5 Sierpień 2022

Poniższa relacji pochodzi z 2015 roku, ale wciąż jest aktualna, a może nawet z o wiele większym sadyzmem realizowana – a sprawcy są ciągle ci sami… – AD.

UKRAIŃCY zamieszkali w Polsce są najliczniejszą grupą z pośród studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, jedynej uczelni w kraju, która kształci kadry oficerskie policji. [Są to szczególnie pochodzenia żydowskiego – admin].

W okolicach Szczytna, Elbląga, Giżycka, Olsztyna mieszka bardzo liczna mniejszość ukraińska, przesiedlona tam 1947 r., z tradycjami banderowsko-syjonistycznymi] UPA, która biologicznie nienawidzi Polaków i mści się na Polakach. Oczywiście w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w kadrze dydaktycznej i administracji szkoły też jest wielu Ukraińców.

Stało się to już tradycją, że to właśnie Ukraińcy są adeptami Szkoły Policji w Szczytnie ale także Szkół Policji w Słupsku i Katowicach. W okolicach Słupska na Pomorzu też jest bardzo liczna mniejszość ukraińska, która chętnie wstępuje do lokalnej szkoły policji, bo szczególnie upodobali sobie zawód policjanta w Polsce, a być może są to z góry zaplanowane działania, jak też może do podejmowania tego zawodu nakłania ich bardzo aktywny i agresywnie działąjący Związek Ukraińców w Polsce.

Ci ukraińscy studenci z polskim obywatelstwem w szkołach policji w Polsce nawet posługują się w prywatnych rozmowach między sobą językiem ukraińskim.

Faktycznie w obecnej „polskiej” POlicji rządzą Ukraińcy po czystce zrobionej w resorcie policji w 2012 roku przez gang PO Tuska.

Dzięki temu generalnie Ukraińcy są bardzo wpływowi w III RP/PRL-bis. To ci teoretycznie „polscy Policja-nci” ale faktycznie Ukraińcy tak bardzo nienawidzą polskiej biało-czerwonej flagi i zwalczają zajadle świętowanie przez Polaków Święta Odzyskania Niepodległości Polski 11 listopada.

Prawdopodobnie to dlatego ci niby „polscy policjanci”, a faktycznie Ukraińcy ubrani w kominiarki tak ochoczo pałują, kopią a nawet strzelają do Polaków na Marszach Niepodległości w Warszawie i innych miastach III RP, lub oczerniają zarzutami o „faszyzm” Młodzież Wszechpolską, czy ONR, szczeglnie w tym, prym wiedzie Gazeta Wyborcza, a też i pozostałe tzw. „jaczejki” żydowskie z Antifą na czele.

Nie może być dla nikogo zaskoczeniem, że właśnie w regionie województwa Olsztyńskiego, Podlasia i Rzeszowszczyzny, gdzie reprezentacja Ukraińców w lokalnych władzach jest bardzo duża, tam szczególnie są prześladowani członkowie polskiego ruchu narodowego – poddawani rewizjom na ulicach, oraz systematycznie nachodzeni przez funkcjonariuszy CBŚP we własnych domostwach z nakazami przeszukania przez lokalną policję. O tych sprawach publicznie informowali wielokrotnie działacze Ruchu Narodowego: http://www.prawy.pl/z-kraju/7407-cbs-neka-uczestnikow-marszu-1-niepodleglosci

Mniejszość ukraińska i żydowska zamieszkała w III RP zakotwiczona w urzędach polskiej administracji publicznej, a w tym także w „polskiej policji”, dopuszcza się otwartego, systematycznego atakowania polskości na Podkarpaciu. 11 listopada 2014 r policja zatrzymała autobus z polskimi patriotami jadącymi na Marsz Niepodległości do Warszawy i odebrała im sztandary ze Szczerbcem, jednym z najbardziej patriotycznych symboli Polski.

Flagi należały do Nowosądeckiego oddziału Młodzieży Wszechpolskiej i zostały bezpodstawnie ZAREKWI-ROWANE: http://www.prawy.pl/z-kraju/7514-policja-rekwiruje-sztandary-z-szczerbcem-video

W swych antypolskich działaniach policja na Podkarpaciu powołuje się na artykuł 256 kodeksu karnego mówiący o zakazie promowania „faszyzmu” i innych ustrojów totalitarnych. Szczerbiec był mieczem koronacyjnym królów Polski [wtedy jeszcze nikomu się nawet nie śniło o faszyzmie]. Po raz pierwszy został wykorzystany w koronacji Władysława Łokietka. Jego obecność podczas koronacji Kazimierza Jagiellończyka opisywał Jan Długosz. Szczerbiec jest jednym z najcenniejszych zabytków narodu polskiego, jakie znajdują się na Wawelu i jak widać to tej tzw. „polskiej policji” bardzo przeszkadza.

