Niepoprawna politycznie iskra z Polski

24 Czerwiec 2022

Już pierwsze słowa załączonego XIX-wiecznego wiersza Adama Asnyka „Do młodych” rozbijają w pył obłąkańczą narrację medialną schwabów.

Można zauważyć, że to starcy dziś rwą się do przemeblowywania przyszłości młodszym, młodym i jeszcze nienarodzonym

Prawda o ohydzie tego, do czego doprowadzili już zaczyna wypływać na światło dzienne, ale i oni, i spore grono ich młodych naśladowców jako bogów i kapłanów „nowego ładu”,  faktycznie tylko chcą umocnienia ‘ładu” starego nadając mu rangę totalitarnego.

 – Mało tego. – Totalitarnego z sobą na szczytach władzy, a więc i liczącymi na bezkarność za już popełnione zbrodnie, i liczącymi na poparcie grupy podobnych sobie, też chcących być bezkarnymi i jeszcze zachować złodziejsko-bandyckie fanty.

– Zabiegają o to mimo istnienia wszelkiej mądrości (wszak wszystko już było – np. na wielką skalę to i „przed Potopem” i „przed zawaleniem się Wieży Babel”.

– Zabiegają o to, bo chcą trwać  w starych błędach, grzechach, głupotach i kłamstwach oraz manipulacjach, zbrodniach, zdradach i korupcjach.

– – Gorzej, bo nawet hochsztaplerskie zobowiązania „dłużne” (zwłaszcza dotyczące wirtualnych w skutkach, bo pochodzące od „wirtualnego pieniądza drukowanego z powietrza”), a więc i z uznaniem konsekwencji zbrodni lichwy jako bezkarnej w kategoriach „ich prawa”, satanistycznego „prawa”, czyli bezprawia zamierzają zamieniać w ramach oficjalnie zamierzanego i głoszonego „wielkiego resetu” na swoje przyszłe wpływy na politykę i gospodarkę, oraz władzę „właściciela” nad niewolnikami – zwykłymi dotąd, wolnymi ludźmi.

Wszystko gotowi są posadowić na oszustwach i ideologiach – zwłaszcza satanizmu oraz wynikłych z niej ideologiach poprawności politycznej, prawnictwa i liberalizmu oraz cywilizacji sakralnej z nimi jako bogami i ich dogmatami i doktrynami.

– Dogmatami i doktrynami zwłaszcza dotyczącymi ich szowinizmu, globalizmu, syjonizmu, ich zbrodniczej woli powszechnego odczłowieczenia i zniewolenia wobec każdego spoza ich bandyckiej grupy a ich samych mającymi pozostawać poza wszelką krytyką na długo.

Wałęsa zapowiadał że „ład” Okrągłego Stołu potrwa 50 lat, oni zapewne snują mrzonki o swoim „nowym ładzie” na dłużej jako opartym na władzy psychopatów i satanistów oraz niemoralnych, a więc i zdolnych tylko do organizowania cywilizacji śmierci.

– Pewnie już wtedy spodziewał się uroszczeniowego „ładu starców”.

– – Starców, którzy przegrali swoje życie z kretesem, zmarnowali i zepsuli wszystko a świat cały od strony środowiska naturalnego człowieka, i swoiście „po satanistycznemu” rozumianych praw państwowych uczynili niemal już niezdolnym do życia dla ludzi.

– – Starców, którzy wraz z ich obłąkańczymi cywilizacjami i ideologiami, a mający zbrodnicze wpływy na władze w naszych państwach i nie kryjący się już ze swoimi kwalifikacjami terrorysty zdolnymi nas szantażować i krzywdzić oraz wzbudzać panikę brakami i lękami, już otwarcie pokazują swoją zakłamana i antyludzką, a więc i satanistyczną twarz bestii w ludzkiej skórze.

 

Słowa Poety płyną tu jak upragniona odtrutka  na wrogą propagandę, jak balsam szczerej miłości na skołatane serca.

To dzięki „prawdzie jasnego płomienia” nasza ludzka dusza, a więc i jej serce się rozprzestrzenia stając się zdolnym pomieścić i  kochać wszystkich miłością wzajemną i ku pokojowi wzajemnemu, oraz coraz większym staje się w nim Bóg, Bóg jedyny.

Młodzi mają sobie naturalny pęd ku temu, aby „szukać nowych, nie odkrytych dróg”

 – Prawdziwie młodzi nigdy nie przyjmą narracji schwabów że to gra, w której schwabi są zdolni do zamykania „karcianej kupki dobierań i wymian” i niszczenia ludzi jako  AKTUALNIE słabszych graczy.

– ŻYCIE TO NIE ZABAWA.

 

„Każda epoka ma swe własne cele”.

– Epoka i cele schwabów to już przeszłość – ich dzieła to nie tylko brak doskonałości, ale i destrukcja tego co ludzkość zintegrowała w ludzkim duchu i ludzkiej oraz narodowych kulturach oraz ku dobru wspólnemu i dalekowzrocznie pojmowanej przyszłości ludzkich wspólnot.

– Teraz młodzi muszą szukać nowych dróg i celów dla ludzkości i narodów.

– Jedynie co z przeszłości trzeba zachować to ludzkie świętości i miłość wzajemną i międzypokoleniową, w tym i prawdę jedyną i braterstwo dusz ludzkich, ludzkiego ducha, w tym zwłaszcza wolną wolę  ludzki system wartości, nabyte doświadczenia i mądrości, prawdziwe własności (dóbr wspólnych ludzkich wspólnot) i naturalne sobie tożsamości, przestrogi rodzicielskie i Boże, oraz szacunek dla Przodków i Boga, a także  pamięć o młodszych i Przyszłych Pokoleniach podczas podejmowania wyborów i decyzji oraz ich realizacji.

 

Do młodych

 

Szukajcie prawdy jasnego płomienia!

Szukajcie nowych, nie odkrytych dróg…

Za każdym krokiem w tajniki stworzenia

Coraz się dusza ludzka rozprzestrzenia,

I większym staje się Bóg!

 

Choć otrząśniecie kwiaty barwnych mitów,

Choć rozproszycie legendowy mrok,

Choć mgłę urojeń zedrzecie z błękitów,

Ludziom niebiańskich nie zbraknie zachwytów,

Lecz dalej sięgnie ich wzrok.

 

Każda epoka ma swe własne cele

I zapomina o wczorajszych snach…

Nieście więc wiedzy pochodnię na czele

I nowy udział bierzcie w wieków dziele,

Przyszłości podnoście gmach!

 

Ale nie depczcie przeszłości ołtarzy,

Choć macie sami doskonalsze wznieść;

Na nich się jeszcze święty ogień żarzy,

I miłość ludzka stoi tam na straży,

I wy winniście im cześć!

 

Ze światem, który w ciemność już zachodzi

Wraz z całą tęczą idealnych snów,

Prawdziwa mądrość niechaj was pogodzi –

I wasze gwiazdy, o zdobywcy młodzi,

W ciemnościach pogasną znów!”

Adam Asnyk

miarka

Za: https://miarka-neon24pl.neon24.info/post/168436,niepoprawna-politycznie-iskra-z-polski

———————————————-