SZTUCZNE MIĘSO HODOWANE Z KROWICH PŁODÓW – CZY TAKA CZEKA NAS NIEDALEKA PRZYSZŁOŚĆ

27 Czerwiec 2022

Ten sam człowiek, który wierzy, że szczepionki mogą pomóc w zmniejszeniu światowej populacji, jest głównym sponsorem sztucznego mięsa Impossible Foods

Nie wystarczyło tylko majstrować przy produktach i zbożach. Przemysł biotechnologiczny przygląda się teraz zastąpieniu całego mięsa również sztucznymi metodami inżynierii genetycznej (GMO).

——————————————Wołowina, drób, ryby i produkty mleczne są na przeszkodzie, ponieważ architekci stojący za Wielkim Resetem odsuwają społeczeństwo od prawdziwego, pożywnego jedzenia i kierują prosto do laboratoryjnych obrzydliwości z piekła.

Korzystając z technologii, takich jak biologia syntetyczna i fermentacja precyzyjna, szaleni naukowcy wymyślają syntetyczne „mięso” wraz z innymi parodiami prawdziwego jedzenia opartymi na  zmodyfikowanymi genetycznie komórkami.

„Przejście na hodowane mięso, wykonane z komórek zwierzęcych hodowanych na szalce Petriego, jest celem Wielkiego Resetu dla globalnego przemysłu spożywczego”, ostrzega dr Joseph Mercola. „Celem jest kontrolowanie populacji poprzez uzależnienie od prywatnych firm, które kontrolują dostawy żywności”.

Wellcome Trust było współzałożycielem tego, co znane jest jako „EAT Forum”, które opracowało koncepcję zwaną „Planetarną Dietą Zdrowotną”, która zostanie narzucona globalnej populacji – przynajmniej tej, która pozostanie.

„Pociąga to za sobą zmniejszenie spożycia mięsa i nabiału nawet o 90% i zastąpienie go głównie żywnością wytwarzaną w laboratoriach, a także płatkami zbożowymi i olejem” – wyjaśnia dalej Mercola.

W 2017 roku informowaliśmy o uruchomieniu Impossible Foods, fałszywej korporacji mięsnej wspieranej przez Billa Gatesa i Google.

Nic dziwnego, że w tamtym czasie ujawniono, że każda kulka fałszywej papki mięsnej Impossible Foods jest wypełniona GMO, pochodnymi glutaminianu sodu (MSG) i innymi chemicznymi horrorami.

Okazuje się, że Impossible Foods było dopiero początkiem globalnych wysiłków zmierzających do wyeliminowania prawdziwej żywności ze zwierząt i zastąpienia jej chemiczną „żywnością” z laboratorium – a co ważniejsze dla globalistów, chemiczną „żywnością”, która wzbogaca bogatych miliarderów na koszt gospodarstw rodzinnych.

Tworzenie wyhodowanego mięsa, znanego również jako mięso oparte na komórkach, obejmuje niepokojący proces, w którym płodowa surowica bydlęca (FBS) lub krew płodów krów – oczywiście poronionych – jest pobierana i umieszczana na szalkach Petriego, aby wyrosło to, co wygląda i rzekomo smakuje jak prawdziwe mięso.

„Tak więc hodowla wołowiny opiera się na uboju zarówno krów, jak i nienarodzonych cieląt, które są pozbawiane krwi, gdy są jeszcze żywe” – pisze Mercola.

Produkt końcowy nie przypomina prawdziwego mięsa, ma niezdrowy i, szczerze mówiąc, toksyczny skład. I tego właśnie chcą globaliści: chorego i umierającego ludzkiego „stada”, które jest łatwe w zarządzaniu i niezdolne, zarówno fizycznie, jak i poznawczo, do oparcia się  tyranii i zniewoleniu.

Jesteśmy już w połowie procesu Globalnego Resetu, ponieważ nasze społeczeństwo zostało zalane toksycznymi przemysłowymi olejami z nasion i tak zwaną żywnością „roślinną”, która nie zawiera tłuszczów zwierzęcych. Te przetworzone produkty spożywcze zawierają wysoki poziom kwasu linolowego (LA), który jest obecnie uważany za główny czynnik powodujący choroby przewlekłe.

Nawiasem mówiąc, nic z tego nie byłoby możliwe bez prywatnych banków centralnych i oszukańczego rynku giełdowego, który pompowałby te przedsięwzięcia niekończącymi się zastrzykami fiducjarnej gotówki. „Inwestycje” w tworzenie fałszywego mięsa nie odzwierciedlają tego, czego chcą “ci panowie”, ale raczej tego, czego chcą te moce dla całej ludzkości – z wyjątkiem samych siebie, oczywiście.

Naprawdę niepokojące jest to, że wiele z tych toksycznych, laboratoryjnych „żywności” jest sprzedawanych jako „naturalne”. Oparte na roślinach stały się częścią zdrowego odżywiania, mimo że stanowią przeciwieństwo prawdziwego zdrowia.

„Wydaje się, że nawet przy całej bystrości w społeczności, produktów naturalnych nie zrozumieliśmy, że jesteśmy celem skoordynowanej globalnej kampanii mającej na celu wymuszenie przyjęcia syntetyków naturalnymi kanałami” – ostrzegł Alan Lewis, wiceprezes rzecznictwa w Natural Grocers.

„Kampania jest zalążkiem znanego lobby GMO, teraz ośmielonego i wspieranego przez potentatów technologicznych”.

Źródło 

https://www.naturalnews.com/2022-06-24-lab-gmo-fake-meat-toxic-abomination.html

O  układzie  Impossible Foods – Bill Gates etc. z 2017 roku w reszcie wpisu w linku poniżej 
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/sztuczne-mieso-hodowane-z-krowich-podow.html

Jeśli chcesz przeczytać inne ciekawe wpisy kliknij linki poniżej 

Przyznanie Ukrainie kandydatury UE to tylko chwyt PR-owy, wystarczy zapytać Turka, który podpisał taką samą umowę w 1999 roku

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/przyznanie-ukrainie-kandydatury-ue-to.html

Czy “małpia ospa” to wymówka na objawy chorób autoimmunologicznych po szczepieniach na C19?

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/czy-mapia-ospa-to-wymowka-na-objawy.html

Planowane na całym świecie finansowe tsunami właśnie się zaczęło!

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/planowane-na-caym-swiecie-finansowe.html

 PolskaWLiczbach

Za: https://polskawliczbach.neon24.info/post/168456,sztuczne-mieso-hodowane-z-krowich-plodow-czy-taka-czeka-nas-niedaleka-przyszlosc

——————————————————-