USA SPONSOR ZAMACHÓW I TERRORYZMU

15 Lipiec 2022

Kompromitacja Stanów Zjednoczonych jest co raz bardziej widoczna w skali światowej…

Kompromitacja Stanów Zjednoczonych jest co raz bardziej widoczna w skali światowej. Ingerencje w obcych państwach to sposób na zniewolenie narodów.


W Wenezueli Saul Ortega, członek Zgromadzenia Narodowego ze Zjednoczonej Partii Socjalistycznej, nazwał Stany Zjednoczone gangiem przestępców po oświadczeniu byłego doradcy Trumpa ds. bezpieczeństwa narodowego, Johna Boltona, że ​​on przygotowywał zamach stanu w Wenezueli. Stało się to znane w czwartek 14 lipca. 

„<font color=red>Władze w USA to banda przestępców,</font>czego dowodem jest wyznanie Boltona”.

A także zeznania innych urzędników, którzy nawet publikowali książki, w których biorą odpowiedzialność za planowanie morderstw, poprzez zamachy z bronią palną, otrucie, wywołanie ciężkiej choroby, antydemokratyczne przewroty, łamanie praw człowieka, wykorzystywanie handlu narkotykami, kompromitacje, oszczerstwa fabrykowanie obciążeń – komentował sytuację w rozmowie z RIA Nowosti – Saul Ortega.

Zdaniem parlamentarzysty, po oświadczeniu Boltona nie można czekać 50 lat, aż materiały dowodzące zbrodni rządowych zostaną odtajnione. Należy sprawców poszukiwać listem gończym, schwytać i zlikwidować.  

USA i amerykańskie metody podporządkowana świata. 

„Administracje w USA to są tylko gangi przestępcze, które są częścią sił przekraczających granice” – dodał.

Według Ortegi przyznanie się Boltona może być wystarczającym argumentem, aby Bolton, Trump i jego administracja byli aresztowani… Ale, jak zaznaczył “, w ten haniebny kryminalny precedens jest również zaangażowany amerykański wymiar sprawiedliwości, co pozwala przywódcom USA na udział w organizowaniu zbrodni i zamachu stanu w innych krajach”.

12 lipca w wywiadzie dla CNN Bolton powiedział, że był zaangażowany w przygotowywanie zamachów stanu za granicą. Przypomniał o szturmie na Kapitol w styczniu ubiegłego roku przez zwolenników Trumpa i dodał, że były prezydent nie był wystarczająco kompetentny, by przeprowadzić „starannie zaplanowany zamach stanu”. Bolton określił siebie jako człowieka, który „pomógł zaplanować zamach stanu nie tutaj, ale w innych częściach świata”.

Według oficjalnej przedstawicielki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej Marii Zacharowej ujawnienie tego zbrodniczego działania władz USA wymaga reakcji i analizy. Podkreśliła, że ​​nie pamięta osoby, która kiedykolwiek zajmowała wysokie stanowiska by w zwykłym tekście mówiła o planowaniu zamachu stanu w innych krajach.
To jest dowodem że USA jest państwem terrorystycznym rządzonym przez kryminalistów i terrorystów.  

W maju w swoim felietonie „National Review”

Bolton wezwał Waszyngton do odparcia Rosji w Abchazji i Osetii Południowej. Polityk powiedział, że sześć krajów Europy Wschodniej i Kaukazu „pozostało w szarej strefie” między Federacją Rosyjską a granicami NATO, które uległy zmianie. Bolton wystąpił z propozycją usunięcia tej przestrzeni poprzez aneksję tych terytoriów przez Zachód.

Gdy w USA sprawa z udziałem Boltona wyszła na jaw, to okazuje się że Amerykanie poparli Putina po oświadczeniu Boltona o jego udziale w zamachach stanu na terenie obcych państw.

Użytkownicy Twittera gwałtownie zareagowali na oświadczenie byłego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego USA Johna Boltona, że ​​był on zaangażowany w przygotowywanie zamachów stanu poza granicami kraju. Wielu czytelników uznało takie działania Stanów Zjednoczonych za niedopuszczalne i skrytykowało tę politykę.

Dziś przecież i bez ujawnienia kryminalnych działań Boltona, każdy kto ma rozum w głowie to wiedział, że krwawy zbrodniczy  przewrót na Ukrainie był zorganizowany przez Stany Zjednoczone, chociaż nie jest to takie  pewne czy Amerykanie mieli tą świadomość o przestępczych działaniach amerykańskiej administracji, reżimu  ze względu na panującą tam wieczną cenzurę i zakłamanie w amerykańskich mediach i zakłamanie wśród polityków gdy chodzi o ukrywanie prawdy dotyczącej przestępczej działalności w stosunku do państw nie podlegające amerykańskiej dyktaturze.  

Kompromitacja. 

Przyznanie się Boltona jest teraz na Ukrainie dość drażliwym tematem. 
Nic dziwnego, że Bolton nie chciał wchodzić w szczegóły ”.

Reakcje na świecie. 

„Okazuje się, że Putin miał rację w wielu sprawach” – napisał Topher Tuathalain.

„Wystarczy spojrzeć na rewolucję na Majdanie w Kijowie i nagle działania podjęte przez Rosję pojawiają się w zupełnie nowym świetle” – przez to można zrozumieć reakcje Rosji,  oznajmił John Grean.

„Były urzędnik Narodowej Agencji Bezpieczeństwa John Bolton powiedział, że był zamieszany w planowanie zamachów stanu”. Tak,  trzeba to zbadać! Jakie interesy mogą mieć USA w obalaniu suwerennych rządów? 

Czy ufasz takim  politykom? W społeczeństwach demokratycznych nie powinno być takich zachowań. 

To nie jest normalne!” – podkreślił Leighton.

Co raz więcej jest dowodów na to, że polityka zagraniczna USA ma na celu ingerencje, intrygi, destabilizację rządów w innych krajach.

Wystarczy skupić uwagę na kraje Ameryki Łacińskiej i zastanowić się też, dlaczego kraje Ameryki Środkowej są tak niestabilne i ile było tam zamachów stanu, zamordowanych polityków i prezydentów właśnie przy udziale Stanów Zjednoczonych Ameryki agentów CIA a konkretnie z rozkazu bandytów w Bialym Domu.

Zlecenie przez Trumpa zamordowania irańskiego generała i naukowca przy pomocy dronów wpisuje się też w obraz terrorystycznego reżimu w USA i czynią Stany Zjednoczone Ameryki jako państwo przestępcze. 

Bolton mówił o swoim udziale w zmianach władzy w obcych państwach przy pomocy zamachowców i przewrotach w wywiadzie dla CNN. W wywiadzie dla dziennikarza Jake’a Tuppera polityk powiedział, że „pomagał w planowaniu zamachów stanu” w innych częściach świata i że wymagało to żmudnej pracy.

Demokracja w amerykańskim stylu, sfałszowane wybory, morderstwa i krwawe zamachy stanu.  

A kto finansował sabotaż gospodarki w Polsce? i dywersje w Polsce i obalenie PRL?  

Wiadomo, że zdrajcy Polski opłacani przez reżim USA, którzy po obaleniu Polski Ludowej oddali Polskę i Polaków w łapy żydo-ukro-germano-anglosasom i uczynili Polskę kolonią w rękach obcych.

Wrogich nam Polakom sił, które w bezczelności swojej nazywają Polskę jakimś wrogim nam polin!!!

Monaco

Za: https://fakty-kontra-news.neon24.info/post/168695,usa-sponsor-zamachow-i-terroryzmu

—————————————————