Poszczepienne zgony- czyli szczepionki są skuteczne, na głupotę

19 Wrzesień 2022

Szczepionki zabijają i okaleczają- a szczyt tragedii dopiero przed nami

Dr Peter McCullough przed Senacką Komicją Zdrowia – Te szczepionki powodują śmierć!

Słynny już kardiolog Dr Peter McCullough, którego zeznania nt. COVIDu przed teksańskim Senatem obiegły cały świat, ponownie dostarcza szokujących danych:

“22 stycznia wiedzieliśmy, że jest problem. Bo system zgłaszania powikłań w CDC (Centrum Kontroli Chorób) miał zbyt wiele zgonów, które wydarzyły się już po szczepionce na COVID-19 i wynik ten był większy, niż po wszystkich poprzednich szczepionkach łącznie (!!!).

22 stycznia 2021 roku wybrzmiały ostrzeżenia i… nic się nie stało! Wiemy z 29 stycznia na podstawie Wolności Informacji, że FDA miało przedkładać comiesięczne raporty bezpieczeństwa dot. tych szczepionek dostępne dla Amerykanów. Nie ma żadnych raportów!”

Dr Peter McCullough informował Senacką Komisję Zdrowia: te szczepionki powodują zakrzepicę, powodują uszkodzenie serca, powodują uszkodzenia neurologiczne, powodują także dobrze opisane zniszczenia systemu odpornościowego. Przez te szczepionki mamy zupełnie nowe choroby… TE SZCZEPIONKI POWODUJĄ ŚMIERĆ… obejrzyj wystąpienieodważnego lekarza.

Data publikacji: 13.09.2022

anthony

Za: https://anthony.neon24.info/post/169334,poszczepienne-zgony-czyli-szczepionki-sa-skuteczne-na-glupote

————————————————————–