RAMZAN KADYROW NA TELEGRAMIE – ODBIERZEMY!

12 Wrzesień 2022

Przywódca Czeczeni z silną wolą walki- “obierzemy utracone tereny. Nasi ludzie już tam są!”

Prezydent Czeczenii Ramzan Kadyrow skomentował sytuację na kierunku charkowskim, mówiąc, że w tej sytuacji rosyjskie ministerstwo obrony popełniło błędy, które będą musiały zostać naprawione. Wszystkie te miasta zostaną jednak wyzwolone, a kontrola nad Bałaklejami, Kupiańskiem i Izyum zostanie przywrócona.

Zdaniem Kadyrowa, resort wojskowy popełnił błąd, nie wydając oficjalnych oświadczeń na temat obecnej sytuacji.

-Jeśli specjalna operacja wojskowa nie zostanie jak najszybciej zmieniona, zaapeluje do rządu i MON o wyjaśnienie, co się dzieje. Ponadto Kadyrow obiecał, że wszystkie utracone terytoria i miasta zostaną zwrócone.

Powiedział, że ministerstwo obrony wydało oświadczenie o konieczności wycofania się z tego obszaru, tłumacząc to strategią wojskową i koniecznością oszczędzenia życia rosyjskich żołnierzy.

Ja, Ramzan Kadyrow, przekazuję Państwu oficjalne oświadczenie, że wszystkie te miasta i miasteczka zostaną zwrócone. Nasi chłopcy już tam są. Kolejne 10 tysięcy bojowników jest gotowych do wyjazdu, w najbliższym czasie dotrzemy do Odessy

– mówi na swoim kanale Telegram czeczeński przywódca.

Szef Republiki Czeczeńskiej powiedział, że do strefy operacji specjalnych wysłano już kilka jednostek z Czeczenii, a kolejne zostaną wysłane wkrótce. Kadyrow zapowiedział też, że odbędzie się spotkanie z korespondentami wojskowymi, na którym będzie mowa o patriotyzmie.

-W najbliższym czasie spotkamy się z korespondentami wojskowymi, wyjaśnimy im, co oznacza patriotyzm. Patriotom nie wolno się obrażać, jeśli ktoś zrobił coś złego. Musimy zjednoczyć ludzi wokół nas

Przypominam, żpe Kadyrow już cztery tygodnie temu publicznie via Telegram zwracał się do prezydenta Putina o zmianę taktykiSOW. Uważał spowolnienie za będne. Proponował, że jego ludzie w większej ilości mogą rozprawić się z AFU. Jego list otwarty nie został wysłuchany. Wówczas Kadyrow chciał się wycofać całkowicie z operacji, ponieważ widział, co się święci.

Joanna M.Wiórkiewicz

Za: https://niemcy.neon24.info/post/169248,ramzan-kadyrow-na-telegramie-odbierzemy

——————————

Komentarz: A co z prezydentem Putinem? Tyle naobiecywał i co, czyżby przyjął metodę ‘strusia’ chowając „głowę w piasek???”. Byłoby to duże uproszczenie, nie mając wiarygodnych informacji z frontu wojennego. Myślę, że jeszcze za wcześnie spisywać Putina na straty, a czas pokaże – kim tak naprawdę jest prez. Putin. Natomiast już teraz, można podsumować – to co się wydarzyło – … iż Putin i z jego decyzjami o tzw. „Operacji Specjalnej” nie wypełnił swego zadania, jakie obiecywał. Być może, co niektórzy mają rację twierdząc, że Putin realizuje plany globalistów: w „eliminacji Słowian poprzez wzajemne się mordowanie”.

Putin rozpoczynając „Operację Specjalną”, po paru dniach był już blisko Kijowa, a jednak szybko się wycofał, czyżby na polecenie swego „edukatora” syjono-globalisty Klausa Schwaba-Rothschilda? – bo to mogłoby zagrozić utratą swych globalnych towarzyszy z prez. Zelenskim na czele – a bardziej priorytetową sprawą jest … niech się mordują nawzajem Słowianie w Dombasie. Wygląda na to, iż Putin tę propozycję realizuje… – AD

 Tylko przypomnę ze Putin jest od Young Global Leaders. - Wykop.pl

 ————————————————————————————————————-

Więcej na ten temat: 

KOMENTARZE NA TEMAT PROWADZONEJ POLITYKI PRZEZ WŁADIMIRA PUTINA

—————————————————————–