12 Sierpień 2022

Żadna inwazja nie jest konieczna, ponieważ zdrada od wewnątrz dobrze wykonała zadanie

Autor: John Kaminski

Mój najgorszy strach – nasz najgorszy strach! — spełnia się, tak jak powiedziałem prawie dziesięć lat temu.

Ta obawa polegała – podobnie jak to, co stało się z Niemcami – reputacja Stanów Zjednoczonych stała się tak obrzydliwie haniebna, że wspólnota narodów nie mogła nie dojść do konsensusu, że wszystkie kraje świata muszą zebrać się przeciwko USA i wyciągnąć je z worka gówna leżącej nędzy, zanim będzie mogło wyrządzić więcej szkód wszystkim innym.

(Z wyjątkiem Niemiec, które nigdy nie zasłużyły na złą reputację, jaką dały im światowe media żydowskie, podczas gdy Stany Zjednoczone bardziej niż to oczywiste, biorąc pod uwagę niekończący się ciąg inwazji pod fałszywym pretekstem w ciągu ostatnich 200 lat.)

(A Amerykanie stali się tak śpiący, że patrzą z oszołomionym niedowierzaniem, jak ich życie jest niszczone przez oczywiste kłamstwa, są po prostu zbyt unieruchomieni, aby zaprzeczyć, nie mówiąc już o oporze, i zbyt głupi, aby nawet zrozumieć.)

Gdzieś pomiędzy fałszywymi wojnami w Iraku i Afganistanie minął ten fatalny punkt autodestrukcyjnego braku powrotu. Wszystkie histrioniki na temat Ukrainy są tylko kolejnym brudem pokrywającym trumnę zwłok USA. Wciąż zadziwia mnie, że światowa inwazja i zabijanie z litości w Ameryce jeszcze się nie wydarzyły, biorąc pod uwagę poziom demonicznego znęcania się i wyzysku, jaki Stany Zjednoczone wyrządziły każdemu narodowi na świecie dłużej, niż ktokolwiek z nas może sobie przypomnieć.

Potem zacząłem myśleć, zwłaszcza biorąc pod uwagę szybką i chaotyczną destabilizację, jaką przechodzą obecnie Stany Zjednoczone, że być może to ostateczne zniszczenie już się wydarzyło lub dzieje się, gdy mówimy, i po prostu nie zdajemy sobie z tego sprawy. Chodzi mi o to, że celowy sabotaż i erozja były tak niezdarnie oczywiste.

Policz okrucieństwa, jeśli chcesz. Fałszywe wybory, trujące szczepionki, celowe niszczenie zapasów żywności, mówienie nam, że musimy jeść robaki… lista jest długa.

Wojsko, które przedkłada buggery nad obronę narodową? Świat śmieje się z tego z apoplektyczną histerią. Prezydent, który potrzebuje męskiej pielęgniarki, która w jednej chwili wytrze mu tyłek i żony gotowej karmić go narkotykami, aby nie zasnął, nie wygląda dokładnie jak bohater, który nas uratuje, prawda?

Ale potem kolejne objawienie ujawniło bardziej prawdopodobny scenariusz.

Dlaczego wszystkie te kraje miałyby zawracać sobie głowę inwazją na Amerykę, kiedy zboczeni przywódcy Stanów Zjednoczonych, kupieni i opłaceni przez międzynarodowych bankierów, skutecznie wykonują pokrętne zadanie zniszczenia Ameryki od wewnątrz?

Żadna obca inwazja nie jest konieczna, dziękuję, dla rozpadającego się kraju, który został sprzedany przez psychopatów udających, że go bronią, nie powiedziałbyś?

Większość Amerykanów z powiekami, które wciąż się unoszą, doszłaby do wniosku, że tak właśnie się dzieje. Ameryka jest celowo dezintegrowana przez oczywistą zdradę od wewnątrz.

Jedyną rzeczą jest to, że nie dzieje się to tylko w Ameryce; ta koszmarna formuła jest wdrażana w każdym kraju na świecie.

Ten sam chory scenariusz jest prawdopodobnie najbardziej widoczny w Chinach, gdzie tysiące ludzi znika w tym samym czasie, sfrustrowani mieszkańcy uwięzieni we własnych mieszkaniach skaczą z okien wieżowców na przerażającą śmierć, a dziesiątki tysięcy zdradzonych Chińczyków gwałtownie wychodzą na ulice, aby zaprotestować przeciwko jawnej kradzieży ich oszczędności życia przez banki, które nagle zamykają się bez ostrzeżenia.

