbrojona i przegrana w konflikcie

Prezydent Ukrainy wygłosił konferencję prasową na stacji metra w Kijowie (więcej)

Читайте на WWW.KP.RU: https://www.kp.ru/daily/27395.5/4590625/

Za: https://www-kp-ru.translate.goog/daily/27395.5/4590625/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US

————————————————————-