Nie wolno zapominać o tym, że w 1933 roku dyktator Józef Piłsudski pod naciskiem żydomasonerii rozkazał zdelegalizować organizację Obozu Wielkiej Polski której członkowie w klapach marynarek nosili „mieczyki Chro-brego” – symbol polskości. Ten symbol polskości został też zakazany przez rządzącą żydomasonerie oraz zjed-noczone mniejszości narodowe w rządzie sanacyjnym i zaczęto karać w trybie karno-administracyjnym członków obozu narodowego za jego noszenie.

Obecnie kult Piłsudskiego jest promowany przez rządzące po dyktatorsku mniejszości narodowe w III RP – jak widać wzorują się one na metodach zwalczania polskości stosowanej przez dziwkarza i masona Piłsudskiego.

Obecnie nadinspektorzy policji w Warszawie i wojewódzcy prawie w całej III RP to UKRAIŃCY!

Tusk dokonał w 2012 roku czystki etnicznych Polaków w „polskiej Policji”, uważając ich za nielojalnych wobec żydo-masońskiej władzy w III RP. Dlatego nie należy się dziwić, że obecna policja jest lojalna wobec żydo-masonerii, oraz aktywistów antypolskich mniejszości narodowych zamieszkałych w III RP. To właśnie dlatego przy byle okazji ta „polska policja” pałuje Polaków, zwłaszcza tych co otwarcie identyfikują się z polskością, która jest oficjalnie zwalczana przez takich „wynalazków”: jak Komorowski, Kopacz, Kwaśniewski, banderowiec Kaczyński [a obecnie: Morawiecki, Duda, Dworczyk, banderowiec Kamiński i inni gangsterzy polityczni – udający „polski żond”, lojalnych jedynie wobec żydowskiej mafii, zagranicznych banksterów, zagranicznych służb specja-lnych izraela, USA, NATO, lub zagranicznych lóż masońskich – globalistów faktycznie zaocznie rządzących w III RP – zdecydowanie gorszej niż PRL dla przeciętnych polskich obywateli.

Cała masa bardzo wysokiego szczebla policjantów, inspektorów, nadinspektorów i generałów policji w III RP-PRL-bis jest w dużej części pochodzenia ukraińskiego i żydowskiego – a łączy ich banderowska ideologia i spuścizna w kontaktach prywatnych. Nienawidzą Polaków – o co właśnie chodziło Tuskowi i jego całej »kamaryli«, antypolskiemu gangowi PO-PiS-PSL-SLD/PZPR. Cała obecna nie-polska władza „warszawki” prowadzi politykę depopulacji Polaków w III RP na zamówienie żydomasonerii w każdy możliwy sposób, ale to jest oddzielny temat.

„Policjanci” którzy brutalnie skopali Polaka, przechodnia na ulicy w Warszawie 11.XI. 2011 r. w czasie Marszu Niepodległości byli też Ukraińcami z polskim obywatelstwem, należącymi do Antify.

Prawdopodobnie poseł do Sejmu Przemysław Wipler z „Nowej Prawicy” (JKM) też został skatowany przez tych ukraińsko-polskich „Policjantów” właśnie dlatego iż demonstruje swoją polskość. Koniecznie trzeba sprawdzić pochodzenie tych „Policjantów”, którzy zmasakrowali Wiplera.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Mw_Rztx0xzw

Mandat czy sąd? Część druga historii. Przerażająca…

http://www.weszlo.com/2014/11/12/mandat-czy-sad-czesc-druga-przerazajaca/

Dopisywanie zeznań, dołek, wreszcie pełna nagłych zwrotów akcji bajka policjantów, przedstawiona przed Sądem – tak wyglądało spotkanie Radomiaka z Polonią Warszawa dla dziewięciu kibiców zespołu gości. Tuż po meczu furorę w Internecie zrobił filmik, na którym policjanci wlepiają mandaty za przeklinanie całej grupie wyjazdowej. Pytanie – „sąd czy mandat”, które otrzymywał każdy opuszczający trybuny z miejsca wylądowało na głównej YouTube’a. Okazuje się jednak, że wyzyskani przez policję kibice byli tak naprawdę w gronie szczę-śliwców. Otrzymaliśmy od jednego z bardziej pechowych wyjazdowiczów wstrząsający list opisujący to, co spotkało dziewięciu fanów Polonii, którzy nie weszli na stadion…

Z komentarzy:

Przyjrzyjcie się Warmii. Tej części bliższej granicy. Tam wysiedlano w akcji „Wisła” banderowców z pozmienianymi nazwiskami i żydów ukraińskich, którzy na Ukrainie srali po nogach ze strachu za swoje zbrodnie na Ukraińcach. Są tam Ukraińcy w policji, strażach pożarnych są burmistrzami, zastępcami burmistrzów, dyrektorami szkół polskich, są w służbie zdrowia lekarzami. Przyjrzyjcie się miasteczkom na Warmii takim jak; Góro-wo, Bartoszyce, Ostre Bardo, Kętrzyn, Korsze, Sępopol, Węgorzewo, Gołdap itd. Zajmują tam prawie wszystkie decyzyjne stanowiska. Weźmy politykiera Sycza, syna bandyty banderowskiego, Nycza z Bartoszyc i innych jemu podobnych. A gdzie Polacy? Mniejszości narodowe powinny PROPORCJONALNIE zajmować stanowiska w urzędach powiatów i gmin, i to nie główne. A nie przeważać i przewodzić nad Polakami.

