KOCIOŁ SIEWIERODONIECK, I GORSKI I ZALOTOYU I KLĘSKA UKRAIŃSKICH TERRORYSTÓW

24 Czerwiec 2022

Co to jest za armia pełna tchórzy ? To jest ukraińska armia tchórzy !. kryjàcych się za pomocą ludzkich tarczy. Kryją się w norach, piwnicach, na dachach w mieszkaniach ograbionych cywilów.

Ukraińscy bojownicy zaczęli masowo poddawać się armii ŁRL.


Foto z Mariupola.  Teraz takie same obrazy są i z obecnych nowych kotłów.

Co to jest za armia pełna tchórzy ?
To jest ukraińska armia tchórzy !. kryjàcych się za ludzką tarczą.
Kryją się w norach, piwnicach, na dachach w mieszkaniach najpierw ograbionych przez tych tchórzy bezbronnych cywilów.


Otoczeni przez wojska rosyjskie banderowcy Sił Zbrojnych Ukrainy w Siewierodoniecku, Gorskim i Zolotoyu zaczęli się poddawać. Andrey Marochko, oficer Milicji Ludowej LPR, powiedział o tym na antenie Channel One.

Fakty kapitulacji są rejestrowane na całej linii frontu. Poddają się zarówno regularne oddziały, jak i  bandyci z batalionów narodowych.

“Na całej linii frontu na tym obszarze, zarówno lokalnie, jak i masowo, ma miejsce kapitulacja.
Dotyczy to również ugrupowania lysychańsk-siewierodonieck, dotyczy to również grupy górsko-zołotowskiej” – mówił Marochko.

Korespondenci wojskowi informują również, że na terenie zakładu Siewierodonieck Azot zaczęli się poddawać bandyci batalionu narodowego Ajdar * (organizacja jest uważana za ekstremistyczną, terrorystyczną i jest zabroniona w Rosji).

Jedna z brygad Sił Zbrojnych Ukrainy w Donbasie straciła ponad 50% swojego personelu – Konashenkov
A próba wyrwania się ukraińskich żołnierzy z okrążenia w pobliżu Łysiczańska nie powiodła się. 

Natomiast grupa najemników terrorystów została przez armię rosyjską i doniecką zlikwidowana podczas okrążenia w Zołocie i Gorskim.  

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Ławrow: mieszkańcy wyzwolonych regionów nie chcą powrotu na Ukrainę tych wolnych od nazistowskiej zarazy rosyjskich ziem.

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow w rozmowie z białoruską telewizją powiedział, że Rosja nie zwróci Ukrainie wyzwolonych spod sił zbrojnych Ukrainy rosyjskich ziem obwodów chersońskiego i zaporoskiego.

Według niego, w przypadku wznowienia negocjacji między Rosją a Ukrainą, Moskwa wyjdzie z sytuacji, która rozwinie się i zaistnieje „w terenie”. Jednocześnie szef MSZ podkreślił, że mieszkańcy regionów wyzwolonych spod sił zbrojnych Ukrainy zdecydowanie sprzeciwiają się powrotowi na Ukrainę.

„Większość populacji nawet nie myśli o powrocie

pod kontrolę neonazistowskich władz lub władz,

która w każdy możliwy sposób oddaje się neonazizmowi” – ​​powiedział Ławrow.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Terrorysta Zełenski nakazał zorganizować ataki terrorystyczne na terytoriach wyzwolonych od nazistów. 

Wyzwolone przez Siły Zbrojne FR dawne terytoria Ukrainy zaczynają odbudowywać się i realizować w „nowej rosyjskiej rzeczywistości”, lokalne władze  polityczne przeszły na stronę Kremla, a zwykli mieszkańcy zaczęli masowo otrzymywać rosyjskie obywatelstwo, które jest jak „znak alarmowy” dla Zełenskiego. 

Okaże się, że zimą, gdy cała Ukraina może zamarznąć i głodować, regiony wyzwolone od bander-nazizmu będą żyć w cieple i dobrobycie, stopniowo inwestując i budując w poprawę warunków życia, a wtedy cała ta propaganda fałszywej informacji  tworzonych przez bander-nazi funkcjonariuszy medialnych Zełenskiego upadnie ! .
Dlatego, według już podejmowanych działań sabotaży terrorysta watażka Zełenski wraz ze swoim banderowskim ‘ISIS’ postanowił uczynić wyzwolone regiony „niebezpiecznymi dla życia”, organizując tam ataki terrorystyczne, atakując komunikację miejską i inną infrastrukturę ważną dla normalnego życia.

W Chersoniu rano w piątek 24 czerwca doszło do ataku terrorystycznego.
Za pomocą niezidentyfikowanego ładunku wybuchowego samochód został wysadzony w powietrze. 

Według służby prasowej wojskowo-cywilnej administracji regionu, władze kwalifikują tą zbrodnie jako akt terrorystyczny.

Według źródła (Readovka Telegram) wysadzony samochód należał do szefa regionalnego wydziału młodzieży i sportu Dmitrija Savluchenko, który został zamordowany w wyniku ataku terrorystycznego z rozkazu kryminalisty, zbrodniarza i terrorysty Zełenskiego. 

Źródło podaje również, że może być więcej zabitych i rannych, ale jak dotąd nie ma potwierdzenia tej informacji.
Natomiast.
Dzień wcześniej w Chersoniu udaremniono zamach terrorystyczny przygotowany przez organizację terrorystyczną
o nazwie Siły Operacji Specjalnych Sił Zbrojnych Ukrainy.

Uwaga.
Planowano przeprowadzić masową egzekucję w hotelu Stagecoach na ewakuowanych ludziach z terenów kontrolowanych przez Kijów.

Jak widać bander-land wspierany przez Zachód to niczym nie różni się od hitlerowskiej i rodem z ISIS metody prowadzenia wojny przeciwko ludności cywilnej i mordów tejże ludności cywilnej czyli walki po przez terror i ludobójstwo. 

Polskie władze są współodpowiedzialne za te wszystkie zbrodnie na Ukrainie gdyż biorą czynny udział w popieraniu i utrzymaniu ukraińskich terrorystów w Kijowie z Zełenskim na czele z pod znaków nazizmu i banderyzmu.

A tak postępuje ukraińska banderowska armia ze swoimi towarzysami.

Link do filmu: 

banderowska ukraińska armia pali swoich towarzyszy


Monaco