PŁOMIENNY ROMANS MIĘDZY ROSJĄ A WHO TRWA NADAŁ!!!

23 Czerwiec 2022

Tymczasem Murashko [Minister Zdrowia Rosji – ad] nie może przestać mówić o szczepionkach na małpią ospę i „wiodącej roli” WHO w „globalnym zarządzaniu zdrowiem”.

Po kilku tygodniach “pasywno-agresywnych kłótni” Rosja i WHO są niestety nadal „współpracownikami plandemii” i mogą nawet przenieść swoje katastrofalne” relacje na wyższy poziom: certyfikację zakrzepów (sic!).

————————————–

Przemawiając na Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Petersburgu 18 czerwca, Melita Vujnovic, przedstawicielka WHO w Rosji, poinformowała, że ​​negocjacje między Światową Organizacją Zdrowia a Rosyjskim Funduszem Inwestycji Bezpośrednich (RDIF) w sprawie uznania Sputnika V wróciły na właściwe tory.Według Vujnović w najbliższych miesiącach może nastąpić inspekcja zakładów produkcyjnych w Rosji.„Współpraca trwa pomimo trudnych chwil. Światowa Organizacja Zdrowia jest platformą wielostronnej współpracy na temat zdrowia, a naszym głównym zadaniem jest usuwanie wszelkich barier, wszelkich przeszkód we współpracy naukowej i praktycznej” – powiedziała przedstawicielka WHO.To świetna wiadomość dla RDIF, który nawiązał współpracę z podejrzanymi handlarzami pigułkami, aby udostępnić Sputnik V całemu światu, a także zrobić z tego interes. Obecnie w rosyjskich magazynach znajduje się 100 milionów dawek  niesprawdzonej genetycznej szprycy, więc czas ma kluczowe znaczenie.Ale jako środek ostrożności poparty naukowo, producenci „wydłużyli okres trwałości” leku. To bezpośrednio z TASS, nawiasem mówiąc:

Wróćmy jednak do związku między Rosją a WHO.Dzień wcześniej, 17 czerwca, Vujnovic ujawniła, że WHO, mimo wcześniejszych gróźb, nie zamknie swojego biura w Moskwie.„Krajowe biuro WHO jest tutaj, nigdzie nie wyjechało, nigdzie się nie wybiera i kontynuuje normalną pracę” – powiedziała.Nie będziemy kłamać: jeśli spodziewałeś się, że Rosja opuści WHO w najbliższej przyszłości, być może będziesz musiał czekać. Właściwie możesz czekać bardzo długo.16 czerwca Hans Kluge, dyrektor regionalny WHO na Europę, wziął udział w dyskusji panelowej SPIEF na temat wstrzykiwania masom szczepionek „nowej generacji”. Michaił Muraszko, rosyjski minister zdrowia i członek Rady Wykonawczej WHO, był jednym z panelistów:

 https://edwardslavsquat.substack.com/p/russias-selfless-covid-pill-profiteers?s=w

Nawet dr Tedros pojawił się w SPIEF (przez kamerę internetową), ale zapisujemy szczegóły dotyczące tego historycznego wydarzenia w osobnym wpisie na blogu.Tymczasem Murashko nie może przestać mówić o szczepionkach na małpią ospę  i „wiodącej roli” WHO w „globalnym zarządzaniu zdrowiem”:

https://www.vedomosti.ru/society/news/2022/06/08/925719-murashko-o-testirovanii-vaktsini-protiv-ospi

Minister zdrowia Rosji wydał powyższe oświadczenie około dwa tygodnie po przyjęciu przez WHO rezolucji potępiającej Rosję za „powodowanie poważnego uszczerbku na zdrowiu ludności Ukrainy, a także wywieranie regionalnego i szerszego niż regionalny wpływu na zdrowie poprzez konflikt”.Jednak był krótki moment zdrowego rozsądku, kiedy wiceminister zdrowia Rosji Aleksandra Dronova przemawiała na 75. Światowym Zgromadzeniu Zdrowia w zeszłym miesiącu.

WIĘCEJ O WSPARCIU ROSJI DLA WHO W DALSZEJ CZĘŚCI WPISU NA PONIŻSZEJ STRONIE 
Płomienny romans między Rosją a WHO trwa nadal !!! (polskawliczbach.blogspot.com)

Jeśli chcesz przeczytać inne ciekawe wpisy kliknij linki poniżej 

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/skutki-uboczne-szczepionek-genetycznych.html

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/cudowna-substancja-z-zastrzykow-na.html

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/zbrodnie-przemysu-farmaceutycznego.html

PolskaWLiczbach

Za: https://polskawliczbach.neon24.info/post/168401,plomienny-romans-miedzy-rosja-a-who-trwa-nadal

———————————————–