Oczywiście nie wszyscy Ukraińcy są draniami, są wśród nich też bardzo przyzwoici i dobrzy ludzie, ale swój zawsze będzie ciągnąć do swojego, a nie obcego-Polaka.

A gdzie Polacy? Gdzie polska świadomość? Starzy ludzie-Polacy opowiadają, że po wojnie, ci banderowcy siedzieli cicho jak myszki pod miotłą, a teraz mają Polaczków w d….e. Rządzą nimi-nami tam i panoszą się na wszystkich frontach. Ot co daje dalekosiężna polityka żydowska.

Z komentarzy

Pragnę opisać jaki los spotkał wszystkich zatrzymanych przez Policję podczas i po Marszu Niepodległości. Otóż przesiedzieli oni na dołku 48 godzin. W tym czasie tylko raz dostali jeść, ale niestety nie pozwalano im spożywać posiłku, ponieważ po tym jak któryś z więźniów wziął kęs kanapki otrzymywał cios pałką. Również raz pozwolono im się umyć. Kiedy tylko więzień zanurzył ręce w umywalce i chciał opłukać sobie twarz, policjant popychał jego głowę w kierunku umywalki napełnionej wodą, skutecznie tym samym zniechęcając osadzonego przed dalszym próbowaniem utrzymania higieny. Przez cały dzień i całą noc czuwali nad osadzonymi funkcjonariusze. Nie pozwalali nikomu zasnąć (zresztą nie było gdzie, więźniowie przysypiali na krzesłach). Każdemu przyłapanemu na spaniu przywalano pałką i krzyczano, że skoro miał siłę robić burdy, to teraz nie ma spania. Tzw. „polscy” policjanci co chwila wyprowadzali z celi kolejnych więźniów, przesłuchiwali ich i poddawali torturom w formie bicia. Jeden z więźniów uderzony pałką zawadził głową o krzesło i stracił przytomność na dwie godziny. Wszystko to pomyślane tak, by złamać osadzonych. Wielu normalnych ludzi po takim potrakto-waniu jest gotowych przyznać się do winy – nie będąc winnym – byleby tylko opuścić areszt. Po dwóch dniach odbywały się sprawy w sądzie. Jeden z osadzonych został zaprowadzony przed oblicze sądu w zakrwawionej bluzie i spodniach. Sędzina uznała to za obrazę sądu i nakazała funkcjonariuszom ubrać oskarżonego. W jego przypadku sprawa została odroczona, gdyż na czas załatwiono mu pomoc prawną (adwokata). Tenże oskarżony nie miał na sobie plam z farby, którą opryskiwano agresywnych bandytów, a zakrwawienie wynikało z faktu, że znalazł się w nieodpowiednim czasie i policjant kopnął go w twarz, przez co złamał mu nos. Pod-czas zatrzymania złamano mu również żebro. Po rozprawie został bez dokumentów i pieniędzy wypuszczony na wolność. Kompletnie zdezorientowany i nie wiedząc gdzie się znajduje (pochodzi z małopolski) nagle sta-nął pod drzwiami sądu i nie miał pojęcia, co dalej zrobić. Dodam, że po takim maratonie człowiek znajduje się w stanie otępienia i zobojętnienia (tortury, głód, proces). Tylko dzięki zorganizowanej pomocy przez przyjaciół i organizatorów Marszu otrzymał pomoc i udało mu się wrócić do domu. Skończyło się nie tylko na poturbowaniu, chłopak ma również kłopoty w pracy, gdyż nie pojawił się tam siłą rzeczy przez dwa dni robocze. W nocy rzucał się niespokojnie, budził się, nie potrafił spokojnie zasnąć, jest w szoku. Dodam, że osadzeni mieli wrażenie, iż policjanci znajdują się w jakimś amoku. Tak wysoki poziom energii i agresji utrzymywany przez cały dyżur (choćby 8 godzin) jest niemożliwy do osiągnięcia przez normalnego człowieka. Każdy kto był skrajnie zdenerwowany i wkurzony wie, jak to wyniszcza organizm. Jak można taki stan utrzymywać przez długi czas bez oznak skrajnego wycieńczenia?

Oczywiście po takim przeżyciu młody patriota obiecał swojej rodzinie [mamie, 6-stce rodzeństwa i dziewczynie], że nigdy więcej na tego typu imprezie się nie pojawi. Okazało się, że zamanifestowanie publicznie swojego patriotyzmu jest w Polsce obarczone bardzo wysokim ryzykiem, człowiek musi wykazać wręcz heroiczną odwagę.

Relację tę otrzymałem z pierwszej ręki (osadzony) i nie mam powodu, by nie wierzyć w przestawione in-formacje.

Za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/ukraincy-w-polskiej-policji/

——————————————————————————————