To nie może się zdarzyć tutaj, mówisz? Do tej pory na pewno wiecie, że to się tutaj dzieje.

Podobnie jak powtarzające się strzały nowokainy nieustannie wbijane w nasze mózgi, nasza zdolność do myślenia została powoli uśpiona na stałe przez wydarzenia wywołujące śmiertelne przypadki dysonansu poznawczego, które sprawiają, że jesteśmy całkowicie niezdolni do działania we własnym najlepszym interesie.

Mówię o czarnych palących amerykańskie miasta i o tym, że nikt nie został aresztowany za zbrodnie, a patrioci udają się do Waszyngtonu, aby zaprotestować przeciwko oczywiście ustalonym wyborom wrzuconym do izolatki i skazanym na długie wyroki więzienia przez sędziów, którzy ukrywają korupcję polityczną, która dała im pracę.

Mówię o młodych mężczyznach, których nauczono zabijać ludzi, których nigdy nie spotkali z powodów, których nigdy nie zrozumieli, wracając do domu i będąc pochłoniętymi przez obrazy wyryte w ich mózgach i decydując się na zabicie się, zamiast nadal znosić nieznośną pamięć o tym, co zrobili.

Mówię o dużych i kochających rodzinach zniszczonych przez wiedzę o tym, w co wierzą, a wszyscy, którym ufali, mówili im, że dostawanie ciosów i wszystkich tych zastrzyków przypominających było właściwą rzeczą do zrobienia. . . gdy grzebią swoje dzieci.

To wszystko jest poważnym znieczuleniem, dokładnie odpowiednią formułą do produkcji apokalipsy zombie.

Trudno jest teraz rozmawiać z Amerykanami, ponieważ kazano im wierzyć w rzeczy, które nie są prawdziwe, a także robić sobie rzeczy, którymi zrobią sobie krzywdę, a nawet mogą się zabić. Podobnie jak Eloi w jaskini Morloków w “Maszynie czasu” H. G. Wellsa – kiedy zabrzmiał hipnotyczny róg, maszerowali w transie ku własnej śmierci, nie mogąc oprzeć się mitom, których nauczono ich przestrzegać i uwolnić się od pewnego zniszczenia, które zaprogramowali sobie zadać.

Co powiesz na kolejny zastrzyk przypominający?

Podobnie jak próba powiedzenia komuś, kto otruł się szczepionką, której kazano mu wziąć, prawdopodobnie zabiła się, opierają się tej idei z całej siły, zamiast przyznać, że popełnili błąd, który jest czymś, z czym ich własne ego nie pozwoli im się zmierzyć.

Pomyśl o tym w ten sposób. Jesteś w samolocie, który spada w kierunku ziemi, którego silniki właśnie zawiodły i nikt nie przychodzi, aby je naprawić. Jesteś bardzo blisko ostatnich chwil swojego życia, więc powinieneś włożyć głowę między nogi, odmówić modlitwę i pocałować tyłek na pożegnanie.

Jeśli możesz wymyślić lepszy pomysł, teraz byłby to sprzyjający czas, aby go wymyślić.

Samolot się nie rozbije, mówisz sobie, i to jest ostatnia myśl, jaką kiedykolwiek miałeś.

Nawet w śmierci baliśmy się zapytać, kiedy wiedzieliśmy, że nasi przywódcy są szaleni, dlaczego zdecydowaliśmy się za nimi podążać? Czyż nie jest to historia rasy ludzkiej, którą obserwujemy w tym dniu?

Jak będziesz się czuł, gdy zdasz sobie sprawę, że nigdy więcej nie wrócisz do domu i nie przypomnisz sobie wszystkich rzeczy, które mogłeś zrobić, a które mogły zapobiec tym wszystkim rzeczom?

Czy uważasz, że jest jeszcze czas, aby coś z tym zrobić? Alternatywą jest położenie się i śmierć, a sądząc po twoich działaniach, wygląda na to, że już dokonałeś wyboru.

Źródło: The Human: Jack, Orage & friends. pisma Jack Heart

ŹRÓDŁOJohnKaminski.org

Opublikowano za: https://www.veteranstoday.com/2022/08/01/usa-eroding-from-within-a-disaster-whose-time-has-come/

—————————————————————